Skaitantiems
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  BLOGAS  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Draugai  PrisijungtiPrisijungti  
Mūsų blogas apie knygas - http://skaitantiems.blogspot.com - kviečiame apsilankyti!

 

 Henrikas Radauskas "Eilėraščiai"

Go down 
+8
Snaigėse
cocoro
AurėjaFėja
Karamelinė Saulė
Monika
incomplete.
bublė.
Džuljeta
12 posters
AutoriusPranešimas
Džuljeta
Spaustuvė.
Džuljeta


Pranešimų skaičius : 1546
Amžius : 35
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2008-04-26

Henrikas Radauskas "Eilėraščiai" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Henrikas Radauskas "Eilėraščiai"   Henrikas Radauskas "Eilėraščiai" Icon_minitimeKv. 05 22, 2008 9:45 am

Nieko apie knygą nesakysiu, tiesiog įdėsiu vieną iš jo eilėraščių:

FURIOSO

Įniršę nušoka nuo linijų tonai
Ir sienom kaip žvėrys - nubėga po tris.
Nuplėšo pirštus chrizantemai geltonai
Ir skersvėju išmuša namo duris.

Bet Bartókas rėkia, jų šokį pamatęs,
Kad reik su daiktais sugyventi gražiai,
Ir tonai nurimsta ir murma kaip katės
Ir eina miegot fortepijono dėžėj.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Henrikas Radauskas "Eilėraščiai" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Henrikas Radauskas "Eilėraščiai"   Henrikas Radauskas "Eilėraščiai" Icon_minitimeKv. 05 22, 2008 7:07 pm

Gražus eilėraštis.;]
Atgal į viršų Go down
Džuljeta
Spaustuvė.
Džuljeta


Pranešimų skaičius : 1546
Amžius : 35
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2008-04-26

Henrikas Radauskas "Eilėraščiai" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Henrikas Radauskas "Eilėraščiai"   Henrikas Radauskas "Eilėraščiai" Icon_minitimePen. 05 23, 2008 12:41 am

ir man:) visi jo eilėraščiai tokie:)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Henrikas Radauskas "Eilėraščiai" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Henrikas Radauskas "Eilėraščiai"   Henrikas Radauskas "Eilėraščiai" Icon_minitimePen. 05 23, 2008 2:59 am

Gali būt. Pirmą kart skaitau šio autoriaus eilėraštį. Gana neįprastas.
Atgal į viršų Go down
bublė.
Pastraipa.
bublė.


Pranešimų skaičius : 148
Amžius : 30
Miestas : Panevėžys.
Registracijos data : 2008-04-26

Henrikas Radauskas "Eilėraščiai" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Henrikas Radauskas "Eilėraščiai"   Henrikas Radauskas "Eilėraščiai" Icon_minitimePen. 05 23, 2008 5:53 am

Patiko eilėraštis.
Atgal į viršų Go down
Džuljeta
Spaustuvė.
Džuljeta


Pranešimų skaičius : 1546
Amžius : 35
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2008-04-26

Henrikas Radauskas "Eilėraščiai" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Henrikas Radauskas "Eilėraščiai"   Henrikas Radauskas "Eilėraščiai" Icon_minitimeŠt. 05 24, 2008 3:28 am

jei ką, jo eilėraščius jūs tikrai skaitysit mokykloj, tik nesu tikra, kurioj klasėj... bom
Atgal į viršų Go down
incomplete.
Raidė.
incomplete.


Pranešimų skaičius : 18
Amžius : 31
Miestas : forslandas (Kaunas)
Registracijos data : 2008-09-14

Henrikas Radauskas "Eilėraščiai" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Henrikas Radauskas "Eilėraščiai"   Henrikas Radauskas "Eilėraščiai" Icon_minitimeSk. 09 14, 2008 4:54 am

jo eilėraščiai - mano mylimiausi.
Atgal į viršų Go down
http://www.pabegimas--mano.blogspot.com
Monika
Dalis.
Monika


Pranešimų skaičius : 410
Amžius : 31
Miestas : Jurbarkas/Vilnius
Registracijos data : 2009-06-07

Henrikas Radauskas "Eilėraščiai" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Henrikas Radauskas "Eilėraščiai"   Henrikas Radauskas "Eilėraščiai" Icon_minitimeAntr. 06 09, 2009 6:55 am

šiaip, kelis skaitėm per literatūros pamoką, tai pasirodė gražūs. (:
Atgal į viršų Go down
Karamelinė Saulė
Biblioteka.
Karamelinė Saulė


Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 33
Miestas : Panevėžys
Registracijos data : 2008-06-17

Henrikas Radauskas "Eilėraščiai" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Henrikas Radauskas "Eilėraščiai"   Henrikas Radauskas "Eilėraščiai" Icon_minitimeTr. 06 10, 2009 9:32 am

Skaičiau, patiko, labai.
Mėgstu H. Radauską. Jo estetišką pasaulio perteikimą.
Atgal į viršų Go down
http://ramumose.blogspot.com
AurėjaFėja
Lapas.



Pranešimų skaičius : 268
Amžius : 32
Miestas : Tarp Rietavo ir Kauno.
Registracijos data : 2009-10-24

Henrikas Radauskas "Eilėraščiai" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Henrikas Radauskas "Eilėraščiai"   Henrikas Radauskas "Eilėraščiai" Icon_minitimeSk. 10 25, 2009 12:00 am

Mano mėgstamiausias lietuvių poetas. Henrikas Radauskas "Eilėraščiai" Icon_sunny Jo Eilėraščiai susidomėjau kai interneto platybėse aptikau eilėraštį "Gėlė ir vėja". Dabar mano sąsiuviniuose pilna jo eilėraščių. Garžūs, estetiškai tobuli, vaizduojantys magišką pasaulį, atskleidžiantys kitokį žvilgsnį į įprastinį, mus supantį pasaulį.
Atgal į viršų Go down
http://aurejafeja-perpetuo.blogspot.com/
cocoro
Knygynas.
cocoro


Pranešimų skaičius : 789
Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2010-01-04

Henrikas Radauskas "Eilėraščiai" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Henrikas Radauskas "Eilėraščiai"   Henrikas Radauskas "Eilėraščiai" Icon_minitimeAntr. 01 05, 2010 12:12 am

Paprastai man išeivių literatūra nepatinka, nes dažniausiai ji būna persmelkta tėvynės ilgesio. Radauską aš dievinu todėl, kad jis kitoks. Eilėraščiai pripildyti spalvų, garsų, estetinio grožio.
Labiausiai man patinka "Pardavėja".
Atgal į viršų Go down
Snaigėse
Skiemuo.
Snaigėse


Pranešimų skaičius : 41
Amžius : 31
Registracijos data : 2010-02-14

Henrikas Radauskas "Eilėraščiai" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Henrikas Radauskas "Eilėraščiai"   Henrikas Radauskas "Eilėraščiai" Icon_minitimeSk. 02 14, 2010 5:23 am

Oi, vienas mano mėgstamiausių poetų! Nuostabūs kūriniai. Žavios, spalvingos, siurrealistinės kompozicijos, tik užsimerk ir pasinerk į ta stebuklingą pasakų pasaulį. Ir dar jo poezijoje pilna kačių! : )
Atgal į viršų Go down
http://knyginejimai.wordpress.com/
cocoro
Knygynas.
cocoro


Pranešimų skaičius : 789
Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2010-01-04

Henrikas Radauskas "Eilėraščiai" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Henrikas Radauskas "Eilėraščiai"   Henrikas Radauskas "Eilėraščiai" Icon_minitimeSk. 02 14, 2010 5:30 am

Aš irgi kates pastebėjau. Kažkas nerealaus yra jo poezija. Kai nagrinėjom jį mokykloje, tai net spirgėdavau per pamokas.
Atgal į viršų Go down
alce a pois
Administratorius.
alce a pois


Pranešimų skaičius : 1295
Amžius : 32
Miestas : Kretinga/Kaunas
Registracijos data : 2008-04-29

Henrikas Radauskas "Eilėraščiai" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Henrikas Radauskas "Eilėraščiai"   Henrikas Radauskas "Eilėraščiai" Icon_minitimeAntr. 02 16, 2010 8:06 am

Radauskas yra geriausias poetas man.
Šiaip jau poezija man ne prie širdies, bet jis.. Eilėraščiai nėra sudėtingi, bet nėra ir super paprasti, banalūs ar pan. Žodžiu, jis jėga.
Atgal į viršų Go down
http://be-politikos.blogspot.com
cocoro
Knygynas.
cocoro


Pranešimų skaičius : 789
Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2010-01-04

Henrikas Radauskas "Eilėraščiai" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Henrikas Radauskas "Eilėraščiai"   Henrikas Radauskas "Eilėraščiai" Icon_minitimeAntr. 02 16, 2010 8:19 am

Būtent. Aš irgi poezijos nelabai mėgstu. Gal todėl, kad jos nesuprantu. Iš pažiūros Radauskas rašo labai aiškiai, be jokių kažkokių vingrybių ir iškraipymų, bet perskaičius sugebi rasti kažkokią paslėpta prasmę. Nerealus. galiu skaityti ir skaityti
Atgal į viršų Go down
sandrinė
Spaustuvė.
sandrinė


Pranešimų skaičius : 1227
Amžius : 30
Miestas : Alytus
Registracijos data : 2009-03-14

Henrikas Radauskas "Eilėraščiai" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Henrikas Radauskas "Eilėraščiai"   Henrikas Radauskas "Eilėraščiai" Icon_minitimeTr. 02 17, 2010 1:50 am

Man kažkada jis labai nepatiko, bet kai padėjau skaityti jo kūrybą užsivedžiau. Jo eilėraščiai labai lengvi, bet kartu ir pilni visokių įmantrybių, persipynimų, bet man patinka. Juos paskaitai ir atsipalaiduoji greitai.
Atgal į viršų Go down
http://sandrineslasai.blogspot.com
awesome
Sakinys.
awesome


Pranešimų skaičius : 120
Amžius : 114
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2009-06-29

Henrikas Radauskas "Eilėraščiai" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Henrikas Radauskas "Eilėraščiai"   Henrikas Radauskas "Eilėraščiai" Icon_minitimeAntr. 07 27, 2010 9:13 pm

Radauskas - vienas iš tų nedaugelio, kuris sugeba perteikti eilėraštį taip, kaip noriu jį girdėti. Dėl to jis man taip patinka, o jo knygelė labai gražiais viršeliais guli šalia lovos kaip biblija.
Atgal į viršų Go down
http://www.kumelesukanopom.blogspot.com
virgen
Pastraipa.
virgen


Pranešimų skaičius : 165
Amžius : 32
Miestas : Radviliškis/Vilnius
Registracijos data : 2009-05-02

Henrikas Radauskas "Eilėraščiai" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Henrikas Radauskas "Eilėraščiai"   Henrikas Radauskas "Eilėraščiai" Icon_minitimeAntr. 10 19, 2010 6:19 am

Radauskas mokykloje man nelabai patiko, bet kai jo eiles pacitavo Elena de Strozzi savo romanuose taip sakant "užkabino" jo eilės...Teisingiau viską pakeitė vienas vienintelis jo eilėraštis

Atsiminimai

Mes kalbėjom apie žiemą, nors žiemos seniai nebuvo,
Mes kalbėjom apie lietų ( o lietus seniai išdžiuvo),
Mes kalbėjom apie meilę,- apie tą, kurios nėra,
Ir žiūrėjom, kaip bokaluos lūžo gęstanti aušra.

Tiesiog pamilau šį eilėraštį,po jo man pradėjo patikt ir visi kiti jo eilėraščiai <3
Atgal į viršų Go down
sandrinė
Spaustuvė.
sandrinė


Pranešimų skaičius : 1227
Amžius : 30
Miestas : Alytus
Registracijos data : 2009-03-14

Henrikas Radauskas "Eilėraščiai" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Henrikas Radauskas "Eilėraščiai"   Henrikas Radauskas "Eilėraščiai" Icon_minitimeAntr. 10 19, 2010 6:23 am

Net šiurpuliukai nubėgo, labai gražus.
Atgal į viršų Go down
http://sandrineslasai.blogspot.com
virgen
Pastraipa.
virgen


Pranešimų skaičius : 165
Amžius : 32
Miestas : Radviliškis/Vilnius
Registracijos data : 2009-05-02

Henrikas Radauskas "Eilėraščiai" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Henrikas Radauskas "Eilėraščiai"   Henrikas Radauskas "Eilėraščiai" Icon_minitimeAntr. 10 19, 2010 6:49 am

man r pirmą kart perbėgo kai perskaičiau...ir vis dar nubėga.....turėsiu laiko galėsiu daugiau nurašyti jo eilėraščių arba tiesiog turiu juos nufotogrtafuotus galėsiu taip sukelti
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Henrikas Radauskas "Eilėraščiai" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Henrikas Radauskas "Eilėraščiai"   Henrikas Radauskas "Eilėraščiai" Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Henrikas Radauskas "Eilėraščiai"
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Skaitantiems :: Literatūra :: Poezija-
Pereiti į: