Skaitantiems
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  BLOGAS  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Draugai  PrisijungtiPrisijungti  
Mūsų blogas apie knygas - http://skaitantiems.blogspot.com - kviečiame apsilankyti!

 

 Eglaite

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
eglaite
Sakinys.
eglaite


Pranešimų skaičius : 120
Amžius : 39
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2009-06-28

Eglaite Empty
RašytiTemos pavadinimas: Eglaite   Eglaite Icon_minitimePen. 09 04, 2009 12:21 am

Aš irgi jungiuosi prie jau turinčių savo temas :)

Kaip jau sako mano slapyvardis, mano vardas - Eglė. Man 24 m. Šiemet pabaigiau, atrodė, niekada nesibaigsiančias studijas VU - turiu Istorijos magistro laipsnį ir daugiau nieko iš mokslų nenoriu. Niekada, bent kol kas.

Knygas skaitau nuo pat vaikystės. O kol dar nemokėjau skaityti, man skaitydavo mama.
Neįsivaizduoju, kaip galima gyventi neskaitant knygų. Man be to gyvenimas netektų trečdalio žavesio. Kito trečdalio neliktų, jei nebūtų muzikos. Truputį gaila, kad nebeturiu tiek daug laisvo laiko skaityti. O gal ir
tokio didelio noro nebeturiu. Kad ir kaip ten bebūtų, daugiausiai knygų perskaičiau mokykliniais metais (ir ne privalomos literatūros :) ).

Esu labai nepastovaus būdo, o tai įtakoja ir mano skonį - skaitau įvairaus pobūdžio literatūrą, dažniausiai viskas priklauso nuo nuotaikos. Pirmenybę teikiu XX a. autoriams. Labiausiai patinka realizmo krypties literatūra, tačiau kažkodėl dabar esu beveik įsimylėjau S. King'ą. Pačiai keista :)

Labai mėgstu serialą ,,Friends". Turiu atsisiuntusi visus sezonus, daugumą serijų moku atmintinai. Ir bendraudama vartoju nemažai išsireiškimų iš šito serialo. Ir geresnio dar nemačiau. Ir dar nesutikau žmogaus, kuriam jis nepatiktų :) Praktiškai mano antroji religija. Po krepšinio, žinoma.

Neturiu mėgstamiausio muzikos stiliaus, turiu mėgstamiausią atlikėją - Ryan'ą Adams'ą.


Atgal į viršų Go down
Džuljeta
Spaustuvė.
Džuljeta


Pranešimų skaičius : 1546
Amžius : 35
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2008-04-26

Eglaite Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eglaite   Eglaite Icon_minitimePen. 09 04, 2009 2:20 am

Labas (dabar jau oficialiai) :)

Dar nesutikai, sakai, kam "Friends" nepatiko? Man nepatinka. Very Happy Nesuprantu aš jo, gal ir humoro jausmo neturiu... Very Happy

Istoriją mokykloje dievinau, ir šiaip man patinka... Bet pilnai suprantu, kad studijuoti istoriją gali būti kančia :) Sveikinu pabaigus Very Happy
Atgal į viršų Go down
eglaite
Sakinys.
eglaite


Pranešimų skaičius : 120
Amžius : 39
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2009-06-28

Eglaite Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eglaite   Eglaite Icon_minitimePen. 09 04, 2009 2:41 am




Paskutinį kartą redagavo eglaite, Pen. 09 04, 2009 2:42 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
eglaite
Sakinys.
eglaite


Pranešimų skaičius : 120
Amžius : 39
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2009-06-28

Eglaite Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eglaite   Eglaite Icon_minitimePen. 09 04, 2009 2:42 am

Džuljeta rašo:
Labas (dabar jau oficialiai) :)

Dar nesutikai, sakai, kam "Friends" nepatiko? Man nepatinka. Very Happy Nesuprantu aš jo, gal ir humoro jausmo neturiu... Very Happy

Istoriją mokykloje dievinau, ir šiaip man patinka... Bet pilnai suprantu, kad studijuoti istoriją gali būti kančia :) Sveikinu pabaigus Very Happy

Ačiū už sveikinimus :)

O kalbant apie ,,Draugus"... O gal ne nuo pradziu ziurejai? Nors kiekvienam savo. Turesiu redaguoti savo posta :)
Smagu, kad patinka istorija. Man irgi patinka. Ir įdomu, ir nuobodu studijuojant buvo po lygiai. O sunkiausia buvo nemesti ir neperstoti į ką nors ,,perspektyvesnio". Bet jau mokslinių ir kitokių rašto darbų tiek ,,atsivalgiau", kad ir apetitas prapuolė dar kažkam. Viskas, nuo šiol noriu tik dirbti :) Ir dar gal ispanų kalbą išmokti. Bet čia ne rimta :)
Atgal į viršų Go down
Samantha
"Bendrojo skaitymo" viršininkė
Samantha


Pranešimų skaičius : 1413
Amžius : 30
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2009-02-08

Eglaite Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eglaite   Eglaite Icon_minitimePen. 09 04, 2009 4:39 am

O ką pagal tavo specialybę galima dirbti? scratch Kažkaip nelabai žinau Eglaite 180909 Man istorija irgi patinka ir Friends ;DD
Atgal į viršų Go down
eglaite
Sakinys.
eglaite


Pranešimų skaičius : 120
Amžius : 39
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2009-06-28

Eglaite Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eglaite   Eglaite Icon_minitimePen. 09 04, 2009 10:32 pm

Samantha rašo:
O ką pagal tavo specialybę galima dirbti? scratch Kažkaip nelabai žinau Eglaite 180909 Man istorija irgi patinka ir Friends ;DD

:) Pagal mano specialybę galima dirbti archyvuose, muziejuose, LGGRC, darbas paveldosaugos srityje, Seime, įvairiose valdiškose įstaigose, kur reikalingas socialinių mokslų pakraipos išsilavinimas; dabar, man rodos, su VU diplomu galima dirbti ir mokyklose, ir t.t. Dirbti teoriškai yra kur.
O kad patinka Friends, tai labai smagu Very Happy Kuris personažas patinka labiausiai?
Atgal į viršų Go down
Samantha
"Bendrojo skaitymo" viršininkė
Samantha


Pranešimų skaičius : 1413
Amžius : 30
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2009-02-08

Eglaite Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eglaite   Eglaite Icon_minitimeŠt. 09 05, 2009 12:23 am

Ai man jie visi faini ;D nu gal Džo labiausiai ;DD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Eglaite Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eglaite   Eglaite Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Eglaite
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Skaitantiems :: Skaitytojai :: Apie skaitytojus-
Pereiti į: