Skaitantiems
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  BLOGAS  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Draugai  PrisijungtiPrisijungti  
Mūsų blogas apie knygas - http://skaitantiems.blogspot.com - kviečiame apsilankyti!

 

 Sandra Brown

Go down 
5 posters
AutoriusPranešimas
sandrinė
Spaustuvė.
sandrinė


Pranešimų skaičius : 1227
Amžius : 30
Miestas : Alytus
Registracijos data : 2009-03-14

Sandra Brown Empty
RašytiTemos pavadinimas: Sandra Brown   Sandra Brown Icon_minitimeKv. 11 05, 2009 6:42 am

Sandra Brown Brown_s
Sandra Brown (Sandra Braun, g. 1948) - JAV rašytoja, detektyvinių trilerių meistrė, parašiusi per 60 knygų, kurios išverstos daugiau kaip į 30 kalbų. Lietuvių skaitytojams gerai žinomų knygų „Alibi“, „Pavydas“, „Baltasis karštis“, „Šalčio faktorius“, „Sveika, tamsa“ ir kt. autorė. Daugelis S. Brown romanų pateko į skaitomiausių knygų sąrašus ir visi jie, pasak „USA Today“, verčia skaitytoją nerimastingai versti puslapį po puslapio iki pat knygos pabaigos.
Yra turėjusi keletą slapyvardžių: Rachel Ryan, Laura Jordan, Erin St. Claire. Anglišką visų knygų sąrašą ir daugiau informacijos galima rasti čia, arba čia.

Sėkmingų diskusijų, įvairialypių nuomonių apie autorę!
Atgal į viršų Go down
http://sandrineslasai.blogspot.com
Džuljeta
Spaustuvė.
Džuljeta


Pranešimų skaičius : 1546
Amžius : 35
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2008-04-26

Sandra Brown Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sandra Brown   Sandra Brown Icon_minitimeŠt. 11 07, 2009 11:52 pm

Nieko jos kol kas nesu skaičiusi - kažkodėl mane atbaido jos knygų populiarumas. Very Happy
Atgal į viršų Go down
Samantha
"Bendrojo skaitymo" viršininkė
Samantha


Pranešimų skaičius : 1413
Amžius : 30
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2009-02-08

Sandra Brown Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sandra Brown   Sandra Brown Icon_minitimeSk. 11 08, 2009 4:56 am

Aš irgi kol kas nieko neskaičius jos ;D bet gal kada nors kažkas ir paklius į rankas iš jos knygų Sandra Brown 136652
Atgal į viršų Go down
sandrinė
Spaustuvė.
sandrinė


Pranešimų skaičius : 1227
Amžius : 30
Miestas : Alytus
Registracijos data : 2009-03-14

Sandra Brown Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sandra Brown   Sandra Brown Icon_minitimeKv. 08 26, 2010 12:54 am

Aš dabar nepasakysiu, kiek jos knygų perskaičiau, bet tris tai tikrai. Galiu pasakyti, kad po pirmos pagalvojau - nesveikai geri detektyvai su meilės prieskoniu, ko man tada ir reikėjo, po antros - įtemptas siužetas, meilė, nusikaltimai ir žudymai, po trečios - kažkas kartojasi. Galbūt, dar kažką perskaičius nuomonė pasikeis, bet lyginant tai jos knygos gal ir šabloniškos kiek, manau. Panašiai, kaip Dan Brown - siužetas labai panašus, veikėjai ir aplinkybės skiriasi, gal kiek mažiau tas jaučiasi...
Atgal į viršų Go down
http://sandrineslasai.blogspot.com
Svečias
Svečias




Sandra Brown Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sandra Brown   Sandra Brown Icon_minitimeKv. 08 26, 2010 12:57 am

Gal žinot, kaip vadinasi lietuviškai jos pirma knyga "Love's Encore"?
Atgal į viršų Go down
Violla
Skiemuo.



Pranešimų skaičius : 42
Amžius : 28
Registracijos data : 2011-06-30

Sandra Brown Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sandra Brown   Sandra Brown Icon_minitimeKv. 06 30, 2011 10:38 pm

Noreciau peskaityti jos knyga ,,Svetimas veidas". Is jos knygu nieko neskaiciau.
Atgal į viršų Go down
la Tulipe
Lapas.
la Tulipe


Pranešimų skaičius : 279
Amžius : 31
Registracijos data : 2011-03-06

Sandra Brown Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sandra Brown   Sandra Brown Icon_minitimeŠt. 07 02, 2011 1:18 am

Aš esu skaičiusi berods dvi knygas : ,,Sveika, tamsa" ir ,,Pavydas". Tikrai neblogi detektyvai, bet kažkaip daugiau ir nebesinori iš jos knygų imti.
Atgal į viršų Go down
http://perskaiciau.wordpress.com
Sponsored content





Sandra Brown Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sandra Brown   Sandra Brown Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Sandra Brown
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Dan Brown

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Skaitantiems :: Diskusijos :: Rašytojų kampelis-
Pereiti į: