Skaitantiems
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  BLOGAS  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Draugai  PrisijungtiPrisijungti  
Mūsų blogas apie knygas - http://skaitantiems.blogspot.com - kviečiame apsilankyti!

 

 Joanne Harris „Šokoladas“

Go down 
+19
AurėjaFėja
lollipop
la Tulipe
summer sun
angeliukas
raudona.
devilishchocolate
mysticism
fėjaa.
langueur
Gweny
Dredūra.Iššukuota.
Akiro
sandrinė
vaisines
Monika
Karamelinė Saulė
Džuljeta
Nuo stogo
23 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
la Tulipe
Lapas.
la Tulipe


Pranešimų skaičius : 279
Amžius : 31
Registracijos data : 2011-03-06

Joanne Harris „Šokoladas“ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Joanne Harris „Šokoladas“   Joanne Harris „Šokoladas“ - Page 2 Icon_minitimeAntr. 03 08, 2011 4:35 am

Man labai patiko, o antra dalis (,,Ledinukų bateliai'') dar įdomesnė už ,,Šokoladą''. Kitos trilogijos apie maistą knygos taip pat įdomios, bet ,,Šokoladas'' visgi įdomiausia. Patinka man ši rašytoja.
Atgal į viršų Go down
http://perskaiciau.wordpress.com
lollipop
Raidė.
lollipop


Pranešimų skaičius : 6
Amžius : 28
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2011-03-15

Joanne Harris „Šokoladas“ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Joanne Harris „Šokoladas“   Joanne Harris „Šokoladas“ - Page 2 Icon_minitimeAntr. 03 15, 2011 11:59 am

Susidomėjau, reikės kurią laisvą dieną nueit į biblioteką ir pasiimt paskaityt, laimei nemačiau dar filmo :]
Atgal į viršų Go down
AurėjaFėja
Lapas.



Pranešimų skaičius : 268
Amžius : 32
Miestas : Tarp Rietavo ir Kauno.
Registracijos data : 2009-10-24

Joanne Harris „Šokoladas“ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Joanne Harris „Šokoladas“   Joanne Harris „Šokoladas“ - Page 2 Icon_minitimeKv. 03 17, 2011 5:38 am

Neseniai skaičiau. Labai patiko. :) Filmą buvau kažkada seniai mačiusi, bet reiktų pažiūrėti dar kartą.
Atgal į viršų Go down
http://aurejafeja-perpetuo.blogspot.com/
Samantha
"Bendrojo skaitymo" viršininkė
Samantha


Pranešimų skaičius : 1413
Amžius : 30
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2009-02-08

Joanne Harris „Šokoladas“ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Joanne Harris „Šokoladas“   Joanne Harris „Šokoladas“ - Page 2 Icon_minitimePir. 05 16, 2011 3:10 am

Labai šilta ir žavi knyga. Užkrėtė optimizmu ;] Filmą gal prieš porą metų mačiau, bet dabar jau nelabai prisimenu, tik, man rodos, kad siužetas skiriasi nuo knygos, ar aš klystu?
Klausykit, o tai yra tik vienas tęsinys „Ledinukų bateliai“? Nes dar kažkur skaičiau, kad „Penki ketvirčiai apelsino“ irgi kaip tęsinys, bet pagal aprašymą nelabai atitinka scratch padėkit, pasimečiau ;DD
Atgal į viršų Go down
la Tulipe
Lapas.
la Tulipe


Pranešimų skaičius : 279
Amžius : 31
Registracijos data : 2011-03-06

Joanne Harris „Šokoladas“ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Joanne Harris „Šokoladas“   Joanne Harris „Šokoladas“ - Page 2 Icon_minitimePir. 05 16, 2011 3:38 am

tęsinys yra ,,Ledinukų bateliai" ;)

o ,,Penki ketvirčiai apelsino" ir ,,Gervuogių vynas", nors ir priklauso maisto trilogijai, bet yra atskiros, nesusijusios istorijos. ;)

Atgal į viršų Go down
http://perskaiciau.wordpress.com
Samantha
"Bendrojo skaitymo" viršininkė
Samantha


Pranešimų skaičius : 1413
Amžius : 30
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2009-02-08

Joanne Harris „Šokoladas“ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Joanne Harris „Šokoladas“   Joanne Harris „Šokoladas“ - Page 2 Icon_minitimePir. 05 16, 2011 4:03 am

Ačiū labai ;] bandysiu dairytis „Ledinukų batelių“
Atgal į viršų Go down
angeliukas
Skiemuo.



Pranešimų skaičius : 51
Amžius : 33
Registracijos data : 2010-07-25

Joanne Harris „Šokoladas“ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Joanne Harris „Šokoladas“   Joanne Harris „Šokoladas“ - Page 2 Icon_minitimeAntr. 05 17, 2011 5:54 am

.


Paskutinį kartą redagavo angeliukas, Št. 03 06, 2021 11:14 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
la Tulipe
Lapas.
la Tulipe


Pranešimų skaičius : 279
Amžius : 31
Registracijos data : 2011-03-06

Joanne Harris „Šokoladas“ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Joanne Harris „Šokoladas“   Joanne Harris „Šokoladas“ - Page 2 Icon_minitimeTr. 05 18, 2011 3:46 am

angeliukas rašo:

triologija? o tai kokios kitos knygos? Rolling Eyes

be ,,Šokolado" dar yra ,,Penki ketvirčiai apelsino" ir gervuogių vynas" ;)
Atgal į viršų Go down
http://perskaiciau.wordpress.com
virgen
Pastraipa.
virgen


Pranešimų skaičius : 165
Amžius : 32
Miestas : Radviliškis/Vilnius
Registracijos data : 2009-05-02

Joanne Harris „Šokoladas“ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Joanne Harris „Šokoladas“   Joanne Harris „Šokoladas“ - Page 2 Icon_minitimeKv. 06 02, 2011 11:19 am

Vis ruošiuosi pasiimti šią knygą ir perskaityti bet kaip neateina jei eilė mano sarašiuke taip neateina
Atgal į viršų Go down
Snaigė
Skiemuo.
Snaigė


Pranešimų skaičius : 47
Amžius : 26
Miestas : Visaginas
Registracijos data : 2010-12-07

Joanne Harris „Šokoladas“ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Joanne Harris „Šokoladas“   Joanne Harris „Šokoladas“ - Page 2 Icon_minitimeAntr. 08 16, 2011 10:57 pm

Šiandien perskaičiau. :)
Nu super knyga. Įdomus parašymas, įmantrus pasakojimas, tik...
Nežinau kaip jums, bet man akis badė tiesioginės kalbos klaidos - pradėta ne iš naujos eilutės, kartais prie autoriaus žodžių parašytas nereikalingas brūkšnys, kartais visai nesuprasi kieno žodžiai... Tai vat šitas dalykas liūdino, bet pati knyga verta skaitymo.
Kažkada esu mačius filmą, bet nieko neprisiminiau, dabar viskas naujai atrodo. Joanne Harris „Šokoladas“ - Page 2 852240
Džiaugiuos, kad perskaičiau.

Dar tuo pačiu noriu paklaust ar tos kitos knygos yra pratęsimas šios ( ta prasme toliau tą patį pasakoja, tie patys veikėjai, ar tai skirtingos istorijos, priklausančios maisto temai ) ?
Atgal į viršų Go down
Samantha
"Bendrojo skaitymo" viršininkė
Samantha


Pranešimų skaičius : 1413
Amžius : 30
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2009-02-08

Joanne Harris „Šokoladas“ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Joanne Harris „Šokoladas“   Joanne Harris „Šokoladas“ - Page 2 Icon_minitimeTr. 08 17, 2011 12:10 am

Snaigė rašo:
Šiandien perskaičiau. :)
Nu super knyga. Įdomus parašymas, įmantrus pasakojimas, tik...
Nežinau kaip jums, bet man akis badė tiesioginės kalbos klaidos - pradėta ne iš naujos eilutės, kartais prie autoriaus žodžių parašytas nereikalingas brūkšnys, kartais visai nesuprasi kieno žodžiai... Tai vat šitas dalykas liūdino, bet pati knyga verta skaitymo. [/i]

Aha, sutinku, vertimas tikrai prastokas, kai kurie žodžiai man akis badė Rolling Eyes
Atgal į viršų Go down
la Tulipe
Lapas.
la Tulipe


Pranešimų skaičius : 279
Amžius : 31
Registracijos data : 2011-03-06

Joanne Harris „Šokoladas“ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Joanne Harris „Šokoladas“   Joanne Harris „Šokoladas“ - Page 2 Icon_minitimeKv. 08 18, 2011 3:23 am

Snaigė rašo:


Dar tuo pačiu noriu paklaust ar tos kitos knygos yra pratęsimas šios ( ta prasme toliau tą patį pasakoja, tie patys veikėjai, ar tai skirtingos istorijos, priklausančios maisto temai ) ?

Šokolado tęsinys yra tik ,,Ledinukų bateliai'' ;) Kitos knygos susijusios tik pačia aura (ar kaip tai pavadint Very Happy )
Atgal į viršų Go down
http://perskaiciau.wordpress.com
Snaigė
Skiemuo.
Snaigė


Pranešimų skaičius : 47
Amžius : 26
Miestas : Visaginas
Registracijos data : 2010-12-07

Joanne Harris „Šokoladas“ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Joanne Harris „Šokoladas“   Joanne Harris „Šokoladas“ - Page 2 Icon_minitimePen. 08 19, 2011 5:44 am

la Tulipe rašo:
Snaigė rašo:


Dar tuo pačiu noriu paklaust ar tos kitos knygos yra pratęsimas šios ( ta prasme toliau tą patį pasakoja, tie patys veikėjai, ar tai skirtingos istorijos, priklausančios maisto temai ) ?

Šokolado tęsinys yra tik ,,Ledinukų bateliai'' ;) Kitos knygos susijusios tik pačia aura (ar kaip tai pavadint Very Happy )
O tęsinys nenuvylė? (jeigu skaitei) What a Face
Nes kiek esu girdėjus, tai knygų tęsiniai dažnai būna prastoki ir neįdomūs. (Panašiai ir su filmais)
Atgal į viršų Go down
la Tulipe
Lapas.
la Tulipe


Pranešimų skaičius : 279
Amžius : 31
Registracijos data : 2011-03-06

Joanne Harris „Šokoladas“ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Joanne Harris „Šokoladas“   Joanne Harris „Šokoladas“ - Page 2 Icon_minitimeSk. 08 21, 2011 4:15 am

Snaigė rašo:

Nes kiek esu girdėjus, tai knygų tęsiniai dažnai būna prastoki ir neįdomūs. (Panašiai ir su filmais)
man netgi geresnis tęsinys pasirodė ;) (nors jos abi vienos iš mano mylimiausių knygų)
Atgal į viršų Go down
http://perskaiciau.wordpress.com
AurėjaFėja
Lapas.



Pranešimų skaičius : 268
Amžius : 32
Miestas : Tarp Rietavo ir Kauno.
Registracijos data : 2009-10-24

Joanne Harris „Šokoladas“ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Joanne Harris „Šokoladas“   Joanne Harris „Šokoladas“ - Page 2 Icon_minitimeSk. 10 23, 2011 9:28 pm

Aš galbūt tęsinį irgi vertinčiau geriau nei pirmąją dalį. Nors pati ir "Šokoladas", bet "Ledinukų bateliuose" įdomesnis ir įmantresnis siužetas. :)
Atgal į viršų Go down
http://aurejafeja-perpetuo.blogspot.com/
Tokuteka
Pastraipa.
Tokuteka


Pranešimų skaičius : 173
Amžius : 25
Miestas : Klaipėda.
Registracijos data : 2010-08-22

Joanne Harris „Šokoladas“ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Joanne Harris „Šokoladas“   Joanne Harris „Šokoladas“ - Page 2 Icon_minitimeSk. 11 06, 2011 11:04 pm

Turiu dvi šios serijos knygas. Bet va niekaip neperskaitau. Gal ir ateis laikas, kada norėsiu ją skaityt. 8D
Atgal į viršų Go down
http://padayum.tumblr.com/
Samantha
"Bendrojo skaitymo" viršininkė
Samantha


Pranešimų skaičius : 1413
Amžius : 30
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2009-02-08

Joanne Harris „Šokoladas“ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Joanne Harris „Šokoladas“   Joanne Harris „Šokoladas“ - Page 2 Icon_minitimeSk. 05 13, 2012 7:28 am

Taip, knyga tikrai skani, dažnai minimi saldumynai priverčia tave jų užsinorėti. Bet kūrinio esmė ne šokoladas :) Tai mažo miestelio bendruomenės gyvenimas, jų reakcija į nelauktą svetimšalį, jų gyvenimo vingiai. Kūrinio problemos - dažnas gyvenimo vietos keitimas ir to pasekmės, religijų nesutapimas bei mažos bendruomenės uždarumas - yra vis dar aktualios. Pripažinsiu, iš pradžių kažkaip nekabino, bet vėliau pasidarė įdomu, kaip čia viskas klostysis. Pasakojama dviem asmenimis - pagrindinės veikėjos Vianos ir miestelio kunigo Reino. Taip galime geriau suprasti jų elgesį, jausmus, požiūrį. Kūrinys labai šiltas, nuteikiantis optimistiškai, pamokantis, kad net ir vienas žmogus gali padaryti daug, jeigu jo siekiai yra geri. Net nežinau, ką čia dar pasakyt. Patiko, sušildė, pakylėjo :) Rekomenduoju
Atgal į viršų Go down
raudona.
Puslapis.
raudona.


Pranešimų skaičius : 256
Amžius : 24
Miestas : Vilnius.
Registracijos data : 2010-07-29

Joanne Harris „Šokoladas“ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Joanne Harris „Šokoladas“   Joanne Harris „Šokoladas“ - Page 2 Icon_minitimePir. 04 01, 2013 12:37 am

Skaitant vis laukiau, kada įvyks kažkas tokio, kas visiškai, kardinaliai pakeis tą miestelio gyvenimą. O čia taip slinko slinko viskas ir nuslinko. Bet nepaisant to knyga tikrai pakylėjo, visą dieną buvau geros nuotaikos, kažkaip daug jausmų sukėlė, švelnumo, jautrumo. Patiko žodžiu. :)
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Joanne Harris „Šokoladas“ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Joanne Harris „Šokoladas“   Joanne Harris „Šokoladas“ - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Joanne Harris „Šokoladas“
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Charlaine Harris VS. Stephenie Meyer

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Skaitantiems :: Literatūra :: Grožinė literatūra :: Populiarioji literatūra-
Pereiti į: