Skaitantiems
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  BLOGAS  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Draugai  PrisijungtiPrisijungti  
Mūsų blogas apie knygas - http://skaitantiems.blogspot.com - kviečiame apsilankyti!

 

 Paskutinis matytas filmas

Go down 
+32
sandrinė
J'adore
Tokuteka
Little_Star
Snaigė
illuminaire
Ella
EmilijaKT
alce a pois
Snaigėse
Silvija
SuperTori
la Tulipe
sausainiuke_Rrr
MikePukuotis
AurėjaFėja
mysticism
cocoro
Mažoji Fėja
raudona.
infiltruotasis
Laura
awesome
Chilly
kaRina
Smitė.^
snabas
Džuljeta
Nuo stogo
Monika
Samantha
Karamelinė Saulė
36 posters
Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutoriusPranešimas
Karamelinė Saulė
Biblioteka.
Karamelinė Saulė


Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 33
Miestas : Panevėžys
Registracijos data : 2008-06-17

Paskutinis matytas filmas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas Icon_minitimeKv. 04 01, 2010 8:55 am

Koks jūsų paskutinis matytas filmas?

(Pateikite trumpą savo nuomonę, galbūt rekomendaciją. Galite įvertinti jį dešimtbalėje sistemoje.)
Atgal į viršų Go down
http://ramumose.blogspot.com
Samantha
"Bendrojo skaitymo" viršininkė
Samantha


Pranešimų skaičius : 1413
Amžius : 30
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2009-02-08

Paskutinis matytas filmas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas Icon_minitimeKv. 04 01, 2010 9:51 am

Šiandien dieną žiūrėjau ''Alviną ir burundukus 2'' . Buvau seniau mačius pirmąją dalį, kuri tada man pasirodė miela ir linksma komedija. Deja, tęsiniu nusivyliau, idėja pasirodė lėkšta (kaip ir daugumos skubotai sukurtų tęsinių), taip pat ir tos dainelės nelabai jau patiko... Vietomis net nervino, kodėl negalėjo sugalvoti ko nors originalesnio ;D Jeigu vertinčiau balais tai duočiau kokius 5 iš 10 už grafiką ir kelias patikusias vieteles ;D
Atgal į viršų Go down
Monika
Dalis.
Monika


Pranešimų skaičius : 410
Amžius : 31
Miestas : Jurbarkas/Vilnius
Registracijos data : 2009-06-07

Paskutinis matytas filmas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas Icon_minitimePen. 04 02, 2010 4:32 am

"Žaliosios Gatvės Chuliganai."
Sakiau, žiūrėsiu dar kartą. Toks šokiruojantis kažkiek, bet baisiai
įdomus. Pabaiga nuliūdino, net sugraudino. Gaila buvo. Ir beje,
aktoriai labai talentingi, puikiai parinkti.
Atgal į viršų Go down
Karamelinė Saulė
Biblioteka.
Karamelinė Saulė


Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 33
Miestas : Panevėžys
Registracijos data : 2008-06-17

Paskutinis matytas filmas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas Icon_minitimePen. 04 02, 2010 5:01 am

"The Diving Bell and the Butterfly" / "Le Scaphandre et le papillon" ("Skafandras ir drugelis")

Dar ir dabar tėvams pasakoju apie šitą filmą. Paliekantis labai didelį įspūdį.
Pats faktas, kad visa tai yra pagal tikrą istoriją, dar labiau jį sustiprina. Labai patiko režisūriniai sprendimai, parinktos aktorės, pats istorijos išpildymas.
Kada nors tikrai perskaitysiu knygą, kurios citatos buvo panaudotos ir filme.
10/10
Atgal į viršų Go down
http://ramumose.blogspot.com
Nuo stogo
Administratorius.
Nuo stogo


Pranešimų skaičius : 2679
Amžius : 31
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2008-04-25

Paskutinis matytas filmas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas Icon_minitimePir. 04 05, 2010 7:21 am

Karamelinė Saulė rašo:
"The Diving Bell and the Butterfly" / "Le Scaphandre et le papillon" ("Skafandras ir drugelis")

Dar ir dabar tėvams pasakoju apie šitą filmą. Paliekantis labai didelį įspūdį.
Pats faktas, kad visa tai yra pagal tikrą istoriją, dar labiau jį sustiprina. Labai patiko režisūriniai sprendimai, parinktos aktorės, pats istorijos išpildymas.
Kada nors tikrai perskaitysiu knygą, kurios citatos buvo panaudotos ir filme.
10/10

šis mano paskutinis matytas, žiūrėjau būtent dėl Karamelinės Saulės atsiliepimų, nors pamenu, norėjau jį pamatyti dar tada, kai kino teatre rodė.
filmas labai patiko vien jau dėl pačios istorijos ir to fakto, kad pastatytas pagal tikrą istoriją. ir pats pastatymas įspūdingas (ypač aptiko ta vieta, kai siuvo akį). tiesa, pačios aktorės man truputį maišėsi, nes turėjo nemažai panašumų : D šiaip ar taip, filmą rekomenduoju ir nedvėjodama rašau 10/10
Atgal į viršų Go down
http://junior-painkiller.blogspot.com
Karamelinė Saulė
Biblioteka.
Karamelinė Saulė


Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 33
Miestas : Panevėžys
Registracijos data : 2008-06-17

Paskutinis matytas filmas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas Icon_minitimeAntr. 04 06, 2010 1:15 am

"Two Lovers".

Žiūrėdama nuolat galvojau, koks pagrindinis veikėjas, vis dėlto, yra impulsyvus, naivokas ir kaip juo gali manipuliuoti moteris.
Šiaip šis filmas didelio įspūdžio nepaliko. Vienas iš tokių, kuriuos pažiūrėjus nesuprantu, ar jis patiko, ar nepatiko.
Na, nors pabaiga visai nieko.
7/10
Atgal į viršų Go down
http://ramumose.blogspot.com
Džuljeta
Spaustuvė.
Džuljeta


Pranešimų skaičius : 1546
Amžius : 35
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2008-04-26

Paskutinis matytas filmas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas Icon_minitimeAntr. 04 06, 2010 2:21 am

Manau, kad paskutinysis matytas buvo "Myliu tave, Filipai Morisai".

Atseit komedija... Kad apie gėjus - ne problema. Problema - visa kita. Filipas Morisas, nors jį ir vaidino Ewan McGregor - visiškas kvaišelis ir naivus iki nukritimo, o Jim Carrey man jau nebejuokingas (McGregor'o veikėjas tai išvis - greičiau graudus). Kaip komedijai - per daug draminių elementų. O "juokingos" vietos tooookios bukos...

4 iš 10
Atgal į viršų Go down
Karamelinė Saulė
Biblioteka.
Karamelinė Saulė


Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 33
Miestas : Panevėžys
Registracijos data : 2008-06-17

Paskutinis matytas filmas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas Icon_minitimeAntr. 04 06, 2010 9:23 am

"About a boy".

Kažkuo priminė įprastines romantines komedijas, kurias rodo per televizijos kanalus penktadienio vakarais. Nuojauta kuždėjo, kad šitą filmą tikrai mačiau anksčiau, bet šio pobūdžio filmas ir atitinka jiems būdingą savybę - jie tokie vienodi, kad negali prisiminti, ar juos matei, ar ne.
Na, bet buvo visai linksmų vietų, kažkaip tiko šiandieninei nuotaikai. Praskaidrino vakarą.
8/10
Atgal į viršų Go down
http://ramumose.blogspot.com
Karamelinė Saulė
Biblioteka.
Karamelinė Saulė


Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 33
Miestas : Panevėžys
Registracijos data : 2008-06-17

Paskutinis matytas filmas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas Icon_minitimeSk. 04 25, 2010 4:51 am

"Onegine".

Keistas filmas. Bet mane žavi tie senesni laikai, nors dauguma sprendimų atrodo pernelyg kvaili, erzina tas perdėtas mandagumas, kurį galbūt sunku suvokti šiais laikais.
Bet bendrai visai neblogas filmas. Netradicinė istorija.
Atgal į viršų Go down
http://ramumose.blogspot.com
snabas
Raidė.
snabas


Pranešimų skaičius : 22
Amžius : 28
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2010-04-20

Paskutinis matytas filmas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas Icon_minitimeAntr. 04 27, 2010 3:38 am

The Class
Tiesa, jau palyginti seniai jį žiūrėjau, bet vistiek geras. Patiko: aplinkos ir veikėjų tikroviškumas, pati įdėja (patyčios). Nepatiko: viskas per greit įvyko, per mažai traumavo, man asmeniškai trūko jausmų. 8/10 :)
Atgal į viršų Go down
Smitė.^
Biblioteka.
Smitė.^


Pranešimų skaičius : 712
Amžius : 30
Miestas : Kuršėnai
Registracijos data : 2008-06-15

Paskutinis matytas filmas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas Icon_minitimeAntr. 04 27, 2010 4:13 am

snabas rašo:
per mažai traumavo, man asmeniškai trūko jausmų.

Su sese gale žliumbėm kaip didelės... Gal neįdėmiai žiūrėjai? Dar galimas dalykas, jog mane itin paveikė tai, kad beveik kiekvienai situacijai radau atitikmenį savo aplinkoje. Nežmoniška. Antrąkart nė už ką nežiūrėčiau (nors ir vertinu kaip puikų filmą).
Atgal į viršų Go down
Samantha
"Bendrojo skaitymo" viršininkė
Samantha


Pranešimų skaičius : 1413
Amžius : 30
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2009-02-08

Paskutinis matytas filmas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas Icon_minitimeAntr. 04 27, 2010 4:49 am

The other Boleyn girl / Karalienės sesuo


Nors ir ilgas, bet, aišku, neatspindėjo visų įvykių, kurie buvo vaizduojami knygoje. Nepaisant to, patiko aktorių vaidyba, labai tikroviška vietomis, taip pat kostiumai, parinkti aktoriai. Pastebėjau tik vieną knygos neatitikimą, kaip filmų kūrėjams tai labai gerai, nes dažnai filmas labai nutolsta nuo knygos. O čia viskas buvo beveik gerai :) Patiko :) įspūdį dar labiau sustiprino tai, jog šie įvykiai kadaise iš tikrųjų vyko.

9/10
Atgal į viršų Go down
snabas
Raidė.
snabas


Pranešimų skaičius : 22
Amžius : 28
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2010-04-20

Paskutinis matytas filmas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas Icon_minitimeAntr. 04 27, 2010 5:51 am

Smitė.^ rašo:
snabas rašo:
per mažai traumavo, man asmeniškai trūko jausmų.

Su sese gale žliumbėm kaip didelės... Gal neįdėmiai žiūrėjai? Dar galimas dalykas, jog mane itin paveikė tai, kad beveik kiekvienai situacijai radau atitikmenį savo aplinkoje. Nežmoniška. Antrąkart nė už ką nežiūrėčiau (nors ir vertinu kaip puikų filmą).

Aš prieš tai buvau mačiusi kitą filmą (Bang Bang You're Dead) apie patyčias, kuriame žymiai daugiau dėmesio buvo skirta to mokinio jausmams, o šio filmo visa įdėja man pasirodė sudėta į žiaurumą, kas mane ne įtin jaudina, galbūt dėl to...
Atgal į viršų Go down
kaRina
Pastraipa.
kaRina


Pranešimų skaičius : 143
Amžius : 30
Registracijos data : 2009-07-21

Paskutinis matytas filmas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas Icon_minitimeSk. 05 09, 2010 6:52 am

Gone With The Wind, 1 dalis
Man patiko <3 Nemaniau, kad taip patiks. Labai mėgstu senus filmus, be to šis nebuvo labai nutolęs nuo knygos. Ir aktorė atliekanti Skarlet vaidmenį puikiai susitvarkė su savo darbu. Dabar belieka tik antrą dalį pasižiūrėt.
Atgal į viršų Go down
http://rbd-forum.4rumer.net
Chilly
Pastraipa.
Chilly


Pranešimų skaičius : 147
Amžius : 29
Registracijos data : 2009-12-12

Paskutinis matytas filmas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas Icon_minitimeKv. 05 13, 2010 2:36 am

Smitė.^ rašo:
snabas rašo:
per mažai traumavo, man asmeniškai trūko jausmų.

Su sese gale žliumbėm kaip didelės... Gal neįdėmiai žiūrėjai? Dar galimas dalykas, jog mane itin paveikė tai, kad beveik kiekvienai situacijai radau atitikmenį savo aplinkoje. Nežmoniška. Antrąkart nė už ką nežiūrėčiau (nors ir vertinu kaip puikų filmą).
aš ir gale verkiau taip, bet tikrai nežiūrėčiau antrą sykį... Per daug mane sukrėtė,dar pora dienų vaikščiojau kaip nesava.>.>
Atgal į viršų Go down
Karamelinė Saulė
Biblioteka.
Karamelinė Saulė


Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 33
Miestas : Panevėžys
Registracijos data : 2008-06-17

Paskutinis matytas filmas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas Icon_minitimeKv. 05 20, 2010 3:02 am

"Dorian Gray".

Knyga patiko labiau, filme visiškai kitose vietose sudėti akcentai. Tiek filmas, tiek knyga turi savų stiprių pusių.
Jei nebūčiau žiūrėjusi kino teatre, turbūt ne kartą būčiau sustabdžiusi, nes ypatingai neįtraukė ir neprikaustė.
Bet efektai geri, nemažai padirbėta prie šio filmo. Ir, bent jau mano nuomone, pagrindiniam veikėjui aktorius parinktas tikrai taikliai.
Atgal į viršų Go down
http://ramumose.blogspot.com
Nuo stogo
Administratorius.
Nuo stogo


Pranešimų skaičius : 2679
Amžius : 31
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2008-04-25

Paskutinis matytas filmas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas Icon_minitimeAntr. 06 15, 2010 9:19 am

When in Rome/Kartą Romoje (2010)

kątik į balą išmečiau pusantros valandos savo gyvenimo.
Atgal į viršų Go down
http://junior-painkiller.blogspot.com
Karamelinė Saulė
Biblioteka.
Karamelinė Saulė


Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 33
Miestas : Panevėžys
Registracijos data : 2008-06-17

Paskutinis matytas filmas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas Icon_minitimePir. 07 05, 2010 10:29 pm

"Autumn in New York".

Patiko. Netradicinė meilės istorija, idilė, kuri kažkada sugriūna.
Kažkuo išsiskiriantis.
Atgal į viršų Go down
http://ramumose.blogspot.com
Samantha
"Bendrojo skaitymo" viršininkė
Samantha


Pranešimų skaičius : 1413
Amžius : 30
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2009-02-08

Paskutinis matytas filmas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas Icon_minitimeAntr. 07 06, 2010 12:18 am

The bounty hunter/ Pasodinsiu savo ex

Patiko. Senokai mačiau tokią komediją. Aktoriai gerai parinkti, pralinksmino :]
Atgal į viršų Go down
Smitė.^
Biblioteka.
Smitė.^


Pranešimų skaičius : 712
Amžius : 30
Miestas : Kuršėnai
Registracijos data : 2008-06-15

Paskutinis matytas filmas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas Icon_minitimePen. 07 09, 2010 6:55 am

"Persijos princas: laiko smiltys".

Žiūrėjau, žinoma, kino teatre, tad turbūt pastarasis faktas pridėjo kiek savų pliusų filmui - nors visad lengvai įsitraukiu į beveik bet kokią juostą, šįkart negalėjau atsiplėšti.
Veiksmo filmas. Taip. Lyg ir nemaniau esanti jų gerbėja, bet "Persijos princas" keičia požiūrį. ;D Pagrindinio vaidmens atlikėjas Jake Gyllenhaal - vienas mano kino dievukų - aišku, pasirodė puikiai. Net neįmanau, ko filmui galėjo trūkti. Na, gerai, dėl manęs (silpnų nervų žiūrovo) visai nebūtinos buvo šiek tiek baisios, įtempto siužeto scenos su gyvatėmis, bet argi galiu vadinti tai minusu? ;D
Tos dvi valandos praėjo labai ne veltui. Nors įprastai kiekvienam žmogui rekomenduodama filmą, parenku vis kitokį - pagal skonį, charakterį, nuotaiką, šis, mano manymu, tiktų visiems. ;)

10/10.
Atgal į viršų Go down
Samantha
"Bendrojo skaitymo" viršininkė
Samantha


Pranešimų skaičius : 1413
Amžius : 30
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2009-02-08

Paskutinis matytas filmas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas Icon_minitimePen. 07 09, 2010 7:12 am

Smitė.^ rašo:
"Persijos princas: laiko smiltys".

Žiūrėjau, žinoma, kino teatre, tad turbūt pastarasis faktas pridėjo kiek savų pliusų filmui - nors visad lengvai įsitraukiu į beveik bet kokią juostą, šįkart negalėjau atsiplėšti.
Veiksmo filmas. Taip. Lyg ir nemaniau esanti jų gerbėja, bet "Persijos princas" keičia požiūrį. ;D Pagrindinio vaidmens atlikėjas Jake Gyllenhaal - vienas mano kino dievukų - aišku, pasirodė puikiai. Net neįmanau, ko filmui galėjo trūkti. Na, gerai, dėl manęs (silpnų nervų žiūrovo) visai nebūtinos buvo šiek tiek baisios, įtempto siužeto scenos su gyvatėmis, bet argi galiu vadinti tai minusu? ;D
Tos dvi valandos praėjo labai ne veltui. Nors įprastai kiekvienam žmogui rekomenduodama filmą, parenku vis kitokį - pagal skonį, charakterį, nuotaiką, šis, mano manymu, tiktų visiems. ;)

10/10.

Aš taip pat šį žiūrėjau kino teatre, bet mano minusas būtų toks- per daug netikroviški šuoliai, net juokas ėmė kartais ;D o aplamai, tai patiko. Kas nemėgsta fantastikos- nepatarčiau.
Atgal į viršų Go down
Smitė.^
Biblioteka.
Smitė.^


Pranešimų skaičius : 712
Amžius : 30
Miestas : Kuršėnai
Registracijos data : 2008-06-15

Paskutinis matytas filmas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas Icon_minitimePen. 07 09, 2010 7:24 am

Samantha rašo:
Smitė.^ rašo:
"Persijos princas: laiko smiltys".

Žiūrėjau, žinoma, kino teatre, tad turbūt pastarasis faktas pridėjo kiek savų pliusų filmui - nors visad lengvai įsitraukiu į beveik bet kokią juostą, šįkart negalėjau atsiplėšti.
Veiksmo filmas. Taip. Lyg ir nemaniau esanti jų gerbėja, bet "Persijos princas" keičia požiūrį. ;D Pagrindinio vaidmens atlikėjas Jake Gyllenhaal - vienas mano kino dievukų - aišku, pasirodė puikiai. Net neįmanau, ko filmui galėjo trūkti. Na, gerai, dėl manęs (silpnų nervų žiūrovo) visai nebūtinos buvo šiek tiek baisios, įtempto siužeto scenos su gyvatėmis, bet argi galiu vadinti tai minusu? ;D
Tos dvi valandos praėjo labai ne veltui. Nors įprastai kiekvienam žmogui rekomenduodama filmą, parenku vis kitokį - pagal skonį, charakterį, nuotaiką, šis, mano manymu, tiktų visiems. ;)

10/10.

Aš taip pat šį žiūrėjau kino teatre, bet mano minusas būtų toks- per daug netikroviški šuoliai, net juokas ėmė kartais ;D o aplamai, tai patiko. Kas nemėgsta fantastikos- nepatarčiau.

Štai ir neatitikimas - aš nemyliu fantastikos, net labai. Tačiau filmas visvien patiko. ;D
Spoiler:
Atgal į viršų Go down
awesome
Sakinys.
awesome


Pranešimų skaičius : 120
Amžius : 114
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2009-06-29

Paskutinis matytas filmas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas Icon_minitimeAntr. 07 27, 2010 11:10 pm

"Mano vaikystės ruduo"

senas lietuvių filmas (o senus filmus aš ypatingai mėgstu), paprastas, bet nuoširdus ir gražus:)
Atgal į viršų Go down
http://www.kumelesukanopom.blogspot.com
Laura
Raidė.
Laura


Pranešimų skaičius : 17
Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2010-07-14

Paskutinis matytas filmas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas Icon_minitimeTr. 07 28, 2010 6:39 am

Precious: Based on the Novel 'Push' by Sapphire

Žiūrėjau vakar. Gan sunkus filmas.

SPOLER ALERT juokas Apie apkūnią juodaodę 16metę, kurią motina muša, o tėvas - prievartauja. Nuo jo ji susilaukia dviejų vaikų, kurių vienas - mergaitė, serganti dauno sindromu. Galiausiai miršta jos tėvas, kaip paaiškėja - nuo AIDS. Užsikrėtusi ir ji pati. Na, žodžiu - visos blogybės vienoj vietoj. SPOILER END

Vertinčiau galbūt 9 iš 10. Pats filmas tikrai labai geras ir vertas rekomendacijos, bet man kiek per sunkus.

Na, o dabar keliauju žiūrėt "Mergina su drakono tatuiruote". cheers
Atgal į viršų Go down
Karamelinė Saulė
Biblioteka.
Karamelinė Saulė


Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 33
Miestas : Panevėžys
Registracijos data : 2008-06-17

Paskutinis matytas filmas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas Icon_minitimeŠt. 08 21, 2010 9:46 pm

"Dance with me".

Hm.. Patiko tik tiek, kad filme buvo visai daug šokio, daug jausmų šoky. Antrą kartą filmo tikrai nežiūrėčiau. Sunkiai įtraukiantis (turėjau sutelkt visą valią, kad pabaigčiau), nuspėjamas ir neišbaigtas.
Atgal į viršų Go down
http://ramumose.blogspot.com
Sponsored content





Paskutinis matytas filmas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Paskutinis matytas filmas
Atgal į viršų 
Puslapis 19Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Filmas vs. filmas

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Skaitantiems :: Antra viršelio pusė :: Flood :: Kinas-
Pereiti į: