Skaitantiems
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  BLOGAS  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Draugai  PrisijungtiPrisijungti  
Mūsų blogas apie knygas - http://skaitantiems.blogspot.com - kviečiame apsilankyti!

 

 Cocoro paistalai

Go down 
+4
Monika
Nuo stogo
Džuljeta
cocoro
8 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
cocoro
Knygynas.
cocoro


Pranešimų skaičius : 789
Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2010-01-04

Cocoro paistalai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Cocoro paistalai   Cocoro paistalai Icon_minitimeŠt. 01 09, 2010 12:18 am

Sveiki, mielosios. O gal ir mielieji.
Mano vardas Tautos Gynėja. Iš tiesų tai vardo reikšmė. Gyvenu mieste, kuris turi nepaprastą istoriją, daug ežerų ir begales turistų iš Lenkijos.
Apie save kalbėti sunkiausia - taip visada sakė mano lietuvių kalbos mokytoja. Aš visiškai su ja sutinku.
Jau trečią kartą rašau šį tekstą vis ištrindama jį. Nežinau ką pasakyti. Tai, kad aš ciniška? Ar tai, kad mėgstu avangardine muziką? Kas gali būti kitiems įdomu apie mane?
Galiu kalbėti taip:
Gyvenu name, kuriame be manęs gyvena katė, du šunys, tėtė, mama ir močiutė. Mėgstu įvairią muziką ir nespraudžiu savęs į rėmus, kad "rusiška muzika yra šūdas". Tai labai kvaila ir kategoriškai vaikiška sakyti. Aš jos neklausau, bet negaliu sakyti, kad ji šūdas. Jei kalbėsime apie pop muziką, tai taip, sutinku. Bet juk ten ne vien tai yra. Man didžiausia vertybė yra - tolerancija. Be jos niekur. Gėjai, prostitutės, juodaodžiai, daugiavaikės vienišos mamos, šunų mylėtojai - visi turi tokias pat teises į gyvenimą. Rock'as, avangardas, brit pop'as, klasika, hip hop - visi turi teisę būti klausomi. Romanai, detektyvai, fantastika, prisišvirkštusio heroino žmogaus paistalai - visi turi teisę būti skaitomi. Nesu pats tolerantiškiausias žmogus žemėje, bet visą laiką to siekiu. Aš nevalgau mėsos ir rušiuoju šiukšles. Tai įdomu?
Kas gali būti įdomu apie kitą žmogų?
O gal tai:
Mokausi dvyliktoje klasėje, bet labiausiai patiko vienuolikta. Mano klasė nera pati nuostabiausia, bet retomis akimirkomis ją myliu. Mėgstamiausios yra lietuvių pamokos, nes jas vieninteles sugebėsiu pritaikyti gyvenime. Lankau dramos būrelį, bet man jis nepatinka, nes nepalyginsi su profesionalų darbu, kuriam šiais metais nebeturiu laiko. Mėgstu sedėti prie kompiuterio, prisipilti termosą šiltos kakavos ir išeiti susitikti su draugais. Kartai mėgstu parašyti nepažįstamam žmogui ir su juo pradėti bendrauti. Labai mėgstu laiškus, nes jie nepaprastai intymus ir šilti, bet vis nesugebu parašyti vienam žmogui.
Kas gali būti įdomu apie kitą žmogų?
Tai ką parašiau, neskaityčiau, nes tai neįdomu. Sausi žmogaus gyvenimo faktai iš kurių jūs visiškai nesusipažinot su manimi.

Jeigu netyčia jums buvo įdomu, tai jūs keistuoliai.

p.s. Nepykit ant manęs tokios, kokia esu.

p.p.s. Jeigu netyčia norėsit su manim pabendrauti, tai kontaktų prašykit PM.

p.p.p.s. Atsiprašau už gramatikos klaidas.

P.S. nesilankiau čia daugybę laiko. Tokią daugybę, kad sugebėjau baigti mokyklą, įstoti į universitetą ir tuoj pradėti antrą jo pusmetį. Studijuoju menotyrą Kaune. Baisiai keista kraustytis į naują vietą, bet su mielu noru, tai daryčiau kasmet. Negaliu užsisedėti ir suleisti šaknų į grindinį. O kaip sekasi Tau?


Paskutinį kartą redagavo cocoro, Pir. 12 27, 2010 10:51 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Džuljeta
Spaustuvė.
Džuljeta


Pranešimų skaičius : 1546
Amžius : 35
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2008-04-26

Cocoro paistalai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cocoro paistalai   Cocoro paistalai Icon_minitimeSk. 01 10, 2010 1:54 am

Keistuolė aš (dar ne tokių dalykų apie save esu girdėjus). :) Įdomu buvo. xD Tolerancija yra vertybė. :)
Atgal į viršų Go down
cocoro
Knygynas.
cocoro


Pranešimų skaičius : 789
Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2010-01-04

Cocoro paistalai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cocoro paistalai   Cocoro paistalai Icon_minitimeSk. 01 10, 2010 1:58 am

Tai tu tada tikrai keistuolė :D. Išvis susimąsčiau kokiu reikalu aš čia rašiau, jeigu liepiu neskaityti :D
Atgal į viršų Go down
Nuo stogo
Administratorius.
Nuo stogo


Pranešimų skaičius : 2679
Amžius : 31
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2008-04-25

Cocoro paistalai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cocoro paistalai   Cocoro paistalai Icon_minitimeSk. 01 10, 2010 3:34 am

tik pastaba: tai pasakei pačioje pabaigoje, kai jau buvau perskaičiusi.. Very Happy
Atgal į viršų Go down
http://junior-painkiller.blogspot.com
cocoro
Knygynas.
cocoro


Pranešimų skaičius : 789
Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2010-01-04

Cocoro paistalai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cocoro paistalai   Cocoro paistalai Icon_minitimeSk. 01 10, 2010 3:37 am

Tai tada galėčiau pataisyti savo rašliavą pridėdama žodžius "aš vėpla" : D
Atgal į viršų Go down
Monika
Dalis.
Monika


Pranešimų skaičius : 410
Amžius : 31
Miestas : Jurbarkas/Vilnius
Registracijos data : 2009-06-07

Cocoro paistalai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cocoro paistalai   Cocoro paistalai Icon_minitimeSk. 01 10, 2010 6:55 am

tada būtų įdomu skaityti toliau, nes norėtųsi sužinoti, kodėl parašei 'aš vėpla". : D
Atgal į viršų Go down
cocoro
Knygynas.
cocoro


Pranešimų skaičius : 789
Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2010-01-04

Cocoro paistalai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cocoro paistalai   Cocoro paistalai Icon_minitimeSk. 01 10, 2010 6:57 am

Kad ir ką parašysiu, tai man ne į naudą, tai tylėsiu : D
Atgal į viršų Go down
Chilly
Pastraipa.
Chilly


Pranešimų skaičius : 147
Amžius : 29
Registracijos data : 2009-12-12

Cocoro paistalai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cocoro paistalai   Cocoro paistalai Icon_minitimeKv. 01 14, 2010 4:20 am

Man labai patiko apie tave skaityti, taip įdomiai parašei. :]]
Smagu tikriausiai būtų su tavimi susirašinėt laiškais.;D
Atgal į viršų Go down
alce a pois
Administratorius.
alce a pois


Pranešimų skaičius : 1295
Amžius : 32
Miestas : Kretinga/Kaunas
Registracijos data : 2008-04-29

Cocoro paistalai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cocoro paistalai   Cocoro paistalai Icon_minitimeŠt. 01 16, 2010 5:06 am

Sveika (:

Iš pradžių pagalvojau, kad 'o ne, ilgas aprašymas, tingiu skaityt', bet.. Įtraukė ;D Vat kažkuo.
Galiu paklausti, kodėl nevalgai mėsos? (:
Atgal į viršų Go down
http://be-politikos.blogspot.com
cocoro
Knygynas.
cocoro


Pranešimų skaičius : 789
Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2010-01-04

Cocoro paistalai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cocoro paistalai   Cocoro paistalai Icon_minitimeŠt. 01 16, 2010 6:55 am

Seniai seniai labai mylėjau gyvūnus (ir dabar myliu) ir galvojau, kad būtų gerai nevalgyti mėsos, nes gyvūnų gaila, bet pagalvojau, kad tam esu per maža ir to daryti nelabai galima. Nuvažiavau į stovyklą ir pamačiau, kad keli mano bendraamžiai nevalgo mėsos ir tada ir aš pradėjau. Daug pykčių su tėvais manęs nesustabdė. Šiuo metu nevalgau todėl, kad gaila gyvūnų. Aišku čia vienas iš faktorių, tačiau tai tapo įpročiu : )
Atgal į viršų Go down
alce a pois
Administratorius.
alce a pois


Pranešimų skaičius : 1295
Amžius : 32
Miestas : Kretinga/Kaunas
Registracijos data : 2008-04-29

Cocoro paistalai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cocoro paistalai   Cocoro paistalai Icon_minitimeSk. 01 17, 2010 7:35 am

o kiek jau laiko nevalgai? :)
Atgal į viršų Go down
http://be-politikos.blogspot.com
cocoro
Knygynas.
cocoro


Pranešimų skaičius : 789
Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2010-01-04

Cocoro paistalai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cocoro paistalai   Cocoro paistalai Icon_minitimeSk. 01 17, 2010 7:59 am

Kažkada pamečiau skaičiu, tai nebežinau tiksliai :DD. Maždaug 3,5 metus
Atgal į viršų Go down
alce a pois
Administratorius.
alce a pois


Pranešimų skaičius : 1295
Amžius : 32
Miestas : Kretinga/Kaunas
Registracijos data : 2008-04-29

Cocoro paistalai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cocoro paistalai   Cocoro paistalai Icon_minitimePir. 01 18, 2010 5:20 am

oo, tai jau daugokai ;D man visada buvo mįslė, kaip žmonės ištveria be mėsos :DDD
Atgal į viršų Go down
http://be-politikos.blogspot.com
cocoro
Knygynas.
cocoro


Pranešimų skaičius : 789
Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2010-01-04

Cocoro paistalai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cocoro paistalai   Cocoro paistalai Icon_minitimePir. 01 18, 2010 5:45 am

Dar kai pagalvoju, tai kokią paukštieną būtų imanoma valgyti, bet kiauliena, jautiena ir visa kita siaubas kažkoks. Pačioj pradžio buvo tas užsispyrimas "nevalgysiu ir viskas", kai net normaliai nesupranti dėl ko, tai darai ir galvoje mintis kažkur šnibžda "vistiek čia viskas bus laikinai. Neatsilaikysi vieną dieną". Ir kaip bebūtų man pačiai keista, tai man labai lengvai sekėsi Very Happy. Ypač, kai aš niekam valios neturiu.
Atgal į viršų Go down
*Judyy. Little psycho*
Skiemuo.
*Judyy. Little psycho*


Pranešimų skaičius : 41
Amžius : 27
Miestas : Panevežys
Registracijos data : 2010-01-30

Cocoro paistalai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cocoro paistalai   Cocoro paistalai Icon_minitimeŠt. 01 30, 2010 8:48 am

Labas. Aw... Dar vienas tolerantiškas žmogus!
Ačiū už komplimentą, aš tikrai esu keistuolė ir man malonu tai girdėti Very Happy

Nevalgai mėsos? Dieve, kaip aš tau pavydžiu ;D Very Happy pati kažkad bandžiau ir gavosi šnypštas Very Happy

P.s. Kažkada susirašinėjau laiškais su drauge. Geriausia būdavo, kai ji dar negavo laiško, o visas jo turinys atsirasdavo skypeje ;D

jeigu rašai ilgą laišką - ranka nutirpsta ;D
Atgal į viršų Go down
http://www.hogvartsoburtai.proboards.com
cocoro
Knygynas.
cocoro


Pranešimų skaičius : 789
Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2010-01-04

Cocoro paistalai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cocoro paistalai   Cocoro paistalai Icon_minitimeŠt. 01 30, 2010 9:31 am

Labas : )
Malonu malonu

Nevalgau ir jaučiuosi gerai. Niekada nesijaučiau nusilpusi ar šiaip kaip neigiamai besijaučianti, kaip man sakydavo suaugusieji : D
Jeigu labai norėsi nevalgyti mėsos, tai tam ateis tinkamas laikas. Jei nieko neišėjo, tai reiškia, kad dar ne laikas : D.
Mano pagrindinė taisyklė susirašinėjant laiškais, tai jokio skype, sms ir panašių dalykų ;D.
Atgal į viršų Go down
*Judyy. Little psycho*
Skiemuo.
*Judyy. Little psycho*


Pranešimų skaičius : 41
Amžius : 27
Miestas : Panevežys
Registracijos data : 2010-01-30

Cocoro paistalai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cocoro paistalai   Cocoro paistalai Icon_minitimeŠt. 01 30, 2010 10:13 am

Tai kaip būna... Mama iškepa vištienos ir liepia valgyt. Atsisakai - įsižeidžia. Aš toks žmogus kuris nemėgsta įžeist ;D

Aj nuuuu, bet pavyzdžiuo mes su ja geros draugės, be to vienam fore esam adminė ir modė, soooo susirašinėjam ir kažkaip spėjam išsipasakot ;D

P.s. Iš kur rašei esi? n.n
Atgal į viršų Go down
http://www.hogvartsoburtai.proboards.com
cocoro
Knygynas.
cocoro


Pranešimų skaičius : 789
Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2010-01-04

Cocoro paistalai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cocoro paistalai   Cocoro paistalai Icon_minitimeŠt. 01 30, 2010 10:21 pm

Mama irgi anksčiau kepdavo viską ir t.t., bet aš susirasdavau pakaitalą kokį suvalgyti, bet ji labai neįsižeisdavo, tik nervuodavosi, kad vieną dieną nukrisiu eidama Very Happy. neseniai pasidariau kraujo tyrimus nusiraminimui ir esu visiškai sveika.

tai reiškias tau reikia susirasti kitą susirašinėjimų laiškais draugę/draugą : D
esu iš Trakų
Atgal į viršų Go down
*Judyy. Little psycho*
Skiemuo.
*Judyy. Little psycho*


Pranešimų skaičius : 41
Amžius : 27
Miestas : Panevežys
Registracijos data : 2010-01-30

Cocoro paistalai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cocoro paistalai   Cocoro paistalai Icon_minitimeŠt. 01 30, 2010 10:26 pm

Jap, mano maa irgi nervinasi ;D . Aš klaikiai bujau adatų, tad gal man geriau negrot ant jos nervų.... :/

Draugą. Visų vaikinų raštai neišskaitomi ;D

Awm... Toli Cocoro paistalai 96973
Atgal į viršų Go down
http://www.hogvartsoburtai.proboards.com
cocoro
Knygynas.
cocoro


Pranešimų skaičius : 789
Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2010-01-04

Cocoro paistalai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cocoro paistalai   Cocoro paistalai Icon_minitimeŠt. 01 30, 2010 10:29 pm

Bet imant iš venos kraują visai neskauda. niekam jos nėra malonios, bet aš dūrio net nepajutau ir išvis net nesupratau, kad jau baigė procedūrą : D
Aš norėčiau turėtį ssirašinėjimų draugą. Su vaikinais beveik nebendrauju.
Atgal į viršų Go down
*Judyy. Little psycho*
Skiemuo.
*Judyy. Little psycho*


Pranešimų skaičius : 41
Amžius : 27
Miestas : Panevežys
Registracijos data : 2010-01-30

Cocoro paistalai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cocoro paistalai   Cocoro paistalai Icon_minitimeŠt. 01 30, 2010 10:40 pm

Neee, man baisu vien pagalvoti ;D Kai turi tokią antaziją kaip mano... Taip ir įsivaizduoji, kaip kambarys prisipildo raudono skysčio iš tavęs ;D

Sėdi ir lauki kada laišką gausi Very Happy:
Atgal į viršų Go down
http://www.hogvartsoburtai.proboards.com
Chilly
Pastraipa.
Chilly


Pranešimų skaičius : 147
Amžius : 29
Registracijos data : 2009-12-12

Cocoro paistalai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cocoro paistalai   Cocoro paistalai Icon_minitimePir. 02 01, 2010 10:58 am

Kaip tau pavydžiu drąsos tokioms bjaurioms procedūroms.. Pati turbūt išlikau sąmoninga gal tik porą kartų.Very Happy
Atgal į viršų Go down
cocoro
Knygynas.
cocoro


Pranešimų skaičius : 789
Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2010-01-04

Cocoro paistalai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cocoro paistalai   Cocoro paistalai Icon_minitimePir. 02 01, 2010 10:59 am

Kai būvau maža, tai ilgai gulėjau ligoninėj, o tada kateterių nebuvo ir man po kelis kartus per dieną statė lašines tiesiai į veną, tai gal imunitetą gavau : D
Atgal į viršų Go down
Chilly
Pastraipa.
Chilly


Pranešimų skaičius : 147
Amžius : 29
Registracijos data : 2009-12-12

Cocoro paistalai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cocoro paistalai   Cocoro paistalai Icon_minitimePir. 02 01, 2010 11:01 am

O, nu tada taip.. O aš daugumos dalykų baidaus.;x
Iš kur jūs randat tų susirašinėjimo draugų?;D
Atgal į viršų Go down
cocoro
Knygynas.
cocoro


Pranešimų skaičius : 789
Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2010-01-04

Cocoro paistalai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cocoro paistalai   Cocoro paistalai Icon_minitimeAntr. 02 02, 2010 12:14 am

Labai įvairiai, bet dažniausiai iš interneto Very Happy. kaip netyčia sugalvoji parašyti žmogui ir parašai. kartais is su realiai pažįstamais susirašai, kurie gyvena toli. man labiausiai patinka vokų puošybą.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Cocoro paistalai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cocoro paistalai   Cocoro paistalai Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Cocoro paistalai
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Cocoro
» Cocoro

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Skaitantiems :: Skaitytojai :: Apie skaitytojus-
Pereiti į: