Skaitantiems
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  BLOGAS  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Draugai  PrisijungtiPrisijungti  
Mūsų blogas apie knygas - http://skaitantiems.blogspot.com - kviečiame apsilankyti!

 

 Bibliotekininkės.

Go down 
+12
sandrinė
Beveik`
vaisines
Karamelinė Saulė
Dredūra.Iššukuota.
cloudmaker_
alce a pois
Džuljeta
bublė.
nigota
Nuo stogo
Be_cukraus
16 posters
AutoriusPranešimas
Be_cukraus
Lapas.
Be_cukraus


Pranešimų skaičius : 318
Amžius : 28
Miestas : Anykščiai
Registracijos data : 2008-04-30

Bibliotekininkės. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Bibliotekininkės.   Bibliotekininkės. Icon_minitimeKv. 05 01, 2008 2:44 am

Nuo stogo. rašo:
Nagi nagi, pakomentuokite kokios bibliotininkės bibliotekų, kuriose lankotes.
Ar jus tenkina jų siūlomos knygos, ar visas duoda ir etc.
Žodžiu, neasmeniškai, bet bendrai, pavardžių nereikai (xDDD).


Nuo stogo. rašo:
Įdomiai. Na, aš negaiščiau jai laiko.
What a Face
Na čia tavo pasirinkimas :> Man tai juokingiausia, kad kai ėmiau knygą iš mokyklos bibliotekos, mane bibliotikininkė visais įmanomais būdais bandė perkalbėti: "Oj, tu dar šeštoke, ne tau skaityt tokias knygas...". Žino, gi ką man skaityt. Tikriausiai imsiu ir skiatysiu "Ragane Lilė". :lol: Na bet čia biški ne į temą :lol
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Bibliotekininkės. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bibliotekininkės.   Bibliotekininkės. Icon_minitimeKv. 05 01, 2008 4:32 am

Be_cukraus rašo:
Nuo stogo. rašo:
Įdomiai. Na, aš negaiščiau jai laiko.
What a Face
Na čia tavo pasirinkimas :> Man tai juokingiausia, kad kai ėmiau knygą iš mokyklos bibliotekos, mane bibliotikininkė visais įmanomais būdais bandė perkalbėti: "Oj, tu dar šeštoke, ne tau skaityt tokias knygas...". Žino, gi ką man skaityt. Tikriausiai imsiu ir skiatysiu "Ragane Lilė". :lol: Na bet čia biški ne į temą :lol:

Ką nori tą imi. Juk ne ji skaito, o tu.;]
Atgal į viršų Go down
Nuo stogo
Administratorius.
Nuo stogo


Pranešimų skaičius : 2679
Amžius : 31
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2008-04-25

Bibliotekininkės. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bibliotekininkės.   Bibliotekininkės. Icon_minitimeKv. 05 01, 2008 7:48 am

Man tai praeitais metais net nedavė, mat buvau pasiryžusi ją perskaityti, bet dabar jau nieko nebesako, nes mato kokias knygas skaitau. Nors ne, kai ėmiau „Vakarų fronte nieko naujo“ sakė, kad per sudėtinga, bet davė. xD O Heroino taip ir nebeperskaičiau, ak, kokia netektis. Sleep xD
O aš truputį irgi ne į temą, bet mane kartais nervuoja kai bibliotininkės pradeda vesti prie tų knygų ale mano amžiui skirtų, tada numykiu ir vistiek imu tai, kas man įdomu. Bet būna ir gerų, kurios mane atsimena ir iš karto siūlo visai neblogas knygas.
alien
Atgal į viršų Go down
http://junior-painkiller.blogspot.com
nigota
Lapas.
nigota


Pranešimų skaičius : 271
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai
Registracijos data : 2008-04-26

Bibliotekininkės. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bibliotekininkės.   Bibliotekininkės. Icon_minitimeKv. 05 01, 2008 7:53 am

Mano mokykloj labai geros bibliotekininkės, pasiūlo man tikrai geras knygas, dar nėra nuvylę :)
Atgal į viršų Go down
bublė.
Pastraipa.
bublė.


Pranešimų skaičius : 148
Amžius : 30
Miestas : Panevėžys.
Registracijos data : 2008-04-26

Bibliotekininkės. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bibliotekininkės.   Bibliotekininkės. Icon_minitimeKv. 05 01, 2008 8:39 am

Mano bibliotekoje bibliotekininkės geros, nesikiša į tai kokias knygas tu imi, mes geriau apie taip ką nors pasišnekam ;D


Paskutinį kartą redagavo Ugnė., Št. 05 03, 2008 6:46 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Džuljeta
Spaustuvė.
Džuljeta


Pranešimų skaičius : 1546
Amžius : 35
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2008-04-26

Bibliotekininkės. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bibliotekininkės.   Bibliotekininkės. Icon_minitimeŠt. 05 03, 2008 2:28 am

o man tai išvis nieko nesako xD ką noriu ir kiek noriu imu xD
Atgal į viršų Go down
alce a pois
Administratorius.
alce a pois


Pranešimų skaičius : 1295
Amžius : 32
Miestas : Kretinga/Kaunas
Registracijos data : 2008-04-29

Bibliotekininkės. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bibliotekininkės.   Bibliotekininkės. Icon_minitimeTr. 05 07, 2008 3:51 am

Man visada geros pasitaikė. Vienoj mokykloj tai, būdavo, ateinu ir klausiu, ką man skaityt xDDD Ir pataria :] Na, aišku, duoda kelis variantus, o aš jau pati atsirenku. Na o dabartinėj mokykloj tai irgi gera :] Ji labai stebėjosi, kad aš imu dvyliktos klasės chemijos vadovėlį ir dabar tikriausiai mano, kad aš labai kiec xDD
Atgal į viršų Go down
http://be-politikos.blogspot.com
Nuo stogo
Administratorius.
Nuo stogo


Pranešimų skaičius : 2679
Amžius : 31
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2008-04-25

Bibliotekininkės. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bibliotekininkės.   Bibliotekininkės. Icon_minitimeTr. 05 07, 2008 4:25 am

Tai tu dar ką nors iš dvyliktokų repertuaro pasiimk, būsi išvis krūtova.
alien
Atgal į viršų Go down
http://junior-painkiller.blogspot.com
alce a pois
Administratorius.
alce a pois


Pranešimų skaičius : 1295
Amžius : 32
Miestas : Kretinga/Kaunas
Registracijos data : 2008-04-29

Bibliotekininkės. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bibliotekininkės.   Bibliotekininkės. Icon_minitimeSk. 05 11, 2008 1:06 am

Aai, tai taip nesiskaitytų ;D Vat kai iš vadovėlių pasiimi, tada jau kietai (:
Atgal į viršų Go down
http://be-politikos.blogspot.com
Nuo stogo
Administratorius.
Nuo stogo


Pranešimų skaičius : 2679
Amžius : 31
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2008-04-25

Bibliotekininkės. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bibliotekininkės.   Bibliotekininkės. Icon_minitimeSk. 05 11, 2008 3:13 am

Aš apie vadovėlius ir kalbėjau. ;D
Atgal į viršų Go down
http://junior-painkiller.blogspot.com
alce a pois
Administratorius.
alce a pois


Pranešimų skaičius : 1295
Amžius : 32
Miestas : Kretinga/Kaunas
Registracijos data : 2008-04-29

Bibliotekininkės. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bibliotekininkės.   Bibliotekininkės. Icon_minitimeSk. 05 11, 2008 3:19 am

Ai, blemba, kokia aš nesupratlyva.. xDD Naa, nemanau, kad man dar ko nors gali prireikti..xD Bent jau kol kas.
Atgal į viršų Go down
http://be-politikos.blogspot.com
cloudmaker_
Raidė.
cloudmaker_


Pranešimų skaičius : 15
Amžius : 31
Miestas : Prienai
Registracijos data : 2008-11-30

Bibliotekininkės. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bibliotekininkės.   Bibliotekininkės. Icon_minitimeSk. 11 30, 2008 4:10 am

mokyklos bibliotekininkė tai miela kaip nežinau kas. suaugusiųjų bibliotekoj irgi labai faina. o vat vaikų tai ne tokia miela, bet irgi nieko (:
Atgal į viršų Go down
Dredūra.Iššukuota.
Pastraipa.
Dredūra.Iššukuota.


Pranešimų skaičius : 179
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai
Registracijos data : 2008-06-24

Bibliotekininkės. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bibliotekininkės.   Bibliotekininkės. Icon_minitimePen. 12 05, 2008 8:30 am

aš į mokyklos biblioteką nevaikštau. Tik į miesto biblioteką. Simpatiškos ir mielos. Kai pasiimu knygą ir kol perskaitau tai gaunasi į biblioteką nueiti retai ;D.
Atgal į viršų Go down
http://languota.blogspot.com
Karamelinė Saulė
Biblioteka.
Karamelinė Saulė


Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 33
Miestas : Panevėžys
Registracijos data : 2008-06-17

Bibliotekininkės. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bibliotekininkės.   Bibliotekininkės. Icon_minitimeŠt. 12 13, 2008 1:04 am

Na, mano atveju bibliotekininkės nesikiša, kokias knygas imti ar kokias skaityti.
Miesto bibliotekoje yra tokia keista moterytė, kuri anksčiau būdavo bjauroka. Bet dabar ir ji tokia miela pasidarė: net paklausė, ar spėsiu iki tos dienos knygas atnešt.
cat
Atgal į viršų Go down
http://ramumose.blogspot.com
vaisines
Žodis.
vaisines


Pranešimų skaičius : 72
Amžius : 31
Registracijos data : 2008-10-28

Bibliotekininkės. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bibliotekininkės.   Bibliotekininkės. Icon_minitimePir. 02 16, 2009 6:39 am

Ta biblioteka į kuria einu,tai tokios dvi moteriškės dirba,viena tokia tai miela,ir padeda ką susirasti jeigu nori,o tokia viena tai flegmatikė ,ateini tai ji kol užpildo ten popierius,ten parašiukas čia,čia ir taip lėtai dirba,jog labai ilgai užtrunki ;D
Atgal į viršų Go down
http://muilo-burbulai.blogspot.com
vaisines
Žodis.
vaisines


Pranešimų skaičius : 72
Amžius : 31
Registracijos data : 2008-10-28

Bibliotekininkės. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bibliotekininkės.   Bibliotekininkės. Icon_minitimeTr. 06 24, 2009 7:29 am

dar čia taip visai nesenai kai buvom mokykloje, buvo laisva pamoka tai klasiokės prašė,kad palidėčiau į biblioteką išsirinkti knyga,tai atėjom į biblioteką ir mus išvarė,sako: "eikit lauk,ateisit per pertrauka" tai pasakiau ,kad nebeateisim ir trenkiau susinervinusi durim. kaipgi galima išvaryti iš bibliotekos,tokia kaimietė bibliotekoj mokyklos dirba tai.;D
Atgal į viršų Go down
http://muilo-burbulai.blogspot.com
Beveik`
Puslapis.
Beveik`


Pranešimų skaičius : 216
Amžius : 32
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2009-06-07

Bibliotekininkės. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bibliotekininkės.   Bibliotekininkės. Icon_minitimePen. 06 26, 2009 12:54 am

Mokykloje tai tokios kietos. ;D bajerius skaldo. Kartą sakė, kad neaptarnaus, nes saulė šviečia ir karšta. ;DD O miesto tai man nelabai patinka. Viena visada aprėkia, jei ilgai neatnešu knygos. ;D
Atgal į viršų Go down
sandrinė
Spaustuvė.
sandrinė


Pranešimų skaičius : 1227
Amžius : 30
Miestas : Alytus
Registracijos data : 2009-03-14

Bibliotekininkės. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bibliotekininkės.   Bibliotekininkės. Icon_minitimePen. 06 26, 2009 9:24 am

labai šaunios, kiek nueinu visada rekomenduoja mano skonio knygą. Jos mane gerai pamena, nes aš labai dažnai vienu tarpu ėjau į biblioteką, sirgau, nebuvo kas veikti ir rijau knygas. Kaip pas daktarę, taip ir į bibliotek (kas antra diena) : D
Atgal į viršų Go down
http://sandrineslasai.blogspot.com
mysticism
Lapas.
mysticism


Pranešimų skaičius : 272
Amžius : 29
Registracijos data : 2010-06-09

Bibliotekininkės. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bibliotekininkės.   Bibliotekininkės. Icon_minitimePen. 06 11, 2010 4:37 am

Tiek miesto, tiek mokyklos bibliotekininkės geros. Man patinka kai nepradeda kišti savo rekomendacijų. Juk visada geriausiai išsirinksiu pati. Tik dabar nežinau kaip kitais metais bus, kai išeisiu į kitą mokyklą. Pažiūrėsim, kas ten per vienos. : D
Atgal į viršų Go down
http://1000puslapiu.blogspot.com/
Samantha
"Bendrojo skaitymo" viršininkė
Samantha


Pranešimų skaičius : 1413
Amžius : 30
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2009-02-08

Bibliotekininkės. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bibliotekininkės.   Bibliotekininkės. Icon_minitimeTr. 06 23, 2010 12:10 am

Nu šaaakės, šiandien per bibliotekininkės klaidą praradau savo elektroninį bilietą. Ji mano bilietą kažkokiam vyrui ''netyčia'' padavė. O tas netyčia gavosi todėl, kad nepaklausė jo pavardės ir nepažiūrėjus mano padavė. Žiauru, dabar turėsiu važinėt ir vis teirautis, ar neatnešė jis mano bilieto... Kaip man jaustis Bibliotekininkės. Icon_neutral vos vietoj neišplūdau jos už žioplumą ;DDD
Atgal į viršų Go down
sandrinė
Spaustuvė.
sandrinė


Pranešimų skaičius : 1227
Amžius : 30
Miestas : Alytus
Registracijos data : 2009-03-14

Bibliotekininkės. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bibliotekininkės.   Bibliotekininkės. Icon_minitimeTr. 06 23, 2010 3:34 am

Mano irgi buvo bilietą pradanginę, nuėjau kol ieškojo į polikliniką pas daktarą, paskui paskambino ir pasakė, kad rado. Ne į tą stalčių įsidėjo. Visko būna. Very Happy
Atgal į viršų Go down
http://sandrineslasai.blogspot.com
raudona.
Puslapis.
raudona.


Pranešimų skaičius : 256
Amžius : 24
Miestas : Vilnius.
Registracijos data : 2010-07-29

Bibliotekininkės. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bibliotekininkės.   Bibliotekininkės. Icon_minitimeŠt. 07 31, 2010 4:49 am

Mokyklos bibliotekininkė tai nešneki, bet nesikiša kokias knygas man imti, o kokias ne.. Miesto bibliotekininkė tai visai nieko tokia, bet dar nebandžiau kokių nors, ne pagal savo amžių.. Nu skaičiau Liežuvautoją, bet su N-14 ženklais, tai nebandžiau. Pas mus miesto bibliotekoj būna kelios dirba, vieną dieną viena, kitą dieną kita. Viena jaunutė tokia yra, tai jinai leidžia visokias imti.. Bibliotekininkės. Icon_cherry
Atgal į viršų Go down
MikePukuotis
Žodis.
MikePukuotis


Pranešimų skaičius : 75
Amžius : 31
Registracijos data : 2011-01-30

Bibliotekininkės. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bibliotekininkės.   Bibliotekininkės. Icon_minitimePen. 03 04, 2011 11:03 am

Mokyklos bibliotekoje tai tokia šiek tiek trenkta dirba... Šiaip ji labai nemėgsta vaikų, ir tokia įsivaizdinus atrodo. Net sunku nupasakot. Mokykloje nėra nei vieno vaiko, kuris laikytų ją normalia. Kol dar ėjau į pradines klases, jos prisibijodavau, bet prisijaukinau ją, nes dažnai eidavau pasiimti knygų. Very Happy Nors kažkada ji pavadavo mūsų lietuvių mokytoją, tai taip susiriejusios buvom, net netas žodis. Klykėm viena ant kitos. o_O Bet dabar ji man tipo atleidusi, ir esu viena iš jos mokinių. Very Happy Būna, nueina klasiokės, paprašo naujesnės knygos, neduoda, o man kaip numylėtinei negali neduot. Very Happy Visai fun ištikro. Tik kad kai rekomenduoja knygas, tai tokias nelabai mano skoniui parenka...
Va miesto bibliotekoje tai tokia jauna, visai faina mergaitė dirba. Bet man ji kažkuo nepatinka, kartais pasisveikini o ji tik pakelia akis ir taip pašaipiai pažiūri... Dar yra viena tokie su didžiuliais ačkarikais. Kai dirba vaikų bibliotekoje tai visus aprėks, nesusišnekėsi. Va o suagusių tokia malonesnė. Ir suprask tu man čia ją.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Bibliotekininkės. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bibliotekininkės.   Bibliotekininkės. Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Bibliotekininkės.
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Skaitantiems :: Diskusijos :: Diskusijos apie kitus knygiškus reikalus-
Pereiti į: