Skaitantiems
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  BLOGAS  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Draugai  PrisijungtiPrisijungti  
Mūsų blogas apie knygas - http://skaitantiems.blogspot.com - kviečiame apsilankyti!

 

 Frances Thomas „Radau tavo dienoraštį“

Go down 
+10
Leila
lialia
Šerey
Chlortig
Tiesos melagė
Feliksa
bublė.
nigota
LaLamber
Nuo stogo
14 posters
AutoriusPranešimas
Nuo stogo
Administratorius.
Nuo stogo


Pranešimų skaičius : 2679
Amžius : 31
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2008-04-25

Frances Thomas „Radau tavo dienoraštį“ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Frances Thomas „Radau tavo dienoraštį“   Frances Thomas „Radau tavo dienoraštį“ Icon_minitimePen. 05 30, 2008 11:06 pm

Frances Thomas „Radau tavo dienoraštį“ 9955-16-070-5
Frances Thomas
Radau tavo dienoraštį
96psl.

Aišku, dienoraštis yra privatus reikalas, bet Tomas Palmeris randa jį šiukšlių konteineryje, todėl pamano, kad gali perskaityti. Ir jam pasidaro labai įdomu. Hana rašo apie savo susižavėjimą anglų kalbos mokytoju. Tomas jaučia, kad tai gali būti nelinksma istorija. Norėtų perspėti Haną, bet kaip ją rasti? Gal dienoraštyje aptiks kokių užuominų apie gyvenamąją vietą, mokyklą? Ar jam pavyks?
Atgal į viršų Go down
http://junior-painkiller.blogspot.com
LaLamber
Pastraipa.
LaLamber


Pranešimų skaičius : 147
Amžius : 29
Registracijos data : 2008-05-04

Frances Thomas „Radau tavo dienoraštį“ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Frances Thomas „Radau tavo dienoraštį“   Frances Thomas „Radau tavo dienoraštį“ Icon_minitimePen. 05 30, 2008 11:39 pm

Man labai patiko.
Tokia neeilinė.
Atgal į viršų Go down
Nuo stogo
Administratorius.
Nuo stogo


Pranešimų skaičius : 2679
Amžius : 31
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2008-04-25

Frances Thomas „Radau tavo dienoraštį“ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Frances Thomas „Radau tavo dienoraštį“   Frances Thomas „Radau tavo dienoraštį“ Icon_minitimePen. 05 30, 2008 11:53 pm

O aš visai neseniai baigiau ir man labai nepatiko. Tik kažkaip nebuvo gaila laiko tokiai plonai knygutei. ;D
Tas mokytojas man kėlė pasišlykštėjimą, jos naivumas - pasibjaurėjimą, net ne gailestį. Vienintelis ten normalesnis buvo Tomas. Bet nu ką žinau, man net pats rašymo stilius nelabai patiko, toks paprastas, susidedantis iš kasdieniškų žodžių ir labai lengvas. Man, kaip supratau, per lengvas.
Knyga nesukėlė jokių įdomių minčių.
Atgal į viršų Go down
http://junior-painkiller.blogspot.com
LaLamber
Pastraipa.
LaLamber


Pranešimų skaičius : 147
Amžius : 29
Registracijos data : 2008-05-04

Frances Thomas „Radau tavo dienoraštį“ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Frances Thomas „Radau tavo dienoraštį“   Frances Thomas „Radau tavo dienoraštį“ Icon_minitimeŠt. 05 31, 2008 1:06 am

Man tai ir nesinori skaityt tų sunkiausių knygų, kur kas antras žodis nesuprantamas... ;DD
Atgal į viršų Go down
Nuo stogo
Administratorius.
Nuo stogo


Pranešimų skaičius : 2679
Amžius : 31
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2008-04-25

Frances Thomas „Radau tavo dienoraštį“ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Frances Thomas „Radau tavo dienoraštį“   Frances Thomas „Radau tavo dienoraštį“ Icon_minitimeŠt. 05 31, 2008 2:48 am

Aš juk apie tokias ir nekalbu. (:
Aš apie tokias, iš kurių galima sužinoti ką nors naujo, pasimokyti.
alien
Atgal į viršų Go down
http://junior-painkiller.blogspot.com
Svečias
Svečias




Frances Thomas „Radau tavo dienoraštį“ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Frances Thomas „Radau tavo dienoraštį“   Frances Thomas „Radau tavo dienoraštį“ Icon_minitimeŠt. 05 31, 2008 3:10 am

Man visai patiko, bet senokai skaičiau ir nelabai beprisimenu.
Atgal į viršų Go down
nigota
Lapas.
nigota


Pranešimų skaičius : 271
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai
Registracijos data : 2008-04-26

Frances Thomas „Radau tavo dienoraštį“ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Frances Thomas „Radau tavo dienoraštį“   Frances Thomas „Radau tavo dienoraštį“ Icon_minitimeŠt. 05 31, 2008 4:31 am

Neseniai skaičiau. Vidutiniška tokia, bet pabaiga patiko.
Atgal į viršų Go down
bublė.
Pastraipa.
bublė.


Pranešimų skaičius : 148
Amžius : 30
Miestas : Panevėžys.
Registracijos data : 2008-04-26

Frances Thomas „Radau tavo dienoraštį“ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Frances Thomas „Radau tavo dienoraštį“   Frances Thomas „Radau tavo dienoraštį“ Icon_minitimeSk. 06 01, 2008 6:41 am

Man patiko, tik kiek prisimenu, man reikėjo tikslios pabaigos.
Kiek prisimenu ten knyga baigėsi tokiais žodžiais „Radau Tavo dienoraštį“ ar kažkas panašaus.
Atgal į viršų Go down
Nuo stogo
Administratorius.
Nuo stogo


Pranešimų skaičius : 2679
Amžius : 31
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2008-04-25

Frances Thomas „Radau tavo dienoraštį“ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Frances Thomas „Radau tavo dienoraštį“   Frances Thomas „Radau tavo dienoraštį“ Icon_minitimeSk. 06 01, 2008 8:22 am

Mhm, tokiais. Manau ši knyga tiktų antrąjam konkursui.
Atgal į viršų Go down
http://junior-painkiller.blogspot.com
Feliksa
Junginys.
Feliksa


Pranešimų skaičius : 97
Amžius : 31
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2008-07-31

Frances Thomas „Radau tavo dienoraštį“ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Frances Thomas „Radau tavo dienoraštį“   Frances Thomas „Radau tavo dienoraštį“ Icon_minitimeTr. 08 13, 2008 12:47 am

ziuriu cia daug kam sita patiko, as paieskosiu perskaitysiu.. sudomino mane..
Atgal į viršų Go down
http://mcrstm.freeforumpro.com
Tiesos melagė
Pastraipa.
Tiesos melagė


Pranešimų skaičius : 150
Amžius : 29
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2008-06-24

Frances Thomas „Radau tavo dienoraštį“ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Frances Thomas „Radau tavo dienoraštį“   Frances Thomas „Radau tavo dienoraštį“ Icon_minitimeSk. 08 17, 2008 3:13 am

Norėčiau perskaityt,bet neradau bibliotekoj šiūlios... No
Atgal į viršų Go down
http://www.magija.ten.lt
Chlortig
Raidė.



Pranešimų skaičius : 14
Amžius : 30
Registracijos data : 2009-04-13

Frances Thomas „Radau tavo dienoraštį“ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Frances Thomas „Radau tavo dienoraštį“   Frances Thomas „Radau tavo dienoraštį“ Icon_minitimePir. 06 08, 2009 12:30 am

Tikrai įdomi knyga. Bet kaip jau minėjo... Trūko užtikrintos pabaigos. Tos Hanos reakcijos, kad rado jos dienoraštį.

Man tai tikrai patiko šią knygą skaityti.
Atgal į viršų Go down
Šerey
Skiemuo.
Šerey


Pranešimų skaičius : 36
Amžius : 28
Miestas : Išgalvotas ;D
Registracijos data : 2009-06-13

Frances Thomas „Radau tavo dienoraštį“ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Frances Thomas „Radau tavo dienoraštį“   Frances Thomas „Radau tavo dienoraštį“ Icon_minitimeŠt. 06 13, 2009 5:35 am

Liabai patiko.Paskui su kita klasioke bijojom gyfos mokytojo.Prisifantazavusios buvom kai abi perskaitėm šitą knygą.xDD
Atgal į viršų Go down
lialia
Žodis.
lialia


Pranešimų skaičius : 64
Amžius : 29
Miestas : Šilutė
Registracijos data : 2009-07-09

Frances Thomas „Radau tavo dienoraštį“ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Frances Thomas „Radau tavo dienoraštį“   Frances Thomas „Radau tavo dienoraštį“ Icon_minitimePir. 08 17, 2009 2:08 am

Man irgi patiko ši knygutė. Na taip, ji neužtikrinta, vietomis šlykštoka, be aiškios pabaigos, bet tikrai man patiko:) Ji mane sujaudino.
Atgal į viršų Go down
lialia
Žodis.
lialia


Pranešimų skaičius : 64
Amžius : 29
Miestas : Šilutė
Registracijos data : 2009-07-09

Frances Thomas „Radau tavo dienoraštį“ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Frances Thomas „Radau tavo dienoraštį“   Frances Thomas „Radau tavo dienoraštį“ Icon_minitimePir. 08 17, 2009 2:10 am

Šerey rašo:
Liabai patiko.Paskui su kita klasioke bijojom gyfos mokytojo.Prisifantazavusios buvom kai abi perskaitėm šitą knygą.xDD


Na jau! Neišsigalvokit, juk viskas tik sukurta Very Happy
Atgal į viršų Go down
Leila
Raidė.



Pranešimų skaičius : 3
Amžius : 29
Miestas : Kazlu ruda
Registracijos data : 2009-08-19

Frances Thomas „Radau tavo dienoraštį“ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Frances Thomas „Radau tavo dienoraštį“   Frances Thomas „Radau tavo dienoraštį“ Icon_minitimePen. 08 21, 2009 4:15 am

Ohh , patiko man šita, tikrai vietomis šlykštoka, bet vistiek norėjosi skaityt toliau, tik va , gaila kad neužbaigta tokia Sad .per pora valandu sudorojau, tokia labai lengvutė ;p
Atgal į viršų Go down
Smitė.^
Biblioteka.
Smitė.^


Pranešimų skaičius : 712
Amžius : 30
Miestas : Kuršėnai
Registracijos data : 2008-06-15

Frances Thomas „Radau tavo dienoraštį“ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Frances Thomas „Radau tavo dienoraštį“   Frances Thomas „Radau tavo dienoraštį“ Icon_minitimeTr. 02 03, 2010 6:37 am

Jėzau! O iš ir galvoju, kokios čia knygos pažįstamos scenos taip dažnai prieš akis iššoka... ;D Dar dabar prisimenu: "kas gi galėtų savo vaiką pavadinti Hana Green?".
Iš tiesų, pastebėjau, kad man patinka knygos, kuriose pasakotojas dėsto savo istoriją kažkokiam konkrečiai įvardintam asmeniui, o įnikęs į kūrinį, susitapatini su juo, tuo klausančiu herojumi. Taip tarsi ir pats skaitytojas užsideda tam tikrą kaukę, įsitraukia į knygą dar labiau nei įprastai. ;)
Atgal į viršų Go down
devilishchocolate
Raidė.
devilishchocolate


Pranešimų skaičius : 31
Amžius : 28
Miestas : Londonas
Registracijos data : 2010-08-11

Frances Thomas „Radau tavo dienoraštį“ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Frances Thomas „Radau tavo dienoraštį“   Frances Thomas „Radau tavo dienoraštį“ Icon_minitimeTr. 08 11, 2010 1:50 am

Šiurpuliukus kelianti tokia :D
Bet nelabai aiški, na tarkim, kiek Hanai metų. Žinau kad gale pasako kad ji atrodo 16-17, bet maždaug viduryje knygos ji sakė kad ji jau pilnametė? Be to - šešta klasė? Esu pažįstama su Britanijos švietimo sistema, bet ji turėtų eit į koledžą, o ne į mokyklą, o tos šeštos klasės išviso nesuvirškinau o_o
Be to, skaičiusių noriu paklausti
Spoiler:
Atgal į viršų Go down
ILikeRead
Raidė.
ILikeRead


Pranešimų skaičius : 3
Amžius : 26
Registracijos data : 2011-12-04

Frances Thomas „Radau tavo dienoraštį“ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Frances Thomas „Radau tavo dienoraštį“   Frances Thomas „Radau tavo dienoraštį“ Icon_minitimeŠt. 12 10, 2011 5:34 am

Man labai patiko ši knyga , kas dar neskaitėt patariu susirasti ir perkaityti ... Frances Thomas „Radau tavo dienoraštį“ 85419




Bent man asmeniškai tai labai patiko ;]
___________________________________
Atgal į viršų Go down
J'adore
Skyrius.
J'adore


Pranešimų skaičius : 359
Amžius : 26
Miestas : Panevėžys
Registracijos data : 2011-12-12

Frances Thomas „Radau tavo dienoraštį“ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Frances Thomas „Radau tavo dienoraštį“   Frances Thomas „Radau tavo dienoraštį“ Icon_minitimePen. 05 04, 2012 6:17 am

Man labai patiko. Akių negalėjau atitraukt.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Frances Thomas „Radau tavo dienoraštį“ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Frances Thomas „Radau tavo dienoraštį“   Frances Thomas „Radau tavo dienoraštį“ Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Frances Thomas „Radau tavo dienoraštį“
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Kokia tavo nuotaika?
» Thomas Mayne Reid "Raitelis be galvos"

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Skaitantiems :: Literatūra :: Jaunimo literatūra-
Pereiti į: