Skaitantiems
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  BLOGAS  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Draugai  PrisijungtiPrisijungti  
Mūsų blogas apie knygas - http://skaitantiems.blogspot.com - kviečiame apsilankyti!

 

 Internetiniai knygynai.

Go down 
+4
Monika
Otilija
Dori
Nuo stogo
8 posters
AutoriusPranešimas
Nuo stogo
Administratorius.
Nuo stogo


Pranešimų skaičius : 2679
Amžius : 31
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2008-04-25

Internetiniai knygynai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Internetiniai knygynai.   Internetiniai knygynai. Icon_minitimeŠt. 03 21, 2009 1:16 pm

taigi štai taip naršiau naršiau šeštadienio naktį ir radau be galo vertingų dalykėlių knygų mylėtojams ir kolekcionieriams. tai inkknygynas ir sena.lt, tačiau tai ne šiaip internetiniai knygynai. tai knygynai, kuriuose parduodamos ne naujos knygos, o jau padėvėtos, bet tas "padėvėtas" gana sąlyginis, nes tai gali būti tik kartą perskaityta knyga, o kaina skirsis ir akivaizdžiai skirsis. sena.lt galima ir pačiam pardavinėti savo knygas ir pratęsti jų kelionės ir gyvavimo laiką, tarp kitko. : ) nežinau, ar sudominau ar ne, bet bent jau aš, tikrai kada nors ką nors iš čia užsisakysiu ir šiaip, manau, kad tai be proto šaunus dalykėlis. be to, jeigu jūs žinot kokių panašių puslapių, galit drąsiai skelbti kitiems. o galbūt, jau teko išbandyti tokias paslaugas? jei taip, kokie įspūdžiai?
Atgal į viršų Go down
http://junior-painkiller.blogspot.com
Dori
Žodis.



Pranešimų skaičius : 78
Amžius : 39
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2008-07-31

Internetiniai knygynai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Internetiniai knygynai.   Internetiniai knygynai. Icon_minitimeSk. 03 22, 2009 3:24 am

Smagu, kad atradai šiuos knygynus . www.inknygynas.lt yra mano e-knygynas Tad visus maloniai kiečiu užsukti ir rasti tas knygas, kurių ieškojote. Šiuo metu kaip tik padariau dideles nuolaidas daugiau kaip 100 knygų. Kiekvienas užsisakęs gauna mūsų kurtą specialų ir unikalų skirtuką knygoms.
Ateityje bus dar daugiau naujienų ir akcijų.
Atgal į viršų Go down
http://www.inknygynas.lt
Otilija
Žodis.
Otilija


Pranešimų skaičius : 63
Amžius : 30
Registracijos data : 2009-01-17

Internetiniai knygynai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Internetiniai knygynai.   Internetiniai knygynai. Icon_minitimeSk. 03 22, 2009 4:32 am

man tokia idėja - knyga, kurią kažkas aju skaitė/iš kitų rankų - atrodo visai graži :}
Atgal į viršų Go down
http://melsvu-taku.blogspot.com
Nuo stogo
Administratorius.
Nuo stogo


Pranešimų skaičius : 2679
Amžius : 31
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2008-04-25

Internetiniai knygynai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Internetiniai knygynai.   Internetiniai knygynai. Icon_minitimeSk. 03 22, 2009 5:18 am

eii, tai Dori yra Pasąmonė. : ) visa tai radau skaitom.ten.lt, aplamai, tai kai vakar ten panaršiau, toks didelis noras atsirado eiti skaityti, o kai panaršiau knygynuose - kažką nusipirkti : )
tuomet prie to pačio norėjau paklausti, iš ko tu tas knygas superki?
Atgal į viršų Go down
http://junior-painkiller.blogspot.com
Dori
Žodis.



Pranešimų skaičius : 78
Amžius : 39
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2008-07-31

Internetiniai knygynai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Internetiniai knygynai.   Internetiniai knygynai. Icon_minitimeSk. 03 22, 2009 9:03 pm

Nuo stogo. rašo:
eii, tai Dori yra Pasąmonė. : ) visa tai radau skaitom.ten.lt, aplamai, tai kai vakar ten panaršiau, toks didelis noras atsirado eiti skaityti, o kai panaršiau knygynuose - kažką nusipirkti : )
tuomet prie to pačio norėjau paklausti, iš ko tu tas knygas superki?

Taip, taip ta pati aš :) tame forume pabendravus ir aš pradėjau daugiau skaityt, be to susipažinau su labai įdomiais žmonėmis :)
Superkame iš daug kur, ir iš žmonių, iš knygynų, mokyklų ar šiaip kas atiduoda. Aš pati nustebau, kiek yra žmonių, kuriems nereikalingos knygos.
Tad kviečiu ne tik panaršyti, bet ir užsisakyti. saviems visad darau nuolaidas :)
Atgal į viršų Go down
http://www.inknygynas.lt
Monika
Dalis.
Monika


Pranešimų skaičius : 410
Amžius : 31
Miestas : Jurbarkas/Vilnius
Registracijos data : 2009-06-07

Internetiniai knygynai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Internetiniai knygynai.   Internetiniai knygynai. Icon_minitimeŠt. 08 08, 2009 10:06 pm

Otilija rašo:
man tokia idėja - knyga, kurią kažkas aju skaitė/iš kitų rankų - atrodo visai graži :}

pritariu. ;]


ir šiaip, kažkaip senos knygos tokios mielesnės atrodo. ne visada ir ne visos, bet kai kurios tai tikrai. (:
Atgal į viršų Go down
raudona.
Puslapis.
raudona.


Pranešimų skaičius : 256
Amžius : 24
Miestas : Vilnius.
Registracijos data : 2010-07-29

Internetiniai knygynai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Internetiniai knygynai.   Internetiniai knygynai. Icon_minitimePir. 08 30, 2010 9:30 pm

Man internetiniai knygynai nelabai patinka. Aš mėgstu pavartyti prieš perkant knygą, pažiūrėt kokiam ji stovyje. Bet tai labai geras dalykas kolekcionieriams. ;]
Atgal į viršų Go down
Karolina.
Žodis.
Karolina.


Pranešimų skaičius : 72
Amžius : 30
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2010-08-23

Internetiniai knygynai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Internetiniai knygynai.   Internetiniai knygynai. Icon_minitimePir. 08 30, 2010 11:29 pm

sena.lt paslaugomis esu pasinaudojusi jau ne kartą. ;} puikus dalykėlis!! nusipirkau praktiškai naujas knygas (kartą skaitytas) už dvigubai žemesnę kainą nei knygynuose. esu labai patenkinta, kad yra tokių puslapių.
o tame kitame irgi būtinai apsilankysiu, nebuvau apie jį girdėjusi. ;}
Atgal į viršų Go down
Samantha
"Bendrojo skaitymo" viršininkė
Samantha


Pranešimų skaičius : 1413
Amžius : 30
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2009-02-08

Internetiniai knygynai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Internetiniai knygynai.   Internetiniai knygynai. Icon_minitimeAntr. 08 31, 2010 8:00 am

Aš irgi sena.lt gal jau kokius 4 kartus esu pirkus, tikrai apsimoka I love you
Atgal į viršų Go down
Džuljeta
Spaustuvė.
Džuljeta


Pranešimų skaičius : 1546
Amžius : 35
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2008-04-26

Internetiniai knygynai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Internetiniai knygynai.   Internetiniai knygynai. Icon_minitimeAntr. 08 31, 2010 8:09 am

Man sena.lt dar neteko pirkti, bet porą knygų naudodamasi tuo puslapiu jau esu pardavusi :)
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Internetiniai knygynai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Internetiniai knygynai.   Internetiniai knygynai. Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Internetiniai knygynai.
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Skaitantiems :: Diskusijos :: Diskusijos apie kitus knygiškus reikalus-
Pereiti į: