Skaitantiems
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  BLOGAS  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Draugai  PrisijungtiPrisijungti  
Mūsų blogas apie knygas - http://skaitantiems.blogspot.com - kviečiame apsilankyti!

 

 Paulius Širvys „tiesiu toliams rankas“

Go down 
4 posters
AutoriusPranešimas
Nuo stogo
Administratorius.
Nuo stogo


Pranešimų skaičius : 2679
Amžius : 31
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2008-04-25

Paulius Širvys „tiesiu toliams rankas“ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Paulius Širvys „tiesiu toliams rankas“   Paulius Širvys „tiesiu toliams rankas“ Icon_minitimeSk. 06 07, 2009 12:39 am

Paulius Širvys „tiesiu toliams rankas“ 9789986500216

P.Širvys sukūrė palyginti nedaug eilėraščių, bet jie žinomi ir mėgstami įvairaus amžiaus žmonių, deklamuojami ir dainuojami. Jo eilėraščiai autobiografiniai. P.Širvio eilėraštis-daina tiesiog išreiškia tai, ką poetas išgyvena. Daina auga iš ilgesio, ji yra didžiausia dvasinė vertybė, kaip ir meilė, draugystė.
P.Širvio kūryba artima S.Nėries, J.Degutytės kūrybai.


Spoiler:
Atgal į viršų Go down
http://junior-painkiller.blogspot.com
Monika
Dalis.
Monika


Pranešimų skaičius : 410
Amžius : 31
Miestas : Jurbarkas/Vilnius
Registracijos data : 2009-06-07

Paulius Širvys „tiesiu toliams rankas“ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paulius Širvys „tiesiu toliams rankas“   Paulius Širvys „tiesiu toliams rankas“ Icon_minitimeAntr. 06 09, 2009 6:55 am

šito eilėraščių rinkinio neskaičius, bet skaičiau kitą - Ir nusinešė
saulę miškai. Ten labai gražių jo eilėraščių yra. Šiaip, jis vienas iš
mano mėgstamiausių lietuvių poetų.
Atgal į viršų Go down
eglaite
Sakinys.
eglaite


Pranešimų skaičius : 120
Amžius : 39
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2009-06-28

Paulius Širvys „tiesiu toliams rankas“ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paulius Širvys „tiesiu toliams rankas“   Paulius Širvys „tiesiu toliams rankas“ Icon_minitimePir. 06 29, 2009 1:28 am

Aš irgi esu skaičiusi ,,Ir nusinešė saulę miškai". Labai mėgstu Paulių Širvį. Labiausiai dėl paprastumo.
Atgal į viršų Go down
sandrinė
Spaustuvė.
sandrinė


Pranešimų skaičius : 1227
Amžius : 30
Miestas : Alytus
Registracijos data : 2009-03-14

Paulius Širvys „tiesiu toliams rankas“ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paulius Širvys „tiesiu toliams rankas“   Paulius Širvys „tiesiu toliams rankas“ Icon_minitimePen. 07 02, 2010 5:59 am

Patinka man jis. Nors esu skaičiusi tik kelis jo eilėraščius, bet artimiausiu metu planuoju perskaityti daugiau. Iš tikrųjų paprasti tie jo eilėraščiai, žodžiai sudėlioti lengvai, bet tarp to paprastumo randi daug tiesos ir mielų žodžių, kurie sminga į širdį.
Atgal į viršų Go down
http://sandrineslasai.blogspot.com
Sponsored content





Paulius Širvys „tiesiu toliams rankas“ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paulius Širvys „tiesiu toliams rankas“   Paulius Širvys „tiesiu toliams rankas“ Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Paulius Širvys „tiesiu toliams rankas“
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Skaitantiems :: Literatūra :: Poezija-
Pereiti į: