Skaitantiems
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  BLOGAS  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Draugai  PrisijungtiPrisijungti  
Mūsų blogas apie knygas - http://skaitantiems.blogspot.com - kviečiame apsilankyti!

 

 ~Chilly

Go down 
4 posters
AutoriusPranešimas
Chilly
Pastraipa.
Chilly


Pranešimų skaičius : 147
Amžius : 29
Registracijos data : 2009-12-12

~Chilly Empty
RašytiTemos pavadinimas: ~Chilly   ~Chilly Icon_minitimeAntr. 02 02, 2010 4:38 am

Sveiki, mieli skaitytojai.:>
Žinau,laukia sunkus vakaras rašant savo aprašymą, tačiau kopijuotį jį nuo kito forumo pasirodė neoriginalu,o ir informacija kiek pasenusi. Mano nuomone, apie žmogų gali geriausiai papasakoti jo draugai,todėl man savo aprašymą parašyti yra ganėtinai sunku.Taigi.
Prieš beveik 15 metų tėtis nusprendė, kad jo dukra turėtų būti vardu Monika. Vasario 11-osios vakarą gimiau aš- mergaitė, turinti ir blogų ir gerų savybių. Kaip dieną aišku, tobulų nėra. Pati nesu labai blogos nuomonės apie save. Nesu egoistė,kaip tik manau,kad man daug labiau rūpi kiti. Stengiuosi toleruoti aplinkinius, bet taip pat labai mėgstu ginčytis. Žinoma, tik jeigu kiti argumentuoja savo nuomonę, o ne kvailai rėkauja. Nemėgstu vienatvės. Myliu muziką. Turiu gitarą, kažkiek tai groju. Skaitau knygas, nors jau seniai buvau į rankas paėmus labai gerą knygą.
Taigi,neprirašysiu aš jau daug apie save, juk kam čia įdomu. Jei kam reiktų mano kontaktų, informuokit ar pan. Dar. Būtų labai įdomu rasti bendraminčių susirašinėjant tikraisiais, ranka rašytais laiškais. ( Pasireklamavau). Ačiū už dėmesį.~
Atgal į viršų Go down
cocoro
Knygynas.
cocoro


Pranešimų skaičius : 789
Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2010-01-04

~Chilly Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~Chilly   ~Chilly Icon_minitimeAntr. 02 02, 2010 5:10 am

Labai mielas ir gražus savęs pristatymas : )
Atgal į viršų Go down
Chilly
Pastraipa.
Chilly


Pranešimų skaičius : 147
Amžius : 29
Registracijos data : 2009-12-12

~Chilly Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~Chilly   ~Chilly Icon_minitimeAntr. 02 02, 2010 5:13 am

Ačiū, bet žinai, kai pati rašai, tai arba ko nors apie save nežinai, arba pamiršti, arba šiaip parašai beleką. : D
Atgal į viršų Go down
cocoro
Knygynas.
cocoro


Pranešimų skaičius : 789
Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2010-01-04

~Chilly Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~Chilly   ~Chilly Icon_minitimeAntr. 02 02, 2010 5:16 am

Taip taip. Sunkiausia juk apie save kalbėti : D. Bet tau puikiai pavyko. Labai įdomiai pateikta. Sausi faktai (vardas, gimimo data) pateikti labai originaliai ir taip super susiskaitė : )
Atgal į viršų Go down
Chilly
Pastraipa.
Chilly


Pranešimų skaičius : 147
Amžius : 29
Registracijos data : 2009-12-12

~Chilly Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~Chilly   ~Chilly Icon_minitimeAntr. 02 02, 2010 5:39 am

Ačiū Tau, likau maloniai nustebinta.^^
Atgal į viršų Go down
Samantha
"Bendrojo skaitymo" viršininkė
Samantha


Pranešimų skaičius : 1413
Amžius : 30
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2009-02-08

~Chilly Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~Chilly   ~Chilly Icon_minitimeAntr. 02 02, 2010 7:04 am

Aha, pritariu cocoro, tikrai nebuvo nuobodu skaityti tavo aprašymą :]]]
Atgal į viršų Go down
Chilly
Pastraipa.
Chilly


Pranešimų skaičius : 147
Amžius : 29
Registracijos data : 2009-12-12

~Chilly Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~Chilly   ~Chilly Icon_minitimeAntr. 02 02, 2010 9:15 am

O,ačiū.:>
Atgal į viršų Go down
Nuo stogo
Administratorius.
Nuo stogo


Pranešimų skaičius : 2679
Amžius : 31
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2008-04-25

~Chilly Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~Chilly   ~Chilly Icon_minitimeAntr. 02 16, 2010 12:22 am

aš atsiprašau, kad taip vėluoju, bet su praėjusiu!

alien
Atgal į viršų Go down
http://junior-painkiller.blogspot.com
Chilly
Pastraipa.
Chilly


Pranešimų skaičius : 147
Amžius : 29
Registracijos data : 2009-12-12

~Chilly Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~Chilly   ~Chilly Icon_minitimeAntr. 02 16, 2010 4:36 am

Ak,aciu tau labai. *hug*
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





~Chilly Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~Chilly   ~Chilly Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
~Chilly
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Skaitantiems :: Skaitytojai :: Apie skaitytojus-
Pereiti į: