Skaitantiems
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  BLOGAS  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Draugai  PrisijungtiPrisijungti  
Mūsų blogas apie knygas - http://skaitantiems.blogspot.com - kviečiame apsilankyti!

 

 Nuo kelių metų skaitot?

Go down 
+29
SuperTori
AurėjaFėja
raudona.
angeliukas
virgen
Cenerentola
Smitė.^
cocoro
nigota
Pookė
fėjaa.
whisper.@
zhyrapha_
kaRina
langueur
sandrinė
awesome
Gerbera.
Akiro
Karamelinė Saulė
Beveik`
Sally
Monika
Samantha
Nuo stogo
Džuljeta
Otilija
DripDrop
alce a pois
33 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
nigota
Lapas.
nigota


Pranešimų skaičius : 271
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai
Registracijos data : 2008-04-26

Nuo kelių metų skaitot? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nuo kelių metų skaitot?   Nuo kelių metų skaitot? - Page 2 Icon_minitimeSk. 01 24, 2010 1:45 am

Mokytis skaityti pradėjau ketverių, būdama ketverių su puse jau gerai mokėjau.
Manau, kad pirmoji knyga buvo „Žirgelio namai“ (mintinai ją mokėjau) arba kažkokia, kurios pavadinimo, deja, jau nebepamenu – apie peliukų Kalėdas. Bet tai tik spėjimas, kokia iš tiesų buvo pirmoji – nežinau. :}
Atgal į viršų Go down
cocoro
Knygynas.
cocoro


Pranešimų skaičius : 789
Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2010-01-04

Nuo kelių metų skaitot? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nuo kelių metų skaitot?   Nuo kelių metų skaitot? - Page 2 Icon_minitimeSk. 01 24, 2010 9:56 pm

Aš skaityti išmokau vėlai. Būdama pirmoje klasėje, nes pradėjau į ją eiti truputi anksčiau, tai todėl nelankiau darželio paruošiamosios grupės. Bet turėjau gerą atmintį. Galėdavau žodis į žodį atkartoti mamos perskaitytas knygas. Aišku ne iš pirmo karto.
Atgal į viršų Go down
Smitė.^
Biblioteka.
Smitė.^


Pranešimų skaičius : 712
Amžius : 30
Miestas : Kuršėnai
Registracijos data : 2008-06-15

Nuo kelių metų skaitot? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nuo kelių metų skaitot?   Nuo kelių metų skaitot? - Page 2 Icon_minitimeSk. 02 07, 2010 7:34 am

Pirmoje klasėje. Atėjau, pabandžiau ir išmokau. ;D
Džiaugiaus beraštiška vaikyste iki pat 6-erių.
Atgal į viršų Go down
sandrinė
Spaustuvė.
sandrinė


Pranešimų skaičius : 1227
Amžius : 30
Miestas : Alytus
Registracijos data : 2009-03-14

Nuo kelių metų skaitot? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nuo kelių metų skaitot?   Nuo kelių metų skaitot? - Page 2 Icon_minitimeSk. 02 07, 2010 7:44 am

Kažkas prakalbo apie pačią pirmąją knygą, kurią perskaitė. Atsimenu, kad skaityti mokiausi ir pirmiausiai perskaičiau kažkokią knygą, kur buvo labai daug gražių eilėraščių, pasakaičių ir panašių dalykų. Ji buvo gana apdriskusi, bet kai pasijusiu geriau, nusėlinsiu į rūsį tarp visų daiktų paieškoti jos. Pakišote mintį, kad galėčiau ją iš naujo įsirišti.
Atgal į viršų Go down
http://sandrineslasai.blogspot.com
Cenerentola
Junginys.
Cenerentola


Pranešimų skaičius : 89
Amžius : 31
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2010-06-08

Nuo kelių metų skaitot? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nuo kelių metų skaitot?   Nuo kelių metų skaitot? - Page 2 Icon_minitimeAntr. 06 08, 2010 4:34 am

Nuo penkių. Iki dabar nebuvo laiko tarpo, kad būčiau metusi skaityti nuo to laiko.
Atgal į viršų Go down
virgen
Pastraipa.
virgen


Pranešimų skaičius : 165
Amžius : 32
Miestas : Radviliškis/Vilnius
Registracijos data : 2009-05-02

Nuo kelių metų skaitot? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nuo kelių metų skaitot?   Nuo kelių metų skaitot? - Page 2 Icon_minitimeAntr. 10 19, 2010 6:42 am

Skaityt skaitau ganėtinai senai bet taip jau kad man patiktų tai ką skaitau tai nuo to momento kai pasirodė Saulėlydžio saga...Esu tokia dėkinga tai autoriai,jos dėka pradėjau skaityti knygas
Atgal į viršų Go down
angeliukas
Skiemuo.



Pranešimų skaičius : 51
Amžius : 33
Registracijos data : 2010-07-25

Nuo kelių metų skaitot? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nuo kelių metų skaitot?   Nuo kelių metų skaitot? - Page 2 Icon_minitimePen. 11 12, 2010 12:16 am

.


Paskutinį kartą redagavo angeliukas, Št. 03 06, 2021 12:25 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
raudona.
Puslapis.
raudona.


Pranešimų skaičius : 256
Amžius : 24
Miestas : Vilnius.
Registracijos data : 2010-07-29

Nuo kelių metų skaitot? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nuo kelių metų skaitot?   Nuo kelių metų skaitot? - Page 2 Icon_minitimeŠt. 11 13, 2010 9:29 am

Skaityti išmokau budama 6 metų. Pirmoji rimtesnė perskaityta knyga Astrid Lingdren "Mūsų visų Madikė"
Atgal į viršų Go down
AurėjaFėja
Lapas.



Pranešimų skaičius : 268
Amžius : 32
Miestas : Tarp Rietavo ir Kauno.
Registracijos data : 2009-10-24

Nuo kelių metų skaitot? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nuo kelių metų skaitot?   Nuo kelių metų skaitot? - Page 2 Icon_minitimePir. 11 15, 2010 5:11 am

raudona. rašo:
Skaityti išmokau budama 6 metų. Pirmoji rimtesnė perskaityta knyga Astrid Lingdren "Mūsų visų Madikė"

Mano pirmoji rimtesnė knyga taip pat yra šita cherry Tik skaityti pradėjau šiektiek ankščiau 4-5 metų. O ta knyga iš kurios mokiausi skaityti buvo J. Erlicko "Bilietas iš dangaus" flower
Atgal į viršų Go down
http://aurejafeja-perpetuo.blogspot.com/
raudona.
Puslapis.
raudona.


Pranešimų skaičius : 256
Amžius : 24
Miestas : Vilnius.
Registracijos data : 2010-07-29

Nuo kelių metų skaitot? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nuo kelių metų skaitot?   Nuo kelių metų skaitot? - Page 2 Icon_minitimeTr. 11 17, 2010 5:49 am

AurėjaFėja rašo:
raudona. rašo:
Skaityti išmokau budama 6 metų. Pirmoji rimtesnė perskaityta knyga Astrid Lingdren "Mūsų visų Madikė"

Mano pirmoji rimtesnė knyga taip pat yra šita cherry Tik skaityti pradėjau šiektiek ankščiau 4-5 metų. O ta knyga iš kurios mokiausi skaityti buvo J. Erlicko "Bilietas iš dangaus" flower
Kai faina. cherry
Atgal į viršų Go down
SuperTori
Raidė.
SuperTori


Pranešimų skaičius : 27
Amžius : 111
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2011-04-14

Nuo kelių metų skaitot? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nuo kelių metų skaitot?   Nuo kelių metų skaitot? - Page 2 Icon_minitimeKv. 04 14, 2011 8:21 am

Išmokau skaityti 5m. Pačios pirmos knygos,tai neatsimenu,tačiau vėliau pamėgau M.Popins knygas,tokia ji man stebuklinga atrodydavo Nuo kelių metų skaitot? - Page 2 692253
Atgal į viršų Go down
Agniux
Pastraipa.
Agniux


Pranešimų skaičius : 182
Amžius : 28
Miestas : Klaipėda
Registracijos data : 2008-04-27

Nuo kelių metų skaitot? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nuo kelių metų skaitot?   Nuo kelių metų skaitot? - Page 2 Icon_minitimePen. 04 15, 2011 9:36 am

Skaityti išmokau būdama 5-6, o grožinę literatūrą (vaikiškąją) pradėjau septynių, tada, kai užsiregistravau pirmojoje bibliotekoje ;D Skaityti mokiausi iš "Aušrelės", o pirmoji knyga, ar bent jau viena iš pirmųjų buvo Merė Popins ;D
Atgal į viršų Go down
http://wawagnijos-knygos-filmai.blogspot.com
mysticism
Lapas.
mysticism


Pranešimų skaičius : 272
Amžius : 29
Registracijos data : 2010-06-09

Nuo kelių metų skaitot? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nuo kelių metų skaitot?   Nuo kelių metų skaitot? - Page 2 Icon_minitimeŠt. 04 16, 2011 1:04 am

Išmokau skaityti per vasaros atostogas, prieš pirmąją klasę. (: Prisimenu atėjus į mokyklą pasigyriau mokytojai: "Aš jau moku skaityti!"
Pirmosios perskaitytos knygos buvo namie rastos. Tai senas mamos tikybos vadovėlis. Kaip jis man patiko! Jis buvo iš mamos mokyklos laikų, ten buvo įvairiausių paveikslėlių, užduočių, klausimų, daug kartų jį skaičiau iš naujo ir iš naujo.
O poto sekė "Mažoji vaistinių augalų enciklopedija" Very Happy, visus augalus galėjau atpažinti į pievą ar mišką nuėjus, dar ir dabar kelis atsiminčiau ko gero. (:
Atgal į viršų Go down
http://1000puslapiu.blogspot.com/
Agniux
Pastraipa.
Agniux


Pranešimų skaičius : 182
Amžius : 28
Miestas : Klaipėda
Registracijos data : 2008-04-27

Nuo kelių metų skaitot? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nuo kelių metų skaitot?   Nuo kelių metų skaitot? - Page 2 Icon_minitimeŠt. 04 16, 2011 9:08 am

mysticism rašo:
Tai senas mamos tikybos vadovėlis. Kaip jis man patiko! Jis buvo iš mamos mokyklos laikų, ten buvo įvairiausių paveikslėlių, užduočių, klausimų, daug kartų jį skaičiau iš naujo ir iš naujo.

Gal kartais šis? Nes aš šį skaičiau pradinukė būdama ir man jis irgi labai patiko ;D
Atgal į viršų Go down
http://wawagnijos-knygos-filmai.blogspot.com
Mažoji Fėja
Lapas.
Mažoji Fėja


Pranešimų skaičius : 271
Amžius : 30
Registracijos data : 2009-08-10

Nuo kelių metų skaitot? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nuo kelių metų skaitot?   Nuo kelių metų skaitot? - Page 2 Icon_minitimeKv. 05 05, 2011 3:02 am

Aš išmokau skaityt būdama 5 metų. O kokią knygą pirmą perskaičiau, deja, nepamenu...
Atgal į viršų Go down
la Tulipe
Lapas.
la Tulipe


Pranešimų skaičius : 279
Amžius : 31
Registracijos data : 2011-03-06

Nuo kelių metų skaitot? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nuo kelių metų skaitot?   Nuo kelių metų skaitot? - Page 2 Icon_minitimeKv. 05 05, 2011 3:28 am

Aš išmokau skaityti ketverių. Pirmoji knyga neįstrigo į atmintį...
Mokiausi iš elementoriaus. Tai pirmoje klasėje, kai pirmasis lietuvių vadovėlis buvo būtent tas elementorius, namuose jo net neatsiversdavau Very Happy Viskas ten kone mintinai buvo išmokta.
Atgal į viršų Go down
http://perskaiciau.wordpress.com
Sponsored content





Nuo kelių metų skaitot? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nuo kelių metų skaitot?   Nuo kelių metų skaitot? - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Nuo kelių metų skaitot?
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Skaitantiems :: Diskusijos :: Diskusijos apie kitus knygiškus reikalus-
Pereiti į: