Skaitantiems
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  BLOGAS  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Draugai  PrisijungtiPrisijungti  
Mūsų blogas apie knygas - http://skaitantiems.blogspot.com - kviečiame apsilankyti!

 

 Federico Moccia "Trys Metrai Virš Dangaus"

Go down 
+16
SuperTori
tinosiukas
Karolina.
summer sun
Karamelinė Saulė
Mažoji Fėja
langueur
AurėjaFėja
jaunatis
fėjaa.
Samantha
Edita
Džuljeta
Tiesos melagė
Nuo stogo
Feliksa
20 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Samantha
"Bendrojo skaitymo" viršininkė
Samantha


Pranešimų skaičius : 1413
Amžius : 30
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2009-02-08

Federico Moccia "Trys Metrai Virš Dangaus" - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Federico Moccia "Trys Metrai Virš Dangaus"   Federico Moccia "Trys Metrai Virš Dangaus" - Page 2 Icon_minitimePen. 11 20, 2009 11:31 am

Aš pačioj pradžioj irgi nesigaudžiau apie ką ten kalba eina ;DD po to supratau. Tai paskaityk iki galo ir pamatysi :]]] matau, jau nedaug liko Federico Moccia "Trys Metrai Virš Dangaus" - Page 2 692253
Atgal į viršų Go down
langueur
Pastraipa.
langueur


Pranešimų skaičius : 150
Amžius : 31
Miestas : Utena
Registracijos data : 2009-08-11

Federico Moccia "Trys Metrai Virš Dangaus" - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Federico Moccia "Trys Metrai Virš Dangaus"   Federico Moccia "Trys Metrai Virš Dangaus" - Page 2 Icon_minitimeŠt. 11 21, 2009 5:14 am

Vakar kaip tik baigiau. Buvau šokiruota pabaigos. Kvailė Babi, kad paliko jį. Ir kaip ji galėjo versti jį atsisakyti to gyvenimo, kai Palinai labai patiko tai. Gaila Polo buvo, tikrai atrodė toks visai nieko, linksmas. o ir tas užrašas "trys metrai virš dabgaus" nerealus. gailė, kad jie nekartu liko, aš taip norėjau.
Atgal į viršų Go down
http://www.utenosjaunimas.lt
Mažoji Fėja
Lapas.
Mažoji Fėja


Pranešimų skaičius : 271
Amžius : 30
Registracijos data : 2009-08-10

Federico Moccia "Trys Metrai Virš Dangaus" - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Federico Moccia "Trys Metrai Virš Dangaus"   Federico Moccia "Trys Metrai Virš Dangaus" - Page 2 Icon_minitimeAntr. 12 29, 2009 2:14 pm

Šią knygą perskaičiau per parą, tiesiog negalėjau atsitraukti. Nors ir nėra iš tų verčiančių labai susimąstyti, ar panašiai, tačiau ypatingai patiko. Didelį pliusą dedu už motociklus, ką aš dievinu. O ir pati istorija tokia visai nieko. Nors pabaiga man nelabai patiko...
Atgal į viršų Go down
Džuljeta
Spaustuvė.
Džuljeta


Pranešimų skaičius : 1546
Amžius : 35
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2008-04-26

Federico Moccia "Trys Metrai Virš Dangaus" - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Federico Moccia "Trys Metrai Virš Dangaus"   Federico Moccia "Trys Metrai Virš Dangaus" - Page 2 Icon_minitimeTr. 01 06, 2010 1:27 am

langueur rašo:
Vakar kaip tik baigiau. Buvau šokiruota pabaigos. Kvailė Babi, kad paliko jį. Ir kaip ji galėjo versti jį atsisakyti to gyvenimo, kai Palinai labai patiko tai. Gaila Polo buvo, tikrai atrodė toks visai nieko, linksmas. o ir tas užrašas "trys metrai virš dabgaus" nerealus. gailė, kad jie nekartu liko, aš taip norėjau.

NESPOILINKIT GI!!!!! Jau ne pirmą kartą matau. Tam yra mygtukas "spoiler" (others->spoiler). Grrr.
Atgal į viršų Go down
Karamelinė Saulė
Biblioteka.
Karamelinė Saulė


Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 33
Miestas : Panevėžys
Registracijos data : 2008-06-17

Federico Moccia "Trys Metrai Virš Dangaus" - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Federico Moccia "Trys Metrai Virš Dangaus"   Federico Moccia "Trys Metrai Virš Dangaus" - Page 2 Icon_minitimeTr. 01 06, 2010 6:25 am

Dabar kaip tik šią knygą skaitau. Ir mane ji taip nustebino, net pradžioje žiūrėjau ganėtinai skeptiškai. Bet naktį vos priverčiau save eiti miegoti, nes taip norėjosi skaityti dar ir dar.
Federico Moccia "Trys Metrai Virš Dangaus" - Page 2 180909
Atgal į viršų Go down
http://ramumose.blogspot.com
AurėjaFėja
Lapas.



Pranešimų skaičius : 268
Amžius : 32
Miestas : Tarp Rietavo ir Kauno.
Registracijos data : 2009-10-24

Federico Moccia "Trys Metrai Virš Dangaus" - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Federico Moccia "Trys Metrai Virš Dangaus"   Federico Moccia "Trys Metrai Virš Dangaus" - Page 2 Icon_minitimeTr. 01 06, 2010 7:20 am

Karamelinė Saulė rašo:
Dabar kaip tik šią knygą skaitau. Ir mane ji taip nustebino, net pradžioje žiūrėjau ganėtinai skeptiškai. Bet naktį vos priverčiau save eiti miegoti, nes taip norėjosi skaityti dar ir dar.
Federico Moccia "Trys Metrai Virš Dangaus" - Page 2 180909

Aš taip pat naktimis skaičiau. Federico Moccia "Trys Metrai Virš Dangaus" - Page 2 Icon_cat
Atgal į viršų Go down
http://aurejafeja-perpetuo.blogspot.com/
Nuo stogo
Administratorius.
Nuo stogo


Pranešimų skaičius : 2679
Amžius : 31
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2008-04-25

Federico Moccia "Trys Metrai Virš Dangaus" - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Federico Moccia "Trys Metrai Virš Dangaus"   Federico Moccia "Trys Metrai Virš Dangaus" - Page 2 Icon_minitimePir. 04 26, 2010 7:50 am

yra antra filmo dalis "Ho voglia di te"

o varge..perskaičiau knygą per vakar naktį ir šiandien popietę. aš tikrai, tikrai norėjau užmigti, nes pradėti savaitę be miego - prastas sumanymas, bet bandžiau užmigti trečią, bandžiau užmigti penktą, šeštą..ir niekaip nesisekė, todėl per šią knygą ėjau mokykloj nė bluosto nesudėjusi. ir visą dieną svaigstu apie meilę, supratau, kad aš noriu tikėti laimingomis pabaigomis.
knyga man suteikė tiek daug emocijų, susiskaitė taip lengvai, kad dar dabar atsigauti negaliu. turbūt tai knyga, kurios man dabar labai reikėjo, net jei ji ir nėra rimta, ji padėjo man pajausti..gyvenimą? meilę? nežinau, bet man patinka, net jei norisi verkti
Atgal į viršų Go down
http://junior-painkiller.blogspot.com
Samantha
"Bendrojo skaitymo" viršininkė
Samantha


Pranešimų skaičius : 1413
Amžius : 30
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2009-02-08

Federico Moccia "Trys Metrai Virš Dangaus" - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Federico Moccia "Trys Metrai Virš Dangaus"   Federico Moccia "Trys Metrai Virš Dangaus" - Page 2 Icon_minitimePir. 04 26, 2010 9:13 am

^Pažįstamos emocijos ;] man ir taip buvo, kai perskaičiau šią knygą. Tuomet irgi labai greit susiskaitė ;D
Atgal į viršų Go down
summer sun
Žodis.
summer sun


Pranešimų skaičius : 81
Amžius : 29
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2010-07-07

Federico Moccia "Trys Metrai Virš Dangaus" - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Federico Moccia "Trys Metrai Virš Dangaus"   Federico Moccia "Trys Metrai Virš Dangaus" - Page 2 Icon_minitimePen. 07 23, 2010 8:20 am

man taip pat si knyga labai patiko :]
Atgal į viršų Go down
Karolina.
Žodis.
Karolina.


Pranešimų skaičius : 72
Amžius : 30
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2010-08-23

Federico Moccia "Trys Metrai Virš Dangaus" - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Federico Moccia "Trys Metrai Virš Dangaus"   Federico Moccia "Trys Metrai Virš Dangaus" - Page 2 Icon_minitimePir. 08 23, 2010 6:50 am

ak, kaip ji man patinka! laaaabai ilgai svajojau ją perskaityti ir kai netyčią knygyne (Trakų g.) radau ją už 15 litų, galvojau mirsiu iš džiaugsmo. Very Happy
skaičiau ir negalėjau atsitraukti, per porą dienų "surijau". tokia šilta, miela, sukrėčianti, liūdna ir visokia kokia. :}}
žiūrėjau ir filmą, bet sakyčiau nusivyliau.
Atgal į viršų Go down
tinosiukas
Raidė.
tinosiukas


Pranešimų skaičius : 3
Amžius : 42
Miestas : Šakiai
Registracijos data : 2010-09-01

Federico Moccia "Trys Metrai Virš Dangaus" - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Federico Moccia "Trys Metrai Virš Dangaus"   Federico Moccia "Trys Metrai Virš Dangaus" - Page 2 Icon_minitimeTr. 09 01, 2010 9:25 pm

Nuo stogo. rašo:
yra antra filmo dalis "Ho voglia di te"
O gal žinot ar yra antra knyga išversta į lietuvių kalbą?

Perskaičiau Tre metri sopra il cielo vasaros pradžioj, knyga pakerėjo... Tikriausiai tai įdomiausia mano perskaityta knyga iki šiol, nes dar nei viena nesukėlė tiek emocijų. Neseniai pažiūrėjau ir filmą, jis įdomus, bet knygai neprilygsta. Pažiūrėjau ir antrąją dalį Ho voglia di te, ir tikrai labai patiko, labiau nei pirma... Tikriausiai dėl to, kad antros knygos neskaičiau, tai žiūrėdama filmą nežinojau kas bus, nelaukiau kažkokių konkrečių įvykių, neieškojau nesutapimų... Norėčiau perskaityti ir antrąją knygą, bet net nežinau ar ji yra lietuviškai Rolling Eyes
Atgal į viršų Go down
Džuljeta
Spaustuvė.
Džuljeta


Pranešimų skaičius : 1546
Amžius : 35
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2008-04-26

Federico Moccia "Trys Metrai Virš Dangaus" - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Federico Moccia "Trys Metrai Virš Dangaus"   Federico Moccia "Trys Metrai Virš Dangaus" - Page 2 Icon_minitimeKv. 09 02, 2010 1:21 am

Bent jau mano paieškos buvo bevaisės :/ Galbūt kada nors kas nors išvers...
Atgal į viršų Go down
Nuo stogo
Administratorius.
Nuo stogo


Pranešimų skaičius : 2679
Amžius : 31
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2008-04-25

Federico Moccia "Trys Metrai Virš Dangaus" - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Federico Moccia "Trys Metrai Virš Dangaus"   Federico Moccia "Trys Metrai Virš Dangaus" - Page 2 Icon_minitimeKv. 09 02, 2010 5:40 am

aš irgi, kiek ieškojau, neradau :/
Atgal į viršų Go down
http://junior-painkiller.blogspot.com
tinosiukas
Raidė.
tinosiukas


Pranešimų skaičius : 3
Amžius : 42
Miestas : Šakiai
Registracijos data : 2010-09-01

Federico Moccia "Trys Metrai Virš Dangaus" - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Federico Moccia "Trys Metrai Virš Dangaus"   Federico Moccia "Trys Metrai Virš Dangaus" - Page 2 Icon_minitimeKv. 09 02, 2010 5:55 am

O gal kas nors pažystat Ingą Tuliševskaitę? Išvertė pirmąją knygą, tai prašysim, kad išverstų ir antrąją :)
Atgal į viršų Go down
SuperTori
Raidė.
SuperTori


Pranešimų skaičius : 27
Amžius : 111
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2011-04-14

Federico Moccia "Trys Metrai Virš Dangaus" - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Federico Moccia "Trys Metrai Virš Dangaus"   Federico Moccia "Trys Metrai Virš Dangaus" - Page 2 Icon_minitimeKv. 04 14, 2011 8:29 am

Na,nežinau,turbūt suklydau,kad pirma pažiūrėjau filmą,o ne knygą perskaičiau,nes dabar visai netraukia skaityt knygos.(filmas nekoks)Aišku,žinau,kad filmas visada prastesnis,bet... Mad
Atgal į viršų Go down
MonikaBarauskaite
Raidė.



Pranešimų skaičius : 1
Amžius : 30
Registracijos data : 2011-07-21

Federico Moccia "Trys Metrai Virš Dangaus" - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Federico Moccia "Trys Metrai Virš Dangaus"   Federico Moccia "Trys Metrai Virš Dangaus" - Page 2 Icon_minitimeKv. 07 21, 2011 6:38 am

As macius filma ir man jis tikrai patiko! Bet jei sakot,kad knyga dar idomesne, tai negaliu praleist tokios progos - privalau perskaityt :)))
Atgal į viršų Go down
Giedre87
Raidė.



Pranešimų skaičius : 1
Amžius : 36
Registracijos data : 2012-05-07

Federico Moccia "Trys Metrai Virš Dangaus" - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Federico Moccia "Trys Metrai Virš Dangaus"   Federico Moccia "Trys Metrai Virš Dangaus" - Page 2 Icon_minitimePir. 05 07, 2012 2:12 am

Sveiki :) ziauriai noriu nusipirkti sia knyga, bet niekur nerandu :) gal kas zinote kur galeciau ja isigyti?
Atgal į viršų Go down
Samantha
"Bendrojo skaitymo" viršininkė
Samantha


Pranešimų skaičius : 1413
Amžius : 30
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2009-02-08

Federico Moccia "Trys Metrai Virš Dangaus" - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Federico Moccia "Trys Metrai Virš Dangaus"   Federico Moccia "Trys Metrai Virš Dangaus" - Page 2 Icon_minitimePir. 05 07, 2012 7:20 am

Štai čia yra http://www.sena.lt/grozine_literatura/moccia_federico-trys_metrai_virs_dangaus/243802
Atgal į viršų Go down
kitty
Raidė.
kitty


Pranešimų skaičius : 11
Amžius : 31
Miestas : kaunas
Registracijos data : 2010-06-20

Federico Moccia "Trys Metrai Virš Dangaus" - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Federico Moccia "Trys Metrai Virš Dangaus"   Federico Moccia "Trys Metrai Virš Dangaus" - Page 2 Icon_minitimeTr. 07 18, 2012 10:54 pm

super knyga, kaip ir filmas. Truputi pasibaigia, ne taip kaip noretusi, taciau butent tai ir privercia tave prisiminti sia knyga.

Lengvai skaitosi, smaiksti istorija.

Atgal į viršų Go down
http://www.kittywriter.ucoz.com
Diabolical End
Raidė.
Diabolical End


Pranešimų skaičius : 7
Amžius : 28
Registracijos data : 2012-06-16

Federico Moccia "Trys Metrai Virš Dangaus" - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Federico Moccia "Trys Metrai Virš Dangaus"   Federico Moccia "Trys Metrai Virš Dangaus" - Page 2 Icon_minitimeTr. 07 25, 2012 10:04 am

Gana stora knygą, bet perskaičiau per nepilnus 2 vakarus. Lengvas skaitalas, eilinė banali meilės istorija. Visai neblogai, kai nesinori nieko rimto. Ekranizacijos visos neišžiūrėjau, nes tikrai nekokia. Neutral
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Federico Moccia "Trys Metrai Virš Dangaus" - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Federico Moccia "Trys Metrai Virš Dangaus"   Federico Moccia "Trys Metrai Virš Dangaus" - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Federico Moccia "Trys Metrai Virš Dangaus"
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Barbara Wendelken "Trys Paulos ir pilies vaiduoklis"
» Erich Maria Remarque "Trys draugai"

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Skaitantiems :: Literatūra :: Grožinė literatūra :: Populiarioji literatūra-
Pereiti į: