Skaitantiems
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  BLOGAS  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Draugai  PrisijungtiPrisijungti  
Mūsų blogas apie knygas - http://skaitantiems.blogspot.com - kviečiame apsilankyti!

 

 Melvin Burgess "Heroinas"

Go down 
+66
Nemiegok!
~DarkStar~
Evaa
AurėjaFėja
SuperTori
la Tulipe
Chanym
raudona.
sausainiuke_Rrr
Karolina.
devilishchocolate
Laura
summer sun
Leom*
Monikazka
Geisha.
karamele
Cenerentola
mysticism
Chilly
kaRina
Erika
deimuliuxe
jaunatis
Pentagrama.
langueur
Mažoji Fėja
Pookė
Karamelinė Saulė
Akiro
Inesss
evelina00
Sally
Chlortig
Beveik`
Monika
sandrinė
ForeverYoung
Tąškas.
Otilija
Amplitudė
Elle.*
DripDrop
Dredūra.Iššukuota.
varpeliai
Iveta
vaisines
Džuljeta
incomplete.
Dori
Feliksa
Tiesos melagė
Smitė.^
Mantutė.
Tatika
Asmenybė
*sėmka
Daigas
Be_cukraus
alce a pois
Mymius.
Gint.
nigota
bublė.
Pyragaitis.
Nuo stogo
70 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4
AutoriusPranešimas
Nuo stogo
Administratorius.
Nuo stogo


Pranešimų skaičius : 2679
Amžius : 31
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2008-04-25

Melvin Burgess "Heroinas" - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Melvin Burgess "Heroinas"   Melvin Burgess "Heroinas" - Page 4 Icon_minitimeSk. 06 13, 2010 12:37 am

bet žolės tai kada nors vis tiek pabandysiu
Atgal į viršų Go down
http://junior-painkiller.blogspot.com
Leom*
Raidė.
Leom*


Pranešimų skaičius : 12
Amžius : 27
Registracijos data : 2010-06-13

Melvin Burgess "Heroinas" - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Melvin Burgess "Heroinas"   Melvin Burgess "Heroinas" - Page 4 Icon_minitimeSk. 06 13, 2010 1:17 am

Skaičiau. Tiesa, kažkodėl atsimenu tik pačią pradžią, tačiau įspūdis liko geras. Tikriausiai todėl, kad tai nėra toks paprastas, lengvas romanas. Nors iš pradžių nelabai įtraukė ši knyga, bet vėliau gana greitai perskaičiau.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Melvin Burgess "Heroinas" - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Melvin Burgess "Heroinas"   Melvin Burgess "Heroinas" - Page 4 Icon_minitimePen. 06 25, 2010 10:53 pm

Viena iš labiausiai patikusių. I love you
Atgal į viršų Go down
summer sun
Žodis.
summer sun


Pranešimų skaičius : 81
Amžius : 29
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2010-07-07

Melvin Burgess "Heroinas" - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Melvin Burgess "Heroinas"   Melvin Burgess "Heroinas" - Page 4 Icon_minitimeTr. 07 21, 2010 12:02 am

nors ir lietuviu mokytoja lb isgyre, bet truputi paskaicius iskart padejau i sali... Melvin Burgess "Heroinas" - Page 4 Kopfschuettel
Atgal į viršų Go down
Nuo stogo
Administratorius.
Nuo stogo


Pranešimų skaičius : 2679
Amžius : 31
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2008-04-25

Melvin Burgess "Heroinas" - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Melvin Burgess "Heroinas"   Melvin Burgess "Heroinas" - Page 4 Icon_minitimeTr. 07 21, 2010 8:07 am

summer sun rašo:
nors ir lietuviu mokytoja lb isgyre, bet truputi paskaicius iskart padejau i sali... Melvin Burgess "Heroinas" - Page 4 Kopfschuettel
o kodėėėėl? prašom plačiau
Atgal į viršų Go down
http://junior-painkiller.blogspot.com
Laura
Raidė.
Laura


Pranešimų skaičius : 17
Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2010-07-14

Melvin Burgess "Heroinas" - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Melvin Burgess "Heroinas"   Melvin Burgess "Heroinas" - Page 4 Icon_minitimeKv. 07 22, 2010 5:46 am

Savu laiku ir aš skaičiau "Heroiną". Dar buvau visai "žalia", todėl knyga mane kiek sukrėtė, o ypač pabaiga, bet dabar, ko gero, neimčiau jos skaityt antrąkart. Nesužavėjo taip, kaip kad tikėjausi.
Atgal į viršų Go down
summer sun
Žodis.
summer sun


Pranešimų skaičius : 81
Amžius : 29
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2010-07-07

Melvin Burgess "Heroinas" - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Melvin Burgess "Heroinas"   Melvin Burgess "Heroinas" - Page 4 Icon_minitimeŠt. 07 24, 2010 7:20 am

Nuo stogo. rašo:
summer sun rašo:
nors ir lietuviu mokytoja lb isgyre, bet truputi paskaicius iskart padejau i sali... Melvin Burgess "Heroinas" - Page 4 Kopfschuettel
o kodėėėėl? prašom plačiau
manau ta knyga ne mano stiliaus...
Atgal į viršų Go down
devilishchocolate
Raidė.
devilishchocolate


Pranešimų skaičius : 31
Amžius : 28
Miestas : Londonas
Registracijos data : 2010-08-11

Melvin Burgess "Heroinas" - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Melvin Burgess "Heroinas"   Melvin Burgess "Heroinas" - Page 4 Icon_minitimeTr. 08 11, 2010 3:11 am

Knyga visai įdomi. Tikėjausi ko nors nerealesnio pagal atsiliepimus, bet kad bloga buvo nepasakyčiau. Net gaila buvo skaityt apie tas jų beviltiškas pastangas mesti. Ir vaikino gaila, buvo toks, nežinau, tikras, nuoširdus, o po to pasidarė aršesnis už tą savo merginą. "/
Atgal į viršų Go down
Karolina.
Žodis.
Karolina.


Pranešimų skaičius : 72
Amžius : 30
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2010-08-23

Melvin Burgess "Heroinas" - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Melvin Burgess "Heroinas"   Melvin Burgess "Heroinas" - Page 4 Icon_minitimePir. 08 23, 2010 6:38 am

bandžiau skaityti gal 3 kartus, bet nei vieno taip ir nepabaigiau. neįtraukė, nesužavėjo, neužkabino. turiu jau tokią ydą, kad jei man nepatinka pradžia, dažniausiai toliau ir neskaitau.
gal vėlgi kaip ir "Alchemikas" per daug išgirta ir per daug iš jos tikėjausi.
gal, gal kada nors prie jos grįšiu, nors labai abejoju. ;}


Paskutinį kartą redagavo Karolina., Antr. 10 26, 2010 6:09 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
sausainiuke_Rrr
Skyrius.
sausainiuke_Rrr


Pranešimų skaičius : 339
Amžius : 28
Miestas : Anykščiai
Registracijos data : 2010-03-13

Melvin Burgess "Heroinas" - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Melvin Burgess "Heroinas"   Melvin Burgess "Heroinas" - Page 4 Icon_minitimePir. 10 25, 2010 12:21 am

Tik šiandien baigiau skaityti. Tikrai labai įdomi.
Atgal į viršų Go down
http://www.beaprote.tumblr.com
raudona.
Puslapis.
raudona.


Pranešimų skaičius : 256
Amžius : 24
Miestas : Vilnius.
Registracijos data : 2010-07-29

Melvin Burgess "Heroinas" - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Melvin Burgess "Heroinas"   Melvin Burgess "Heroinas" - Page 4 Icon_minitimePir. 10 25, 2010 2:00 am

Bandžiau, bet kažkaip neįtraukė. Taip ir neprisiverčiau jos pasiimti dar kartą.
Atgal į viršų Go down
Chanym
Raidė.
Chanym


Pranešimų skaičius : 28
Amžius : 30
Miestas : Vakarų Lietuva
Registracijos data : 2011-01-16

Melvin Burgess "Heroinas" - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Melvin Burgess "Heroinas"   Melvin Burgess "Heroinas" - Page 4 Icon_minitimeTr. 01 19, 2011 3:08 am

šitos knygos neskaičiau,nes man šitas rašytojas nepatinka,man jo knygos visos neįdomios silent alien
Atgal į viršų Go down
la Tulipe
Lapas.
la Tulipe


Pranešimų skaičius : 279
Amžius : 31
Registracijos data : 2011-03-06

Melvin Burgess "Heroinas" - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Melvin Burgess "Heroinas"   Melvin Burgess "Heroinas" - Page 4 Icon_minitimeAntr. 03 08, 2011 4:06 am

Pamenu, perskaičiau gal prieš ketverius ar penkerius metus, nes brolis sakė, kad visai įdomi. Na, perskaičiau, bet tokia eilinė pasirodė su greitai pamirštamu siužetu.
Atgal į viršų Go down
http://perskaiciau.wordpress.com
SuperTori
Raidė.
SuperTori


Pranešimų skaičius : 27
Amžius : 111
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2011-04-14

Melvin Burgess "Heroinas" - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Melvin Burgess "Heroinas"   Melvin Burgess "Heroinas" - Page 4 Icon_minitimeKv. 04 14, 2011 8:18 am

Na knyga įdomi,tačiau yra ir geresnių Burgess'o knygų
Atgal į viršų Go down
AurėjaFėja
Lapas.



Pranešimų skaičius : 268
Amžius : 32
Miestas : Tarp Rietavo ir Kauno.
Registracijos data : 2009-10-24

Melvin Burgess "Heroinas" - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Melvin Burgess "Heroinas"   Melvin Burgess "Heroinas" - Page 4 Icon_minitimePir. 04 25, 2011 8:41 am

Aš šią knygą perskaičiau tik dabar. Pamenu, kad ją klasiokai labai skaitė kai buvome 8-9 klasėje. Tada visai netraukė, tada aš skaičiau "Erškėčių paukščius", "Altorių šešėly" ir pan., bet dabar pamaniau, kad verta perskaityti. Gal kiek pavėluota paauglystė. :) Tačiau manau, kad ji man paliko mažesnį įspūdį nei galėjo palikti jei būčiau skaičiusi prieš keletą metų.
Knyga parašyta neblogai. Kitu atvėju tai, kad yra ne vienas pasakotojas, kad pasakoja daugybė skirtingų žmonių, būtų mane erzine, bet šioje knygoje tai buvo vienintelis ją pagyvinantis elementas. Negaliu sakyti, kad esu labai sukrėsta ar begalo sužavėta, bet užsimaniau perskaityti ir kitas šio autoriaus knygas. :)
Atgal į viršų Go down
http://aurejafeja-perpetuo.blogspot.com/
Evaa
Raidė.



Pranešimų skaičius : 8
Amžius : 29
Registracijos data : 2011-05-08

Melvin Burgess "Heroinas" - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Melvin Burgess "Heroinas"   Melvin Burgess "Heroinas" - Page 4 Icon_minitimeSk. 05 08, 2011 4:33 am

Skaičiau šią knygą gal prieš du metus. Tuo metu man ji ištikrųjų patiko. Kai kas sukretė ir šiaip atrodė tikrai gera knyga, BET dabar galiu tvirtai pasakyti, kad šitos knygos antrą kartą neskaityčiau. Vien dėl to, kad esu anglų kalba skaičiusi knygą irgi apie paauglius, kurie įnykę į narkotikus. Heroinas palyginus su šia knyga yra tik paprasta istorija atskleidžianti tik paviršutiniškus jausmus.
Atgal į viršų Go down
~DarkStar~
Raidė.
~DarkStar~


Pranešimų skaičius : 34
Amžius : 28
Miestas : Druskininkai
Registracijos data : 2011-06-15

Melvin Burgess "Heroinas" - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Melvin Burgess "Heroinas"   Melvin Burgess "Heroinas" - Page 4 Icon_minitimeTr. 06 15, 2011 6:47 am

Skaičiau prieš du metus, patiko labai labai, bet dabar ji man atrodo kiek vaikiška. Bet paliks įspūdį visam gyvenimui. Kiekvieną kartą klausant Sex Pistols prisimenu "Heroiną".
Atgal į viršų Go down
Nemiegok!
Raidė.
Nemiegok!


Pranešimų skaičius : 16
Amžius : 28
Registracijos data : 2011-06-27

Melvin Burgess "Heroinas" - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Melvin Burgess "Heroinas"   Melvin Burgess "Heroinas" - Page 4 Icon_minitimePir. 06 27, 2011 11:29 pm

Ooo. Viena iš geriausių visų laikų skaitytų knygų. Turbūt visada prisiminsiu ją, ir joje aprašytą istoriją.
Atgal į viršų Go down
laurit
Raidė.
laurit


Pranešimų skaičius : 2
Amžius : 26
Registracijos data : 2011-07-16

Melvin Burgess "Heroinas" - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Melvin Burgess "Heroinas"   Melvin Burgess "Heroinas" - Page 4 Icon_minitimeŠt. 07 16, 2011 7:19 am

man tai nepatiko, kaikurias vietas net praleisdavau
Atgal į viršų Go down
Nuo stogo
Administratorius.
Nuo stogo


Pranešimų skaičius : 2679
Amžius : 31
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2008-04-25

Melvin Burgess "Heroinas" - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Melvin Burgess "Heroinas"   Melvin Burgess "Heroinas" - Page 4 Icon_minitimeŠt. 07 16, 2011 2:05 pm

laurit rašo:
man tai nepatiko, kaikurias vietas net praleisdavau
kodėl?
Atgal į viršų Go down
http://junior-painkiller.blogspot.com
Rasa
Raidė.
Rasa


Pranešimų skaičius : 27
Amžius : 27
Registracijos data : 2011-08-04

Melvin Burgess "Heroinas" - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Melvin Burgess "Heroinas"   Melvin Burgess "Heroinas" - Page 4 Icon_minitimeKv. 08 04, 2011 8:32 am

Man "Heroinas" - pati mėgstamiausia M.Burgess knyga.
Kiekvieną puslapį skaičiau su įdomumu.
Ji mane privertė susimąstyti apie daugelį dalykų.
Ir išvis, tai viena iš tų knygų, kuri tiesiog pritraukia prie savęs ir neleidžia atplėšti akių.
Atgal į viršų Go down
Tokuteka
Pastraipa.
Tokuteka


Pranešimų skaičius : 173
Amžius : 25
Miestas : Klaipėda.
Registracijos data : 2010-08-22

Melvin Burgess "Heroinas" - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Melvin Burgess "Heroinas"   Melvin Burgess "Heroinas" - Page 4 Icon_minitimeSk. 11 06, 2011 11:11 pm

Burgess- Nuostabus autorius, bet 'Heroinas' tikriausiai yra įsimintiniausia knyga iš visų jo skaitytų. Paliko tikrai didelį įspūdį, susižavėjimą.
Atgal į viršų Go down
http://padayum.tumblr.com/
horizonless
Raidė.
horizonless


Pranešimų skaičius : 15
Amžius : 28
Miestas : Klaipėda
Registracijos data : 2012-08-03

Melvin Burgess "Heroinas" - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Melvin Burgess "Heroinas"   Melvin Burgess "Heroinas" - Page 4 Icon_minitimePen. 08 03, 2012 7:38 pm

Šūdas. Merde. Shit.
Pradėjau domėtis narkotikais (tiksliau jų poveikiu, žala, t.t. ir pan.), nes tai susiję su pasirinkta profesija. Bendravau su priklausomais bei tais, kas sugebėjo išžengti iš uždaro rato. Žodžiu, tikrai hiperbolizuoti jausmai, o ir pati knyga nelabai kuo ir išskirtinė.
Atgal į viršų Go down
https://www.facebook.com/h0rizonless
Sponsored content





Melvin Burgess "Heroinas" - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Melvin Burgess "Heroinas"   Melvin Burgess "Heroinas" - Page 4 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Melvin Burgess "Heroinas"
Atgal į viršų 
Puslapis 44Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Melvin Burgess "Darant tai"

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Skaitantiems :: Literatūra :: Jaunimo literatūra-
Pereiti į: