Skaitantiems
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  BLOGAS  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Draugai  PrisijungtiPrisijungti  
Mūsų blogas apie knygas - http://skaitantiems.blogspot.com - kviečiame apsilankyti!

 

 Smitė

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Smitė.^
Biblioteka.
Smitė.^


Pranešimų skaičius : 712
Amžius : 30
Miestas : Kuršėnai
Registracijos data : 2008-06-15

Smitė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Smitė   Smitė Icon_minitimeŠt. 04 17, 2010 9:45 am

Sveiki. ;)

Pradėsiu nuo atsiprašymo. Visdar sunkiai su savimi bendrauju (sulig diena suprantu ką nors naujo, po poros minučių tą paneigiu, vėliau vėl patvirtinu), tad visa, ką dabar apie save papasakosiu yra sąlyginis dalykas - sekantį kartą šitai, ko gero, neigsiu. Atsiprašau, jei kils nesklandumų ar neaiškumų. ;|

Mano galva, nekintami dalykai yra šie: mano vardas Renata, gimiau '93-11-21. Šia data kažkaip keistai didžiuojuosi. ;D Gimiau ir kurį laiką svajojau užaugusi vėl gyventi Panevėžyje. Nuo 6-erių iki 18-os (įskaitant aštuoniolika) gyvenau, gyvenu ir gyvensiu Kuršėnuose, Šiaulių rajone. ;D Turiu jaunesnę seserį Giedrę.

Ne tokios pastovios, tačiau visgi mano aprašymo detalės yra...
pomėgiai: fotografija, kelionės, skaitymas, laiškų rašymas, sveikos diskusijos (turiu omeny, nepasiekusios muštynių lygio =D);
silpnybės: didžiulės simpatijos gražių balsų savininkų dainavimui, anglų kalbai, prisirišimas prie žmonių, gyvūnų, daiktų, lengvai įgaunamos stiprios priklausomybės, pagrįstas nepasitikėjimas savimi, kelionės autobusu ar svetimais automobiliais (organizmo reakcija - pykinimas);
baimės: pelės, paukščiai, mistika, pokyčiai, fotoaparatai ar vaizdo kameros, kuomet aš prieš objektyvą;

stipriosios pusės: matematika (taip, ko gero, tik ji =D);
būdo bruožai: uždara, realistė, deja, materialistė, stebėtoja, neaiški pati sau, nesėkmingai siekianti tobulybės ir teisybės visose įmanomose srityse, tolerantiška nepažįstamiems ar menkai pažįstamiems, likusiems atvira (tikrai gerai mane pažinoti neapsimoka: nemoku laikyti liežuvio už dantų reikiamu momentu, galiu įžeisti), protinga ir šiuo vieninteliu klausimu perdėtai pasitikinti, neabejotinai pelėda, viduje itin prieštaringa asmenybė (nerandu, su kuo kovoti, tai pešuosi su savimi);

mėgstama muzika: Queen, Bryan Adams, Christopher Stills, Jose Gonzalez, Switchfoot, Ryan Adams;
mėgstami filmai: Pride and Prejudice, Brokeback Mountain, Coco Avant Chanel, Casanova, Perfume the Story of a Murderer, Elisabethtown;
mėgstamos knygos: Artūro Konano Doilio apsakymai ir apysakos apie Šerloką Holmsą, Etelės Lilianos Voinič "Gylys";
lankomi būreliai: tautinių šokių;
norai: vairuoti, nusipirkti fotoaparatą už savo pinigus, keliauti, suprasti, ko noriu iš gyvenimo = pasirinkti tinkamą kelią, kuriuo eisiu nedvejodama, turėti didelę ir gražią šeimyną.

... Ačiū už dėmesį. ;]
Atgal į viršų Go down
Burzuazija
Sakinys.
Burzuazija


Pranešimų skaičius : 123
Amžius : 29
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2010-04-06

Smitė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Smitė   Smitė Icon_minitimeŠt. 04 17, 2010 9:26 pm

Man patinka tavo būdas, labai įdomus sakyčiau ;) ir skonis muzikai geras ;D
Mano vienas iš mėgstamiausių filmų irgi yra Pride & Prejudice ;]
Ir šiaip - geras aprašymas ;]
Atgal į viršų Go down
http://po-lasa-po-lasa.blogspot.com
Smitė.^
Biblioteka.
Smitė.^


Pranešimų skaičius : 712
Amžius : 30
Miestas : Kuršėnai
Registracijos data : 2008-06-15

Smitė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Smitė   Smitė Icon_minitimeŠt. 04 17, 2010 10:06 pm

Dėkui. ;D
Pirmas žmogus, prakalbęs apie mano skonį muzikai. ;)
Džiugu, kad ir tau patinka tas filmas. Laikai save romantike? ;D
Atgal į viršų Go down
Burzuazija
Sakinys.
Burzuazija


Pranešimų skaičius : 123
Amžius : 29
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2010-04-06

Smitė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Smitė   Smitė Icon_minitimeŠt. 04 17, 2010 10:28 pm

Nėr už ką ;] malonu būti pirmai ;D
Romantike savęs nelaikau, nors daug kas mane tokia laiko ;D aš daugiau prie svajotojų, nors tai šiaip gan panašūs bruožai ;D o tu save romantike laikai? ;]
Atgal į viršų Go down
http://po-lasa-po-lasa.blogspot.com
Smitė.^
Biblioteka.
Smitė.^


Pranešimų skaičius : 712
Amžius : 30
Miestas : Kuršėnai
Registracijos data : 2008-06-15

Smitė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Smitė   Smitė Icon_minitimeSk. 04 18, 2010 12:51 am

Ne. Visai ne. Tik tiek, kad romantinius filmus mėgstu. ;D
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Smitė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Smitė   Smitė Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Smitė
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Skaitantiems :: Skaitytojai :: Apie skaitytojus-
Pereiti į: