Skaitantiems
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  BLOGAS  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Draugai  PrisijungtiPrisijungti  
Mūsų blogas apie knygas - http://skaitantiems.blogspot.com - kviečiame apsilankyti!

 

 Bendrasis skaitymas Nr. 1 (Franz KafKa „Pražuvėlis (Amerika)“)

Go down 
+3
Samantha
Karamelinė Saulė
Nuo stogo
7 posters
AutoriusPranešimas
Nuo stogo
Administratorius.
Nuo stogo


Pranešimų skaičius : 2679
Amžius : 31
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2008-04-25

Bendrasis skaitymas Nr. 1 (Franz KafKa „Pražuvėlis (Amerika)“) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Bendrasis skaitymas Nr. 1 (Franz KafKa „Pražuvėlis (Amerika)“)   Bendrasis skaitymas Nr. 1 (Franz KafKa „Pražuvėlis (Amerika)“) Icon_minitimePen. 09 04, 2009 3:16 am

Pradėsime knygos aptarimą. Tik aš nežinau, kaip viskas turėtų būti (tad galbūt turite pasiūlymų, nes juk žinot, kad tai tik pirmasis akcijos mėnuo), bet galbūt ir pradėkime dalintis mintimis apie knygą, kas patiko ir kas ne, o paskui ir įsivažiuosime :)

beje, visi, kas perskaitė, bent trumpai pasireikškite, nes kitaip negalėsiu susumuoti dalyvių skaičiaus

Bendrasis skaitymas Nr. 1 (Franz KafKa „Pražuvėlis (Amerika)“) 597693


Paskutinį kartą redagavo Nuo stogo., Št. 10 24, 2009 2:08 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
http://junior-painkiller.blogspot.com
Karamelinė Saulė
Biblioteka.
Karamelinė Saulė


Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 33
Miestas : Panevėžys
Registracijos data : 2008-06-17

Bendrasis skaitymas Nr. 1 (Franz KafKa „Pražuvėlis (Amerika)“) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis skaitymas Nr. 1 (Franz KafKa „Pražuvėlis (Amerika)“)   Bendrasis skaitymas Nr. 1 (Franz KafKa „Pražuvėlis (Amerika)“) Icon_minitimeŠt. 09 05, 2009 8:39 pm

Franz Kafka "Pražuvėlis (Amerika)".



Turbūt konkretus pavyzdys, kad knygos pabaiga gali pakeisti nuomonę
apie knygą. Iki tol buvau ganėtinai vidutiniškos nuomonės, bet ji labai
suprastėjo.

Knyga pasirodė keista, kažkodėl iš Kafkos tikėjausi geresnio
įspūdžio. Pagrindinio knygos veikėjo naivumas erzino, net pykdė, jo
atlaidumas ir sustaikymas su viskuo taip pat vis provokavo mane mesti
knygą šalin.

O knygos pabaiga atrodė lyg norėjimas viską greitai numesti ir
rašytojo idėjų išsisunkimas. Net supykdė atomazgos nebuvimas ir
visiškai nelogiškas sprendimas.

4/10
Atgal į viršų Go down
http://ramumose.blogspot.com
Samantha
"Bendrojo skaitymo" viršininkė
Samantha


Pranešimų skaičius : 1413
Amžius : 30
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2009-02-08

Bendrasis skaitymas Nr. 1 (Franz KafKa „Pražuvėlis (Amerika)“) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis skaitymas Nr. 1 (Franz KafKa „Pražuvėlis (Amerika)“)   Bendrasis skaitymas Nr. 1 (Franz KafKa „Pražuvėlis (Amerika)“) Icon_minitimeŠt. 09 05, 2009 10:16 pm

Man visiškai nebuvo ypatinga knyga, tiesiog žiauriai nervino to Karlo pastovios problemos ;DD dėl kurių pats buvo kaltas, man kaip ir Karamelinei Saulei dažnai norėjosi numest knygą ;D o kai pradžią skaičiau tai iš vis miegas pastoviai imdavo Very Happy man pabaiga patiko tuo, kad joje bent vieną kartą Karlui nusišypsojo sėkmė, nes kitaip būčau šį veikėją vadinus popų maišu ;DD (dėl jo įvairių nelaimių) .

Vertinčiau gal 4/5 iš 10
Atgal į viršų Go down
zhyrapha_
Pastraipa.
zhyrapha_


Pranešimų skaičius : 151
Amžius : 30
Miestas : Kaunas.
Registracijos data : 2009-07-29

Bendrasis skaitymas Nr. 1 (Franz KafKa „Pražuvėlis (Amerika)“) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis skaitymas Nr. 1 (Franz KafKa „Pražuvėlis (Amerika)“)   Bendrasis skaitymas Nr. 1 (Franz KafKa „Pražuvėlis (Amerika)“) Icon_minitimeSk. 09 06, 2009 12:40 am

Knyga buvo pusėtina, kol neperskaičiau pabaigos. Kaip ir sakė Karamelinė Saulė, pabaiga dar labiau sugadino ir taip nekokią knygą. Susidarė įspūdis, kad rašytojui tiesiog atsibodo rašyti ir jis numetė knygą.
Taip pat baisiai nervino pagrindinio veikėjo naivumas ir susitaikymas su nelaimėmis; iš pradžių galvojau, kad čia tik pradžia ir vėliau įvyks kažkas, kas pakeis viską. Bet puslapių mažėjo, o atomazgos taip ir nesulaukiau. Turbūt, bene svarbiausias įvykis, kad dėdė išmetė Karlą ir namų, bet tai tik suteikė progą išlįsti dar daugiau nelaimių...
Vienu žodžiu, knyga nepatiko.

Vertinimas 3/10 Neutral
Atgal į viršų Go down
http://popierius.wordpress.com
Nuo stogo
Administratorius.
Nuo stogo


Pranešimų skaičius : 2679
Amžius : 31
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2008-04-25

Bendrasis skaitymas Nr. 1 (Franz KafKa „Pražuvėlis (Amerika)“) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis skaitymas Nr. 1 (Franz KafKa „Pražuvėlis (Amerika)“)   Bendrasis skaitymas Nr. 1 (Franz KafKa „Pražuvėlis (Amerika)“) Icon_minitimeSk. 09 06, 2009 1:50 am

man labai, labai, labai gėda pripažinti, bet knygos neperskaičiau, nors turėjau ir dar dabar turiu. galvojau, jeigu ką, paklausysiu jūsų nuomonės ir perskaitysiu, kad bent savąją galėčiau susidaryti, o dabar, kai tokie prasti atsiliepimai (nors Paulė ją ir gyrė, todėl dar laukiam jos ir kitų pasireiškiant) net nesinori imti jos į rankas. o aš maniau, kad Kafkos knygos tikrai geros
Atgal į viršų Go down
http://junior-painkiller.blogspot.com
Samantha
"Bendrojo skaitymo" viršininkė
Samantha


Pranešimų skaičius : 1413
Amžius : 30
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2009-02-08

Bendrasis skaitymas Nr. 1 (Franz KafKa „Pražuvėlis (Amerika)“) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis skaitymas Nr. 1 (Franz KafKa „Pražuvėlis (Amerika)“)   Bendrasis skaitymas Nr. 1 (Franz KafKa „Pražuvėlis (Amerika)“) Icon_minitimeSk. 09 06, 2009 6:23 am

Man tai kažkaip ir anksčiau nepatiko Kafka, kažką buvau pasiėmus seniau, tai taip ir nepabaigiau ;DD
Atgal į viršų Go down
alce a pois
Administratorius.
alce a pois


Pranešimų skaičius : 1295
Amžius : 32
Miestas : Kretinga/Kaunas
Registracijos data : 2008-04-29

Bendrasis skaitymas Nr. 1 (Franz KafKa „Pražuvėlis (Amerika)“) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis skaitymas Nr. 1 (Franz KafKa „Pražuvėlis (Amerika)“)   Bendrasis skaitymas Nr. 1 (Franz KafKa „Pražuvėlis (Amerika)“) Icon_minitimeSk. 09 06, 2009 7:38 am

Na, ką aš galėčiau pasakyti. Man visai patiko ir nebuvo tokia prasta (: Kažkaip lengvai susiskaitė. Pliusų pridėjo ir tai, kad tai - Kafkos knyga. Pamėgau jį šią vasarą ;D Ta pabaiga ir man nelabai patiko. Atrodo, kaip ištraukta iš kitos knygos. Bet visgi gana neblogai parodyta, kaip žmogus, vienas pakliuvęs į nepažįstamą pasaulį, gali išgyventi, kad ir patirdamas sunkumų. Be abejo, tai nebuvo geriausia Kafkos knyga, bet ganėtinai patiko. Vertinimas: 9,5/10 ;DD Vien dėl tos pabaigos.
Atgal į viršų Go down
http://be-politikos.blogspot.com
sandrinė
Spaustuvė.
sandrinė


Pranešimų skaičius : 1227
Amžius : 30
Miestas : Alytus
Registracijos data : 2009-03-14

Bendrasis skaitymas Nr. 1 (Franz KafKa „Pražuvėlis (Amerika)“) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis skaitymas Nr. 1 (Franz KafKa „Pražuvėlis (Amerika)“)   Bendrasis skaitymas Nr. 1 (Franz KafKa „Pražuvėlis (Amerika)“) Icon_minitimePir. 09 07, 2009 7:32 am

neskaičiau, bet turiu keletą klausimų skaičiusiems, netgi tiems, kuriems nepatiko. 1) Jeigu Jums reikėtų šitą knygą rekomenduoti ir sudominti, kad kas nors tikrai ją pasiimtų skaityti ar iš draugų, ar iš kokių kitų žmonių rato. Vienas ar du argumentai už ir vienas asmeninės nuomonės. Galit pateikti? Na, taip, kad mane įtikintumėt, kad visai nieko būtų pabandyti perskaityti šitą knygą. 2) Ir ar buvo knygoje kokia gili prasmė? (Gal klausimas daugiau Paulinai, nes jai knyga patiko, o tos kurioms nepatiko, galbūt tos potekstės ar prasmės nepastebėjo). Ačiū, iš anksto už atsakymus ir tikiu įpūsti vėjo šioms diskusijoms, laukiu kito skaitymo, kuriame noriu dalyvauti pati.
Atgal į viršų Go down
http://sandrineslasai.blogspot.com
Samantha
"Bendrojo skaitymo" viršininkė
Samantha


Pranešimų skaičius : 1413
Amžius : 30
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2009-02-08

Bendrasis skaitymas Nr. 1 (Franz KafKa „Pražuvėlis (Amerika)“) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis skaitymas Nr. 1 (Franz KafKa „Pražuvėlis (Amerika)“)   Bendrasis skaitymas Nr. 1 (Franz KafKa „Pražuvėlis (Amerika)“) Icon_minitimePir. 09 07, 2009 7:54 am

Kadangi šią knygą nusprendžiau pasakoti spalį lietuvių pamokai, tai turėsiu ją rekomenduot ;DD

Taigi, manau, kad pati istorija yra gan nebloga, originali, gerai atskleidžiami veikėjų charakteriai, jų tikslai, požiūris į Ameriką, kaip naująjį pasaulį, tikroviškai pavaizduoti Karlo išgyvenimai ir t.t.

Galima rast ir pliusų ;]
Atgal į viršų Go down
Džuljeta
Spaustuvė.
Džuljeta


Pranešimų skaičius : 1546
Amžius : 35
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2008-04-26

Bendrasis skaitymas Nr. 1 (Franz KafKa „Pražuvėlis (Amerika)“) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis skaitymas Nr. 1 (Franz KafKa „Pražuvėlis (Amerika)“)   Bendrasis skaitymas Nr. 1 (Franz KafKa „Pražuvėlis (Amerika)“) Icon_minitimeKv. 09 10, 2009 12:38 am

Man nepatiko. Nemėgstu Kafkos, o ir pabaigos nesupratau.
Atgal į viršų Go down
Nuo stogo
Administratorius.
Nuo stogo


Pranešimų skaičius : 2679
Amžius : 31
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2008-04-25

Bendrasis skaitymas Nr. 1 (Franz KafKa „Pražuvėlis (Amerika)“) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis skaitymas Nr. 1 (Franz KafKa „Pražuvėlis (Amerika)“)   Bendrasis skaitymas Nr. 1 (Franz KafKa „Pražuvėlis (Amerika)“) Icon_minitimeŠt. 10 24, 2009 2:17 pm

labai ačiū visiems dalyvavusiems ir pasireiškusiems. kiekvienam, išsakiusiam savo nuomonę šioje temoje, profilyje pažymėjau dalyvavimą "Bendrajame skaityme Nr. 1"

d a l y v a v o:
Karamelinė Saulė
Samantha
zhyrapha_
alce a pois
Džuljeta

jeigu yra daugiau žmonių perskaičiusių šią knygą, išsakyti savo nuomonę dar nevėlu!!

ir galiausiai
kviečiu visus dalyvauti "bandrajame skaityme nr. 2"!!!
Atgal į viršų Go down
http://junior-painkiller.blogspot.com
Sponsored content





Bendrasis skaitymas Nr. 1 (Franz KafKa „Pražuvėlis (Amerika)“) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis skaitymas Nr. 1 (Franz KafKa „Pražuvėlis (Amerika)“)   Bendrasis skaitymas Nr. 1 (Franz KafKa „Pražuvėlis (Amerika)“) Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Bendrasis skaitymas Nr. 1 (Franz KafKa „Pražuvėlis (Amerika)“)
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Bendrasis skaitymas Nr. 11 (pirmas etapas - rinkimai)

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Skaitantiems :: Viršelis :: Bendrasis skaitymas-
Pereiti į: