Skaitantiems
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  BLOGAS  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Draugai  PrisijungtiPrisijungti  
Mūsų blogas apie knygas - http://skaitantiems.blogspot.com - kviečiame apsilankyti!

 

 About Yuki.

Go down 
+3
Nuo stogo
Džuljeta
Yuki.
7 posters
AutoriusPranešimas
Yuki.
Raidė.
Yuki.


Pranešimų skaičius : 26
Amžius : 28
Miestas : Kėdainiai
Registracijos data : 2010-01-14

About Yuki. Empty
RašytiTemos pavadinimas: About Yuki.   About Yuki. Icon_minitimeKv. 01 14, 2010 9:18 am

Sveiki.;)

Niekada nemėgau rašyti apie save Kažkodėl man visada atrodė kad tai skaitydami žmonės ims žiovauti ar vienaip ir kitaip mirti iš nuobodulio. Bet matyt teks. Pradėsiu nuo to kad esu vardu Agnė ir gyvenu Lietuvos viduryje. Kėdainiuose. Ten kur teka nevėžis, kurio apilynkėse galima vaikščioti ir atsipalaiduoti. Ten tikrai gražūs vaizdai. Mėgstu atsisėsti vasarą po medžiu ir skaityti. O žiemą.. Na žiemą čiaužyt nuo ten esančių motokroso kalniukų. Mano gyvenimas gana tipinis ir nuobodus. Lankau muzikos mokyklą, groju fortepijonu. Kažkodėl tai labai dievinu. Galbūt todėl, kad esu gana emocionali ir grojimas man padeda išlaikyti tam tikrą emocijų pusiausvyrą. Man sunku bendrauti su šaltais žmonėmis, šiems su manimi. Aš nesu kokia verkšlenanti mergaičiukė. Visai nea. Tiesiog nemėgstu slėpti savo jausmų. Nors esu gana stipri. Tai va. Einu į 9 klasę. Mokykloje dievinu biologiją. Planuoju studijuoti mediciną. Konkrečiau genetiką. Labai nenoriu suaugti, nes tuomet užgrius visokios atsakomybės už viską. Domiuosi japonija. Na ką gi dar parašyti? Mėgstu skaityti, nors kartais užeina, kad nepaimu į rankas kygos gana ilgą laiko tarpą. Tačiau poto pradedu varyt po knygą į dieną.

Jei kas nors ką nors domins, klauskit.
Atgal į viršų Go down
Džuljeta
Spaustuvė.
Džuljeta


Pranešimų skaičius : 1546
Amžius : 35
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2008-04-26

About Yuki. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: About Yuki.   About Yuki. Icon_minitimeKv. 01 14, 2010 9:35 am

Sveika, malonu susipažinti :)
Atgal į viršų Go down
Nuo stogo
Administratorius.
Nuo stogo


Pranešimų skaičius : 2679
Amžius : 31
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2008-04-25

About Yuki. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: About Yuki.   About Yuki. Icon_minitimeKv. 01 14, 2010 10:37 am

sveikinu atvykus į forumą : )

ir hmm, tau 13 ir tu 9-okė?
Atgal į viršų Go down
http://junior-painkiller.blogspot.com
Samantha
"Bendrojo skaitymo" viršininkė
Samantha


Pranešimų skaičius : 1413
Amžius : 30
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2009-02-08

About Yuki. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: About Yuki.   About Yuki. Icon_minitimeKv. 01 14, 2010 10:40 am

Sveika ;]]]]

^ to pačio norėjau paklaust ;D
Atgal į viršų Go down
Yuki.
Raidė.
Yuki.


Pranešimų skaičius : 26
Amžius : 28
Miestas : Kėdainiai
Registracijos data : 2010-01-14

About Yuki. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: About Yuki.   About Yuki. Icon_minitimeKv. 01 14, 2010 10:39 pm

Yup. Taip jau atsitiko, kad kai buvau 7 metų mane perkėlė per dvi klases. Iškart ėjau į trečią.
Atgal į viršų Go down
cocoro
Knygynas.
cocoro


Pranešimų skaičius : 789
Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2010-01-04

About Yuki. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: About Yuki.   About Yuki. Icon_minitimePen. 01 15, 2010 5:37 am

Už nepaprastą protą?
Beje, sveika atvykus
Atgal į viršų Go down
Yuki.
Raidė.
Yuki.


Pranešimų skaičius : 26
Amžius : 28
Miestas : Kėdainiai
Registracijos data : 2010-01-14

About Yuki. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: About Yuki.   About Yuki. Icon_minitimePen. 01 15, 2010 6:55 am

Mano protas normalus. Savo ribose. Tiesiog tuomet jau mokėjau pirmos, antros ir beveik visos trečios klasės kursą. -.-'

Ačiū.
Atgal į viršų Go down
Nuo stogo
Administratorius.
Nuo stogo


Pranešimų skaičius : 2679
Amžius : 31
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2008-04-25

About Yuki. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: About Yuki.   About Yuki. Icon_minitimePen. 01 15, 2010 7:10 am

labai jaučiasi amžiaus skirtumas? : )
man atrodo, kad kažkaip tokiu metu skiriasi ir gana nemažai. na, bent kiek teko susidurti
Atgal į viršų Go down
http://junior-painkiller.blogspot.com
Yuki.
Raidė.
Yuki.


Pranešimų skaičius : 26
Amžius : 28
Miestas : Kėdainiai
Registracijos data : 2010-01-14

About Yuki. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: About Yuki.   About Yuki. Icon_minitimePen. 01 15, 2010 11:28 am

Na kaip čia pasakius.... Bendravau/mokiaus su pora metų vyresniais žmonėmis jau daug metų. Trečioj-ketvirtoj klasėse buvo tikrai sunkoka. Tačiau dabar tikrai nepasakyčiau kad per daug skirtumėmės. Galbūt tai paprasčiausias prisitaikymas? Visgi kaip ir sakiau, jau 7 metai kaip su jais mokaus.
Atgal į viršų Go down
AurėjaFėja
Lapas.



Pranešimų skaičius : 268
Amžius : 32
Miestas : Tarp Rietavo ir Kauno.
Registracijos data : 2009-10-24

About Yuki. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: About Yuki.   About Yuki. Icon_minitimePen. 01 15, 2010 11:11 pm

sveika atvykusi. About Yuki. Icon_cat
O aš dar maniau, kad jauna baigiau mokyklą Very Happy
Atgal į viršų Go down
http://aurejafeja-perpetuo.blogspot.com/
Nuo stogo
Administratorius.
Nuo stogo


Pranešimų skaičius : 2679
Amžius : 31
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2008-04-25

About Yuki. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: About Yuki.   About Yuki. Icon_minitimeŠt. 01 16, 2010 12:48 am

tokiu atveju, turbūt būtų sunku keisti mokyklą ir klasę :)
bet žinoma, jei neketini to daryti, nėra reikalo ir nerimauti
Atgal į viršų Go down
http://junior-painkiller.blogspot.com
Yuki.
Raidė.
Yuki.


Pranešimų skaičius : 26
Amžius : 28
Miestas : Kėdainiai
Registracijos data : 2010-01-14

About Yuki. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: About Yuki.   About Yuki. Icon_minitimeŠt. 01 16, 2010 11:35 am

Na kol kas tai neketinu. :)

Aš baigsiu 17 metų. Nes mano gimtadienis kovo 18. : ) Taigi ne tokia jau ir jauna.
Atgal į viršų Go down
Nuo stogo
Administratorius.
Nuo stogo


Pranešimų skaičius : 2679
Amžius : 31
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2008-04-25

About Yuki. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: About Yuki.   About Yuki. Icon_minitimeŠt. 01 16, 2010 12:37 pm

nu nu, aš 19 - os Very Happy
Atgal į viršų Go down
http://junior-painkiller.blogspot.com
Yuki.
Raidė.
Yuki.


Pranešimų skaičius : 26
Amžius : 28
Miestas : Kėdainiai
Registracijos data : 2010-01-14

About Yuki. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: About Yuki.   About Yuki. Icon_minitimeSk. 01 17, 2010 6:58 am

Na kiek vyrėlesnė nei aš. ;D
Nieko nesakau.
Atgal į viršų Go down
AurėjaFėja
Lapas.



Pranešimų skaičius : 268
Amžius : 32
Miestas : Tarp Rietavo ir Kauno.
Registracijos data : 2009-10-24

About Yuki. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: About Yuki.   About Yuki. Icon_minitimePen. 01 22, 2010 10:37 am

aš taip pat 17 metų baigiau, bet vasaros pabaigoje suėjo 18 Very Happy
Atgal į viršų Go down
http://aurejafeja-perpetuo.blogspot.com/
Chilly
Pastraipa.
Chilly


Pranešimų skaičius : 147
Amžius : 29
Registracijos data : 2009-12-12

About Yuki. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: About Yuki.   About Yuki. Icon_minitimeSk. 01 24, 2010 6:10 am

Labas, malonu susipažinti. (:
Taip pat labai nustebau perskaičius,kad tu jau 9-tokė, bet kadangi viskas paaiškinta komentaruose, nieko nebeklausiu.(:
Kokią muziką mėgsti?
Atgal į viršų Go down
Yuki.
Raidė.
Yuki.


Pranešimų skaičius : 26
Amžius : 28
Miestas : Kėdainiai
Registracijos data : 2010-01-14

About Yuki. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: About Yuki.   About Yuki. Icon_minitimeŠt. 02 06, 2010 12:18 am

About Yuki. Icon_sunny Lankau muzikos mokyklą, tad tenka paklausyti nemažai ir klasikinės.

Šiaip galiu klausytis bet kokios muzikos. Svarbu kad sukeltų emocijas. Pastaruoju metu žaviuosi japoniška muzika. Nors angliško roko nelabai mėgstu dėl nešvarių vyriškų vokalų, japonų rokas visai nieko. Nes bernų balsai gana neblogai skamba.

Tu kokią? :)
Atgal į viršų Go down
Chilly
Pastraipa.
Chilly


Pranešimų skaičius : 147
Amžius : 29
Registracijos data : 2009-12-12

About Yuki. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: About Yuki.   About Yuki. Icon_minitimeAntr. 02 09, 2010 9:12 am

Pastebėjau,kad esu nuotaikos žmogus, tad ir muzika labai priklauso nuo mano nuotaikos. Tai užsileidžiu Yiruma, galiu klausyti kokio rusiško ''šlamšto'', Alice Nine arba Jazuu. Na, atrodo,kad mano mėgstamos dainos ar atlikėjai nesusiję žanru ar dar kuo, o šiaip dažniausiai patinka daina, pagal ją viskas. Bet Rja vistiek dievukai mano kol kas xDD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





About Yuki. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: About Yuki.   About Yuki. Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
About Yuki.
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Skaitantiems :: Skaitytojai :: Apie skaitytojus-
Pereiti į: