Skaitantiems
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  BLOGAS  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Draugai  PrisijungtiPrisijungti  
Mūsų blogas apie knygas - http://skaitantiems.blogspot.com - kviečiame apsilankyti!

 

 Klausimas apie muziką

Go down 
4 posters
AutoriusPranešimas
Smitė.^
Biblioteka.
Smitė.^


Pranešimų skaičius : 712
Amžius : 30
Miestas : Kuršėnai
Registracijos data : 2008-06-15

Klausimas apie muziką Empty
RašytiTemos pavadinimas: Klausimas apie muziką   Klausimas apie muziką Icon_minitimeSk. 02 07, 2010 7:42 am

Šis forumas pritaikytas juodai skaitymui. Net vietą kitai temai sunku surast. ;D
--------------------------------------------------------------------------
Daugelio klausinėju, domiuosi, kur galėčiau rasti underground'inės muzikos (tos, kurią kuria, atlieka mėgėjiškos mokinių ar studentų grupelės, pageidautina iš Lietuvos, bet apsidžiaugčiau sužinojus ir užsienietiškų)? Internete esu kadais suradus tokį tinklapį (idėja panašus į rašyk.lt, tik ten žmonės deda suvo įrašytas dainas), bet nelaimei, niekur neišsisaugojau ir neberandu kad ir kaip benorėdama... Gal kas turi minčių, kur ar kaip man ieškoti? Klausimas apie muziką Icon_pale Gal kam teko girdėt apie tokį psl.?
Atgal į viršų Go down
sandrinė
Spaustuvė.
sandrinė


Pranešimų skaičius : 1227
Amžius : 30
Miestas : Alytus
Registracijos data : 2009-03-14

Klausimas apie muziką Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimas apie muziką   Klausimas apie muziką Icon_minitimeSk. 02 07, 2010 7:45 am

Visų pirma ką tu vadini tą "rūsio" muzika, nes yra labai daug stilių: rokas, metalas, sunkusis metalas, džiazas?
Atgal į viršų Go down
http://sandrineslasai.blogspot.com
cocoro
Knygynas.
cocoro


Pranešimų skaičius : 789
Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2010-01-04

Klausimas apie muziką Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimas apie muziką   Klausimas apie muziką Icon_minitimeSk. 02 07, 2010 7:47 am

bandyk paieškoti myspace atitikminyje lietuvoje frype. ten visi registruojasi ir kelia savo muzika. daug niekur negirdėtų grupių. suskirstyta pagal stilistiką, tai manau kažką atrasi
Atgal į viršų Go down
Smitė.^
Biblioteka.
Smitė.^


Pranešimų skaičius : 712
Amžius : 30
Miestas : Kuršėnai
Registracijos data : 2008-06-15

Klausimas apie muziką Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimas apie muziką   Klausimas apie muziką Icon_minitimeSk. 02 07, 2010 7:53 am

sandrine,
Oo... Tai nėra itin svarbu. Manau, atradus ir paklausius vieno stiliaus, galėčiau lengvai pereiti prie kito. Plius, priklauso nuo pačių dainų minties ir atlikėjų balsų, grojimo. Kolkas esu girdėjus tik porą trejetą savo miestelio grupių, tad nesu itin išranki. Kalbant apie rimtus atlikėjus, mieliau klausausi roko, gero popso, kartais metalo. Iš esmės, svarbu kad per muziką galėčiau girdėti dainos tekstą. ;)

cocoro,
Dėkui, būtinai pasižvalgysiu. Duokdie, ką nors rasiu. ;>
Atgal į viršų Go down
Smitė.^
Biblioteka.
Smitė.^


Pranešimų skaičius : 712
Amžius : 30
Miestas : Kuršėnai
Registracijos data : 2008-06-15

Klausimas apie muziką Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimas apie muziką   Klausimas apie muziką Icon_minitimeAntr. 02 23, 2010 5:00 am

Kitas klausimas apie muziką:
kas gerai perdainuoja Hiperbolės dainas? Tik ne Lemon Joy .. ?
Atgal į viršų Go down
cocoro
Knygynas.
cocoro


Pranešimų skaičius : 789
Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2010-01-04

Klausimas apie muziką Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimas apie muziką   Klausimas apie muziką Icon_minitimeAntr. 02 23, 2010 5:38 am

O ką reiškia gerai?
Atgal į viršų Go down
Smitė.^
Biblioteka.
Smitė.^


Pranešimų skaičius : 712
Amžius : 30
Miestas : Kuršėnai
Registracijos data : 2008-06-15

Klausimas apie muziką Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimas apie muziką   Klausimas apie muziką Icon_minitimeAntr. 02 23, 2010 5:51 am

Taip, kad klausyt būtų miela. ; )
Aš jau maždaug pasitikiu žmonių skoniu, manau, kad visiškai gergždinčio kriokimo, sklindančio iš už stalo, nevadinsite geru, ar ne?
Atgal į viršų Go down
cocoro
Knygynas.
cocoro


Pranešimų skaičius : 789
Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2010-01-04

Klausimas apie muziką Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimas apie muziką   Klausimas apie muziką Icon_minitimeAntr. 02 23, 2010 6:09 am

Na, jei muziką skirstysim į mielą ir kriokiančią, tai tada galima mielą vadinti gera. Šiaip nelabai žinau, kad be lemon joy dar kas atliktų. Katik radau 69danguje atliktą "Vasarą", tai ji nekriokia, tai gal tau bus miela ir tiks Very Happy
Atgal į viršų Go down
cocoro
Knygynas.
cocoro


Pranešimų skaičius : 789
Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2010-01-04

Klausimas apie muziką Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimas apie muziką   Klausimas apie muziką Icon_minitimeAntr. 02 23, 2010 6:25 am

Nu radau visai mielą. Tikriausiai žinai grupę Atsitiko, kuri perdainuoja gerai žinomas lietuviškas dainas. Man ypač patinka Kardiofono "Šliaužk į kopas". Tai radau jų "Sugrįžk".
http://sannyy.mylivepage.com/file/493/3307. Spausk play : D. Daugiau nieko neradau
Atgal į viršų Go down
Smitė.^
Biblioteka.
Smitė.^


Pranešimų skaičius : 712
Amžius : 30
Miestas : Kuršėnai
Registracijos data : 2008-06-15

Klausimas apie muziką Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimas apie muziką   Klausimas apie muziką Icon_minitimeAntr. 02 23, 2010 6:59 am

cocoro rašo:
Na, jei muziką skirstysim į mielą ir kriokiančią, tai tada galima mielą vadinti gera. Šiaip nelabai žinau, kad be lemon joy dar kas atliktų. Katik radau 69danguje atliktą "Vasarą", tai ji nekriokia, tai gal tau bus miela ir tiks Very Happy

Tai kad 69 danguj "Vasara" tekstu skirias nuo Hiperbolės "Vasaros". Man rods, ne ta čia daina. ;D
Atsitiko dar nebuvo tekę girdėti. Dėkui, kad taip intensyviai ieškai. ; )

P.S. Ar tau ir rodo raudoną tavo praeitą žinutę? Man rods, kažko pridirbau.. ;/
Atgal į viršų Go down
cocoro
Knygynas.
cocoro


Pranešimų skaičius : 789
Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2010-01-04

Klausimas apie muziką Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimas apie muziką   Klausimas apie muziką Icon_minitimeAntr. 02 23, 2010 7:08 am

Šiaip tai ten ta daina. Bent jau melodija, tai ta pati. Žodžių tikrai nelyginau.
p.s. rodo. čia signalas, kad dvi iš eilės parašiau :DD
Atgal į viršų Go down
Nuo stogo
Administratorius.
Nuo stogo


Pranešimų skaičius : 2679
Amžius : 31
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2008-04-25

Klausimas apie muziką Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimas apie muziką   Klausimas apie muziką Icon_minitimeAntr. 02 23, 2010 7:34 am

o jums Lemon Joy nepatinka? na, nes jeigu jūs jų muziką sulyginat su "gergždinčio kriokimo, sklindančio iš už stalo", tai ką žinauuu Very Happy (nors gal ne taip supratau)
Atgal į viršų Go down
http://junior-painkiller.blogspot.com
cocoro
Knygynas.
cocoro


Pranešimų skaičius : 789
Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2010-01-04

Klausimas apie muziką Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimas apie muziką   Klausimas apie muziką Icon_minitimeAntr. 02 23, 2010 7:36 am

Tai aš nelyginu tikrai Very Happy. pagal tai muzikos niekada neskirsčiau ir prieš lemon joy nieko neturiu. tiesiog, kai manęs prašė, kad jų nevardinčiau, tai ir nevardinau :DD
Atgal į viršų Go down
Smitė.^
Biblioteka.
Smitė.^


Pranešimų skaičius : 712
Amžius : 30
Miestas : Kuršėnai
Registracijos data : 2008-06-15

Klausimas apie muziką Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimas apie muziką   Klausimas apie muziką Icon_minitimeAntr. 02 23, 2010 7:40 am

Aš klausiau poros Lemon Joy dainų, tai man jos tokios ne prie širdies. Nors gal nereikėjo man kartu tų vaizdo klipų jungtis.. ;D
Iš esmės tai aš ieškau vos ne dainuojamosios poezijos pagal Hiperbolės lyriką, pritariant gitarai. Kažkada per telį girdėjau tokį pagyvenusio amžiaus vyriškį dainuojant legendinį "Ilgesį" ("Aš net pats nustebau"), tai man labai įsiminė ir dabar dairaus, klausinėju, gal ką aptiksiu.
Atgal į viršų Go down
cocoro
Knygynas.
cocoro


Pranešimų skaičius : 789
Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2010-01-04

Klausimas apie muziką Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimas apie muziką   Klausimas apie muziką Icon_minitimeAntr. 02 23, 2010 7:42 am

A. Tai nežinau tada tikrai. DP nesidomiu, tai nelabai žinau. O jei ir žinočiau, tai nelabai žinau kur reiktų ieškoti įrašų, nes jų greičiausiai net nėra.
Atgal į viršų Go down
Nuo stogo
Administratorius.
Nuo stogo


Pranešimų skaičius : 2679
Amžius : 31
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2008-04-25

Klausimas apie muziką Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimas apie muziką   Klausimas apie muziką Icon_minitimeAntr. 02 23, 2010 7:47 am

eh..reikėjo kreiptis tik į Smitę..taip kažkaip savaime gavosi Very Happy

dainuojamoji poezija - fuj fuj Very Happy ta prasme, man visai nepatinka
Atgal į viršų Go down
http://junior-painkiller.blogspot.com
cocoro
Knygynas.
cocoro


Pranešimų skaičius : 789
Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2010-01-04

Klausimas apie muziką Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimas apie muziką   Klausimas apie muziką Icon_minitimeAntr. 02 23, 2010 7:48 am

klausiau seniai labai :DD. tada dar visiems nebuvo ji žinoma ir nepatiko, bet paskui vemti versti pradėjo :DD.
Atgal į viršų Go down
Nuo stogo
Administratorius.
Nuo stogo


Pranešimų skaičius : 2679
Amžius : 31
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2008-04-25

Klausimas apie muziką Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimas apie muziką   Klausimas apie muziką Icon_minitimeAntr. 02 23, 2010 7:51 am

o aš kažkaip niekad neklausiau..niekada nekabino ir net nežinau kodėl, bet kadangi visai nejaučiu kažkokio poreikio mėgti tai, ką mėgsta laaabai daug žmonių, tai taip sakant, viskas tvarkoj : D
Atgal į viršų Go down
http://junior-painkiller.blogspot.com
cocoro
Knygynas.
cocoro


Pranešimų skaičius : 789
Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2010-01-04

Klausimas apie muziką Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimas apie muziką   Klausimas apie muziką Icon_minitimeAntr. 02 23, 2010 7:52 am

Tai man irgi tas pats :DD. Man tada buvo vienuolika ir labai buvo faina klausytis dp :DD

O hiperbolė man ir taip patinka. nereikia jokių koverių.
Atgal į viršų Go down
Smitė.^
Biblioteka.
Smitė.^


Pranešimų skaičius : 712
Amžius : 30
Miestas : Kuršėnai
Registracijos data : 2008-06-15

Klausimas apie muziką Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimas apie muziką   Klausimas apie muziką Icon_minitimeAntr. 02 23, 2010 7:54 am

Aš kadangi retai girdžiu, tai dar žaviuosiu. ; )

Nu, naujas klausimas. ;D
Kokių žinot jums itin patinkančių perdainuotų dainų?
Man tai žiauriai patinka Bitlų dainos, bet jų dainavimas... nu, anais laikais buvo gražus, bet dabar pasiklausius, tai kažkaip nuobodu. O štai Brooke White - Let It Be ir David Archuleta - Imagine... kažkas stulbinamai gražu.
Atgal į viršų Go down
cocoro
Knygynas.
cocoro


Pranešimų skaičius : 789
Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2010-01-04

Klausimas apie muziką Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimas apie muziką   Klausimas apie muziką Icon_minitimeAntr. 02 23, 2010 7:58 am

American Idol gerbėja? Man Brukės atlikimas nieko, bet originalas geriau. Man patinka Beth Orton - Wilde world ir Gary Jules Mad Wordl (vien world :DD). Pastarojo originalo net negaliu klausyti.
Atgal į viršų Go down
Nuo stogo
Administratorius.
Nuo stogo


Pranešimų skaičius : 2679
Amžius : 31
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2008-04-25

Klausimas apie muziką Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimas apie muziką   Klausimas apie muziką Icon_minitimeAntr. 02 23, 2010 7:59 am

oi, žinau tik depeche mode, nes labai daug kas juos perdainuoja, remiksuoja ir t.t. daugiau niekada kažkas kitas taip labai nedomino : D visgi, labiausiai mėgstu originalų kūrinį: tiek studijoje įrašytą, tiek koncerto metu. o juolab, kai kūrinys atliktas 1980 ir 2010, tai skirtumas tikrai yra, todėl ir klausyti nenuobodu : )
Atgal į viršų Go down
http://junior-painkiller.blogspot.com
cocoro
Knygynas.
cocoro


Pranešimų skaičius : 789
Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2010-01-04

Klausimas apie muziką Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimas apie muziką   Klausimas apie muziką Icon_minitimeAntr. 02 23, 2010 8:00 am

Man irgi originalas labiau patinka. Labai retai, bet pasitaiko, kad pranoksta originalą. Tada ir vertinu. Tarkim Mad Worl labiausiai žinomas kaip Gary Jules, o ne Tears For Fears
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Klausimas apie muziką Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimas apie muziką   Klausimas apie muziką Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Klausimas apie muziką
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Blog'ai apie knygas
» Peep Vain "Svarbiausias klausimas"

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Skaitantiems :: Antra viršelio pusė :: Flood :: Muzika-
Pereiti į: