Skaitantiems
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  BLOGAS  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Draugai  PrisijungtiPrisijungti  
Mūsų blogas apie knygas - http://skaitantiems.blogspot.com - kviečiame apsilankyti!

 

 Antanas Škėma

Go down 
+5
Figurehead
Smitė.^
Džuljeta
cocoro
alce a pois
9 posters
AutoriusPranešimas
alce a pois
Administratorius.
alce a pois


Pranešimų skaičius : 1295
Amžius : 32
Miestas : Kretinga/Kaunas
Registracijos data : 2008-04-29

Antanas Škėma Empty
RašytiTemos pavadinimas: Antanas Škėma   Antanas Škėma Icon_minitimePir. 02 08, 2010 5:39 am

info čia

ką manot? skaitę? patinka/nepatinka?
Atgal į viršų Go down
http://be-politikos.blogspot.com
cocoro
Knygynas.
cocoro


Pranešimų skaičius : 789
Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2010-01-04

Antanas Škėma Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Antanas Škėma   Antanas Škėma Icon_minitimePir. 02 08, 2010 5:58 am

skaičiau "Baltą drobulę". Kitų jo kūrinių aišku nežinau, nes skaičiau kaip privalomąją liteartūrą. Patiko man labai. Įdomus rašimo stilius ir geriau už visokias skirgailas, mažvydus ir radvilaites, kurias mokykloje turime skaityti
Atgal į viršų Go down
Džuljeta
Spaustuvė.
Džuljeta


Pranešimų skaičius : 1546
Amžius : 35
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2008-04-26

Antanas Škėma Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Antanas Škėma   Antanas Škėma Icon_minitimePir. 02 08, 2010 6:20 am

O man - atvirkščiai, "Balta drobulė" labai nepatiko (galbūt nesupratau, o gal nenorėjau suprasti tos knygos. O jeigu, kaip man atrodo, ją supratau, tai man ji visiškai nepriimtina). Daugiau nieko iš jo kūrybos skaityti neteko, galbūt kada nors...
Atgal į viršų Go down
cocoro
Knygynas.
cocoro


Pranešimų skaičius : 789
Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2010-01-04

Antanas Škėma Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Antanas Škėma   Antanas Škėma Icon_minitimePir. 02 08, 2010 6:29 am

Perskaičiusi aš ją supratau visiškai kitaip, nes analizavom mokykloje. tokia kokią pateikė mokykloje, man ji nelabai
Atgal į viršų Go down
Smitė.^
Biblioteka.
Smitė.^


Pranešimų skaičius : 712
Amžius : 30
Miestas : Kuršėnai
Registracijos data : 2008-06-15

Antanas Škėma Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Antanas Škėma   Antanas Škėma Icon_minitimePir. 02 08, 2010 7:38 am

Džuljeta rašo:
O man - atvirkščiai, "Balta drobulė" labai nepatiko (galbūt nesupratau, o gal nenorėjau suprasti tos knygos. O jeigu, kaip man atrodo, ją supratau, tai man ji visiškai nepriimtina). Daugiau nieko iš jo kūrybos skaityti neteko, galbūt kada nors...

Visiškai ta pati situacija. Vienintelis kūrinys, kurį žinau ir bandžiau skaityti - "Balta drobulė", ir kiek atsimenu, nieko gero joje neatradau, išskyrus kitoniškumą, tačiau jis nebuvo man mielas, įdomus ir t.t. Žinoma, iš vieno kūrinio sudėtinga spręsti apie rašytoją, bet antrą jo knygą skaityčiau tik reikalui esant, savo noru - kažin (nu, arba aprašymas turėtų būt kažkoks stebuklingas). ;>
Atgal į viršų Go down
alce a pois
Administratorius.
alce a pois


Pranešimų skaičius : 1295
Amžius : 32
Miestas : Kretinga/Kaunas
Registracijos data : 2008-04-29

Antanas Škėma Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Antanas Škėma   Antanas Škėma Icon_minitimeAntr. 02 09, 2010 8:11 am

O štai mano nuomonė apie jį labai prieštaringa ir labai pakitusi Very Happy

Vasarą kai skaičiau Baltą drobulę, tai nesveikai kankinausi, nes man ten buvo tragedija ir visiškai nieko nesupratau. Paskui kai pradėjom nagrinėt mokykloj, pagalvojau, kad gal truputį ir gaudausi joje. Be to, draugas, kuris man kartais daro įtaką, labai mėgsta Škėmą. Kita draugė patarė paskaityti daugiau kūrinių.

Mokykloj dar skaitėm noveles, tai ten visiškas šlamštas :DDD Arba tiesiog nepataikiau skaityti tų, kurios man būtų patikusios.
Tačiau dramos.. Susižavėjau jomis ir tuo pačiu Škėma! Jos trumpos, aiškios, suprantamos. Aš tas dramas prieš miegą skaitydavau iki pirmos Very Happy Įdomios tikrai. Ypač siūlau paskaityti 'Pabudimas' ir 'Ataraxia' :}
Atgal į viršų Go down
http://be-politikos.blogspot.com
cocoro
Knygynas.
cocoro


Pranešimų skaičius : 789
Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2010-01-04

Antanas Škėma Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Antanas Škėma   Antanas Škėma Icon_minitimeAntr. 02 09, 2010 8:16 am

o. dėkui. gal ir įdomu. reikės paeiškoti bibliotekoje : )
Atgal į viršų Go down
alce a pois
Administratorius.
alce a pois


Pranešimų skaičius : 1295
Amžius : 32
Miestas : Kretinga/Kaunas
Registracijos data : 2008-04-29

Antanas Škėma Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Antanas Škėma   Antanas Škėma Icon_minitimeTr. 02 10, 2010 6:36 am

Jų atskirai turbūt ir išleista nėra, raštuose tik :) O gal ir yra, nežinau Very Happy
Atgal į viršų Go down
http://be-politikos.blogspot.com
Figurehead
Raidė.
Figurehead


Pranešimų skaičius : 4
Amžius : 31
Registracijos data : 2010-05-06

Antanas Škėma Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Antanas Škėma   Antanas Škėma Icon_minitimeKv. 05 06, 2010 7:26 am

"Balta drobulė" ima mano mėgstamiausių knygų viršūnę. Nebežinau net kiek kartų skaičiau. Būdavo ir nuo vidurio, ir nuo galo pradedi..gyvenau/-u ta knyga. Esu skaičiusi ir keletą kitų Škėmos kūrinių, bet dar reikia grįžti ir grįžti, kad suvoktum bent jau dalelę to, ką Škėma norėjo pasakyti. Be galo artimas rašytojas. Galvoje pastoviai skamba fragmentai iš jo kūrinių. Kad ir dabar: "Mes deginsim tau padus.Taip sau, tyčia.Tau skaudės ir tu nudvėsi". Žavu.
Atgal į viršų Go down
sandrinė
Spaustuvė.
sandrinė


Pranešimų skaičius : 1227
Amžius : 30
Miestas : Alytus
Registracijos data : 2009-03-14

Antanas Škėma Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Antanas Škėma   Antanas Škėma Icon_minitimePen. 05 07, 2010 3:23 am

"Mes deginsim tau padus.Taip sau, tyčia.Tau skaudės ir tu nudvėsi"
Ir kas čia žavaus?
Atgal į viršų Go down
http://sandrineslasai.blogspot.com
Figurehead
Raidė.
Figurehead


Pranešimų skaičius : 4
Amžius : 31
Registracijos data : 2010-05-06

Antanas Škėma Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Antanas Škėma   Antanas Škėma Icon_minitimePen. 05 07, 2010 10:24 am

Mizantropijos apraiškos.
Atgal į viršų Go down
sandrinė
Spaustuvė.
sandrinė


Pranešimų skaičius : 1227
Amžius : 30
Miestas : Alytus
Registracijos data : 2009-03-14

Antanas Škėma Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Antanas Škėma   Antanas Škėma Icon_minitimePen. 05 07, 2010 9:40 pm

Ai, nu, man nuo tokių dalykų toli... Gal dėl to pradėjusi "Baltą drobulę" jos ir nepabaigiau.
Atgal į viršų Go down
http://sandrineslasai.blogspot.com
Cenerentola
Junginys.
Cenerentola


Pranešimų skaičius : 89
Amžius : 31
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2010-06-08

Antanas Škėma Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Antanas Škėma   Antanas Škėma Icon_minitimeAntr. 06 08, 2010 4:21 am

Škėma...Myliu. Ir "Baltą drobulę", ir "Pabudimą", ir "Žilvinėėėli"..
Galiu skaityti daug kartų, labai patinka stilius. Labai.
Atgal į viršų Go down
angeliukas
Skiemuo.



Pranešimų skaičius : 51
Amžius : 33
Registracijos data : 2010-07-25

Antanas Škėma Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Antanas Škėma   Antanas Škėma Icon_minitimePir. 11 08, 2010 4:10 am

.


Paskutinį kartą redagavo angeliukas, Št. 03 06, 2021 12:15 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Nuo stogo
Administratorius.
Nuo stogo


Pranešimų skaičius : 2679
Amžius : 31
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2008-04-25

Antanas Škėma Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Antanas Škėma   Antanas Škėma Icon_minitimePir. 06 25, 2012 10:16 am

šyziko romanas, tai man labai patiko, bet įdomu, kiek už jo nagrinėjimą iš egzamino gausiu..
Atgal į viršų Go down
http://junior-painkiller.blogspot.com
Sponsored content





Antanas Škėma Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Antanas Škėma   Antanas Škėma Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Antanas Škėma
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Skaitantiems :: Diskusijos :: Rašytojų kampelis-
Pereiti į: