Skaitantiems
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  BLOGAS  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Draugai  PrisijungtiPrisijungti  
Mūsų blogas apie knygas - http://skaitantiems.blogspot.com - kviečiame apsilankyti!

 

 Jodi Picoult

Go down 
+12
Karolina.
devilishchocolate
summer sun
Erika
whisper.@
Pentagrama.
zhyrapha_
Gweny
Monika
Samantha
Beveik`
Nuo stogo
16 posters
AutoriusPranešimas
Nuo stogo
Administratorius.
Nuo stogo


Pranešimų skaičius : 2679
Amžius : 31
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2008-04-25

Jodi Picoult Empty
RašytiTemos pavadinimas: Jodi Picoult   Jodi Picoult Icon_minitimeŠt. 08 15, 2009 8:49 pm

Jodi Picoult Jodipicoult_narrowweb__300x4680

Jodi Picoult (Džoudi Pikou, g. 1966) - viena populiariausių šiuolaikinių JAV rašytojų. 2003 m. jai buvo paskirta „New England Book Award" premija už visą kūrybą. J. Picoult yra parašiusi keliolika knygų, sulaukusių didžiulio skaitytojų pripažinimo. Lietuvos skaitytojams gerai žinomi jos romanai „Mano sesers globėjas", „Nykstantys pavidalai", „Dešimtasis ratas". Daugiau apie autorę informacijos galiam rasti jos svetainėje - http://www.jodipicoult.com
(apie rašytoją į lietuvių kalbą išverstų straipsnių neradau, o gal ir per mažai ieškojau)

Į lietuvių kalbą kol kas yra išverstos šios knygos:
1. Jodi Picoult "Devyniolika minučių" (alma littera, 2008)
2. Jodi Picoult "Nykstantys pavidalai" (alma littera, 2008)
3. Jodi Picoult "Dešimtasis ratas" (alma littera, 2008)
4. Jodi Picoult "Devyniolika minučių" (alma littera, 2009)
5. Jodi Picoult "Tobulas paveikslas" (alma littera, 2009)

Spoiler:
Atgal į viršų Go down
http://junior-painkiller.blogspot.com
Beveik`
Puslapis.
Beveik`


Pranešimų skaičius : 216
Amžius : 32
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2009-06-07

Jodi Picoult Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jodi Picoult   Jodi Picoult Icon_minitimeSk. 08 16, 2009 3:29 am

Skaičiau šios autorės "Nykstantys pavidalai." Man patiko.
Atgal į viršų Go down
Samantha
"Bendrojo skaitymo" viršininkė
Samantha


Pranešimų skaičius : 1413
Amžius : 30
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2009-02-08

Jodi Picoult Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jodi Picoult   Jodi Picoult Icon_minitimeSk. 08 16, 2009 5:00 am

Aš skaičiau devyniolika minučių, tai patiko, manau, kad ir kitos knygos neblogos, ypač norėčiau paskaityti mano sesers globėją, bet vis nebūna bibliotekoj...
Atgal į viršų Go down
Monika
Dalis.
Monika


Pranešimų skaičius : 410
Amžius : 31
Miestas : Jurbarkas/Vilnius
Registracijos data : 2009-06-07

Jodi Picoult Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jodi Picoult   Jodi Picoult Icon_minitimeSk. 08 16, 2009 5:17 am

beveik visi ją giria, bet dar nesu skaičius jos knygų.
Atgal į viršų Go down
Gweny
Žodis.
Gweny


Pranešimų skaičius : 66
Amžius : 30
Registracijos data : 2009-08-11

Jodi Picoult Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jodi Picoult   Jodi Picoult Icon_minitimeSk. 08 16, 2009 10:40 am

Skaičiau "Mano sesers globėją".. Laaabai patiko, įtraukta į mėgst. knygų sąrašą.
Kai buvo jos knygų išpardavimas, tai knygų lentynoj stovi dar 3 šios rašytojos knygos. Ne bereikalo visi ją jau taip giria ;D laukiu nesulaukiu, kada pradėsiu skaityti kitas jos knygas.
Atgal į viršų Go down
Nuo stogo
Administratorius.
Nuo stogo


Pranešimų skaičius : 2679
Amžius : 31
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2008-04-25

Jodi Picoult Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jodi Picoult   Jodi Picoult Icon_minitimeAntr. 08 18, 2009 1:12 am

skaičiau jos "dešimtąjį ratą", o dabar pradėjau "devyniolika minučių" ir ką aš galiu pasakyti..rašytoja tikrai turi talentą! talentą rašyti knygas, kurios įtraukia ir sukrėčia. ir todėl visai nesistebiu, kad ji populiari ir šitaip giriama
norėčiau kada ir visas knygas perskaityti :>
Atgal į viršų Go down
http://junior-painkiller.blogspot.com
zhyrapha_
Pastraipa.
zhyrapha_


Pranešimų skaičius : 151
Amžius : 30
Miestas : Kaunas.
Registracijos data : 2009-07-29

Jodi Picoult Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jodi Picoult   Jodi Picoult Icon_minitimeKv. 08 20, 2009 8:32 am

Skaičiau visas knygas ir galiu pasakyti, kad tikrai skaitysiu dar kartą (nesakau, kad iš karto... Vėliau cat )
Rašytoja turi savo stilių ir man jis patinka. Knygos įtraukiančios ir išlaikančios intrigą iki galo (ypač sukrėtė "Mano sesers globėjo" pabaiga...).
Atgal į viršų Go down
http://popierius.wordpress.com
Pentagrama.
Skyrius.
Pentagrama.


Pranešimų skaičius : 337
Amžius : 30
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2009-08-23

Jodi Picoult Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jodi Picoult   Jodi Picoult Icon_minitimeSk. 08 23, 2009 5:48 am

Skaičiau tik "19 minučių" begalo patiko, artimiausiu metu skaitysiu "Mano sesers globejas", kadangi filmas buvo nuostabus manau knyga bus tobula.;}
Atgal į viršų Go down
whisper.@
Raidė.



Pranešimų skaičius : 18
Amžius : 27
Registracijos data : 2009-09-09

Jodi Picoult Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jodi Picoult   Jodi Picoult Icon_minitimePen. 09 11, 2009 8:25 am

Girdėta rašytoja, bet kolkas neperskaičiau nei vienos jos knygos. Knygyne mačiau ir visai norėčiau perskaityti "Mano sesers globėją"..
Atgal į viršų Go down
Monika
Dalis.
Monika


Pranešimų skaičius : 410
Amžius : 31
Miestas : Jurbarkas/Vilnius
Registracijos data : 2009-06-07

Jodi Picoult Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jodi Picoult   Jodi Picoult Icon_minitimePen. 03 12, 2010 11:37 pm

Monika rašo:
beveik visi ją giria, bet dar nesu skaičius jos knygų.

o dabar esu. jau perskaičiau "19 minučių" ir "Mano sesers globėjas".
Pirmoji knyga tai tikrai įdomi, ir su savo paslaptim,i. Na, o antroji,
tai neypatingai įdomi. (nesuprantu, kas visiems joje jau taip patiko,
bet aišku, visų nuomonė skirtinga). Kažkiek gal graudinanti keliose
vietose, bet...
o kalbant apie autorę, tai tikrai talentinga. ir jos pasirinktos temos aktualios. :)
Atgal į viršų Go down
Erika
Raidė.
Erika


Pranešimų skaičius : 13
Amžius : 32
Miestas : Kretinga
Registracijos data : 2010-04-04

Jodi Picoult Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jodi Picoult   Jodi Picoult Icon_minitimePir. 04 05, 2010 5:51 am

Si moteris tikrai turi talenta. Dievinu jos knygas, ypatinkai "Desimtasis ratas". Nuostabaus turinio knyga, tiek buvau suzaveta ir sujaudinta, kad net is smalsumo perskaiciau Dantes "Dieviskaja komedija" - o ten tai knyyyga!! Verta perskaityti kiekvienam nuodiemingam save laikanciam tikru krikscioniu zmogui.
Atgal į viršų Go down
http://www.x9xanimexx.deviantart.com
summer sun
Žodis.
summer sun


Pranešimų skaičius : 81
Amžius : 29
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2010-07-07

Jodi Picoult Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jodi Picoult   Jodi Picoult Icon_minitimeŠt. 07 17, 2010 3:31 am

skaiciau beveik visas jos knygas :) nors biliotekoj ilga eile teko laukt... :)
Atgal į viršų Go down
devilishchocolate
Raidė.
devilishchocolate


Pranešimų skaičius : 31
Amžius : 28
Miestas : Londonas
Registracijos data : 2010-08-11

Jodi Picoult Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jodi Picoult   Jodi Picoult Icon_minitimeTr. 08 11, 2010 4:17 am

Turiu ant lentynos "Keeping Faith", bet kažkaip niekaip neprisispiriu atsiversti ir pagaliau perskaityti, nežinau kodėl, kol kas nenusiteikus.
Atgal į viršų Go down
Karolina.
Žodis.
Karolina.


Pranešimų skaičius : 72
Amžius : 30
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2010-08-23

Jodi Picoult Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jodi Picoult   Jodi Picoult Icon_minitimePir. 08 23, 2010 8:46 am

Oo, viena mėgstamiausių mano rašytojų. Ji velniškai talentinga, Dievaži. noriu perskaityti visas jos knygas. kol kas skaičiau:
"Mano sesers globėją"
"Dešimtąjį ratą"
"Nykstančius pavidalus"
"Devyniolika minučių".
labiausiai sužavėjo pirma ir paskutinė. kiekviena knyga įtraukia ir visose tieeek puikių citatų! mmm..
Atgal į viršų Go down
Mistė.
Raidė.
Mistė.


Pranešimų skaičius : 6
Amžius : 29
Miestas : Klaipėda
Registracijos data : 2009-05-25

Jodi Picoult Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jodi Picoult   Jodi Picoult Icon_minitimePir. 08 23, 2010 11:07 pm

Nebloga rašytoja, bet galbūt šiek tiek per daug išliaupsinta. Esu perskaičiusi "Mano sesers globėjas" bei dalį "Dešimtasis ratas" knygos, bet jos nepabaigiau. Manau, kad visos jos knygos labai panašios: turi ryškią siužetinę liniją, o pabaigoje būna boom. Rašytoja sugeba sukurti įdomų ir įtraukiantį siužetą, bet kažko man trūksta, arba kažko per daug. Norėčiau perskaityti "Devyniolika minučių", nes girdėjau, kad tai viena geriausių jos knygų.
Atgal į viršų Go down
Nuo stogo
Administratorius.
Nuo stogo


Pranešimų skaičius : 2679
Amžius : 31
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2008-04-25

Jodi Picoult Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jodi Picoult   Jodi Picoult Icon_minitimeAntr. 08 24, 2010 7:33 am

sakoma, kad ne irvingas rašo knygas, kažkas rašo už jį, bet pagal mane, tai ne irvingui, o picoult taikyti reikėtų. pažiūrėkit, kas kiek laiko ji tas knygas leidžia! net šlykštu daros
Atgal į viršų Go down
http://junior-painkiller.blogspot.com
sandrinė
Spaustuvė.
sandrinė


Pranešimų skaičius : 1227
Amžius : 30
Miestas : Alytus
Registracijos data : 2009-03-14

Jodi Picoult Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jodi Picoult   Jodi Picoult Icon_minitimeAntr. 08 24, 2010 8:01 am

Aš net džiaugiuosi, kad perskaičiau tik vieną jos knygą. Dabar daug kas iš pažįstamų ja nusivylė... O šiaip Irvingas irgi savotiškas, sakiau, kad neskaitysiu jo daugiau, bet dabar ir vėl į širdutę ateina jausmas, kad reiktų.
Atgal į viršų Go down
http://sandrineslasai.blogspot.com
Karolina.
Žodis.
Karolina.


Pranešimų skaičius : 72
Amžius : 30
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2010-08-23

Jodi Picoult Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jodi Picoult   Jodi Picoult Icon_minitimeAntr. 08 24, 2010 8:55 am

Nuo stogo. rašo:
sakoma, kad ne irvingas rašo knygas, kažkas rašo už jį, bet pagal mane, tai ne irvingui, o picoult taikyti reikėtų. pažiūrėkit, kas kiek laiko ji tas knygas leidžia! net šlykštu daros

dėl to tai sutinku. juk svarbiausia ne kiekybė, o kokybė. nors nesakau, kad jos knygos blogos, tačiau daug pasikartojančių siužetų (teismai, nusikaltimai..).
anyway, J.Picoult tikrai turi talentą.
Atgal į viršų Go down
Nuo stogo
Administratorius.
Nuo stogo


Pranešimų skaičius : 2679
Amžius : 31
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2008-04-25

Jodi Picoult Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jodi Picoult   Jodi Picoult Icon_minitimeAntr. 08 24, 2010 9:09 am

tame ir esmė, kad daug pasikartojančių problemų. šabloniškos knygos
Atgal į viršų Go down
http://junior-painkiller.blogspot.com
Little_Star
Pastraipa.



Pranešimų skaičius : 149
Amžius : 30
Registracijos data : 2009-07-15

Jodi Picoult Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jodi Picoult   Jodi Picoult Icon_minitimeAntr. 04 01, 2014 3:18 am

Kolkas esu perskaičiusi tik dvi šios rašytojos knygas - "Mano sesers globėją" ir "Iš antro žvilgsnio". Pastaroji man patiko daug labiau. Nežinau, kiek šabloniškos yra kitos jos knygos ir kas už ją jas rašo, bet jaučiu, kad pamažu virstu Jodi Picoult gerbėja. Labai labai noriu perskaityti visas likusias jos knygas ir tikiuosi, kad ateity būtent taip ir padarysiu. :} Skaitytos Jodi Picoult istorijos labai ramino mano sielą ir kažkokiu stebuklingu būdu šildė širdį. Jos knygos yra tos iš nedaugelių, kurias man labai norėjosi skaityti balsu, nes sakiniai tiesiog plaukia neapsakomai gražiai. Tikriausiai būtent dėl tų gvildenamų gyvenimiškų situacijų ir žmogiškų problemų rašytojos knygos pakankamai apeliavo į mano samonę. Rašytojai netenka išradinėti dviračio, o tai mano manymu ją suartina su skaitytojais.
Atgal į viršų Go down
http://sveciuosepaslittles.blogspot.com
Rututux
Pastraipa.
Rututux


Pranešimų skaičius : 161
Amžius : 27
Miestas : Klaipėda
Registracijos data : 2012-06-12

Jodi Picoult Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jodi Picoult   Jodi Picoult Icon_minitimeTr. 05 07, 2014 5:19 am

Si rasytoja tikrai sugeba itraukti skaitytoja - visus romanus, kiek beskaiciau, "surijau". Taip, galbut siuzetas kartais ir buna labai istestas, taciau del pabaigoje esancios kulminacijos laukti verta, tad visiems nuosirdziai rekomenduociau griebti pirma pasitaikiusia jos knyga ir nepatingeti pradeti skaityti, o veliau, man regis, net nebereiks skatinti ;)))
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Jodi Picoult Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jodi Picoult   Jodi Picoult Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Jodi Picoult
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Jodi Picoult ''Tobulas paveikslas''

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Skaitantiems :: Diskusijos :: Rašytojų kampelis-
Pereiti į: