Skaitantiems
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  BLOGAS  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Draugai  PrisijungtiPrisijungti  
Mūsų blogas apie knygas - http://skaitantiems.blogspot.com - kviečiame apsilankyti!

 

 Sąlygos skaitymui.

Go down 
+33
Cenerentola
mysticism
Chilly
cocoro
Gweny
Pentagrama.
OnlyUsAndThem
Mažoji Fėja
Karamelinė Saulė
Little_Star
Beveik`
eglaite
sandrinė
awesome
Gerbera.
Akiro
Amplitudė
DripDrop
Mymius.
Tiesos melagė
dutė
Smitė.^
Dredūra.Iššukuota.
Agniux
Daigas
LaLamber
alce a pois
Jelly
Džuljeta
nigota
Pyragaitis.
bublė.
Nuo stogo
37 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
Akiro
Junginys.
Akiro


Pranešimų skaičius : 89
Amžius : 31
Miestas : Marijampolė
Registracijos data : 2009-07-04

Sąlygos skaitymui. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sąlygos skaitymui.   Sąlygos skaitymui. - Page 2 Icon_minitimeSk. 07 05, 2009 1:08 am

Ne būtinai tyloje - svarbiausia, kad niekas nekalbėtų, neverstų pasigaut kokių pašalinių minčių ir galėčiau koncentruotis tik į tai, ką skaitau. 
Galima ir su muzika - netgi jei ji ne tik instrumentinė, bet ir su tekstu - sulieju viską į vieną garsą ir sugebu negirdėt teksto. Tik melodiją. Ar tiesiog - "išsijungiu kalbos rėžimą." T.y. skaitydama lietuviškai galiu klausytis dainų betkokia tik ne lietuvių kalba, angliškai - visaip tik ne angliškai (: 
Atgal į viršų Go down
Gerbera.
Skiemuo.



Pranešimų skaičius : 37
Amžius : 30
Registracijos data : 2009-07-04

Sąlygos skaitymui. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sąlygos skaitymui.   Sąlygos skaitymui. - Page 2 Icon_minitimeSk. 07 05, 2009 3:06 am

kad galėčiau skaityt,man nereikia įpatingų sąlygų.
galiu skaityt būdama visiškoje ramybėje arba visiškame triukšme.
moku susikaupti.
Atgal į viršų Go down
awesome
Sakinys.
awesome


Pranešimų skaičius : 120
Amžius : 114
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2009-06-29

Sąlygos skaitymui. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sąlygos skaitymui.   Sąlygos skaitymui. - Page 2 Icon_minitimeSk. 07 05, 2009 3:34 am

Diną, prisimenu, skaičiau su ausinukais ausyse. Bet tai buvo bemaž vienintelė knyga, su kuria aš klausiausi muzikos. Tiko prie siužeto.
O dabar, kai skaitau vos nutaikius laisvesnę minutę, vienodai. Prie televizoriaus neskaitau, tačiau aplinkiniai garsai nėra labai blogai.
Dabar, kai turiu garbės skaityti kaime išsitiesus ant pievelės, netrukdo nei traktoriai, nei šuo, nei dar kas.
Atgal į viršų Go down
http://www.kumelesukanopom.blogspot.com
Džuljeta
Spaustuvė.
Džuljeta


Pranešimų skaičius : 1546
Amžius : 35
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2008-04-26

Sąlygos skaitymui. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sąlygos skaitymui.   Sąlygos skaitymui. - Page 2 Icon_minitimeSk. 07 05, 2009 4:58 am

Akiro rašo:
Ar tiesiog - "išsijungiu kalbos rėžimą." T.y. skaitydama lietuviškai galiu klausytis dainų betkokia tik ne lietuvių kalba, angliškai - visaip tik ne angliškai (:

mano atvejis Very Happy
Atgal į viršų Go down
sandrinė
Spaustuvė.
sandrinė


Pranešimų skaičius : 1227
Amžius : 30
Miestas : Alytus
Registracijos data : 2009-03-14

Sąlygos skaitymui. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sąlygos skaitymui.   Sąlygos skaitymui. - Page 2 Icon_minitimeSk. 07 05, 2009 6:24 pm

dažniausiai guliu ant žemės, kitas dažnas atvejis vasarą - žolė, hamakas, žiemą - šiltos grindys prieš židinį arba fotelis šalia jo (kai televizorius išjungtas). O dėl garsų - tai labai priklauso nuo knygos sudėtingumo
Atgal į viršų Go down
http://sandrineslasai.blogspot.com
eglaite
Sakinys.
eglaite


Pranešimų skaičius : 120
Amžius : 39
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2009-06-28

Sąlygos skaitymui. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sąlygos skaitymui.   Sąlygos skaitymui. - Page 2 Icon_minitimeAntr. 07 14, 2009 8:35 pm

Anksčiau, kai buvau jaunesnė, galėjau skaityti bet kokiomis sąlygomis - nei televizorius, nei muzika, nei kitoks biesas netrukdė. Tačiau pastaruoju metu sunkoka sutelkti dėmesį, dėl to tapau reikli aplinkai.
Atgal į viršų Go down
Beveik`
Puslapis.
Beveik`


Pranešimų skaičius : 216
Amžius : 32
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2009-06-07

Sąlygos skaitymui. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sąlygos skaitymui.   Sąlygos skaitymui. - Page 2 Icon_minitimeTr. 07 15, 2009 8:37 am

Kartais ir triukšmas man netrukdo. Skaitau mašinoj, nors tėvai kalbasi, skaitau lovoj, nors girdžiu tėvų televizorių. Bet labiausiai mėgstu naktį, kai viskas taip tylu ir ramu.
Atgal į viršų Go down
Little_Star
Pastraipa.



Pranešimų skaičius : 149
Amžius : 30
Registracijos data : 2009-07-15

Sąlygos skaitymui. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sąlygos skaitymui.   Sąlygos skaitymui. - Page 2 Icon_minitimeTr. 07 15, 2009 6:15 pm

Ramybės, ramybės ir tik ramybės. Kitaip galiu puslapį dvidešimt kartų skaityti ir vistiek nieko neprisiminsiu.
Atgal į viršų Go down
http://sveciuosepaslittles.blogspot.com
awesome
Sakinys.
awesome


Pranešimų skaičius : 120
Amžius : 114
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2009-06-29

Sąlygos skaitymui. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sąlygos skaitymui.   Sąlygos skaitymui. - Page 2 Icon_minitimeTr. 07 15, 2009 9:11 pm

Dabar pradėjau skaityt mašinoj, netrukdo niekas. Taip važiuojant iš pajūrio kaunan suskaičiau beveik visą knygą : D
Atgal į viršų Go down
http://www.kumelesukanopom.blogspot.com
Karamelinė Saulė
Biblioteka.
Karamelinė Saulė


Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 33
Miestas : Panevėžys
Registracijos data : 2008-06-17

Sąlygos skaitymui. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sąlygos skaitymui.   Sąlygos skaitymui. - Page 2 Icon_minitimeKv. 07 16, 2009 12:06 am

Anksčiau skaitydavau ir valgydama, ir televizoriaus garsų fone, ir esant šurmuliui namuose. Dabar kažkodėl taip nebegaliu. Laukiu, kada visi nueis miegoti, o tada skaitau, nes pastaruoju metu man reikia ramybės, kad galėčiau susikaupti.
O patogiausia man skaityti gulint arba sėdint prie stalo. Nepatogiai sėdėdama pradedu bandyti įsipatoginti ir vėl pradingsta susikaupimas.
Oh, kokia aš reikli.
alien
Atgal į viršų Go down
http://ramumose.blogspot.com
dutė
Lapas.
dutė


Pranešimų skaičius : 317
Amžius : 32
Miestas : šakiai
Registracijos data : 2008-06-10

Sąlygos skaitymui. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sąlygos skaitymui.   Sąlygos skaitymui. - Page 2 Icon_minitimeKv. 07 16, 2009 12:46 am

3 kartą pasireikšiu šitoj temoj, bet šiaip dar fainiausia skaityt naktį, na arba vėlai vakare, o pirmąją dienos pusę man sunkiau susikaupti knygai.
Atgal į viršų Go down
http://tavo-bedos.blogspot.com
Nuo stogo
Administratorius.
Nuo stogo


Pranešimų skaičius : 2679
Amžius : 31
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2008-04-25

Sąlygos skaitymui. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sąlygos skaitymui.   Sąlygos skaitymui. - Page 2 Icon_minitimeKv. 07 16, 2009 6:46 am

o man kaip tik, geriausias metas - ankstyvas rytas ir labai vėlyvas vakaras/naktis
Atgal į viršų Go down
http://junior-painkiller.blogspot.com
sandrinė
Spaustuvė.
sandrinė


Pranešimų skaičius : 1227
Amžius : 30
Miestas : Alytus
Registracijos data : 2009-03-14

Sąlygos skaitymui. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sąlygos skaitymui.   Sąlygos skaitymui. - Page 2 Icon_minitimeKv. 07 16, 2009 6:57 am

man lygiai taip pat kaip Inetai. Very Happy
Atgal į viršų Go down
http://sandrineslasai.blogspot.com
Mažoji Fėja
Lapas.
Mažoji Fėja


Pranešimų skaičius : 271
Amžius : 30
Registracijos data : 2009-08-10

Sąlygos skaitymui. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sąlygos skaitymui.   Sąlygos skaitymui. - Page 2 Icon_minitimeTr. 08 12, 2009 3:41 am

Iš tiesų priklauso nuo knygos,ir galbūt susikaupimo ties ja,gal net nuo nuotaikos. Kartais man muzika visiškai nemaišo,lengvai pasineriu į knygos pasaulį,o kartais maišo labai. Žinoma,labiausiai man priimta skaityti ramybėje ir tyloje.
Atgal į viršų Go down
OnlyUsAndThem
Skiemuo.



Pranešimų skaičius : 45
Amžius : 35
Registracijos data : 2009-08-23

Sąlygos skaitymui. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sąlygos skaitymui.   Sąlygos skaitymui. - Page 2 Icon_minitimeKv. 08 27, 2009 8:59 am

Tyla ir ramybė.
Atgal į viršų Go down
Pentagrama.
Skyrius.
Pentagrama.


Pranešimų skaičius : 337
Amžius : 30
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2009-08-23

Sąlygos skaitymui. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sąlygos skaitymui.   Sąlygos skaitymui. - Page 2 Icon_minitimePen. 08 28, 2009 5:34 am

Tyla jokios muzikos, jokių balsų žodžiu turi būti ramu ir tylu.
Atgal į viršų Go down
Gweny
Žodis.
Gweny


Pranešimų skaičius : 66
Amžius : 30
Registracijos data : 2009-08-11

Sąlygos skaitymui. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sąlygos skaitymui.   Sąlygos skaitymui. - Page 2 Icon_minitimePen. 08 28, 2009 8:02 am

OnlyUsAndThem rašo:
Tyla ir ramybė.
Atgal į viršų Go down
cocoro
Knygynas.
cocoro


Pranešimų skaičius : 789
Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2010-01-04

Sąlygos skaitymui. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sąlygos skaitymui.   Sąlygos skaitymui. - Page 2 Icon_minitimeAntr. 01 05, 2010 11:30 pm

man svarbiausia, kad būtų pakankamai šviesu ir ramybė susikaupimui. Bet jei tėvai garsiai žiūri televizoriu, triukšmas už lango, kad ir tyliai kambaryje grojanti muzika, man netrugdo.
Atgal į viršų Go down
Chilly
Pastraipa.
Chilly


Pranešimų skaičius : 147
Amžius : 29
Registracijos data : 2009-12-12

Sąlygos skaitymui. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sąlygos skaitymui.   Sąlygos skaitymui. - Page 2 Icon_minitimePir. 01 25, 2010 4:32 am

Labai priklauso nuo knygos pobūdžio, t.y. ar tai lengvas skaitalas ar svarbi informacija. Būna knygų, kurias galiu skaityti ir šnekant kitiems šalia, grojant muzikai ir pan. O būna tokių, kur tiesiog nieko nesuprantu ar neatsimenu perskaičiusi, todėl reikalinga ramybė ir susikaupimas. Bet niekada negaliu skaityti važiuodama mašinoje - visad būna bloga.
Atgal į viršų Go down
sandrinė
Spaustuvė.
sandrinė


Pranešimų skaičius : 1227
Amžius : 30
Miestas : Alytus
Registracijos data : 2009-03-14

Sąlygos skaitymui. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sąlygos skaitymui.   Sąlygos skaitymui. - Page 2 Icon_minitimePir. 01 25, 2010 8:48 am

Aš vienu metu visada skaitydavau mašinoje. Po to nebegalėjau, nes pradėjo skaudėt akis ir svaigt galva tokio skaitymo metu, nuėjau pas akių gydytoja ne dėl to, bet dėl to, kad akys silpnėt pradėjo, išrašė akinius ir dabar, kai važiuodama skaitau viskas būna gerai.
Atgal į viršų Go down
http://sandrineslasai.blogspot.com
mysticism
Lapas.
mysticism


Pranešimų skaičius : 272
Amžius : 29
Registracijos data : 2010-06-09

Sąlygos skaitymui. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sąlygos skaitymui.   Sąlygos skaitymui. - Page 2 Icon_minitimePen. 06 11, 2010 4:43 am

Galiu skaityti ir televizoriaus fone, tik, kad jis nebūtų labai garsus. Šiaip, maloniausia skaityti kai tylu, tačiau tai nėr a būtinybė.
Atgal į viršų Go down
http://1000puslapiu.blogspot.com/
Cenerentola
Junginys.
Cenerentola


Pranešimų skaičius : 89
Amžius : 31
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2010-06-08

Sąlygos skaitymui. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sąlygos skaitymui.   Sąlygos skaitymui. - Page 2 Icon_minitimePen. 06 11, 2010 5:34 am

Man patinka skaityti tyloje.
Jokios muzikos. Jokių žmonių.
Ir jokių paukštukų (už lango). Et, gaila katės neturiu..Pati gi neišgaudysiu tų nelemtų plunksnuočių.
Atgal į viršų Go down
Samantha
"Bendrojo skaitymo" viršininkė
Samantha


Pranešimų skaičius : 1413
Amžius : 30
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2009-02-08

Sąlygos skaitymui. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sąlygos skaitymui.   Sąlygos skaitymui. - Page 2 Icon_minitimePen. 06 11, 2010 6:36 am

O man paukščiai netrukdo ;] kaip tik patinka, taip ramina tas čiulbėjimas (pastaruoju metu itin dažnas vėlai vakare ;D )
Atgal į viršų Go down
Monikazka
Raidė.
Monikazka


Pranešimų skaičius : 9
Amžius : 30
Miestas : Tauragė
Registracijos data : 2010-06-13

Sąlygos skaitymui. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sąlygos skaitymui.   Sąlygos skaitymui. - Page 2 Icon_minitimeSk. 06 13, 2010 4:44 am

Dažniausiai skaitau kai būnu viena, arba aplinkui esantys žmonės netrukdo. Niekada skaitydama knygą neklausau muzikos, nežiūriu televizoriaus, nes mane tai blaško. Geriausia atmosfera knygos skaitymui man- kai lyja už lango, o aš jaukiai įsitaisius fotely gurkšnoju arbatą :>
Atgal į viršų Go down
virgen
Pastraipa.
virgen


Pranešimų skaičius : 165
Amžius : 32
Miestas : Radviliškis/Vilnius
Registracijos data : 2009-05-02

Sąlygos skaitymui. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sąlygos skaitymui.   Sąlygos skaitymui. - Page 2 Icon_minitimeAntr. 10 19, 2010 6:41 am

Geriauisas metas skaitymuo kada visi namuose miega o tai būna nuo 24val iki 4 val ryto pats geriausias metas skaitymuo...taip ramu...gaila nebegaliu taip skaityti..bet vasara ateis ir praidės skaitymas naktimis....
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Sąlygos skaitymui. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sąlygos skaitymui.   Sąlygos skaitymui. - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Sąlygos skaitymui.
Atgal į viršų 
Puslapis 23Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Skaitantiems :: Diskusijos :: Diskusijos apie kitus knygiškus reikalus-
Pereiti į: