Skaitantiems
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  BLOGAS  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Draugai  PrisijungtiPrisijungti  
Mūsų blogas apie knygas - http://skaitantiems.blogspot.com - kviečiame apsilankyti!

 

 John Fowles "Kolekcionierius"

Go down 
+3
LaLamber
Džuljeta
nigota
7 posters
AutoriusPranešimas
nigota
Lapas.
nigota


Pranešimų skaičius : 271
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai
Registracijos data : 2008-04-26

John Fowles "Kolekcionierius" Empty
RašytiTemos pavadinimas: John Fowles "Kolekcionierius"   John Fowles "Kolekcionierius" Icon_minitimeAntr. 05 20, 2008 6:51 am

John Fowles "Kolekcionierius" Kolekcionierius
1963 m. išėjęs romanas “Kolekcionierius” tapo bestseleriu, o 1965 m. pagal jį buvo pastatytas Williamo Wylerio filmas.
Meno akademijos studentę Mirandą, kuri įkūnija kūrėjui būtiną vidinę laisvę, emocinį gyvybingumą, pagrobia atsitiktinai praturtėjęs klerkas Frederikas Klegas. Jos sąmonėje Klegas transformuojasi į Kalibatą – bjaurumo ir išsigimimo simbolį. Trys romano dalys – tai dviejų veikėjų pasakojimai apie save, jų vidiniai monnologai, atskleidžiantys dvi diametraliai priešingas gyvenimo pozicijas: Klego egoizmą, vidutiniškumą ir Mirandos dvasinę harmoniją, dorovinę tvirtybę ir intelektą. Nelaisvėje Miranda suvokia gyvenimo, meilės ir neapykantos esmę ir įsitikina, kad didžiausia vertybė – tai gebėjimas giliai jausti ir mylėti gyvenimą...
Atgal į viršų Go down
Džuljeta
Spaustuvė.
Džuljeta


Pranešimų skaičius : 1546
Amžius : 35
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2008-04-26

John Fowles "Kolekcionierius" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: John Fowles "Kolekcionierius"   John Fowles "Kolekcionierius" Icon_minitimeTr. 05 21, 2008 4:15 am

Skaičiau, pamenu. kad nepatiko... gal per jauna tuomet buvau... bet noro skaityt antrą kartą neturiu No
Atgal į viršų Go down
LaLamber
Pastraipa.
LaLamber


Pranešimų skaičius : 147
Amžius : 29
Registracijos data : 2008-05-04

John Fowles "Kolekcionierius" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: John Fowles "Kolekcionierius"   John Fowles "Kolekcionierius" Icon_minitimeTr. 05 21, 2008 6:10 am

Iš viršelio matosi, kad ne mano amžiaus kategorijos knyga... ;>
Atgal į viršų Go down
Nuo stogo
Administratorius.
Nuo stogo


Pranešimų skaičius : 2679
Amžius : 31
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2008-04-25

John Fowles "Kolekcionierius" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: John Fowles "Kolekcionierius"   John Fowles "Kolekcionierius" Icon_minitimeTr. 07 16, 2008 8:12 am

Buvau pasiėmusi, bet dėl stovyklos ir šiaip nenoro skaityti net nepradėjau. Nunešiau atgal į biblioteką ir kaip pradėjo bibliotekininkė savo atsiliepimus pasakoti, tai taip sužavėjo, užkabino. Tad prasitęsiau ir tuojau tuojau eisiu skaityti.
O ir internete skaičiau labai gerų atsiliepimų.
Atgal į viršų Go down
http://junior-painkiller.blogspot.com
Justė
Raidė.



Pranešimų skaičius : 7
Amžius : 32
Registracijos data : 2009-04-14

John Fowles "Kolekcionierius" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: John Fowles "Kolekcionierius"   John Fowles "Kolekcionierius" Icon_minitimeAntr. 04 14, 2009 8:14 am

man patiko ji.ir pabaiga nustebino.:)
Atgal į viršų Go down
J'adore
Skyrius.
J'adore


Pranešimų skaičius : 359
Amžius : 26
Miestas : Panevėžys
Registracijos data : 2011-12-12

John Fowles "Kolekcionierius" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: John Fowles "Kolekcionierius"   John Fowles "Kolekcionierius" Icon_minitimeSk. 12 23, 2012 5:34 am

Laaabai patiko!! Nors kai kam tai tokia atrodo monotoniška knyga, man tai buvo labai įdomu skaityt ir mano nuomone Fowles labai įdomiai rašo. Užkabino, kitą jo knygą dabar skaitau. Šitą knygą visiem rekomenduoju.
Atgal į viršų Go down
Karamelinė Saulė
Biblioteka.
Karamelinė Saulė


Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 33
Miestas : Panevėžys
Registracijos data : 2008-06-17

John Fowles "Kolekcionierius" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: John Fowles "Kolekcionierius"   John Fowles "Kolekcionierius" Icon_minitimeAntr. 06 24, 2014 3:20 am

Puiki knyga!
Dažnai knygas vertinu pagal tai, kokį įspūdį man jos paliko ir kokias emocijas man jos sukėlė, tad galiu pasakyti tiek - nė viena knyga nesukėlė tiek daug pykčio ir tiek daug užuojautos. Pagrindinio veikėjo paveikslas sukurtas meistriškai. ;)
Atgal į viršų Go down
http://ramumose.blogspot.com
Sponsored content





John Fowles "Kolekcionierius" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: John Fowles "Kolekcionierius"   John Fowles "Kolekcionierius" Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
John Fowles "Kolekcionierius"
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Skaitantiems :: Literatūra :: Grožinė literatūra :: Populiarioji literatūra-
Pereiti į: