Skaitantiems
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  BLOGAS  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Draugai  PrisijungtiPrisijungti  
Mūsų blogas apie knygas - http://skaitantiems.blogspot.com - kviečiame apsilankyti!

 

 M. Martinaitis "Severiutės rauda"

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Smitė.^
Biblioteka.
Smitė.^


Pranešimų skaičius : 712
Amžius : 30
Miestas : Kuršėnai
Registracijos data : 2008-06-15

M. Martinaitis "Severiutės rauda" Empty
RašytiTemos pavadinimas: M. Martinaitis "Severiutės rauda"   M. Martinaitis "Severiutės rauda" Icon_minitimePen. 02 05, 2010 10:37 am

Lietuvių poetas Marcelijus Teodoras Martinaitis, geriausiai žinomas iš "Kukučio baladžių", yra parašęs ir štai tokį eilėraštį. Klasiokė šiais metais rengia jį skaitovų konkursui. Nepaprastai sudomino jis ir mane. ;) Prasmių aiškintis temoje aš nenorėčiau (čia jau kiekvieno asmeninis reikalas), tačiau jūsų vertinimą sužinoti būtų smalsu.

Visiškai į prastus eilėraščius nurašyti turbūt nė vienas neišdrįs, mat net a.a. V. Kernagis jį yra sudainavęs, įrašęs. Jei jis užkliuvo maestro už akių, turbūt yra šio to vertas..? ;)

Spoiler:
Atgal į viršų Go down
Mažoji Fėja
Lapas.
Mažoji Fėja


Pranešimų skaičius : 271
Amžius : 30
Registracijos data : 2009-08-10

M. Martinaitis "Severiutės rauda" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: M. Martinaitis "Severiutės rauda"   M. Martinaitis "Severiutės rauda" Icon_minitimePen. 04 23, 2010 5:23 am

Man taip pat patiko šis eilėraštis. Toks.. net nežinau, sunkiai apibūdinamas. Toks nepaprastas...
Atgal į viršų Go down
 
M. Martinaitis "Severiutės rauda"
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Skaitantiems :: Literatūra :: Poezija-
Pereiti į: