Skaitantiems
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  BLOGAS  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Draugai  PrisijungtiPrisijungti  
Mūsų blogas apie knygas - http://skaitantiems.blogspot.com - kviečiame apsilankyti!

 

 Jerry Spinelli "Žvaigždė"

Go down 
+32
PinkPoppy
Tokuteka
J'adore
Rasa
la Tulipe
The Sweetest Downfall
summer sun
Burzuazija
sandrinė
sausainiuke_Rrr
Notė.
Džuljeta
etoilė.
langueur
Mažoji Fėja
Pookė
Dovilė_
evelina00
Monika
Elle.*
Amplitudė
varpeliai
vaisines
Mymius.
Karamelinė Saulė
LaLamber
Smitė.^
DroWnie
Nuo stogo
bublė.
Asmenybė
Tatika
36 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Nuo stogo
Administratorius.
Nuo stogo


Pranešimų skaičius : 2679
Amžius : 31
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2008-04-25

Jerry Spinelli "Žvaigždė" - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jerry Spinelli "Žvaigždė"   Jerry Spinelli "Žvaigždė" - Page 2 Icon_minitimeŠt. 03 13, 2010 11:59 pm

sausainiuke_Rrr rašo:
Kažkada sesuo skaitė išrauką, bet nepatiko. O vėliau aš tą knygą padovanojau draugei. Nežinau ar jai patiko. Kažkaip vis nepaklausiu. 

hm..įdomu, kodėl dovanoji draugei knygą, kuri tau pačiai nepatiko? Very Happy tiesiog smalsu
Atgal į viršų Go down
http://junior-painkiller.blogspot.com
sandrinė
Spaustuvė.
sandrinė


Pranešimų skaičius : 1227
Amžius : 30
Miestas : Alytus
Registracijos data : 2009-03-14

Jerry Spinelli "Žvaigždė" - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jerry Spinelli "Žvaigždė"   Jerry Spinelli "Žvaigždė" - Page 2 Icon_minitimeSk. 03 14, 2010 12:13 am

Man nežinau, gavau aš ją dovanų, bet nelabai paliko didelį įspūdį, pasirodė, kažkas skaityto jau, kažkur matyto ir pats rašymo stilius toks neįdomus.
Atgal į viršų Go down
http://sandrineslasai.blogspot.com
sausainiuke_Rrr
Skyrius.
sausainiuke_Rrr


Pranešimų skaičius : 339
Amžius : 28
Miestas : Anykščiai
Registracijos data : 2010-03-13

Jerry Spinelli "Žvaigždė" - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jerry Spinelli "Žvaigždė"   Jerry Spinelli "Žvaigždė" - Page 2 Icon_minitimeSk. 03 14, 2010 5:06 am

Nuo stogo. rašo:
sausainiuke_Rrr rašo:
Kažkada sesuo skaitė išrauką, bet nepatiko. O vėliau aš tą knygą padovanojau draugei. Nežinau ar jai patiko. Kažkaip vis nepaklausiu. 

hm..įdomu, kodėl dovanoji draugei knygą, kuri tau pačiai nepatiko? Very Happy tiesiog smalsu
 Kiekvieno skonis skirtingas ir jai galbūt ta knyga labai patiko. Ir kai sesuo man ją skaitė aš nelabai klausiausi, todėl man ir nepatiko, bet jei dabar paskaityčiau gal galvočiau visai kitaip. :)
Atgal į viršų Go down
http://www.beaprote.tumblr.com
Burzuazija
Sakinys.
Burzuazija


Pranešimų skaičius : 123
Amžius : 29
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2010-04-06

Jerry Spinelli "Žvaigždė" - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jerry Spinelli "Žvaigždė"   Jerry Spinelli "Žvaigždė" - Page 2 Icon_minitimeŠt. 06 19, 2010 5:21 am

Man ji labai patiko. Tikrai gera knyga. Net prisimenu patariau draugei paskaityti, bet ji taip ir neperskaitė.
Atgal į viršų Go down
http://po-lasa-po-lasa.blogspot.com
summer sun
Žodis.
summer sun


Pranešimų skaičius : 81
Amžius : 29
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2010-07-07

Jerry Spinelli "Žvaigždė" - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jerry Spinelli "Žvaigždė"   Jerry Spinelli "Žvaigždė" - Page 2 Icon_minitimeTr. 07 21, 2010 12:10 am

man visai patiko, nors prie geriausiu (is savo skaitytu) nepriskirciau.
Atgal į viršų Go down
The Sweetest Downfall
Raidė.
The Sweetest Downfall


Pranešimų skaičius : 6
Amžius : 28
Registracijos data : 2010-10-06

Jerry Spinelli "Žvaigždė" - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jerry Spinelli "Žvaigždė"   Jerry Spinelli "Žvaigždė" - Page 2 Icon_minitimeTr. 10 06, 2010 7:58 am

Šitą perskaičiau praėjusią vasarą. Įkrito giliai į širdutę, patiko rašymo būdas ir visi netradiciniai žodžiai. Pati knygos mintis - super.
Atgal į viršų Go down
la Tulipe
Lapas.
la Tulipe


Pranešimų skaičius : 279
Amžius : 31
Registracijos data : 2011-03-06

Jerry Spinelli "Žvaigždė" - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jerry Spinelli "Žvaigždė"   Jerry Spinelli "Žvaigždė" - Page 2 Icon_minitimeAntr. 03 08, 2011 4:40 am

Kai skaičiau (prieš ketverius metus), labai patiko. Pabaiga labai nuliūdino. Vis dar išlikusios kai kurios scenos iš knygos..
Atgal į viršų Go down
http://perskaiciau.wordpress.com
Rasa
Raidė.
Rasa


Pranešimų skaičius : 27
Amžius : 27
Registracijos data : 2011-08-04

Jerry Spinelli "Žvaigždė" - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jerry Spinelli "Žvaigždė"   Jerry Spinelli "Žvaigždė" - Page 2 Icon_minitimeKv. 08 04, 2011 9:11 am

Įdomi, savotiška knyga.
Nors nepasakyčiau, kad man ji patiko.
Užkliuvo ta pati Žvaigždė, kažkokia priplaukusi.:d

Atgal į viršų Go down
J'adore
Skyrius.
J'adore


Pranešimų skaičius : 359
Amžius : 26
Miestas : Panevėžys
Registracijos data : 2011-12-12

Jerry Spinelli "Žvaigždė" - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jerry Spinelli "Žvaigždė"   Jerry Spinelli "Žvaigždė" - Page 2 Icon_minitimeAntr. 12 27, 2011 9:57 am

Super knyga. Ir pati Žvaigždė galėtų būti idealu ne vienam žmogui.
Atgal į viršų Go down
Tokuteka
Pastraipa.
Tokuteka


Pranešimų skaičius : 173
Amžius : 25
Miestas : Klaipėda.
Registracijos data : 2010-08-22

Jerry Spinelli "Žvaigždė" - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jerry Spinelli "Žvaigždė"   Jerry Spinelli "Žvaigždė" - Page 2 Icon_minitimeTr. 12 28, 2011 10:10 pm

Žadėjau nusipirkt, bet buvo gaila iš tėčio visus pinigus išleist. Ir be to, mano norimų perskaityt knygų vien namie kalnas, o ką šnekėt apie tas, kur ruošiuosi pasiimt iš bibliotekos..
Šiaip neprasta knyga atrodo, reiktų perskaityti.
Atgal į viršų Go down
http://padayum.tumblr.com/
PinkPoppy
Raidė.



Pranešimų skaičius : 8
Amžius : 31
Registracijos data : 2012-04-27

Jerry Spinelli "Žvaigždė" - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jerry Spinelli "Žvaigždė"   Jerry Spinelli "Žvaigždė" - Page 2 Icon_minitimePen. 04 27, 2012 11:20 pm

tokia visai nebloga knyga :} na žinoma, parašyta ji gan buitiškai ir neįmantriai, bet turinys gan įkvėpiantis
Atgal į viršų Go down
Gabriele250
Skiemuo.
Gabriele250


Pranešimų skaičius : 52
Amžius : 29
Registracijos data : 2011-12-03

Jerry Spinelli "Žvaigždė" - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jerry Spinelli "Žvaigždė"   Jerry Spinelli "Žvaigždė" - Page 2 Icon_minitimeŠt. 05 12, 2012 6:21 am

Atrodo labai įdomi. Būtinai perskaitysiu. :)
Atgal į viršų Go down
Rututux
Pastraipa.
Rututux


Pranešimų skaičius : 161
Amžius : 27
Miestas : Klaipėda
Registracijos data : 2012-06-12

Jerry Spinelli "Žvaigždė" - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jerry Spinelli "Žvaigždė"   Jerry Spinelli "Žvaigždė" - Page 2 Icon_minitimeAntr. 06 12, 2012 11:21 pm

Skaičiau turbūt prieš kelerius metus. Ir vėlgi nebuvo ta knyga, kuri pernelyg įsiminė, tačiau iš to ką pamenu suprantu, kad nereikia būti tokiam, kaip kiti.
Atgal į viršų Go down
vegas girl
Raidė.
vegas girl


Pranešimų skaičius : 28
Amžius : 27
Miestas : united states of narnia
Registracijos data : 2012-07-01

Jerry Spinelli "Žvaigždė" - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jerry Spinelli "Žvaigždė"   Jerry Spinelli "Žvaigždė" - Page 2 Icon_minitimeAntr. 07 03, 2012 4:38 am

Labai patiko ši knyga, neseniai baigiau skaityt. Ji įeina į tą sąrašą knygų, kurias skaityčiau dar kartą :)
Atgal į viršų Go down
horizonless
Raidė.
horizonless


Pranešimų skaičius : 15
Amžius : 28
Miestas : Klaipėda
Registracijos data : 2012-08-03

Jerry Spinelli "Žvaigždė" - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jerry Spinelli "Žvaigždė"   Jerry Spinelli "Žvaigždė" - Page 2 Icon_minitimePen. 08 03, 2012 7:12 pm

Knyga iš tikrųjų verta tvirto 8, kadangi kyla noras ją sutrumpinti (panašiai nutinka su filmais, na, supratote mane). Kai kurios ištraukos yra labai linksmos ir netgi vertos tapti kasdiene motivacija. Priskirčiau prie kategorijos "relax".
Atgal į viršų Go down
https://www.facebook.com/h0rizonless
Sponsored content





Jerry Spinelli "Žvaigždė" - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jerry Spinelli "Žvaigždė"   Jerry Spinelli "Žvaigždė" - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Jerry Spinelli "Žvaigždė"
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Skaitantiems :: Literatūra :: Jaunimo literatūra-
Pereiti į: