Skaitantiems
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  BLOGAS  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Draugai  PrisijungtiPrisijungti  
Mūsų blogas apie knygas - http://skaitantiems.blogspot.com - kviečiame apsilankyti!

 

 Vincas Mykolaitis-Putinas „Altorių šešėly“

Go down 
+24
angeliukas
Little_Star
Karolina.
Smitė.^
zhyrapha_
cocoro
Samantha
sandrinė
AurėjaFėja
bigare
Gweny
Dredūra.Iššukuota.
OnlyUsAndThem
Karamelinė Saulė
Beveik`
Monika
Nuo stogo
varpeliai
Justė
Dori
Žvaigždė
dutė
Džuljeta
alce a pois
28 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
Samantha
"Bendrojo skaitymo" viršininkė
Samantha


Pranešimų skaičius : 1413
Amžius : 30
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2009-02-08

Vincas Mykolaitis-Putinas „Altorių šešėly“ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vincas Mykolaitis-Putinas „Altorių šešėly“   Vincas Mykolaitis-Putinas „Altorių šešėly“ - Page 2 Icon_minitimeSk. 12 27, 2009 10:56 am

Skaičiau visą gruodį ;DD ir pagaliau pabaigiau ;] iš pradžių skaitėsi sunkiai, nervino tos smulkmenos iš kunigų gyvenimo Vincas Mykolaitis-Putinas „Altorių šešėly“ - Page 2 136652 bet per atostogas kažkaip įsibėgėjau ir įdomiau pasidarė :] nors pradėdama skaityti galvojau, kad nepatiks, pabaigus knygą nuomonė pasikeitė. Tikrai emociškai galinga knyga, visi tie svyravimai, neapsisprendimas, meilė ir pagaliau pasiryžimas padaryti tai, apie ką galvojai ištisus metus... Manau, kad ši knyga yra tikrai geras lietuvių autoriaus kūrinys. :]]]]

Be to, daug citatų išsirinkau Vincas Mykolaitis-Putinas „Altorių šešėly“ - Page 2 Icon_study
Atgal į viršų Go down
cocoro
Knygynas.
cocoro


Pranešimų skaičius : 789
Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2010-01-04

Vincas Mykolaitis-Putinas „Altorių šešėly“ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vincas Mykolaitis-Putinas „Altorių šešėly“   Vincas Mykolaitis-Putinas „Altorių šešėly“ - Page 2 Icon_minitimePir. 01 04, 2010 8:10 am

Perskaičiau per parą prisigėrus red bull. Gal todėl ji man patiko ne taip, kaip turėtų, nes spaudė terminas. Tokią knygą negalima skaityti vienu atsisėdimu. Tikėjausi iš Liudo Vasario daugiau aistros, daugiau nuodėmiškumo. būten tas ir nuvylė. Bet laikai ne tie, kad ištvirkautų be saiko
Atgal į viršų Go down
zhyrapha_
Pastraipa.
zhyrapha_


Pranešimų skaičius : 151
Amžius : 30
Miestas : Kaunas.
Registracijos data : 2009-07-29

Vincas Mykolaitis-Putinas „Altorių šešėly“ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vincas Mykolaitis-Putinas „Altorių šešėly“   Vincas Mykolaitis-Putinas „Altorių šešėly“ - Page 2 Icon_minitimeŠt. 01 16, 2010 2:34 am

Dabar skaitau.

Pradžia baisiai nuobodi, bet kuo toliau - tuo įdomiau.
Atgal į viršų Go down
http://popierius.wordpress.com
cocoro
Knygynas.
cocoro


Pranešimų skaičius : 789
Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2010-01-04

Vincas Mykolaitis-Putinas „Altorių šešėly“ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vincas Mykolaitis-Putinas „Altorių šešėly“   Vincas Mykolaitis-Putinas „Altorių šešėly“ - Page 2 Icon_minitimeŠt. 01 16, 2010 6:51 am

Vieni sako, kad pradžia žiauriai nuobodi, kai aprašinėja seminarijos gyvenimą, tradicijas ir pareigas, bet man visa informacija buvo nauja, tai su dideliu užsidegimu skaičiau
Atgal į viršų Go down
Samantha
"Bendrojo skaitymo" viršininkė
Samantha


Pranešimų skaičius : 1413
Amžius : 30
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2009-02-08

Vincas Mykolaitis-Putinas „Altorių šešėly“ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vincas Mykolaitis-Putinas „Altorių šešėly“   Vincas Mykolaitis-Putinas „Altorių šešėly“ - Page 2 Icon_minitimeŠt. 01 16, 2010 9:22 am

O man atvirkščiai- pradžia sunkiai ėjo ;D
Atgal į viršų Go down
alce a pois
Administratorius.
alce a pois


Pranešimų skaičius : 1295
Amžius : 32
Miestas : Kretinga/Kaunas
Registracijos data : 2008-04-29

Vincas Mykolaitis-Putinas „Altorių šešėly“ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vincas Mykolaitis-Putinas „Altorių šešėly“   Vincas Mykolaitis-Putinas „Altorių šešėly“ - Page 2 Icon_minitimeSk. 01 17, 2010 7:34 am

cocoro rašo:
Vieni sako, kad pradžia žiauriai nuobodi, kai aprašinėja seminarijos gyvenimą, tradicijas ir pareigas, bet man visa informacija buvo nauja, tai su dideliu užsidegimu skaičiau

man tai irgi buvo įdomu, ir dar iki dabar galvoju, ar ir šiandieniniais laikais taip yra seminarijose.. ;>
Atgal į viršų Go down
http://be-politikos.blogspot.com
cocoro
Knygynas.
cocoro


Pranešimų skaičius : 789
Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2010-01-04

Vincas Mykolaitis-Putinas „Altorių šešėly“ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vincas Mykolaitis-Putinas „Altorių šešėly“   Vincas Mykolaitis-Putinas „Altorių šešėly“ - Page 2 Icon_minitimeSk. 01 17, 2010 7:58 am

Gaila, kad ten viskas taip uždara ir apskritai neteikia jokios informacijos apie seminarijos gyvenimą. Tuoj bus mokslo mugė litexpo, tai reikės paklausinėti jų :DD
Atgal į viršų Go down
alce a pois
Administratorius.
alce a pois


Pranešimų skaičius : 1295
Amžius : 32
Miestas : Kretinga/Kaunas
Registracijos data : 2008-04-29

Vincas Mykolaitis-Putinas „Altorių šešėly“ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vincas Mykolaitis-Putinas „Altorių šešėly“   Vincas Mykolaitis-Putinas „Altorių šešėly“ - Page 2 Icon_minitimePir. 01 18, 2010 5:20 am

:DDD aš jau praeitais metais norėjau prieiti :DDD bet nieko nepasakotų ;/ bent jau tiesos Very Happy manau.
Atgal į viršų Go down
http://be-politikos.blogspot.com
cocoro
Knygynas.
cocoro


Pranešimų skaičius : 789
Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2010-01-04

Vincas Mykolaitis-Putinas „Altorių šešėly“ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vincas Mykolaitis-Putinas „Altorių šešėly“   Vincas Mykolaitis-Putinas „Altorių šešėly“ - Page 2 Icon_minitimePir. 01 18, 2010 5:43 am

Mums tai tikrai nieko nepasakotų, nes mes net neturim ten galimybės patekti Very Happy. Bet reikia nusiųsti kokį šnipą klasioką, kad paklausinėtų Very Happy. Šiaip tikrai įdomu ar tokios pat tradicijos aprašomos kaip ir Altoriuose. Dar įdomu tas, kad Putino gyvenimo istorija labai panaši į Vasario. Buvo apkaltintis per dideliu autobiografiškumu
p.s. radau http://www.seminarija.lt/index.php?id=12. viskas nufotografuota. jie net sporto salę turi
Atgal į viršų Go down
alce a pois
Administratorius.
alce a pois


Pranešimų skaičius : 1295
Amžius : 32
Miestas : Kretinga/Kaunas
Registracijos data : 2008-04-29

Vincas Mykolaitis-Putinas „Altorių šešėly“ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vincas Mykolaitis-Putinas „Altorių šešėly“   Vincas Mykolaitis-Putinas „Altorių šešėly“ - Page 2 Icon_minitimeTr. 01 20, 2010 7:54 am

oho ;o kokia graži seminarija, pasakyčiau ;D nes kai skaitau Altorius, tai įsivaizduoju tokią.. brr. ;D
Atgal į viršų Go down
http://be-politikos.blogspot.com
cocoro
Knygynas.
cocoro


Pranešimų skaičius : 789
Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2010-01-04

Vincas Mykolaitis-Putinas „Altorių šešėly“ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vincas Mykolaitis-Putinas „Altorių šešėly“   Vincas Mykolaitis-Putinas „Altorių šešėly“ - Page 2 Icon_minitimeTr. 01 20, 2010 8:15 am

Tokia brrr turbūt ir yra Kaune Very Happy. Vilniuj, tai naują pastatė, tai jiems pasisekė. Bet man Kauno jaučiu labiau patiktų. Tas brrr kažkaip labiau kunigams tinka. Kauniečiai turbūs sporto salės neturi Very Happy
Atgal į viršų Go down
alce a pois
Administratorius.
alce a pois


Pranešimų skaičius : 1295
Amžius : 32
Miestas : Kretinga/Kaunas
Registracijos data : 2008-04-29

Vincas Mykolaitis-Putinas „Altorių šešėly“ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vincas Mykolaitis-Putinas „Altorių šešėly“   Vincas Mykolaitis-Putinas „Altorių šešėly“ - Page 2 Icon_minitimeKv. 01 21, 2010 4:48 am

man tai dabar jau kaip tik atrodo, kad geriau kunigams gyventi šviesiai ir moderniai, jei nori daryt kokią nors įtaką žmonėms, nes dabar nebereikia tų tokių niūrių.. Very Happy
Atgal į viršų Go down
http://be-politikos.blogspot.com
cocoro
Knygynas.
cocoro


Pranešimų skaičius : 789
Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2010-01-04

Vincas Mykolaitis-Putinas „Altorių šešėly“ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vincas Mykolaitis-Putinas „Altorių šešėly“   Vincas Mykolaitis-Putinas „Altorių šešėly“ - Page 2 Icon_minitimeSk. 01 24, 2010 9:51 pm

Gal tuomet į bažnyčias pritrauks daugiau jaunimo. aš nežinau kokiais būdais mane ten pritrauktų. aš esu netikinti, tai "Altorių šešėly" kartais nelabai patikdavo dėl to.
Atgal į viršų Go down
alce a pois
Administratorius.
alce a pois


Pranešimų skaičius : 1295
Amžius : 32
Miestas : Kretinga/Kaunas
Registracijos data : 2008-04-29

Vincas Mykolaitis-Putinas „Altorių šešėly“ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vincas Mykolaitis-Putinas „Altorių šešėly“   Vincas Mykolaitis-Putinas „Altorių šešėly“ - Page 2 Icon_minitimePir. 01 25, 2010 8:10 am

aš irgi tokia pati Very Happy bet vis tiek tenka lankytis bažnyčioj. o jei pritrauktų kaip nors įdomiai (Kretingoj šiaip visai nieko), tai ir dažniau nueičiau Very Happy
Atgal į viršų Go down
http://be-politikos.blogspot.com
cocoro
Knygynas.
cocoro


Pranešimų skaičius : 789
Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2010-01-04

Vincas Mykolaitis-Putinas „Altorių šešėly“ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vincas Mykolaitis-Putinas „Altorių šešėly“   Vincas Mykolaitis-Putinas „Altorių šešėly“ - Page 2 Icon_minitimePir. 01 25, 2010 8:17 am

O kaip Kretingoj? Pas mus išvis nieko gero. Vieną vienintelį kartą jaučiausi gerai, kai pas mus vyko orkestrų festivalis ir grojo The Beatles dainas ir visi šoko Very Happy.
Tokia bažnyčia, kuri pateikta Altoriuose, man visiškai nepatinka. Tas griežtumas kaip tik nuo Dievo gali nutolinti.
Atgal į viršų Go down
alce a pois
Administratorius.
alce a pois


Pranešimų skaičius : 1295
Amžius : 32
Miestas : Kretinga/Kaunas
Registracijos data : 2008-04-29

Vincas Mykolaitis-Putinas „Altorių šešėly“ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vincas Mykolaitis-Putinas „Altorių šešėly“   Vincas Mykolaitis-Putinas „Altorių šešėly“ - Page 2 Icon_minitimeTr. 01 27, 2010 5:23 am

Tokia tai ir man nepatinka Very Happy
O Kretingoj tai vienuoliai veda mišias, jie tokie jaunatviški ir faini, gražiai bendrauja. Daug jaunimo ir apskritai daug tikinčiųjų eina į bažnyčią, net ir paprastą sekmadienį gali nerast kur atsisėst, jei ateini truputį vėliau. Būna ir jaunimui mišios, bet jose dar nesu buvusi. Gražiai gieda. Tiksliau, atrodo, kad dainuoja ;D Ir kas svarbiausia, nereikia daug kartų klauptis ;DDD
Atgal į viršų Go down
http://be-politikos.blogspot.com
cocoro
Knygynas.
cocoro


Pranešimų skaičius : 789
Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2010-01-04

Vincas Mykolaitis-Putinas „Altorių šešėly“ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vincas Mykolaitis-Putinas „Altorių šešėly“   Vincas Mykolaitis-Putinas „Altorių šešėly“ - Page 2 Icon_minitimeTr. 01 27, 2010 5:54 am

Nerealu. Kai buvau šeštokė lankiau parapiją. Pas mus atvažiuodavo labai smagių žmogelių iš Vilniaus, mes valgydavome, žaisdavome. Ten buvo įvairau amžiaus žmonių, elgėmės kaip šeima. Mums vesdavo specialias mišias per kurias giedodavo. Tai vieninteliai metai, kuomet savo noru lankiausi bažnyčioje.
Atgal į viršų Go down
varpeliai
Žodis.
varpeliai


Pranešimų skaičius : 69
Amžius : 31
Registracijos data : 2008-11-29

Vincas Mykolaitis-Putinas „Altorių šešėly“ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vincas Mykolaitis-Putinas „Altorių šešėly“   Vincas Mykolaitis-Putinas „Altorių šešėly“ - Page 2 Icon_minitimePen. 03 05, 2010 7:43 am

Įtraukiantis romanas.Dabar laukiu spektaklio šį mėnesį, pagal pirmą dalį
Atgal į viršų Go down
sandrinė
Spaustuvė.
sandrinė


Pranešimų skaičius : 1227
Amžius : 30
Miestas : Alytus
Registracijos data : 2009-03-14

Vincas Mykolaitis-Putinas „Altorių šešėly“ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vincas Mykolaitis-Putinas „Altorių šešėly“   Vincas Mykolaitis-Putinas „Altorių šešėly“ - Page 2 Icon_minitimePen. 06 25, 2010 8:44 pm

Skaitau ir mėgaujuosi. Tokia artima knyga, ne tikėjimo klausimo, o tuo, kad irgi nelabai suprantu, ko noriu ir pnš. Plačiau pasisakysiu perskaičiusi.
Atgal į viršų Go down
http://sandrineslasai.blogspot.com
Monika
Dalis.
Monika


Pranešimų skaičius : 410
Amžius : 31
Miestas : Jurbarkas/Vilnius
Registracijos data : 2009-06-07

Vincas Mykolaitis-Putinas „Altorių šešėly“ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vincas Mykolaitis-Putinas „Altorių šešėly“   Vincas Mykolaitis-Putinas „Altorių šešėly“ - Page 2 Icon_minitimePir. 06 28, 2010 7:08 am

kažkaip šita knyga manęs nevilioja, bet prižadėjau sau, kad jau liepos mėnesį pradėsiu ją skaityti, kad spėčiau užbaigti iki naujų mokslo metų. Neutral
Atgal į viršų Go down
sandrinė
Spaustuvė.
sandrinė


Pranešimų skaičius : 1227
Amžius : 30
Miestas : Alytus
Registracijos data : 2009-03-14

Vincas Mykolaitis-Putinas „Altorių šešėly“ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vincas Mykolaitis-Putinas „Altorių šešėly“   Vincas Mykolaitis-Putinas „Altorių šešėly“ - Page 2 Icon_minitimeTr. 06 30, 2010 9:45 pm

Viena geriausių mano kada nors skaitytų knygų. Viskas taip dailiai, tikroviškai pavaizduota, kiekvienas žodis savo vietoje, kiekviena dvejonė priverčia ir tave dvejoti dėl savo ateities, rodos, kad taip norėtum pasikalbėti su Liudu Vasariu, paklausti, kaip jis galėjo tiek ištverti, daugiausia savo viduje, kaip jo nesuvaržė ta atsakomybę. Atrodo, iš pradžių smerkiau jį, kad jis dvejoja dėl tokio kilnaus pašaukimo, bet kai knyga baigėsi - aš jo pasirinkimo visiškai nesmerkiau, nes taip turėjo būti, atrodo, kad jei ir aš turėčiau tiek drąsos, aš tiek pat padaryčiau dėl savo asmeninės laisvės, savo svajonių, neatsižvelgčiau net į savo tėvų norus, viltis, galėčiau juos įskaudinti, bet man šeima tikriausiai pernelyg brangi. Ach, kiek apmąstymų pasiliko manyje perskaičius šią knygą.

Nuo stogo. rašo:
o man teko girdėti, kad ją peiktų
Pradėjau skaityti su nuostata, kad gali būti labai sunki knyga, nes tikrai ją kai kurie peikia, bet jau nuo pirmų puslapių norėjau surikti, kad mane apgavo.
Atgal į viršų Go down
http://sandrineslasai.blogspot.com
Monika
Dalis.
Monika


Pranešimų skaičius : 410
Amžius : 31
Miestas : Jurbarkas/Vilnius
Registracijos data : 2009-06-07

Vincas Mykolaitis-Putinas „Altorių šešėly“ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vincas Mykolaitis-Putinas „Altorių šešėly“   Vincas Mykolaitis-Putinas „Altorių šešėly“ - Page 2 Icon_minitimeKv. 07 29, 2010 4:02 am

Šita knyga tik patvirtino, kad apie knygas negalima spręsti iš viršelių. ( ir kitų nuomonių ) Daug kas sakė, kad neįdomi knyga, sunkiai skaitoma, bet... Mano nuomonė kitokia. Aišku, buvo vietų, kurias norėjai greitai perskaityti, nes tie visi gamtos aprašymai mane šiek tiek 'trumpino'. Bet knyga tikrai įdomi. Visi tie apmąstymai, Liudo išgyvenimai, seminarijos ir kitų kunigų gyvenimai... Pradėjus skaityti knygą, jau susidarė nuojauta, kad jis mes kunigystę, ir neapsirikau, bet nesitikėjau (turbūt tiks žodis) - tragiškos pabaigos. Ir nesitikėjau, kad jis liks su trečiąja mergina, kuri turėjo įtakos jo gyvenimui. Bet vat kaip būna.
Atgal į viršų Go down
Smitė.^
Biblioteka.
Smitė.^


Pranešimų skaičius : 712
Amžius : 30
Miestas : Kuršėnai
Registracijos data : 2008-06-15

Vincas Mykolaitis-Putinas „Altorių šešėly“ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vincas Mykolaitis-Putinas „Altorių šešėly“   Vincas Mykolaitis-Putinas „Altorių šešėly“ - Page 2 Icon_minitimeKv. 07 29, 2010 10:50 am

sandrinė rašo:
<...> kai kurie peikia.
Monika rašo:
Daug kas sakė, kad neįdomi knyga, sunkiai skaitoma.

Very Happy Rašot, kad daugeliui nepatikusi knyga, o štai jau kelintas žmogus čion vien tik teigiamai atsiliepia. Aš ir neįžvelgiau jokio nuobodumo šioj knygoj. Jėj, kaip ji man patinka - lig šiolei dar niekad nebuvo tekę įsigauti pro seminarijos sienas, o čia informacijos - kiek tik nori! Nepaisant, kad lietuvių literatūrą pažįstu kiek prasčiau nei savo penkis pirštus, šį kūrinį galiu rašyti į savo mėgstamiausių mūsų tautos šedevrų sąrašą.

Ar teisybė, kad "Altorių šešėly" - Putino autobiografinė knyga? (Tingiu skaityt visus tuos 4 puslapius, ieškodama atsakymo.)
Atgal į viršų Go down
alce a pois
Administratorius.
alce a pois


Pranešimų skaičius : 1295
Amžius : 32
Miestas : Kretinga/Kaunas
Registracijos data : 2008-04-29

Vincas Mykolaitis-Putinas „Altorių šešėly“ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vincas Mykolaitis-Putinas „Altorių šešėly“   Vincas Mykolaitis-Putinas „Altorių šešėly“ - Page 2 Icon_minitimeKv. 07 29, 2010 11:24 pm

joje labai daug autobiografiskumo faktu, bet jis pats grieztai paneigia tai, kad knyga autobiografine. ;]
Atgal į viršų Go down
http://be-politikos.blogspot.com
Karolina.
Žodis.
Karolina.


Pranešimų skaičius : 72
Amžius : 30
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2010-08-23

Vincas Mykolaitis-Putinas „Altorių šešėly“ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vincas Mykolaitis-Putinas „Altorių šešėly“   Vincas Mykolaitis-Putinas „Altorių šešėly“ - Page 2 Icon_minitimePir. 08 23, 2010 6:59 am

dulksta mano knygų lentynoje.. noriu perskaityti, bet kažkaip nesusiruošiu. gaila, kad vasara neperskaičiau, rudenį bus mažiau laiko.. na, ką gi, prižadu sau (o Jūs man turėsit mano pažadą primint xD), kad iki Naujųjų ją perskaitysiu.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Vincas Mykolaitis-Putinas „Altorių šešėly“ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vincas Mykolaitis-Putinas „Altorių šešėly“   Vincas Mykolaitis-Putinas „Altorių šešėly“ - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Vincas Mykolaitis-Putinas „Altorių šešėly“
Atgal į viršų 
Puslapis 23Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Skaitantiems :: Literatūra :: Lietuvių literatūra-
Pereiti į: