Skaitantiems
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  BLOGAS  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Draugai  PrisijungtiPrisijungti  
Mūsų blogas apie knygas - http://skaitantiems.blogspot.com - kviečiame apsilankyti!

 

 Vincas Mykolaitis-Putinas „Altorių šešėly“

Go down 
+24
angeliukas
Little_Star
Karolina.
Smitė.^
zhyrapha_
cocoro
Samantha
sandrinė
AurėjaFėja
bigare
Gweny
Dredūra.Iššukuota.
OnlyUsAndThem
Karamelinė Saulė
Beveik`
Monika
Nuo stogo
varpeliai
Justė
Dori
Žvaigždė
dutė
Džuljeta
alce a pois
28 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3
AutoriusPranešimas
sandrinė
Spaustuvė.
sandrinė


Pranešimų skaičius : 1227
Amžius : 30
Miestas : Alytus
Registracijos data : 2009-03-14

Vincas Mykolaitis-Putinas „Altorių šešėly“ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vincas Mykolaitis-Putinas „Altorių šešėly“   Vincas Mykolaitis-Putinas „Altorių šešėly“ - Page 3 Icon_minitimeAntr. 08 24, 2010 8:14 am

Karolina, galiu pasakyti, kad bent jau man, norėtųsi pasukt laiką taip, kad šią knygą skaityčiau, būtent, tada, kai už lango lyja, apsiniaukę ir šalta, tada daugiau apmąstymų sukiltų, nors ir vasaros nesugadino. Tikrai puiki knyga!
Atgal į viršų Go down
http://sandrineslasai.blogspot.com
Karolina.
Žodis.
Karolina.


Pranešimų skaičius : 72
Amžius : 30
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2010-08-23

Vincas Mykolaitis-Putinas „Altorių šešėly“ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vincas Mykolaitis-Putinas „Altorių šešėly“   Vincas Mykolaitis-Putinas „Altorių šešėly“ - Page 3 Icon_minitimeAntr. 08 24, 2010 8:45 am

manau, būtent taip ir padarysiu. ;} skaitysiu, kai už lango lis, susisukusi į šiltą pledą, su puodeliu kavos ir mėgausiuosi (tikiuosi).. och, parašiau ir dar labiau užsinorėjau ją perskaityti. :DD
Atgal į viršų Go down
Little_Star
Pastraipa.



Pranešimų skaičius : 149
Amžius : 30
Registracijos data : 2009-07-15

Vincas Mykolaitis-Putinas „Altorių šešėly“ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vincas Mykolaitis-Putinas „Altorių šešėly“   Vincas Mykolaitis-Putinas „Altorių šešėly“ - Page 3 Icon_minitimePir. 10 18, 2010 2:14 am

Prieš pradedant skaityti daug nuomonių girdėjau: vieniems patiko, kitiems ne ir puolė man ją peikti, kokia ji neįdomi. Perskaičiau ir tikrai esu prie tų žmonių, kuriems labai patiko. Nesu knygų ekspertė, todėl tikrai nemoku tinkamai savo nuomonės argumentuoti. Visumoj knyga reikalauja įdėmaus skaitymo, nes tai nėra kūrinys iš lengvųjų. Jame gausu vietų, kurias reikia perskaityti po keletą kartų, reikia įsigilinti, norint suprasti mintį. Taip pat yra labai daug gražių, tikslių ir tinkamų citatų bei sentencijų gyvenimui apibūdinti. Verta perskaityti labai.:}
Atgal į viršų Go down
http://sveciuosepaslittles.blogspot.com
angeliukas
Skiemuo.



Pranešimų skaičius : 51
Amžius : 33
Registracijos data : 2010-07-25

Vincas Mykolaitis-Putinas „Altorių šešėly“ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vincas Mykolaitis-Putinas „Altorių šešėly“   Vincas Mykolaitis-Putinas „Altorių šešėly“ - Page 3 Icon_minitimePir. 10 18, 2010 11:06 pm

.


Paskutinį kartą redagavo angeliukas, Št. 03 06, 2021 11:04 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
virgen
Pastraipa.
virgen


Pranešimų skaičius : 165
Amžius : 32
Miestas : Radviliškis/Vilnius
Registracijos data : 2009-05-02

Vincas Mykolaitis-Putinas „Altorių šešėly“ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vincas Mykolaitis-Putinas „Altorių šešėly“   Vincas Mykolaitis-Putinas „Altorių šešėly“ - Page 3 Icon_minitimeAntr. 10 19, 2010 6:05 am

Mokyklinė literatūra man niekad nepatiko.Ši knyga taip pat ne išimtis...Perskaičius tris labus užmihgau...O skaičiau tai gal dar šiek tiek apie veikėjus ir viskas....Netraukianti knyga...nors daugeliui ji patiko Very Happy
Atgal į viršų Go down
Little_Star
Pastraipa.



Pranešimų skaičius : 149
Amžius : 30
Registracijos data : 2009-07-15

Vincas Mykolaitis-Putinas „Altorių šešėly“ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vincas Mykolaitis-Putinas „Altorių šešėly“   Vincas Mykolaitis-Putinas „Altorių šešėly“ - Page 3 Icon_minitimePen. 10 22, 2010 6:53 pm

Manau nieko gero, kad numetei šią knygą. Man asmeniškai taip pat reikėjo persiversti pačią pradžią skaityti, bet ir tai neilgai laukus jau prasidėjo Liudo mąstymai apie moteris, jo dvejonės dėl pašaukimo ir panašūs dalykai. Manau, kad reikėjo truputį perlipti per save ir skaityti toliau. Bet vis tiek tikiu, kad jeigu ne dabar, ateityje vis tiek perskaitysi šią knygą, nes tai vienas iš lietuvių literatūros šedevrų.:}
Atgal į viršų Go down
http://sveciuosepaslittles.blogspot.com
alce a pois
Administratorius.
alce a pois


Pranešimų skaičius : 1295
Amžius : 32
Miestas : Kretinga/Kaunas
Registracijos data : 2008-04-29

Vincas Mykolaitis-Putinas „Altorių šešėly“ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vincas Mykolaitis-Putinas „Altorių šešėly“   Vincas Mykolaitis-Putinas „Altorių šešėly“ - Page 3 Icon_minitimeSk. 10 24, 2010 8:31 am

Šiaip sako žmonės, kad pirmi šimtas puslapių yra baisiai neįdomūs. Tai aš ir pati jau buvau nusiteikusi tam neįdomumui, bet kažkaip nebuvo labai baisu :) Manau, Virga, kad paimsi dar kada nors šią knygą :)
Atgal į viršų Go down
http://be-politikos.blogspot.com
virgen
Pastraipa.
virgen


Pranešimų skaičius : 165
Amžius : 32
Miestas : Radviliškis/Vilnius
Registracijos data : 2009-05-02

Vincas Mykolaitis-Putinas „Altorių šešėly“ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vincas Mykolaitis-Putinas „Altorių šešėly“   Vincas Mykolaitis-Putinas „Altorių šešėly“ - Page 3 Icon_minitimeSk. 10 24, 2010 8:48 am

alce a pois rašo:
Šiaip sako žmonės, kad pirmi šimtas puslapių yra baisiai neįdomūs. Tai aš ir pati jau buvau nusiteikusi tam neįdomumui, bet kažkaip nebuvo labai baisu :) Manau, Virga, kad paimsi dar kada nors šią knygą :)
bent jau greitu metu tikrai nežadu jos imti...Gal vėliau kai būsiu vyresnė,gal pribresiu tokiai knygai...bet dabar ji man visai neįdomi atrodo...Nebent skaityčiau prieš einant miegot labai jau migdanti Very Happy
Atgal į viršų Go down
AurėjaFėja
Lapas.



Pranešimų skaičius : 268
Amžius : 32
Miestas : Tarp Rietavo ir Kauno.
Registracijos data : 2009-10-24

Vincas Mykolaitis-Putinas „Altorių šešėly“ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vincas Mykolaitis-Putinas „Altorių šešėly“   Vincas Mykolaitis-Putinas „Altorių šešėly“ - Page 3 Icon_minitimeTr. 11 10, 2010 9:17 pm

Aš ją skaičiau kaip privalomos literatūros kūrinį, bet nuomonę apie šį kūrinį turėjau jau iš anksto. Mano mama visada sakydavo, kad labai geras gal net vienas geriausių jos skaitytų kūrinių. Taigi, pasamoniškai jau prieš pradėdama skaityti ir aš taip maniau.
Ir man ši knyga iš ties labai patiko. Mano lietuviškų knygų tope tikriausiai būtų pirmoje vietoje. Gal taip yra ir dėl to, kad lietuvių autorių knygų skaitau labai mažai. Vincas Mykolaitis-Putinas „Altorių šešėly“ - Page 3 692253
Atgal į viršų Go down
http://aurejafeja-perpetuo.blogspot.com/
la Tulipe
Lapas.
la Tulipe


Pranešimų skaičius : 279
Amžius : 31
Registracijos data : 2011-03-06

Vincas Mykolaitis-Putinas „Altorių šešėly“ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vincas Mykolaitis-Putinas „Altorių šešėly“   Vincas Mykolaitis-Putinas „Altorių šešėly“ - Page 3 Icon_minitimeAntr. 03 08, 2011 4:33 am

Na, tikrai įdomi knyga. Nesitikėjau, kad ji bus tokia įdomi, nors girdėjau nemažai gerų atsiliepimų.
Atgal į viršų Go down
http://perskaiciau.wordpress.com
Nuo stogo
Administratorius.
Nuo stogo


Pranešimų skaičius : 2679
Amžius : 31
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2008-04-25

Vincas Mykolaitis-Putinas „Altorių šešėly“ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vincas Mykolaitis-Putinas „Altorių šešėly“   Vincas Mykolaitis-Putinas „Altorių šešėly“ - Page 3 Icon_minitimePir. 04 04, 2011 6:52 am

jūsų komentarai skatina nebijoti ir pagaliau ją perskaityti..:) anksčiau ar vėliau vis tiek teks, jau supratau, koks nemalonus jausmas, kai per pamoką sėdi ir nesupranti, apie ką kalba
Atgal į viršų Go down
http://junior-painkiller.blogspot.com
Mažoji Fėja
Lapas.
Mažoji Fėja


Pranešimų skaičius : 271
Amžius : 30
Registracijos data : 2009-08-10

Vincas Mykolaitis-Putinas „Altorių šešėly“ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vincas Mykolaitis-Putinas „Altorių šešėly“   Vincas Mykolaitis-Putinas „Altorių šešėly“ - Page 3 Icon_minitimeŠt. 01 07, 2012 3:42 am

Netgi nuoširdžiai džiaugiuosi, jog "Altorių šešėly" yra vienuoliktos klasės privalomos literatūros sąraše. Išties, nuostabą kelianti lietuvių autoriaus knyga. Skaitydama apie Liudo Vasario vidines kovas, rodos, kovojau kartu su juo. Ir stebėjausi, ir nusivyliau ir pritariau ir džiaugiausi.Kokių tik jausmų nesukėlė! Kunigų gyvenimo apnuoginimas, karas, meilė, žmogus. Visa tai šioje knygoje aprašoma labai puikiai. Tiesa, vienintelis neigiamas(o galbūt ir teigiamas...) dalykas tas, jog ši knyga tik dar labiau atitolino nuo Bažnyčios ir Dievo.
Atgal į viršų Go down
Rututux
Pastraipa.
Rututux


Pranešimų skaičius : 161
Amžius : 27
Miestas : Klaipėda
Registracijos data : 2012-06-12

Vincas Mykolaitis-Putinas „Altorių šešėly“ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vincas Mykolaitis-Putinas „Altorių šešėly“   Vincas Mykolaitis-Putinas „Altorių šešėly“ - Page 3 Icon_minitimeKv. 05 29, 2014 7:45 am

PAGALIAU iveikiau!! Sia knyga skaiciau is dvieju kartu - pirmaji man sekesi sunkiai, perskaiciau mazdaug 60psl ir visia nieko neatsiminiau, susinervinau ir padejau knyga i salo, o antrasis kartas buvo zyyymiai sekmingesnis :) iveikiau visa ir netgi patiko, ko visaiii nesitikejau Very Happy skaiciau dienom naktim ir iveikiau mazdaug per tris savaites, kiek maziau nei tris is tikruju, bet isties galeciau teigti, kad knyga verta ir man tikrai negaila to laiko, kuri praleidau su sia knyga ^^
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Vincas Mykolaitis-Putinas „Altorių šešėly“ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vincas Mykolaitis-Putinas „Altorių šešėly“   Vincas Mykolaitis-Putinas „Altorių šešėly“ - Page 3 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Vincas Mykolaitis-Putinas „Altorių šešėly“
Atgal į viršų 
Puslapis 33Pereiti prie : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Skaitantiems :: Literatūra :: Lietuvių literatūra-
Pereiti į: