Skaitantiems
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  BLOGAS  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Draugai  PrisijungtiPrisijungti  
Mūsų blogas apie knygas - http://skaitantiems.blogspot.com - kviečiame apsilankyti!

 

 Profilių pasirinkimai

Go down 
+6
Karamelinė Saulė
cocoro
Samantha
Smitė.^
sandrinė
Nuo stogo
10 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Nuo stogo
Administratorius.
Nuo stogo


Pranešimų skaičius : 2679
Amžius : 31
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2008-04-25

Profilių pasirinkimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Profilių pasirinkimai   Profilių pasirinkimai Icon_minitimePen. 02 26, 2010 9:46 pm

Žinau, kad čia tikrai yra būsimų vienuoliktokų (a.k.a. trečiokų), kuriems atėjo laikas rinktis visus profilius, padėsiančius siekti ateities svajonių ir bla bla, bet ar jau visi žinot, ką rinksitės? dėl ko dar svarstot? ar pas jums mokykloje išvis dar niekas apie tai nekalbėjo?
Atgal į viršų Go down
http://junior-painkiller.blogspot.com
sandrinė
Spaustuvė.
sandrinė


Pranešimų skaičius : 1227
Amžius : 30
Miestas : Alytus
Registracijos data : 2009-03-14

Profilių pasirinkimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Profilių pasirinkimai   Profilių pasirinkimai Icon_minitimePen. 02 26, 2010 11:24 pm

na, kadangi pereinu į naują mokyklą, o priėmimas vyko dar iki kovo 1 dienos, todėl jau pavasarį žadėjo paskambinti dėl šitų dalykų rinkimųsi. Sakiau, kad A lygiu (jei išeis) imsiu anglų, lietuvių, matematiką, fiziką ir istoriją. :DDD O kitų dar neįsivaizduoju.
Atgal į viršų Go down
http://sandrineslasai.blogspot.com
Smitė.^
Biblioteka.
Smitė.^


Pranešimų skaičius : 712
Amžius : 30
Miestas : Kuršėnai
Registracijos data : 2008-06-15

Profilių pasirinkimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Profilių pasirinkimai   Profilių pasirinkimai Icon_minitimePen. 02 26, 2010 11:24 pm

Dieve, pas mus visa klasė plaukus raunas nuo galvos, sako, kad neįsivaizduoja, ką pasirinkt. ;D Aš asmeniškai, kad ir tiksliai nenusprendžiau, kurią profesiją rinksiuos, maždaug numanau, kurion pusėn trauksiu (bent tikiuosi, kad numanau ;D).
Žinot, kaip nusprendžiau, kokias pamokas imsiu, kurioms sakysiu goodbye? Atmetimo būdu. Nuo mažų dienų žinojau, kad medikė nebūsiu (kraujo baimė) - chemijai iki!, biologijos kaip pamokos taip pat nemėgstu - ate!, vokiečių pamokų išvis nekenčiu... Kolkas viskas labai aišku. Reikia rinktis tai, kas sekasi, kas labiausiai traukia (matematika, fizika, anglų k.) - panašu, kad griebsiu tiksliuosius mokslus ir, Duos Dievas, (dabar tik juokauju, bet gal visgi) priims į gerą užsienio (Jungtinės Karalystės arba Prancūzijos) universitetą, jei ne, tikiu, manęs jau laukia Vilnius. ; )
Mokykloje mokytojai su mumis ta tema kalba jau kaip su rimtais žmonėmis, auklėtoja itin rūpinasi, įvairius socialinius darbuotojus šį bei tą papasakoti kviečia (nors nedaug jie mums kolkas padėjo), planuojame pavasarį važiuoti į Šiaulių jaunimo darbo biržą (visa klasė tikisi, kad ten tai jau mums tikrai nušvies visą gyvenimo kelią, bet turbūt tiek vilčių dėti nereikėtų).
Manau, "smagiausia" bus, kai lieps raštu pateikti savo prašymus direktorei mokytis tam tikrų pamokų. Tada tai teks rinktis tai, kas tuomet bus galvoj, o paskui jau suktis iš padėties, kurią susidarysim...
Atgal į viršų Go down
Samantha
"Bendrojo skaitymo" viršininkė
Samantha


Pranešimų skaičius : 1413
Amžius : 30
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2009-02-08

Profilių pasirinkimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Profilių pasirinkimai   Profilių pasirinkimai Icon_minitimePen. 02 26, 2010 11:50 pm

Ech, aš jau kaip ir pieštuku viską susirašiau. Manau, kad noriu stoti į finansų ekonomiką, nes labai traukia darbas su pinigais. Bet baimė yra, atrodo matkės 8 išeina, lygtais ir suprantu, bet blemba jei nepavešiu 11 klasėj Profilių pasirinkimai Icon_neutral bus blogai ;DDD bet ,kaip sakoma, reikia siekti savo tikslo ;D tai bandysiu, dabar tiksliai neatsimenu visko, ką pasirinkau, vėliau pasižiūrėsiu į lapą ir parašysiu ;D
Atgal į viršų Go down
sandrinė
Spaustuvė.
sandrinė


Pranešimų skaičius : 1227
Amžius : 30
Miestas : Alytus
Registracijos data : 2009-03-14

Profilių pasirinkimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Profilių pasirinkimai   Profilių pasirinkimai Icon_minitimePen. 02 26, 2010 11:55 pm

Aš sakiau iš pradžių į ekonomiką finansų norėčiau, bet kažkaip maliausi maliausi ir grįžau prie vaikystės svajonės - inžinerijos. Suradau patrauklų pasiūlymą KTU naujų mokymosi programų sąraše "atsinaujinančios energijos inžinerija".
Atgal į viršų Go down
http://sandrineslasai.blogspot.com
Samantha
"Bendrojo skaitymo" viršininkė
Samantha


Pranešimų skaičius : 1413
Amžius : 30
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2009-02-08

Profilių pasirinkimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Profilių pasirinkimai   Profilių pasirinkimai Icon_minitimePen. 02 26, 2010 11:58 pm

Aš iš pradžių galvojau apie žurnalistiką, bet po to pagalvojau, kad nepatiktų man imt interviu, rašyt apie paskalas ir t.t. dar darbas nepastovus...
Atgal į viršų Go down
Nuo stogo
Administratorius.
Nuo stogo


Pranešimų skaičius : 2679
Amžius : 31
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2008-04-25

Profilių pasirinkimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Profilių pasirinkimai   Profilių pasirinkimai Icon_minitimeŠt. 02 27, 2010 12:10 am

reikia imti ne tai, kas patinka, o tai, ko reikia dėl norimos profesijos. kas iš to, kad pasiimsi kokią geografiją A lygiu, mokysies ten ją išsijuosęs, o tau paskui jos net nereikės.
pati jau žinau ką imsiu, bent jau maždaug. tai lietuvių, matematiką, anglų, istoriją ir dailę A lygiais; biologiją, tinklinį, informatiką, etiką B lygiais. gana populiarūs pasirinkimai, o ką tiksliai tiksliai noriu studijuoti, dar nežinau. mokykloje mokytojai ir visi soc darbuotojai stengiasi mums padėti, štai neseniai čia buvo karjeros diena antrokams, kur vedė paskaitas apie pasirinkimus, nors ne viskas man ir buvo naudinga. užtat supratau, kad ir vienuoliktoje klasėje reikės aktyviai mokytis, nes stojant į užsienį gali reikėti būtent 11-ok klasės pažymių : D
Atgal į viršų Go down
http://junior-painkiller.blogspot.com
Samantha
"Bendrojo skaitymo" viršininkė
Samantha


Pranešimų skaičius : 1413
Amžius : 30
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2009-02-08

Profilių pasirinkimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Profilių pasirinkimai   Profilių pasirinkimai Icon_minitimeŠt. 02 27, 2010 1:23 am

Galvoji stot į užsienį? ;]]
Atgal į viršų Go down
cocoro
Knygynas.
cocoro


Pranešimų skaičius : 789
Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2010-01-04

Profilių pasirinkimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Profilių pasirinkimai   Profilių pasirinkimai Icon_minitimeŠt. 02 27, 2010 2:21 am

Gaila man jūsų : D. Man buvo baisiai lengva, o kiti dar ir dabar (prieš egzus) nežino kur stos.
Atgal į viršų Go down
sandrinė
Spaustuvė.
sandrinė


Pranešimų skaičius : 1227
Amžius : 30
Miestas : Alytus
Registracijos data : 2009-03-14

Profilių pasirinkimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Profilių pasirinkimai   Profilių pasirinkimai Icon_minitimeŠt. 02 27, 2010 2:47 am

O ką tu pasirinkus, cocoro?
Atgal į viršų Go down
http://sandrineslasai.blogspot.com
cocoro
Knygynas.
cocoro


Pranešimų skaičius : 789
Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2010-01-04

Profilių pasirinkimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Profilių pasirinkimai   Profilių pasirinkimai Icon_minitimeŠt. 02 27, 2010 2:49 am

Aš istoriją, lietuvių ir geografiją. Stoju į LMTA, tai man svarbiausia stojamieji, o ne egzaminų rezultatai. Bet tai ką pasirinkau, vistiek bandysiu išlaikyti kuo geriau.
Atgal į viršų Go down
sandrinė
Spaustuvė.
sandrinė


Pranešimų skaičius : 1227
Amžius : 30
Miestas : Alytus
Registracijos data : 2009-03-14

Profilių pasirinkimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Profilių pasirinkimai   Profilių pasirinkimai Icon_minitimeŠt. 02 27, 2010 3:00 am

kaip įdomiai : )
Atgal į viršų Go down
http://sandrineslasai.blogspot.com
Nuo stogo
Administratorius.
Nuo stogo


Pranešimų skaičius : 2679
Amžius : 31
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2008-04-25

Profilių pasirinkimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Profilių pasirinkimai   Profilių pasirinkimai Icon_minitimeŠt. 02 27, 2010 3:50 am

Samantha rašo:
Galvoji stot į užsienį? ;]]

taip : )
ir tikiuosi, kad pavyks
Atgal į viršų Go down
http://junior-painkiller.blogspot.com
Karamelinė Saulė
Biblioteka.
Karamelinė Saulė


Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 33
Miestas : Panevėžys
Registracijos data : 2008-06-17

Profilių pasirinkimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Profilių pasirinkimai   Profilių pasirinkimai Icon_minitimeŠt. 02 27, 2010 10:42 am

cocoro rašo:
Gaila man jūsų : D. Man buvo baisiai lengva, o kiti dar ir dabar (prieš egzus) nežino kur stos.


Aha, man irgi buvo nesunku. cat

Duosiu tik vieną pasiūlymą: neimkite matematikos B lygiu, jau geriau prasikankinkite A. Nes dauguma mano pažįstamų labai susisiaurino savo pasirinkimo galimybes su B lygiu. Na, nebent jau konkrečiai žinosit, kad jums matematikos nereiks.. Nors ką čia gali žinoti, kai stojimai tokie kintantys.
Rolling Eyes
Atgal į viršų Go down
http://ramumose.blogspot.com
cocoro
Knygynas.
cocoro


Pranešimų skaičius : 789
Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2010-01-04

Profilių pasirinkimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Profilių pasirinkimai   Profilių pasirinkimai Icon_minitimeŠt. 02 27, 2010 10:43 am

Na, stojant į menus ir humanitarinius (kalbos, žurnalistika), visokias medicinas, tai manau tikrai nereikės niekada matiekos. Aš labai smagiai sau su B lygiu gyvenu : D.
Atgal į viršų Go down
Samantha
"Bendrojo skaitymo" viršininkė
Samantha


Pranešimų skaičius : 1413
Amžius : 30
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2009-02-08

Profilių pasirinkimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Profilių pasirinkimai   Profilių pasirinkimai Icon_minitimeŠt. 02 27, 2010 10:47 am

Na va, surašysiu ką pasirinkau ;D

Tikyba, lietuvių A, anglų A, istorija B, matematika A, biologija B, choreografija, bendroji kūno kultūra (linksma bus ;DD ), informacinės technologijos B, ekonomika B
Atgal į viršų Go down
Karamelinė Saulė
Biblioteka.
Karamelinė Saulė


Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 33
Miestas : Panevėžys
Registracijos data : 2008-06-17

Profilių pasirinkimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Profilių pasirinkimai   Profilių pasirinkimai Icon_minitimeŠt. 02 27, 2010 10:56 am

cocoro rašo:
visokias medicinas, tai manau tikrai nereikės niekada matiekos.

Na, tie, kurie neturėjo A lygio ir stojo į mediciną, tai turbūt verks per aukštosios matematikos pradmenis. Ir šiaip man matematika pasitarnavo, net labai.


Samantha, o tu esi tikra, kad tau neprireiks istorijos? Apie finansų ekonomiką galvoji VU ar kokiame MRU? cat
Atgal į viršų Go down
http://ramumose.blogspot.com
sandrinė
Spaustuvė.
sandrinė


Pranešimų skaičius : 1227
Amžius : 30
Miestas : Alytus
Registracijos data : 2009-03-14

Profilių pasirinkimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Profilių pasirinkimai   Profilių pasirinkimai Icon_minitimeŠt. 02 27, 2010 10:55 pm

medicinai reikia matematikos, mano draugė turėjo pasiimti ją A lygiu. Šiaip vienur reikia fizikos, kitur reikia matematikos, bet jai geriau matematika nei fizika. Very Happy
Atgal į viršų Go down
http://sandrineslasai.blogspot.com
Džuljeta
Spaustuvė.
Džuljeta


Pranešimų skaičius : 1546
Amžius : 35
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2008-04-26

Profilių pasirinkimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Profilių pasirinkimai   Profilių pasirinkimai Icon_minitimeŠt. 02 27, 2010 11:36 pm

Vargšelės jūs... aš kadangi visada žinojau, kad stosiu į kalbas, buvau pasiėmus matematiką ir biologiją B lygiais, anei jokių chemijų ar fizikų... (A lygiu anglų, lietuvių ir istoriją, B lygiu rusų kalbą...) bet man labai smagu girdėti, kad jūs pasiryžusios krimsti rimtus mokslus! Profilių pasirinkimai 239847
Atgal į viršų Go down
Samantha
"Bendrojo skaitymo" viršininkė
Samantha


Pranešimų skaičius : 1413
Amžius : 30
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2009-02-08

Profilių pasirinkimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Profilių pasirinkimai   Profilių pasirinkimai Icon_minitimeSk. 02 28, 2010 3:13 am

Karamelinė Saulė rašo:


Samantha, o tu esi tikra, kad tau neprireiks istorijos? Apie finansų ekonomiką galvoji VU ar kokiame MRU? cat

Galvoju MRU, tai ten istorijos arba anglų pažymio reikia, tai galvoju, ko man kankintis su A lygiu, dar kai visokias datas sunkiai įsimenu, geriau jau laikysiu anglų (mėgstamiausia mano pamoka) ;]]] o B lygyje ir pažymys geresnis bus ;DD
Atgal į viršų Go down
sandrinė
Spaustuvė.
sandrinė


Pranešimų skaičius : 1227
Amžius : 30
Miestas : Alytus
Registracijos data : 2009-03-14

Profilių pasirinkimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Profilių pasirinkimai   Profilių pasirinkimai Icon_minitimeSk. 02 28, 2010 3:29 am

Džuljeta rašo:
bet man labai smagu girdėti, kad jūs pasiryžusios krimsti rimtus mokslus! Profilių pasirinkimai 239847

Aš norėjau į lietuvių filologiją, dar ir dabar kirba mintis, bet kažkaip manau, kad vistiek mane labiau traukia tikslieji Very Happy
Atgal į viršų Go down
http://sandrineslasai.blogspot.com
Akiro
Junginys.
Akiro


Pranešimų skaičius : 89
Amžius : 31
Miestas : Marijampolė
Registracijos data : 2009-07-04

Profilių pasirinkimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Profilių pasirinkimai   Profilių pasirinkimai Icon_minitimeSk. 04 18, 2010 4:23 am

Tikrai nebuvo jokios problemos, kuomet pernai reikėjo mokymosi planą susidaryt ((: matematika, lietuvių kalba, anglų kalba ir istorija A lygiu, nes reikės šituos egzaminus laikyt norint finansų ar statistikos sritin sukt (: Nors, su tokiais pasirinkimais labai nesunku ir visiškai apsigalvot ir visgi pasilikt prie žurnalistikos, apie kurią svajojau visai nedidelė būdama ir dabar vis kažkur smegenų kamputy tūno tas noras. Taigi kaip ir apsidraudinėju vis, nes pati puikiausiai žinau, kad net ir puikiai suvokdama ko noriu iš gyvenimo, galiu galiausiai netgi pati save nustebint. :DD 
Atgal į viršų Go down
Little_Star
Pastraipa.



Pranešimų skaičius : 149
Amžius : 30
Registracijos data : 2009-07-15

Profilių pasirinkimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Profilių pasirinkimai   Profilių pasirinkimai Icon_minitimeKv. 04 22, 2010 2:21 am

Čia kažkas rašė, kad klasiokai plaukus nuo galvos raunasi. Pažįstama situacija.;D Pas mane lygiia taip pat. Kai dar niekas apie pasirinkimus nekalbėjo, tai bet kurio paklausus atsakydavo: "tai jo, žinau ką pasirinkt", "jo, stosiu ten ir ten, riekia to ir to". O kai atnešė lapus, visi žinojimai kažkur pradingo. Nebežino kas ko nori, kam ko reikia ir pan. Mano planai nežymiai pasikeitė. Gavosi, kad lietuvių A (nu kitaip ir neišeina tikriausiai), matematika B lygiu, istorija A, anglų A, biologija A, chemija A. Iš menų pasirinkau retoriką, bet muzikos mokytoja pareiškė, kad aš neva esu muzikali, tai leido suprasti, kad turėčiau imti muziką. Iš pasirenkamųjų išėjo informatika, geografija ir rusų kalba. Visos B lygiu. Šiaip girdėjau žada mokyklinius egzus panaikinti visai ir padaryti tik valstybinius, tai gal dvyliktoj klasėj pasiimsiu geografiją A lygiu. Valandų gavosi maksimumas - 32. Blogai šiaip, bet kad jau taip gavosi...
Atgal į viršų Go down
http://sveciuosepaslittles.blogspot.com
Smitė.^
Biblioteka.
Smitė.^


Pranešimų skaičius : 712
Amžius : 30
Miestas : Kuršėnai
Registracijos data : 2008-06-15

Profilių pasirinkimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Profilių pasirinkimai   Profilių pasirinkimai Icon_minitimeKv. 04 22, 2010 3:28 am

Šiandien grįžau iš įstaigos su ilgu pavadinimu, kurio esmė konsultuojamasis jaunimo darbo centras ar panašiai. Atlikom testą ir profesijų konsultantė man "išbūrė" galimas būsimas specialybes. Kadangi pataikė į dešimtuką, nebeabejosiu - imsiu matematiką už ragų. Netgi pasakė, kokius dalykus kokiais lygiais mokintis mums reikia, tad dalinuosi šviežut šviežutėliais įspūdžiais: lietuvių k. A, matematika A, anglų k. A, fizika A, chemija B. Visi kiti ne tokie svarbūs dalykai trūkstamų valandų užpildymui: informatika A, fotografija B, geografija B, kūno k. (čia lygiai yra? Per savaitę turėsiu 2 pamokas), etika (1 pamoka). Šitai, ko gero, nesikeis. Dar kažkas pašnibždėjo, kad nors ir mokiausi vokiečių kalbą, 11-12 klasėj galėčiau imtis rusų kalbos pradmenis. Laisvų valandų nebeturiu, bet dar pasitarsiu su auklėtoja - gal netyčia kaip nors nelegaliai porą modulių nusuksiu ir į rusų prasprūsiu. ;D
Atgal į viršų Go down
Nuo stogo
Administratorius.
Nuo stogo


Pranešimų skaičius : 2679
Amžius : 31
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2008-04-25

Profilių pasirinkimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Profilių pasirinkimai   Profilių pasirinkimai Icon_minitimeKv. 04 22, 2010 5:43 am

Little Star, kaip tu vienuoliktoj klasėj geografiją imsi B lygiu, o dvyliktoj A? šiaip, tai reikia išsilaikyti visas įskaitas, kad galėtum šokti į aukštesnį lygį ir tai, net nežinau, ar dvyliktoj galima dar ir taip daryti (po pirmo pusmečio vienuoliktoj, tai tikrai galima)
Atgal į viršų Go down
http://junior-painkiller.blogspot.com
Sponsored content





Profilių pasirinkimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Profilių pasirinkimai   Profilių pasirinkimai Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Profilių pasirinkimai
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Skaitantiems :: Antra viršelio pusė :: Flood-
Pereiti į: