Skaitantiems
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  BLOGAS  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Draugai  PrisijungtiPrisijungti  
Mūsų blogas apie knygas - http://skaitantiems.blogspot.com - kviečiame apsilankyti!

 

 Melvin Burgess "Ledi. Kalės gyvenimas"

Go down 
+37
Gabriele250
Leom*
cocoro
Burzuazija
Chilly
sandrinė
Erika
fėjaa.
whisper.@
lialia
Mažoji Fėja
awesome
Inesss
Beveik`
Samantha
evelina00
Monika
vaisines
Mymius.
Tiesos melagė
Feliksa
Dori
Žvaigždė
DroWnie
Ugnė
Euthanasia
Karamelinė Saulė
Tatika
Gint.
LaLamber
*sėmka
Pyragaitis.
bublė.
nigota
alce a pois
Nuo stogo
Be_cukraus
41 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3
AutoriusPranešimas
fėjaa.
Junginys.
fėjaa.


Pranešimų skaičius : 83
Amžius : 31
Miestas : Šiauliai.
Registracijos data : 2009-09-20

Melvin Burgess "Ledi. Kalės gyvenimas" - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Melvin Burgess "Ledi. Kalės gyvenimas"   Melvin Burgess "Ledi. Kalės gyvenimas" - Page 3 Icon_minitimeSk. 09 20, 2009 1:15 am

skaičiau kažkada. dabar jei kažkas paklaustų,apie ką buvo knygą,net neprisiminčiau. matyt pernelyg nesudomino ir nepatraukė.
Atgal į viršų Go down
Erika
Raidė.
Erika


Pranešimų skaičius : 13
Amžius : 32
Miestas : Kretinga
Registracijos data : 2010-04-04

Melvin Burgess "Ledi. Kalės gyvenimas" - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Melvin Burgess "Ledi. Kalės gyvenimas"   Melvin Burgess "Ledi. Kalės gyvenimas" - Page 3 Icon_minitimePir. 04 05, 2010 5:16 am

*sėmka rašo:
as tai kiek ziurejau apie Burgess'o knygas beveik cia nera geru atsiliepimu... na tai manau kad cia smerkimas...nes jo knyga "Heroinas" tikrai gera knyga

Visiskai sutinku mieloji. Kad geriausia ir kad nera geru atsiliepimu. Tai kokios knygos jus domija brangus kritikai?
Atgal į viršų Go down
http://www.x9xanimexx.deviantart.com
Erika
Raidė.
Erika


Pranešimų skaičius : 13
Amžius : 32
Miestas : Kretinga
Registracijos data : 2010-04-04

Melvin Burgess "Ledi. Kalės gyvenimas" - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Melvin Burgess "Ledi. Kalės gyvenimas"   Melvin Burgess "Ledi. Kalės gyvenimas" - Page 3 Icon_minitimePir. 04 05, 2010 5:21 am

awesome rašo:
Na, siužetas nėra labai eilinis, ar labai pritraukiantis, tačiau man patiko. Patiko ne taip, kaip ji lakstė per rują, kaip išmoko kalbėt (tai buvo bene šlykščiausia vieta, kaip ji šnekėjo ar rodė motinai ką gavo dovanų).
Man patiko pati mintis, kad žmogaus gyvenimas nėra pats geriausias ir kad jei turėtume iš ko rinktis - nežinia ką pasirinktume.

Stai ka turejau galvoje. Gili mintis. O kas galvoja, kad si knyga tiesiog nevykes nusisvaisciojimas, tai ka galiu pasakyti... pavirsutiniskai mastot, pavirsutiniskai ir gyvenat.
Atgal į viršų Go down
http://www.x9xanimexx.deviantart.com
sandrinė
Spaustuvė.
sandrinė


Pranešimų skaičius : 1227
Amžius : 30
Miestas : Alytus
Registracijos data : 2009-03-14

Melvin Burgess "Ledi. Kalės gyvenimas" - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Melvin Burgess "Ledi. Kalės gyvenimas"   Melvin Burgess "Ledi. Kalės gyvenimas" - Page 3 Icon_minitimePir. 04 05, 2010 5:27 am

Citata :
Tai kokios knygos jus domija brangus kritikai?
Erika, kiekvienas turi savo mėgstamus rašytojus. Tau patinka M. Burgess, aš dievinu E. M. Remarką, o čia labai skirtingi autoriai, vienas rašo apie šiuolaikinį jaunimą ir man asmeniškai jo stilius ne prie širdies, o kitas rašo apie visai kitokius laikus... Taigi, pagalvok, prieš rašydama, nes aš nei kritikė, nei ką, tiesiog turiu kitokius įsitikinimus. Išvis man keista, kai iškeliamas vienas rašytojas, nors kartais pati galiu taip pasielgti Very Happy
Atgal į viršų Go down
http://sandrineslasai.blogspot.com
Erika
Raidė.
Erika


Pranešimų skaičius : 13
Amžius : 32
Miestas : Kretinga
Registracijos data : 2010-04-04

Melvin Burgess "Ledi. Kalės gyvenimas" - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Melvin Burgess "Ledi. Kalės gyvenimas"   Melvin Burgess "Ledi. Kalės gyvenimas" - Page 3 Icon_minitimePir. 04 05, 2010 5:35 am

Nu va va, man patink kritikuot Very Happy ir patink but kritikuojamai. Beto "Ledi. Kalės gyvenimas" cia puikei tuoj pasitarnaus.. as juk kale juoktis tad saugau savo seimininka Very Happy
Atgal į viršų Go down
http://www.x9xanimexx.deviantart.com
Nuo stogo
Administratorius.
Nuo stogo


Pranešimų skaičius : 2679
Amžius : 31
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2008-04-25

Melvin Burgess "Ledi. Kalės gyvenimas" - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Melvin Burgess "Ledi. Kalės gyvenimas"   Melvin Burgess "Ledi. Kalės gyvenimas" - Page 3 Icon_minitimePir. 04 05, 2010 7:03 am

Erika, argi nevaikiška smerkti kitų skonį? man asmeniškai, buvo tikrai neįdomu skaityti tą knygą, todėl jos net nebaigiau. apskritai, tavo taip dievinamo Burgesso stilius man visai nemielas širdžiai, neatrodo man jis geriausias (net vienas iš geresnių autorių), tai kam tu man tai kiši? man asmeniškai atrodo, kad apskritai Burgesso knygos skirtos 13-15m. paaugliams

su dideliu malonumu skaitau tiek sandrinės minėtą Remarką, tiek Orwella, tiek Bukowskį ir dar daugybę kitų autorių
Atgal į viršų Go down
http://junior-painkiller.blogspot.com
Erika
Raidė.
Erika


Pranešimų skaičius : 13
Amžius : 32
Miestas : Kretinga
Registracijos data : 2010-04-04

Melvin Burgess "Ledi. Kalės gyvenimas" - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Melvin Burgess "Ledi. Kalės gyvenimas"   Melvin Burgess "Ledi. Kalės gyvenimas" - Page 3 Icon_minitimePir. 04 05, 2010 7:26 am

Ei ei Very Happy nepainiokit taip pat nuomones su smerkimu. As nieko pries pries nieka, tik patinka bendraut ir ziuret kaip i tai atsakys kiti zmones Very Happy man juokinga :P
Atgal į viršų Go down
http://www.x9xanimexx.deviantart.com
Nuo stogo
Administratorius.
Nuo stogo


Pranešimų skaičius : 2679
Amžius : 31
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2008-04-25

Melvin Burgess "Ledi. Kalės gyvenimas" - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Melvin Burgess "Ledi. Kalės gyvenimas"   Melvin Burgess "Ledi. Kalės gyvenimas" - Page 3 Icon_minitimePir. 04 05, 2010 7:29 am

Citata :
O kas galvoja, kad si knyga tiesiog nevykes nusisvaisciojimas, tai ka galiu pasakyti... pavirsutiniskai mastot, pavirsutiniskai ir gyvenat.

man čia tikrai nepanašu į tiesiog nuomonės reiškimą : ) patikėk, ne tau vienai čia juokinga
Atgal į viršų Go down
http://junior-painkiller.blogspot.com
Chilly
Pastraipa.
Chilly


Pranešimų skaičius : 147
Amžius : 29
Registracijos data : 2009-12-12

Melvin Burgess "Ledi. Kalės gyvenimas" - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Melvin Burgess "Ledi. Kalės gyvenimas"   Melvin Burgess "Ledi. Kalės gyvenimas" - Page 3 Icon_minitimeAntr. 04 06, 2010 5:05 am

Teko skaityti prieš porą metų.Tikslių detalių nepamenu, tačiau manau,kad skaičiau visdėl to per anksti. Reiks pasiimt vėl tą knygą į rankas.
Atgal į viršų Go down
Burzuazija
Sakinys.
Burzuazija


Pranešimų skaičius : 123
Amžius : 29
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2010-04-06

Melvin Burgess "Ledi. Kalės gyvenimas" - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Melvin Burgess "Ledi. Kalės gyvenimas"   Melvin Burgess "Ledi. Kalės gyvenimas" - Page 3 Icon_minitimeAntr. 04 06, 2010 5:12 am

Skaičiau prieš kelerius metus ir net dabar kaikuriuos įvykius gerai pamenu. Patiko. Kažkaip net susimąstyt privertė.
Atgal į viršų Go down
http://po-lasa-po-lasa.blogspot.com
cocoro
Knygynas.
cocoro


Pranešimų skaičius : 789
Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2010-01-04

Melvin Burgess "Ledi. Kalės gyvenimas" - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Melvin Burgess "Ledi. Kalės gyvenimas"   Melvin Burgess "Ledi. Kalės gyvenimas" - Page 3 Icon_minitimeAntr. 04 06, 2010 5:33 am

Atsimenu tik nuotrupas, bet jos tokios įstrigusios labai. Gera knyga. Galbūt geriausia iš Burgess'o. Tai vienintelė Burgess'o knygą prieš kurią skaitant, man nebuvo sudaryta išankstinė nuomonė.
Atgal į viršų Go down
Leom*
Raidė.
Leom*


Pranešimų skaičius : 12
Amžius : 27
Registracijos data : 2010-06-13

Melvin Burgess "Ledi. Kalės gyvenimas" - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Melvin Burgess "Ledi. Kalės gyvenimas"   Melvin Burgess "Ledi. Kalės gyvenimas" - Page 3 Icon_minitimeSk. 06 13, 2010 1:27 am

Dėmesį patraukė pavadinimas, viršelį pamačiau likau nesupratus, perskaičius aprašymą, pagalvojau, kad turėtų būti nebloga knyga, bet prisiminus atsiliepimus padėjau atgal. Gal būt, kada nors reikės pasiimt, pabandyt paskaityti, bet kol kas neketinu.
Atgal į viršų Go down
Gabriele250
Skiemuo.
Gabriele250


Pranešimų skaičius : 52
Amžius : 28
Registracijos data : 2011-12-03

Melvin Burgess "Ledi. Kalės gyvenimas" - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Melvin Burgess "Ledi. Kalės gyvenimas"   Melvin Burgess "Ledi. Kalės gyvenimas" - Page 3 Icon_minitimeKv. 05 03, 2012 7:06 am

Man labai patiko. Labai patinka šis autorius. Skaičiau beveik visas jo knygas. Ir ši man nepasirodė bloga. Pati mintis man iškart patiko. Ji tokia kitokia... O tai mane iškart pritraukė. Daug fantazijos, o tai žavi. :)
Atgal į viršų Go down
Gerbera.
Skiemuo.



Pranešimų skaičius : 37
Amžius : 30
Registracijos data : 2009-07-04

Melvin Burgess "Ledi. Kalės gyvenimas" - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Melvin Burgess "Ledi. Kalės gyvenimas"   Melvin Burgess "Ledi. Kalės gyvenimas" - Page 3 Icon_minitimeŠt. 05 19, 2012 9:36 pm

Kažkada bandžiau skaityt,bet mečiau,nes neužkabino.
Atgal į viršų Go down
Rututux
Pastraipa.
Rututux


Pranešimų skaičius : 161
Amžius : 27
Miestas : Klaipėda
Registracijos data : 2012-06-12

Melvin Burgess "Ledi. Kalės gyvenimas" - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Melvin Burgess "Ledi. Kalės gyvenimas"   Melvin Burgess "Ledi. Kalės gyvenimas" - Page 3 Icon_minitimeAntr. 06 12, 2012 11:16 pm

Pakankamai keista knyga kaip turbūt bent jau didžioji dauguma Burgeso knygų, bet išties privertė susimąstyti apie gyvenimą, nes jau kitą dieną gali jo netekti. Taip pat galima teigti, kad priverčia susimąstyti apie santykius su artimais žmonėmis - merginai tapus kalaite jos tėvai nepažino, nenorėjo turbūt pažinti.
Atgal į viršų Go down
horizonless
Raidė.
horizonless


Pranešimų skaičius : 15
Amžius : 28
Miestas : Klaipėda
Registracijos data : 2012-08-03

Melvin Burgess "Ledi. Kalės gyvenimas" - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Melvin Burgess "Ledi. Kalės gyvenimas"   Melvin Burgess "Ledi. Kalės gyvenimas" - Page 3 Icon_minitimePen. 08 03, 2012 7:28 pm

Skaičiau šią knygą, kai atostogavau Egipte. Atsitiktinai paimta bibliotekoje, bet rekomenduota kažkokio forumo. Jei būčiau Lietuvoje, eičiau visus žudyti, nes siužetas yra nesąmonė. Kadangi buvau chill, viskas baigėsi apsvaigimu.
Esu perskaičiusi visas jo knygas ir kartais susimąstau:"Kam švaistyti brangų laiką tokioms knygoms?" Pritariu Gint ir kitoms.
Atgal į viršų Go down
https://www.facebook.com/h0rizonless
Tokuteka
Pastraipa.
Tokuteka


Pranešimų skaičius : 173
Amžius : 25
Miestas : Klaipėda.
Registracijos data : 2010-08-22

Melvin Burgess "Ledi. Kalės gyvenimas" - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Melvin Burgess "Ledi. Kalės gyvenimas"   Melvin Burgess "Ledi. Kalės gyvenimas" - Page 3 Icon_minitimeKv. 08 09, 2012 10:36 pm

Kaip autorių, Burgess vertinu, bet asmeniškai, ši knyga tikrai nepatiko.
Tiesiog.. Tokia lėkšta ir kvaila. Na, man tiesiog taip pasirodė.
Be jokios esmės ir be galo lengvai skaitosi.
Garbės reikalas buvo perskaityti, nemėgstu numest pradėtos knygos į šoną, bet nysivyliau.
Atgal į viršų Go down
http://padayum.tumblr.com/
Sponsored content





Melvin Burgess "Ledi. Kalės gyvenimas" - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Melvin Burgess "Ledi. Kalės gyvenimas"   Melvin Burgess "Ledi. Kalės gyvenimas" - Page 3 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Melvin Burgess "Ledi. Kalės gyvenimas"
Atgal į viršų 
Puslapis 33Pereiti prie : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Melvin Burgess "Darant tai"
» Melvin Burgess "Heroinas"

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Skaitantiems :: Literatūra :: Jaunimo literatūra-
Pereiti į: