Skaitantiems
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  BLOGAS  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Draugai  PrisijungtiPrisijungti  
Mūsų blogas apie knygas - http://skaitantiems.blogspot.com - kviečiame apsilankyti!

 

 Paulo Choelho „Alchemikas“.

Go down 
+42
EmilijaKT
Mažoji Fėja
J'adore
Agniux
Silvija
SuperTori
la Tulipe
Tokuteka
Karolina.
devilishchocolate
sausainiuke_Rrr
heyled
Cenerentola
Burzuazija
kaRina
cocoro
Notė.
Akira
AurėjaFėja
Innovision.
fėjaa.
OnlyUsAndThem
Dredūra.Iššukuota.
Pentagrama.
langueur
Akiro
eglaite
Mymius.
evelina00
gabrielesan
varpeliai
Otilija
ForeverYoung
Karamelinė Saulė
Euthanasia
DripDrop
DroWnie
dutė
Daigas
Džuljeta
nigota
Nuo stogo
46 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3
AutoriusPranešimas
J'adore
Skyrius.
J'adore


Pranešimų skaičius : 359
Amžius : 26
Miestas : Panevėžys
Registracijos data : 2011-12-12

Paulo Choelho „Alchemikas“. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paulo Choelho „Alchemikas“.   Paulo Choelho „Alchemikas“. - Page 3 Icon_minitimePir. 12 12, 2011 7:00 am

Skaičiau net ne vieną kartą. Ir kiekvieną kartą baisia ja žaviuosi, Nėra ji ypatingo siužeto, tačiau yra kur susimąstyti. Skaitysiu dar kart ir dar kart.
Atgal į viršų Go down
Mažoji Fėja
Lapas.
Mažoji Fėja


Pranešimų skaičius : 271
Amžius : 30
Registracijos data : 2009-08-10

Paulo Choelho „Alchemikas“. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paulo Choelho „Alchemikas“.   Paulo Choelho „Alchemikas“. - Page 3 Icon_minitimeŠt. 01 07, 2012 1:20 am

Kažkodėl su Paulo Coelho kūryba man niekaip nepavyksta susidraugauti. Kiek skaitau, tiek man nepatinka. Nebent, vienintelė knyga, palikusi įspūdį - "Nugalėtojas lieka vienas". O "Alchemikas" man pasirodė tiesiog per daug išliaupsinta ir išpūsta, nes tikrai nepatiko. Labai jau nuobodžiavau skaitydama. Tiesa, galbūt gražių minčių ir buvo keletas, tačiau tai šios knygos neišgelbėjo mano akyse... O paskaičiusi ankstesnius komentarus, nesuprantu vieno dalyko. Kodėl visos taip bijojo/bijo paimti šią knygą į rankas, nes mano, jog jai reikia pribręsti? Su tuo nesutinku. Bent mano nuomone, tai tikrai nereikia jai pribręsti, visiškai nieko TOKIO rimto šioje knygoje nepamačiau...
Atgal į viršų Go down
EmilijaKT
Sakinys.
EmilijaKT


Pranešimų skaičius : 111
Amžius : 27
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2011-06-29

Paulo Choelho „Alchemikas“. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paulo Choelho „Alchemikas“.   Paulo Choelho „Alchemikas“. - Page 3 Icon_minitimePen. 01 13, 2012 9:51 am

Mano nuomone knyga yra vertinga. Lengvai skaitoma. Mintys yra gyvenimiškos, pamokančios. Perskaičiau ir žinau , kad dar tikrai skaitysiu ją ne kartą kai pritrūks motyvacijos ar šiaip. Ir manau, kad kiekvieną kartą ją skaitydama, atrasiu ką nors naujo nes žvelgsiu į istoriją vis kitomis akimis. Aš irgi buvau iš tų žmonių, kurie ilgai nesiryžo jos skaityti, galbūt dėl to, kad pavadinimas alchemikas - rodės kad kažkas būtinai bus su alchemija įvairūs terminai, sąvokos ir pan, kad bus nuobodu. Bet taip nebuvo! Paulo Choelho „Alchemikas“. - Page 3 692253
Atgal į viršų Go down
LastAutumn
Raidė.



Pranešimų skaičius : 2
Amžius : 31
Registracijos data : 2012-02-21

Paulo Choelho „Alchemikas“. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paulo Choelho „Alchemikas“.   Paulo Choelho „Alchemikas“. - Page 3 Icon_minitimeAntr. 02 21, 2012 7:12 am

iš tiesų, kaip jau kažkas sakė, tik perskaičius - įspūdis tikrai didelis, bet laikui blėstant blėsta ir jis. Kad ir kaip ten būtų, knyga tikrai nėra prasta ir vis dar prisimenu ją teigiamai.
Atgal į viršų Go down
Little_Star
Pastraipa.



Pranešimų skaičius : 149
Amžius : 30
Registracijos data : 2009-07-15

Paulo Choelho „Alchemikas“. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paulo Choelho „Alchemikas“.   Paulo Choelho „Alchemikas“. - Page 3 Icon_minitimeTr. 07 25, 2012 9:27 pm

Va, kątik užbaigiau "Alchemiką". Hmm, truputį pasimetusi dėl šios knygos esu. Pirmiausia tai aš, kaip ir dauguma, esu girdėjusi labai daug gerų atsiliepimų apie šį kūrinį. Perskaičiau labai gretai šią knygelę. Maloniai ir greitai skaitosi, bet nebuvo to cinkelio, kuris iki galo visame kame įtrauktų į knygos siužetą, herojaus išgyvenimus ar apeliuotų į mintis ir paveiktų emociškai (tiesą sakant, anksčiau skaityta "Veronika ryžtasi mirti" paveikė kur kas labiau). Bent tam kartui. Radau nemažai minčių, kurias esu atradusi anksčiau kitose knygose. Nors išsirašiau pakankamai gerų citatų. ^^ Kaip kažkas čia sakė, Coelho moka žaisti su žodžiais. Pritariu. Kartais tarp tų žodžių pasimeti ir kol perskaitai pastraipos pabaigą, pamiršti, kas buvo jos pradžioje. Nežinau... Gal neatidžiai skaičiau? Beto, nepritariu nuomonei, kad šiai knygai reikia pribręsti. Ją galima skaityti bet kada - arba surasi šitoj istorijoj tai, ko ieškai, arba ne.
Atgal į viršų Go down
http://sveciuosepaslittles.blogspot.com
Rututux
Pastraipa.
Rututux


Pranešimų skaičius : 161
Amžius : 27
Miestas : Klaipėda
Registracijos data : 2012-06-12

Paulo Choelho „Alchemikas“. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paulo Choelho „Alchemikas“.   Paulo Choelho „Alchemikas“. - Page 3 Icon_minitimeKv. 07 26, 2012 8:24 am

Kuomet skaičiau knygą ir buvau beveik baigusi, maniau, kad ši knyga tikrai LABAI gera, tačiau kuomet baigiau skaityti, man iškilo per daug klausimų, toks lyg ir nesusipratimas buvo. Suvokiau, kad dorai visko "nepagavau". Tai mane šiek tiek sunervino, nes tikėjausi, kad tai bus protinga knyga su protinga pabaiga ir tokia tikrai pamokanti. Nesakau, kad ji tokia nebuvo, bet vis dėlto, ta pabaiga viską per daug sumaišė, nors turėjo lyg ir viską išspręsti. Žinau, kad turbūt dabar pilstau iš tuščio į kiaurą, bet tiesiog neina normaliai išsireikšti, kad suprastumėt, kaip durnai pasijutau, kuomet suvokiau, kad nieko nebesuprantu...
Atgal į viršų Go down
Nuo stogo
Administratorius.
Nuo stogo


Pranešimų skaičius : 2679
Amžius : 31
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2008-04-25

Paulo Choelho „Alchemikas“. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paulo Choelho „Alchemikas“.   Paulo Choelho „Alchemikas“. - Page 3 Icon_minitimeKv. 07 26, 2012 8:54 am

jeigu knyga sukelia emocijas ir peno pamąstymui, tai juk labai gerai! negali juk viskas visada taip paprasta būti
Atgal į viršų Go down
http://junior-painkiller.blogspot.com
Rututux
Pastraipa.
Rututux


Pranešimų skaičius : 161
Amžius : 27
Miestas : Klaipėda
Registracijos data : 2012-06-12

Paulo Choelho „Alchemikas“. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paulo Choelho „Alchemikas“.   Paulo Choelho „Alchemikas“. - Page 3 Icon_minitimeKv. 07 26, 2012 9:14 am

Tai aš suprantu tai, bet esmė ta, kad aš suvokiau, kad aš daug ko nebesuprantu iš tos knygos. Per daug neaiškumų. Iš tikrųjų nežinau, kaip tiksliau pasakyt, bet pabaiga tikrai sutrikdė...
Atgal į viršų Go down
Nuo stogo
Administratorius.
Nuo stogo


Pranešimų skaičius : 2679
Amžius : 31
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2008-04-25

Paulo Choelho „Alchemikas“. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paulo Choelho „Alchemikas“.   Paulo Choelho „Alchemikas“. - Page 3 Icon_minitimeKv. 07 26, 2012 9:33 am

pabandyk po kiek laiko dar kartą perskaityti, gal akys atsivers :)
Atgal į viršų Go down
http://junior-painkiller.blogspot.com
Gerbera.
Skiemuo.



Pranešimų skaičius : 37
Amžius : 30
Registracijos data : 2009-07-04

Paulo Choelho „Alchemikas“. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paulo Choelho „Alchemikas“.   Paulo Choelho „Alchemikas“. - Page 3 Icon_minitimeAntr. 12 04, 2012 5:19 am

Skaičiau,bet nebaigiau,nes neužkabino.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Paulo Choelho „Alchemikas“. - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paulo Choelho „Alchemikas“.   Paulo Choelho „Alchemikas“. - Page 3 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Paulo Choelho „Alchemikas“.
Atgal į viršų 
Puslapis 33Pereiti prie : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Skaitantiems :: Literatūra :: Grožinė literatūra :: Populiarioji literatūra-
Pereiti į: