Skaitantiems
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  BLOGAS  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Draugai  PrisijungtiPrisijungti  
Mūsų blogas apie knygas - http://skaitantiems.blogspot.com - kviečiame apsilankyti!

 

 Leom

Go down 
4 posters
AutoriusPranešimas
Leom*
Raidė.
Leom*


Pranešimų skaičius : 12
Amžius : 27
Registracijos data : 2010-06-13

Leom Empty
RašytiTemos pavadinimas: Leom   Leom Icon_minitimeSk. 06 13, 2010 2:17 am

Taigi, sveiki, žmones.
Su Jumis sveikinuosi Aš. Būtent. Aš. Laurinta. Be to, nekenčiu kai kiti sutrumpina mano vardą: Laurė. Juk taip negražiai skamba. Bet niekas į tai dėmesio nesistengia kreipt. Taigi. Gimiau, augu, ir kol kas planuoju augti Joniškyje. Esu gimusi vėjuotą birželio naktį. Tiksliau 1996-06-01. Nemėgstu, kai žmonės mane sveikina su vasaros pradžia, o gimtadienį pamiršta, tačiau metai juk, tik skaičiukai, tiesa? Hm. Mano charakteris tikriausiai nėra iš lengvųjų, tačiau jei prie jo pripranti... Mane lengva išvest iš kantrybės, vienas žodis gali mane nuvest iki jos netekimo. Tikriausiai turėčiau tarti didelį atsiprašau, žmonėms, kurios įžeidžiu savo nejuokingais juokeliais(visada kartoju, kad neverta į juos kreipti dėmesio(bet būdama jų vietoj irgi kreipčiau)). Šiaip, tai kiek žmonių klausinėju, kokia aš esu, tai dažniausiai nuomonės būna skirtingos. Vieni sako, kad aš nekultūringa ir nemandagi ir dar kažkokia blogietė iš kitos planetos(matyt taip galvoja tie, kurie visiškai visiškiausiai mane blogai pažįsta) ;D. O kiti sako, kad esu linksma, draugiška, ir panašiai(čia tikriausiai taip galvoja, tie su kuriais tokia ir būnu ;D). Didžiausias įvertinimas man yra pasitikėjimas manimi. Manau, daugelis norėtų man pasakyti du žodžius "Laurinta, užsikišk". Bet to niekada nebus, esu pleputė iš prigimties(galiu plepėt nesustodama) ir taškas.(evil smile). Šiaip, galėtų žmonės nuoširdesni būti, ir šiaip, draugiškesni, ir savo nuomonę turėt, ir charakterį, žinoma. Beeet mažai tokių(o tokius žmones tai aš myliu, bet kokiu atveju ;D). Jetau, kaip aš plečiuosi, manau reikėtų žodžių limito. Taip. Mėgstu tai aš daug ką, bet per savo kvailumą nieko gero nenuveikiu. Bet kažkas sakė, kas kartu su keturioliktais metais, pradėjau į daug ką žiūrėti kitaip. Tikiuosi. Ee. Dažniausiai mano perkaitusiame kompiuteryje groja Green day, Blue October, Placebo, Evanescence ir taip toliau ir panašiai.
P.S. Kažkaip viliuosi, kad priimsit į savo gana didelę šeimą ;D
Atgal į viršų Go down
Cenerentola
Junginys.
Cenerentola


Pranešimų skaičius : 89
Amžius : 31
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2010-06-08

Leom Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Leom   Leom Icon_minitimeSk. 06 13, 2010 2:46 am

Sveika prisijungusi.;)
O kokie tie tavo nejuokingi juokeliai? Sarkazmas, ar šiaip pošli bajeriai? Ir ar bent tau būna juokinga?
Atgal į viršų Go down
Leom*
Raidė.
Leom*


Pranešimų skaičius : 12
Amžius : 27
Registracijos data : 2010-06-13

Leom Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Leom   Leom Icon_minitimeSk. 06 13, 2010 3:12 am

Laba. ;)
Na.. Tikriausiai sarkazmas. Iš pradžių man tai atrodo, gana juokinga, tačiau vėliau pasigailiu tai pasakius/parašius. ;)
Atgal į viršų Go down
alce a pois
Administratorius.
alce a pois


Pranešimų skaičius : 1295
Amžius : 32
Miestas : Kretinga/Kaunas
Registracijos data : 2008-04-29

Leom Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Leom   Leom Icon_minitimeSk. 06 13, 2010 7:02 am

Sveika atvykus ;)
Įdomus tavo vardas, ir gražus. O tai kad jau daug ką mėgsti, tai ką būtent? ;D
Atgal į viršų Go down
http://be-politikos.blogspot.com
Samantha
"Bendrojo skaitymo" viršininkė
Samantha


Pranešimų skaičius : 1413
Amžius : 30
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2009-02-08

Leom Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Leom   Leom Icon_minitimeSk. 06 13, 2010 9:08 am

Sveika ;] norėjau paklasuti, kokie dalykai mokykloje yra tavo stiprioji sritis? ;]
Atgal į viršų Go down
Leom*
Raidė.
Leom*


Pranešimų skaičius : 12
Amžius : 27
Registracijos data : 2010-06-13

Leom Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Leom   Leom Icon_minitimeSk. 06 13, 2010 9:17 am

alce a pois, laba, ačiū ;)
Ech. Esu visiškai neabejinga menui. Viskas kas su juo susiję yra man prie širdies, taigi tai ir labiausiai patinka-piešimas, rašymas, fotografavimas ir visa kita, bet prie tų trijų dalykų esu labiausiai pratusi ;D Iš kitų dalykų, tai knygų griaužimas taip pat yra prie mano mėgiamų dalykų ;D

Samantha, labas ;) Stiprioji sritis? Geras klausimas. Na, tikriausiai yra keturi dalykai, kurie man patinka ir gerai sekasi, tai : dailė, lietuvių kalba, anglų kalba, istorija. Iš tiesų, tai lietuvių kalba tikriausiai nėra mano stiprioji sritis, bet ji man sekasi tik dėl diktantų, rašinių, atpasakojimų. O, kad istorija gali man patikti ir tikti, sužinojau tik šiais metais, nes tik dabar supratau, kad istorija labai įdomus mokslas. ;)
Atgal į viršų Go down
Samantha
"Bendrojo skaitymo" viršininkė
Samantha


Pranešimų skaičius : 1413
Amžius : 30
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2009-02-08

Leom Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Leom   Leom Icon_minitimeSk. 06 13, 2010 9:29 am

Man seniau žiauuuuriai patiko istorija ;] pastaraisiais metais, deja, apleidau, bet supratau, kad labiausiai žaviuosi antikos laikais bei 1200-1600 metų laikotarpiu (maždaug), visada su malonumu skaitau knygas apie tuos laikotarpius, be to ir šeip domiuosi. Kas man labiausiai nepatinka istorijoj - tai temos apie karus ir Lietuvos okupaciją- dėl šių temų tikriausiai ir apleidau istoriją ;D
Na, čia šiek tiek išsiplėčiau ;D taigi sory ;D
O, dar norėjau paklaust, ką rašai? Prozą ar galbūt eilėraščius, o gal tiesiog pamąstymus?
Atgal į viršų Go down
Leom*
Raidė.
Leom*


Pranešimų skaičius : 12
Amžius : 27
Registracijos data : 2010-06-13

Leom Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Leom   Leom Icon_minitimeSk. 06 13, 2010 9:36 am

Istorija geras dalykas ;D
Šiaip, tai pagal įkvėpimą(kuris dažniausiai būna sudėtingas, ir sunku kažką parašyt). Bet eilėraščiams iš karto sakau ne, nes niekaip nesudėliočiau žodžių, kad normaliai skambėtų. Bet pamąstymai, kartais proza man patinka.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Leom Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Leom   Leom Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Leom
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Skaitantiems :: Skaitytojai :: Apie skaitytojus-
Pereiti į: