Skaitantiems
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  BLOGAS  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Draugai  PrisijungtiPrisijungti  
Mūsų blogas apie knygas - http://skaitantiems.blogspot.com - kviečiame apsilankyti!

 

 Jurga Ivanauskaitė "Kaip užsiauginti baimę"

Go down 
+3
Karčio Sruoga.
geltonsnapis junga
Pookė
7 posters
AutoriusPranešimas
Pookė
Sakinys.
Pookė


Pranešimų skaičius : 124
Amžius : 29
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2009-08-02

Jurga Ivanauskaitė "Kaip užsiauginti baimę" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Jurga Ivanauskaitė "Kaip užsiauginti baimę"   Jurga Ivanauskaitė "Kaip užsiauginti baimę" Icon_minitimeTr. 06 02, 2010 12:07 am

Jurga Ivanauskaitė "Kaip užsiauginti baimę" Ivanauskaite---Kaip-uzsiauginti-baime
Anotacija:
Naujas prozininkės apsakymų rinkinys. Autorei rūpi šiuolaikinio jaunimo moralinė degradacija. Ji atskleidžia visą jauno žmogaus vidinės tuštumos, vertybių devalvacijos siaubą, pasaulėžiūrinį vakuumą, kai žmogus, atskilęs nuo Visumos, nesuvokiantis savo vietos ir paskirties joje, lieka tik gyvulys, instinktyviai bijąs mirties, nežinios, bijąs pačios baimės ir bejėgis su ja kovoti.

Kaip jums ši knyga? Mane pačią sudomino viršelio išpildymas ir anotacija. Žadu artimu laiko paimti šią knygą. :)
Atgal į viršų Go down
http://www.nestos.weebly.com
Pookė
Sakinys.
Pookė


Pranešimų skaičius : 124
Amžius : 29
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2009-08-02

Jurga Ivanauskaitė "Kaip užsiauginti baimę" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jurga Ivanauskaitė "Kaip užsiauginti baimę"   Jurga Ivanauskaitė "Kaip užsiauginti baimę" Icon_minitimePen. 06 18, 2010 9:36 pm

Na va skaitau šią knygą, tai labai sukrėtė apsakymai "Raudona suknelė". Kerštinga moteris išsitatauiravusi visą kūną patyrusi milijoną adatos dūrių, pagaminusi suknelę kurios užsidėjus neįmanoma nusiimti... O kodėl tai jau nesakysiu, nes įdomumą sugadinsiu.
Dar labai patiko "Užsidegusi vasara". Jaunuoliai jūroje rado keistą žaibais apipieštą buteliuką kuriame jų manymu naujausi kvepalai kvepiantys agurkais. Bet tai visai ne kvepalai. O kas tai jau ir pačios sužinosit, jeigu skaitysit. ;)
Tikrai labai įdomūs apsakymai.
Atgal į viršų Go down
http://www.nestos.weebly.com
geltonsnapis junga
Sakinys.
geltonsnapis junga


Pranešimų skaičius : 128
Amžius : 30
Registracijos data : 2010-02-17

Jurga Ivanauskaitė "Kaip užsiauginti baimę" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jurga Ivanauskaitė "Kaip užsiauginti baimę"   Jurga Ivanauskaitė "Kaip užsiauginti baimę" Icon_minitimeŠt. 06 19, 2010 7:35 am

perskaičiau šią knygą jau labai seniai, kai vyko kažkoks konkursas, rodos, ir man reikėjo skaityti lietuvių rašytojų kūrinius. gal dėl amžiaus, gal dėl pačių apsakymų siužetų buvau šiek tiek šokiruota, išgąsdinta tos knygos. o būtent "raudoną suknleę" atsimenu geriausiai. "kaip užsiauginti baimę" buvo pirmoji mano pažintis su jurgos ivanauskaitės kūryba gal todėl man ir pasirodė tokia nemaloni ir tik po ilgo laiko aš vėl į rankas paėmiau šios autorės kitus darbus.
Atgal į viršų Go down
Karčio Sruoga.
Raidė.
Karčio Sruoga.


Pranešimų skaičius : 20
Amžius : 31
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2008-09-29

Jurga Ivanauskaitė "Kaip užsiauginti baimę" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jurga Ivanauskaitė "Kaip užsiauginti baimę"   Jurga Ivanauskaitė "Kaip užsiauginti baimę" Icon_minitimeSk. 01 09, 2011 3:54 am

velnias, seniai skaičiau ir pamenu tik vieną apsakymą, jau minėtą - "užsidegusi vasara". baisiai patiko, nuo to laiko svarstau, kad reikia atsišviest ar kažką, bet vis nesusiruošiu. šiaip tai pamenu, kad sunkiai man visa knyga skaitės, nors ir labai aš Jurgą mėgstu..
Atgal į viršų Go down
Mažoji Fėja
Lapas.
Mažoji Fėja


Pranešimų skaičius : 271
Amžius : 30
Registracijos data : 2009-08-10

Jurga Ivanauskaitė "Kaip užsiauginti baimę" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jurga Ivanauskaitė "Kaip užsiauginti baimę"   Jurga Ivanauskaitė "Kaip užsiauginti baimę" Icon_minitimePen. 02 04, 2011 10:36 am

Kiekvienas apsakymas sukėlė įvairius jausmus. Kiekviename kūrinyje vis kitaip aprašoma baimė. Toks savotiškas rinkinys, išties.
Atgal į viršų Go down
MikePukuotis
Žodis.
MikePukuotis


Pranešimų skaičius : 75
Amžius : 30
Registracijos data : 2011-01-30

Jurga Ivanauskaitė "Kaip užsiauginti baimę" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jurga Ivanauskaitė "Kaip užsiauginti baimę"   Jurga Ivanauskaitė "Kaip užsiauginti baimę" Icon_minitimeSk. 02 06, 2011 12:58 am

Kažkaip labai sudomino anotacija. Norimų perskaityti knygų sąrašas vis didėja. Very Happy
Atgal į viršų Go down
hoshi
Raidė.
hoshi


Pranešimų skaičius : 18
Amžius : 28
Registracijos data : 2012-07-29

Jurga Ivanauskaitė "Kaip užsiauginti baimę" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jurga Ivanauskaitė "Kaip užsiauginti baimę"   Jurga Ivanauskaitė "Kaip užsiauginti baimę" Icon_minitimeSk. 07 29, 2012 3:56 am

Pirmoji pažintis su Jurga Ivanauskaite. Labai patiko, kaip ir daugeliai iš čia esančių labiausiai įstrigo "užsidegusi vasara".
Atgal į viršų Go down
http://marcelemokosigyventi.blogspot.com/
dynce
Raidė.



Pranešimų skaičius : 7
Amžius : 32
Registracijos data : 2012-11-17

Jurga Ivanauskaitė "Kaip užsiauginti baimę" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jurga Ivanauskaitė "Kaip užsiauginti baimę"   Jurga Ivanauskaitė "Kaip užsiauginti baimę" Icon_minitimeŠt. 11 17, 2012 10:50 am

knyga labai depresuota. Nežinau kas buvo atsitikę Ivanauskaitei, kai rašė šią knygą, bet knyga pilna liūdesio ir skausmo. Todėl nenoriai ją skaičiau ir su tokią plonutę knygutę ilgai užtrukau. Istorijos visos svaip įdomios. Visus skirtingos baimės. Pritarsiu jums "užsidegusi vasara" labiausiai sukrėtė :)
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Jurga Ivanauskaitė "Kaip užsiauginti baimę" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jurga Ivanauskaitė "Kaip užsiauginti baimę"   Jurga Ivanauskaitė "Kaip užsiauginti baimę" Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Jurga Ivanauskaitė "Kaip užsiauginti baimę"
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Aidi Vallik "Kaip laikaisi, Ana?"

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Skaitantiems :: Literatūra :: Lietuvių literatūra-
Pereiti į: