Skaitantiems
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  BLOGAS  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Draugai  PrisijungtiPrisijungti  
Mūsų blogas apie knygas - http://skaitantiems.blogspot.com - kviečiame apsilankyti!

 

 Mažoji Fėja

Go down 
4 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Mažoji Fėja
Lapas.
Mažoji Fėja


Pranešimų skaičius : 271
Amžius : 30
Registracijos data : 2009-08-10

Mažoji Fėja Empty
RašytiTemos pavadinimas: Mažoji Fėja   Mažoji Fėja Icon_minitimeAntr. 08 11, 2009 5:58 am

Derėtų pasisveikinti turbūt. :) Tai sveiki.
Šiaip nelabai mėgstu apie save pasakoti,bet pamėginti verta.
Taigi,esu Agnė. Šis vardas šiaip man nėra mielas. Nes jų tiek daug.. Nepatikėsit,bet būsimoje mano klasėje būsim 3 Agnės. Neįsivaizduoju kaip mus atskirti turės;D
Gerai..Hmm,šiaip man daug labiau patinka kai nuomonę apie mane susidaro pagal žinutes. Nes visgi,kiekvienas vis kažką kitą galime žmoguje įžvelgti. Esu gilus žmogus. Kartais būnu uždara,o kartais per daug atvira,viduriuko neišeina rasti. :)
Man apie save pasakoti taip sunku... Nes pati dažnai savęs nesuprantu,o ką jau kalbėti apie savęs pažinimą,ir talpinimą į žodžius. Šiaip nemanau,kad esu blogas žmogus,bent jaus stengiuosi tokia nebūti,o ar pavyksta net nelabai žinau.;D
Jei kalbant apie užsiėmimus.. Lankau teatro studiją, kandidatuoju į skautus. Dar skaute nesu,tačiau labai noriu būti. Na ir kartais lankau privačias gitaros pamokas. Na žinoma,mokausi mokykloje. Būsiu pirmokė,kitaip sakant devintokė.
Dar be viso to skaitau knygas,rašau ką nors,fotografuoju. Va.. Gal jau užteks. Nes sunkiai rezgasi sakiniai.
Atgal į viršų Go down
zhyrapha_
Pastraipa.
zhyrapha_


Pranešimų skaičius : 151
Amžius : 30
Miestas : Kaunas.
Registracijos data : 2009-07-29

Mažoji Fėja Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mažoji Fėja   Mažoji Fėja Icon_minitimeAntr. 08 11, 2009 6:06 am

Sveika : )

Aš irgi Agnė ;D
Atgal į viršų Go down
http://popierius.wordpress.com
Mažoji Fėja
Lapas.
Mažoji Fėja


Pranešimų skaičius : 271
Amžius : 30
Registracijos data : 2009-08-10

Mažoji Fėja Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mažoji Fėja   Mažoji Fėja Icon_minitimeAntr. 08 11, 2009 6:07 am

Bendravardė,žinojau,kad atsiras. ;D Malonu "susipažinti",Agne ;D
Atgal į viršų Go down
Inesss
Žodis.
Inesss


Pranešimų skaičius : 69
Amžius : 32
Miestas : Jurbarkas
Registracijos data : 2009-07-13

Mažoji Fėja Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mažoji Fėja   Mažoji Fėja Icon_minitimeAntr. 08 11, 2009 6:08 am

Sveikutė Mažoji Fėja 522522
Atgal į viršų Go down
http://eblog.lt/inesss/
Mažoji Fėja
Lapas.
Mažoji Fėja


Pranešimų skaičius : 271
Amžius : 30
Registracijos data : 2009-08-10

Mažoji Fėja Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mažoji Fėja   Mažoji Fėja Icon_minitimeAntr. 08 11, 2009 6:30 am

Sveika,sveika ;D ;]
Atgal į viršų Go down
langueur
Pastraipa.
langueur


Pranešimų skaičius : 150
Amžius : 31
Miestas : Utena
Registracijos data : 2009-08-11

Mažoji Fėja Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mažoji Fėja   Mažoji Fėja Icon_minitimeAntr. 08 11, 2009 6:38 am

Laba aš Eglė

Aš irgi nelabai mėgstu savo vardą toks kvailas. Very Happy Pas mane klasėje yra 2 Eglės. Žinau kai nervuoja Very Happy 3 Agnės tai visai nieko, mano pusseserės klasėje yra net 5 Gretos!!! Gali patikėti? :p Tad per daug nesijaudink :}
Atgal į viršų Go down
http://www.utenosjaunimas.lt
Mažoji Fėja
Lapas.
Mažoji Fėja


Pranešimų skaičius : 271
Amžius : 30
Registracijos data : 2009-08-10

Mažoji Fėja Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mažoji Fėja   Mažoji Fėja Icon_minitimeAntr. 08 11, 2009 6:42 am

Labutis,
Oi aš Eglių irgi nemažai pažįstu.;D Ir kas mūsų tėvams buvo,kad sumanė tokius "originalius" vardus.;D matyt,mados tokios buvo..;D
Galiu,nors gal nelabai.. ;DDD Šiaip tikrai Gretų irgi nemažai. ;D
Atgal į viršų Go down
langueur
Pastraipa.
langueur


Pranešimų skaičius : 150
Amžius : 31
Miestas : Utena
Registracijos data : 2009-08-11

Mažoji Fėja Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mažoji Fėja   Mažoji Fėja Icon_minitimeAntr. 08 11, 2009 6:46 am

Medžio vardas labai jau "originalus" Very Happy
Visada nemėgau savo vardo ir norėjau pakeisti, bet vis dėl to tėvai turi teisę išrinkti vaikams vardus, nors visa laimė, kad nesugalvojo kokia Zose ar dar kaip keistai pavadint Very Happy
O aš žmonių su vienodais vardais pažystu gal tik po keletą. 5 žmonių su tais pačiais vardais dar neteko sutikti, bet būtu idomu Very Happy
O kas tau šį vardą parinko? Tėtis? Mama? Senelis? Very Happy
Atgal į viršų Go down
http://www.utenosjaunimas.lt
Mažoji Fėja
Lapas.
Mažoji Fėja


Pranešimų skaičius : 271
Amžius : 30
Registracijos data : 2009-08-10

Mažoji Fėja Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mažoji Fėja   Mažoji Fėja Icon_minitimeAntr. 08 11, 2009 6:54 am

Na taip,privalom gerbti tėvų pasirinkimus ;D
5? Hmm.. Aš irgi gal nelabai. Nors,darželyje buvom 2 Agnės. Klasėj 2 Agnės. Ir dar va trys būsimos klasiokės-Agnės. Tai va,pažįstu 6 Agnes su savim ;DDD
Senelė. Jai neva labai gražus vardas buvo Agnė,hmm. Mamai irgi taip išeina,kad patiko.;DDD
O Tau kas parinko?;D
Atgal į viršų Go down
langueur
Pastraipa.
langueur


Pranešimų skaičius : 150
Amžius : 31
Miestas : Utena
Registracijos data : 2009-08-11

Mažoji Fėja Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mažoji Fėja   Mažoji Fėja Icon_minitimeAntr. 08 11, 2009 7:02 am

O aš niekada nepažinojau kitos Eglės iki prėjusių metų kai tapau pirmoke gimnazijoje ir į klasę atėjo kita Eglė. Buvo Žiauriai keista. Mane tai labai nervuoja ir nepatinka iki šiol Very Happy
Man parinko tėtis. Nors pagal tą mano vardo atsiradimo istoriją turėjau būti Monika, tačiau kai tėtė ėjo įteisinti mano vardo, tai nežinojo nei jis, nei mama, nei niekas kaip aš busiu vadinama visą gyvenimą. Turbūt mano tėtukas eidamas atsitrenkė į eglę ar šiaip pamatė ir jam kilo "geniali" idėja Very Happy
Be to taip išėjo, kad gimiau lapkričio 9d., o mano tėtukas lapkričio 10d., va likimo pokštas. :P
O jei vardu tema šnekant, tai visa laimė, kad tėvai nesugalvojo pavadinti, kokio filmo herojos ar knygos garbei, juk kartais taip būna Very Happy
Atgal į viršų Go down
http://www.utenosjaunimas.lt
Mažoji Fėja
Lapas.
Mažoji Fėja


Pranešimų skaičius : 271
Amžius : 30
Registracijos data : 2009-08-10

Mažoji Fėja Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mažoji Fėja   Mažoji Fėja Icon_minitimeAntr. 08 11, 2009 7:06 am

O gal pavyzdžiui kaip tik šaunu būtų. Gi smagu,ir pati idėja visai smagi,ir vardas būtų originalus ir neįprastas ;DDD Na aišku žiūrint pagal kokią knygą.. Jei pavyzdžiui pagal lietuvių liaudies pasakas ;DDD Arba pagal kokį serialą. Kokia "Rozalinda" ;D ar dar kokia ten.. Very Happy Tuomet būtų nekas.. ;D
Atgal į viršų Go down
langueur
Pastraipa.
langueur


Pranešimų skaičius : 150
Amžius : 31
Miestas : Utena
Registracijos data : 2009-08-11

Mažoji Fėja Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mažoji Fėja   Mažoji Fėja Icon_minitimeAntr. 08 11, 2009 7:21 am

Jo, sakykim pagal pasaką "Eglė- žalčių karalienė" Very Happy
Man keista kai buna vardai, ipatingai muilo operose Jose Maria, ar Juan Pablo Very Happy
Atgal į viršų Go down
http://www.utenosjaunimas.lt
Mažoji Fėja
Lapas.
Mažoji Fėja


Pranešimų skaičius : 271
Amžius : 30
Registracijos data : 2009-08-10

Mažoji Fėja Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mažoji Fėja   Mažoji Fėja Icon_minitimeAntr. 08 11, 2009 7:25 am

Ir juokingiausia tai,kad jie labai dažnai kartojasi ;DDD trūksta fantazijos iš vis serialų kūrėjams.. ;DD aišku ne visiems. Turiu omeny tas visas muilo operas. ;DDD
Atgal į viršų Go down
langueur
Pastraipa.
langueur


Pranešimų skaičius : 150
Amžius : 31
Miestas : Utena
Registracijos data : 2009-08-11

Mažoji Fėja Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mažoji Fėja   Mažoji Fėja Icon_minitimeAntr. 08 11, 2009 7:39 am

Visada galima nuspėti iš anksto kas bus.
Neturtinga mergina insimyli turtingą vaikiną, tačiau jo šeima juos iskiria. o vėliau paiškėja, kad mergina turi kokia turtinga senele ar pan, banalu Very Happy
kažkada sedėjau su mama ir ji kaip tik žiūrėjo serialą, o aš atsisėdus žvengiau ristis visą laiką, kokia čia banalybė, nors prisipažystu kartais pati pažiūriu, bet toli gražu ne visus
Atgal į viršų Go down
http://www.utenosjaunimas.lt
Mažoji Fėja
Lapas.
Mažoji Fėja


Pranešimų skaičius : 271
Amžius : 30
Registracijos data : 2009-08-10

Mažoji Fėja Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mažoji Fėja   Mažoji Fėja Icon_minitimeAntr. 08 11, 2009 7:46 am

Aš irgi nebent tokiais retais retais kartais kai nėra ką žiūrėti ;D. Viską iš karto galima nuspėti,vos tik pirmą kartą įsijungus ;DDDD
Atgal į viršų Go down
langueur
Pastraipa.
langueur


Pranešimų skaičius : 150
Amžius : 31
Miestas : Utena
Registracijos data : 2009-08-11

Mažoji Fėja Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mažoji Fėja   Mažoji Fėja Icon_minitimeAntr. 08 11, 2009 7:53 am

Kad visi serialai apie tą patį, ir kai pradeda juos rodyti, tai per visus kanalus vienu metu, nėr ką žiūrėti tada Very Happy
Atgal į viršų Go down
http://www.utenosjaunimas.lt
Mažoji Fėja
Lapas.
Mažoji Fėja


Pranešimų skaičius : 271
Amžius : 30
Registracijos data : 2009-08-10

Mažoji Fėja Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mažoji Fėja   Mažoji Fėja Icon_minitimeAntr. 08 11, 2009 8:08 am

Tokiu metu tuomet reik knygas skaityt ;DDD na aišku nebent sąlygų nebėr,pvz,kokia mama įsijungus kokį tai serialą vos ne visu garsu ;DDDD Turi klausytis kas ką išdavė,kas ką paveldėjo,kas ko atseit nemyli,kas ką netyčia įsimylėjo.;D
Atgal į viršų Go down
langueur
Pastraipa.
langueur


Pranešimų skaičius : 150
Amžius : 31
Miestas : Utena
Registracijos data : 2009-08-11

Mažoji Fėja Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mažoji Fėja   Mažoji Fėja Icon_minitimeAntr. 08 11, 2009 8:13 am

O knygas aš galiu ir prie tv ir prie visur skaityti. :]
tėtė išmokė Very Happy
bet vistiek šiek tiek blaško, tai man geriausia su arbatos/kakavos puodeliu, pasileidus muzikos sedėti 9 aukšte ant palangės ir skaityti Very Happy
o kaip tu skaitai? :p
Atgal į viršų Go down
http://www.utenosjaunimas.lt
Mažoji Fėja
Lapas.
Mažoji Fėja


Pranešimų skaičius : 271
Amžius : 30
Registracijos data : 2009-08-10

Mažoji Fėja Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mažoji Fėja   Mažoji Fėja Icon_minitimeAntr. 08 11, 2009 8:22 am

Aš taip pat mėgstu su arbatos puodeliu.:> Su muzika sekasi šiek tiek sunkiai,visgi fonas daro savo. :> Kažkodėl dažniausiai skaitau atsigulus. Sėdint nelabai patogu ;DD
Atgal į viršų Go down
langueur
Pastraipa.
langueur


Pranešimų skaičius : 150
Amžius : 31
Miestas : Utena
Registracijos data : 2009-08-11

Mažoji Fėja Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mažoji Fėja   Mažoji Fėja Icon_minitimeAntr. 08 11, 2009 8:29 am

Aš visomis pozomis Very Happy
Mėgstu nakty, bet mama neleidžia nes gadinu akis, tačiau man kas. kažkada skaičiau iki 4h ryto, o 6h keliausi į mokyklą Very Happy
Atgal į viršų Go down
http://www.utenosjaunimas.lt
Mažoji Fėja
Lapas.
Mažoji Fėja


Pranešimų skaičius : 271
Amžius : 30
Registracijos data : 2009-08-10

Mažoji Fėja Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mažoji Fėja   Mažoji Fėja Icon_minitimeAntr. 08 11, 2009 8:37 am

Aš kažkada esu skaičiusi iki pusę 6.;D Tik,kad į mokyklą kitą dieną nereikėjo. Kai į mokyklą reikia tai su knygomis šiek tiek sudėtinga man. ;// Nors laiko stengiuosi atrasti .;D
Atgal į viršų Go down
langueur
Pastraipa.
langueur


Pranešimų skaičius : 150
Amžius : 31
Miestas : Utena
Registracijos data : 2009-08-11

Mažoji Fėja Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mažoji Fėja   Mažoji Fėja Icon_minitimeAntr. 08 11, 2009 8:41 am

Kai aš pradėjau mokytis gimnazijoje, o ši gimnazija yra pati geriausia mūsų mokykloje ir į ją tikrai labai sunku įstoti, tai ir mokytis reikia labai rimtai ir daug, tai atsimenu mano dienotvarkė budavo mokykla, nd, knyga ir lova Very Happy
Atgal į viršų Go down
http://www.utenosjaunimas.lt
Mažoji Fėja
Lapas.
Mažoji Fėja


Pranešimų skaičius : 271
Amžius : 30
Registracijos data : 2009-08-10

Mažoji Fėja Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mažoji Fėja   Mažoji Fėja Icon_minitimeAntr. 08 11, 2009 9:02 am

Aš dabar irgi gimnazijoj mokysiuosi. Tik,kad nesunku patekti buvo. vos ne pusė mano senosios klasės perėjo. Kažkodėl nemanau,kad bus labai sunku. Na nebent pradžioje,galbūt bus neįprasta. Nes visgi gimnazija,o vėliau tikiuosi įsivažiuoti. O ypač dėl to,nes užsiėmimai tikrai daug laiko užima,vakare grįžti ir prie pamokų iškart,kartais net neatlikdavau kai kurių užduočių,nes miego norėdavosi. Dabar kažkaip reiks viską derinti. Nors,manau,bus sunkoka.
Atgal į viršų Go down
langueur
Pastraipa.
langueur


Pranešimų skaičius : 150
Amžius : 31
Miestas : Utena
Registracijos data : 2009-08-11

Mažoji Fėja Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mažoji Fėja   Mažoji Fėja Icon_minitimeAntr. 08 11, 2009 9:08 am

Tai žinai įvariai. Matai, pas mus gimnazija tokia jau įdomi. Praėjusiais metais į ją bandė stoti 256 mokiniai. Pateko tik 156. ir pateko tik geriausiai besimokinantys. žiūrėjo pagal metinius vidurkius. aukščiausias buvo 10, o mažiausias 8,6, nors ir tai ne visi su tokiu pateko. ir aplamai į šią gimnaziją dar ir iš aplinkinių kaimų ir miestelų varė mokytis. o iš mano klasės tik 5 vaikai pateko į ją ;]
šiek tiek keista ;]
sunku, bet visur mokytis sunku :)
bet manau suderinsi viską :P
Atgal į viršų Go down
http://www.utenosjaunimas.lt
Mažoji Fėja
Lapas.
Mažoji Fėja


Pranešimų skaičius : 271
Amžius : 30
Registracijos data : 2009-08-10

Mažoji Fėja Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mažoji Fėja   Mažoji Fėja Icon_minitimeAntr. 08 11, 2009 9:12 am

Aš irgi to tikiuosi,nes šiuo metu,atrodo negalėčiau nieko atsisakyti.;D Pas mus į gimnaziją tai labai jau daug pateko. Tik kažkodėl manau,kad bus atkrentančių. ;D (tikiuos aš ne prie jų). O koks Tavo metinis vidurkis buvo? (;
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Mažoji Fėja Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mažoji Fėja   Mažoji Fėja Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Mažoji Fėja
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Skaitantiems :: Skaitytojai :: Apie skaitytojus-
Pereiti į: