Skaitantiems
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  BLOGAS  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Draugai  PrisijungtiPrisijungti  
Mūsų blogas apie knygas - http://skaitantiems.blogspot.com - kviečiame apsilankyti!

 

 Vladimiras Železnikovas „Baidyklė“.

Go down 
+9
devilishchocolate
Sally
awesome
Šerey
DroWnie
Be_cukraus
bublė.
Jelly
Nuo stogo
13 posters
AutoriusPranešimas
Nuo stogo
Administratorius.
Nuo stogo


Pranešimų skaičius : 2679
Amžius : 31
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2008-04-25

Vladimiras Železnikovas „Baidyklė“. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Vladimiras Železnikovas „Baidyklė“.   Vladimiras Železnikovas „Baidyklė“. Icon_minitimeŠt. 04 26, 2008 8:53 am

O paveiksliuko neradau, nes knyga atrodo neišvaizdžiai - senas leidimas. Nors tai ir nekeičia jos turinio kokybės. geek

Apysakos herojė - šeštokė Lena atsidūrusi sunkioje padėtyje, nes bendraklasiai paskelbė jai žiaurų baigotą už tariamą išdavystę. Drovi, neryžtinga mergaitė pasirodo besanti kilnus ir narsus žmogus, sugeba duoti klasei tikrojo žmogiškumo pamoką.
Atgal į viršų Go down
http://junior-painkiller.blogspot.com
Jelly
Sakinys.



Pranešimų skaičius : 119
Amžius : 29
Registracijos data : 2008-04-26

Vladimiras Železnikovas „Baidyklė“. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vladimiras Železnikovas „Baidyklė“.   Vladimiras Železnikovas „Baidyklė“. Icon_minitimePir. 04 28, 2008 6:42 am

Mes per skaitinisu skaitom, tai taip norm... :}
Atgal į viršų Go down
Nuo stogo
Administratorius.
Nuo stogo


Pranešimų skaičius : 2679
Amžius : 31
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2008-04-25

Vladimiras Železnikovas „Baidyklė“. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vladimiras Železnikovas „Baidyklė“.   Vladimiras Železnikovas „Baidyklė“. Icon_minitimePir. 04 28, 2008 6:59 am

Omg, o aš neatsimenu, kad būtume skaitę. ;}
O knyga tuomet labai patiko, tokia priverčianti susimąstyti.
Atgal į viršų Go down
http://junior-painkiller.blogspot.com
bublė.
Pastraipa.
bublė.


Pranešimų skaičius : 148
Amžius : 30
Miestas : Panevėžys.
Registracijos data : 2008-04-26

Vladimiras Železnikovas „Baidyklė“. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vladimiras Železnikovas „Baidyklė“.   Vladimiras Železnikovas „Baidyklė“. Icon_minitimeAntr. 04 29, 2008 8:19 am

Skaitėm, skaitėm tu dar man pati sakei, kad tą knygą esi perskaičiusi.
Atgal į viršų Go down
Be_cukraus
Lapas.
Be_cukraus


Pranešimų skaičius : 318
Amžius : 28
Miestas : Anykščiai
Registracijos data : 2008-04-30

Vladimiras Železnikovas „Baidyklė“. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vladimiras Železnikovas „Baidyklė“.   Vladimiras Železnikovas „Baidyklė“. Icon_minitimeTr. 04 30, 2008 12:25 am

Senai skaičiau, bet jei gerai pamenu, manęs pernelyg nesužavėjo.
Atgal į viršų Go down
Nuo stogo
Administratorius.
Nuo stogo


Pranešimų skaičius : 2679
Amžius : 31
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2008-04-25

Vladimiras Železnikovas „Baidyklė“. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vladimiras Železnikovas „Baidyklė“.   Vladimiras Železnikovas „Baidyklė“. Icon_minitimeTr. 04 30, 2008 4:53 am

Ugnė. rašo:
Skaitėm, skaitėm tu dar man pati sakei, kad tą knygą esi perskaičiusi.
Tai reiškia senai skaotėm. xD
Atgal į viršų Go down
http://junior-painkiller.blogspot.com
DroWnie
Skiemuo.
DroWnie


Pranešimų skaičius : 59
Amžius : 29
Registracijos data : 2008-06-12

Vladimiras Železnikovas „Baidyklė“. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vladimiras Železnikovas „Baidyklė“.   Vladimiras Železnikovas „Baidyklė“. Icon_minitimeKv. 06 12, 2008 10:08 pm

Skaičiau. Iš pradžių ta knyga man tokie lieva pasirodė ;DD
Bet vėlaiu, visai nieko.
Nors seno leidimo, bet tikrai priverčia susimąstyti :)
Atgal į viršų Go down
Šerey
Skiemuo.
Šerey


Pranešimų skaičius : 36
Amžius : 28
Miestas : Išgalvotas ;D
Registracijos data : 2009-06-13

Vladimiras Železnikovas „Baidyklė“. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vladimiras Železnikovas „Baidyklė“.   Vladimiras Železnikovas „Baidyklė“. Icon_minitimeŠt. 06 13, 2009 5:45 am

Įtraukta į sarašą šulės.Reiks perskaityt.Šeip visai įdomi atrodo.;Dp
Atgal į viršų Go down
awesome
Sakinys.
awesome


Pranešimų skaičius : 120
Amžius : 114
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2009-06-29

Vladimiras Železnikovas „Baidyklė“. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vladimiras Železnikovas „Baidyklė“.   Vladimiras Železnikovas „Baidyklė“. Icon_minitimeAntr. 07 07, 2009 1:57 am

Man pats siužetas nepatiko. Ta problema tokia, nuvalkiota, o gal aš pati tokią knygą įsivaizdavau, nes lietuvių mokytoja nupasakojo labai nekaip.
Bet perskaičiau. Knyga gera, bet man nepatiko.
Atgal į viršų Go down
http://www.kumelesukanopom.blogspot.com
Sally
Junginys.
Sally


Pranešimų skaičius : 95
Amžius : 27
Miestas : Širvintos
Registracijos data : 2009-06-07

Vladimiras Železnikovas „Baidyklė“. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vladimiras Železnikovas „Baidyklė“.   Vladimiras Železnikovas „Baidyklė“. Icon_minitimeAntr. 07 07, 2009 9:10 am

Sudomino pavadinimas.
Atgal į viršų Go down
devilishchocolate
Raidė.
devilishchocolate


Pranešimų skaičius : 31
Amžius : 28
Miestas : Londonas
Registracijos data : 2010-08-11

Vladimiras Železnikovas „Baidyklė“. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vladimiras Železnikovas „Baidyklė“.   Vladimiras Železnikovas „Baidyklė“. Icon_minitimeTr. 08 11, 2010 4:14 am

Mačiau filmą kadaisę. Knygos regis ištrauką per literatūrą skaitėm, bet visos knygos taip niekad ir neteko perskaityt. Buvau ją visai pamiršus. Visai įdomu būtų ir knygą paskaitinėt, reikės paieškot.
Atgal į viršų Go down
raudona.
Puslapis.
raudona.


Pranešimų skaičius : 256
Amžius : 24
Miestas : Vilnius.
Registracijos data : 2010-07-29

Vladimiras Železnikovas „Baidyklė“. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vladimiras Železnikovas „Baidyklė“.   Vladimiras Železnikovas „Baidyklė“. Icon_minitimePen. 08 13, 2010 7:37 am

Skaičiau. Patiko. Pirma Dimka man visai patiko, bet vėliau jaučiau panieką jam. "/ O Lena.. Net nežinau.. Tai stebėjausi ja, tai pykau, tai džiaugiausi.. Pasirodė, kad Lena nori įtikti visiems, o tokių žmonių aš nemėgstu. Žodžiu, skaitant šią knygą, mane apėmė dvilypiški jausmai. Vladimiras Železnikovas „Baidyklė“. 180909
Atgal į viršų Go down
Ditė.
Raidė.
Ditė.


Pranešimų skaičius : 18
Amžius : 31
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2011-03-02

Vladimiras Železnikovas „Baidyklė“. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vladimiras Železnikovas „Baidyklė“.   Vladimiras Železnikovas „Baidyklė“. Icon_minitimeKv. 03 03, 2011 1:55 am

Aš pirmą kartą skaičiau dar tada, kai visai maža buvau, mokykloj mum ji neprivaloma buvo, bet šiaip, tėvų lentynoj atradau. Nežinau, gal todėl, kad tuo metu buvau įsimylėjus berniuką, vardu dimka, bet labai įsijaučiau aš į tą knygą ;D tai iki šiol siužetą kuo puikiausiai pamenu, ir kartais pavartau dar. Kažkaip gražesnė ji man už tas visas dabartines "meilutis, stringai ir laižiakas" ar "pripučiamas liemenėles". Tokia gera knyga paaugliam, su tikrosiom vertybėm.
Atgal į viršų Go down
mysticism
Lapas.
mysticism


Pranešimų skaičius : 272
Amžius : 29
Registracijos data : 2010-06-09

Vladimiras Železnikovas „Baidyklė“. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vladimiras Železnikovas „Baidyklė“.   Vladimiras Železnikovas „Baidyklė“. Icon_minitimeKv. 03 03, 2011 4:46 am

Jau tokia nereali knyga. Kai skaičiau, o tas buvo prieš kokius porą metą, ji man labai patiko, net dabar atsimenu siužetą. Visiems rekomenduoju. :]
Atgal į viršų Go down
http://1000puslapiu.blogspot.com/
Ievukas
Raidė.



Pranešimų skaičius : 29
Amžius : 25
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2011-08-06

Vladimiras Železnikovas „Baidyklė“. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vladimiras Železnikovas „Baidyklė“.   Vladimiras Železnikovas „Baidyklė“. Icon_minitimePen. 05 04, 2012 8:22 am

Visai įdomi knyga
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Vladimiras Železnikovas „Baidyklė“. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vladimiras Železnikovas „Baidyklė“.   Vladimiras Železnikovas „Baidyklė“. Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Vladimiras Železnikovas „Baidyklė“.
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Skaitantiems :: Literatūra :: Jaunimo literatūra-
Pereiti į: