Skaitantiems
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  BLOGAS  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Draugai  PrisijungtiPrisijungti  
Mūsų blogas apie knygas - http://skaitantiems.blogspot.com - kviečiame apsilankyti!

 

 Stephen Chbosky "Atskalūno laiškai"

Go down 
+28
Modesta
Nemiegok!
Tokuteka
VikTorija
Burzuazija
Leom*
Geisha.
Notė.
Innovision.
Mažoji Fėja
Karamelinė Saulė
evelina00
Byyčas_:*
varpeliai
vaisines
Mymius.
Starlight.
Feliksa
Smitė.^
dutė
Tatika
Džuljeta
Gint.
LaLamber
Daigas
nigota
Nuo stogo
Be_cukraus
32 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Geisha.
Raidė.



Pranešimų skaičius : 15
Amžius : 27
Registracijos data : 2010-06-12

Stephen Chbosky "Atskalūno laiškai" - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stephen Chbosky "Atskalūno laiškai"   Stephen Chbosky "Atskalūno laiškai" - Page 2 Icon_minitimeŠt. 06 12, 2010 7:24 pm

Taip, taip ir dar kartą taip šitai knygai! Viena iš geriausių knygų skaitytų mano gyvenime.
Atgal į viršų Go down
Nuo stogo
Administratorius.
Nuo stogo


Pranešimų skaičius : 2679
Amžius : 31
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2008-04-25

Stephen Chbosky "Atskalūno laiškai" - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stephen Chbosky "Atskalūno laiškai"   Stephen Chbosky "Atskalūno laiškai" - Page 2 Icon_minitimeSk. 06 13, 2010 12:38 am

Geisha. rašo:
Taip, taip ir dar kartą taip šitai knygai! Viena iš geriausių knygų skaitytų mano gyvenime.

a kodėl? : )
Atgal į viršų Go down
http://junior-painkiller.blogspot.com
Leom*
Raidė.
Leom*


Pranešimų skaičius : 12
Amžius : 27
Registracijos data : 2010-06-13

Stephen Chbosky "Atskalūno laiškai" - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stephen Chbosky "Atskalūno laiškai"   Stephen Chbosky "Atskalūno laiškai" - Page 2 Icon_minitimeSk. 06 13, 2010 1:12 am

Dar neskaičiau, bet kiek mačiau, dauguma atsiliepimų teigiamų, taigi degu noru perskaityti.
Atgal į viršų Go down
Burzuazija
Sakinys.
Burzuazija


Pranešimų skaičius : 123
Amžius : 29
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2010-04-06

Stephen Chbosky "Atskalūno laiškai" - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stephen Chbosky "Atskalūno laiškai"   Stephen Chbosky "Atskalūno laiškai" - Page 2 Icon_minitimeŠt. 06 19, 2010 5:15 am

Esu įsimylėjusi šitą knygą. Tai yra pirma knyga kurią pavadinau 'mėgstamiausia'. Ji tokia paprasta ir tiek daug žavesio turinti. Ir tas vaikinukas, gal kiek keistas, bet toks mielas, savotiškas. Manau jei tokį pažinočiau, tai susikalbėčiau puikiai ;DDD
Atgal į viršų Go down
http://po-lasa-po-lasa.blogspot.com
Smitė.^
Biblioteka.
Smitė.^


Pranešimų skaičius : 712
Amžius : 30
Miestas : Kuršėnai
Registracijos data : 2008-06-15

Stephen Chbosky "Atskalūno laiškai" - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stephen Chbosky "Atskalūno laiškai"   Stephen Chbosky "Atskalūno laiškai" - Page 2 Icon_minitimeŠt. 06 19, 2010 5:34 am

Burzuazija rašo:
Esu įsimylėjusi šitą knygą. Tai yra pirma knyga kurią pavadinau 'mėgstamiausia'. Ji tokia paprasta ir tiek daug žavesio turinti. Ir tas vaikinukas, gal kiek keistas, bet toks mielas, savotiškas. Manau jei tokį pažinočiau, tai susikalbėčiau puikiai ;DDD

Pritariu. Ji taip pat ilgą laiką buvo mano mėgstamiausia. Jei dabar vėl pakliūtų man į rankas, tikrai skaityčiau darkart. Turiu pasakyti, kad iš visų "Beveik suaugę" serijos knygų ši - neabejotinai palikusi geriausią įspūdį ir giliausiai įsirėžusi atmintin. ;)
O pagrindiniam herojui išvis labai prijaučiau. : )
Atgal į viršų Go down
Burzuazija
Sakinys.
Burzuazija


Pranešimų skaičius : 123
Amžius : 29
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2010-04-06

Stephen Chbosky "Atskalūno laiškai" - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stephen Chbosky "Atskalūno laiškai"   Stephen Chbosky "Atskalūno laiškai" - Page 2 Icon_minitimeŠt. 06 19, 2010 7:30 am

Smitė.^ rašo:

Pritariu. Ji taip pat ilgą laiką buvo mano mėgstamiausia. Jei dabar vėl pakliūtų man į rankas, tikrai skaityčiau darkart. Turiu pasakyti, kad iš visų "Beveik suaugę" serijos knygų ši - neabejotinai palikusi geriausią įspūdį ir giliausiai įsirėžusi atmintin. ;)
O pagrindiniam herojui išvis labai prijaučiau. : )

Man tai buvo išvis pirma knyga iš šios serijos ir būtent dėl jos pradėjau po to masiškai skaityti šios serijos knygas. Vis galvoju kur surasti šią knygą, gal bibliotekoje vėl pasiimti, gal nusipirkti, bet tiek daug knygų naujų, kad nėra laiko jau toms skaitytoms. Bet, manau, dar ateityje prie jos grįšiu. ;)
Atgal į viršų Go down
http://po-lasa-po-lasa.blogspot.com
VikTorija
Raidė.
VikTorija


Pranešimų skaičius : 17
Amžius : 29
Registracijos data : 2010-07-02

Stephen Chbosky "Atskalūno laiškai" - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stephen Chbosky "Atskalūno laiškai"   Stephen Chbosky "Atskalūno laiškai" - Page 2 Icon_minitimePen. 07 02, 2010 4:22 am

Man nelabai patiko. Mažai veiksmo...
Atgal į viršų Go down
Tokuteka
Pastraipa.
Tokuteka


Pranešimų skaičius : 173
Amžius : 25
Miestas : Klaipėda.
Registracijos data : 2010-08-22

Stephen Chbosky "Atskalūno laiškai" - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stephen Chbosky "Atskalūno laiškai"   Stephen Chbosky "Atskalūno laiškai" - Page 2 Icon_minitimePen. 12 17, 2010 8:34 am

Atrodo įdomi, bet vis neprisiruošiu jos skaityti ;DD
Reikės artimiausiu laiku pasiimti ;D
Atgal į viršų Go down
http://padayum.tumblr.com/
Nemiegok!
Raidė.
Nemiegok!


Pranešimų skaičius : 16
Amžius : 28
Registracijos data : 2011-06-27

Stephen Chbosky "Atskalūno laiškai" - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stephen Chbosky "Atskalūno laiškai"   Stephen Chbosky "Atskalūno laiškai" - Page 2 Icon_minitimeAntr. 06 28, 2011 2:56 am

Jeigu net mano draugas, praktiškai neskaitantis knygų, ją perskaitė, tai žinokit, kad knyga tikrai gera. ;D
Aš pati ilgai dvejojau ar ją imt iš bibliotekos, bet dabar nė kiek nesigailiu, kad perskaičiau.
Atgal į viršų Go down
Modesta
Raidė.
Modesta


Pranešimų skaičius : 6
Amžius : 30
Miestas : Šiauliai
Registracijos data : 2011-06-29

Stephen Chbosky "Atskalūno laiškai" - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stephen Chbosky "Atskalūno laiškai"   Stephen Chbosky "Atskalūno laiškai" - Page 2 Icon_minitimeAntr. 07 05, 2011 12:11 am

Šiaip tokia trumpa, lengvai skaitoma knyga. Kažko labai ypatingo nebuvo, galėjo gal labiau praplėsti visas mintis, bet kai pagalvoji čia juk laiškai. :))
Atgal į viršų Go down
laurit
Raidė.
laurit


Pranešimų skaičius : 2
Amžius : 26
Registracijos data : 2011-07-16

Stephen Chbosky "Atskalūno laiškai" - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stephen Chbosky "Atskalūno laiškai"   Stephen Chbosky "Atskalūno laiškai" - Page 2 Icon_minitimeŠt. 07 16, 2011 7:17 am

Įdomi knyga, šiaip patiko, tikrai rekomenduoju
Atgal į viršų Go down
Rasa
Raidė.
Rasa


Pranešimų skaičius : 27
Amžius : 27
Registracijos data : 2011-08-04

Stephen Chbosky "Atskalūno laiškai" - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stephen Chbosky "Atskalūno laiškai"   Stephen Chbosky "Atskalūno laiškai" - Page 2 Icon_minitimeKv. 08 04, 2011 8:34 am

Eilinė knygiūkštė iš serijos "Beveik suaugę".
Skaityti galima, bet niekuo ypatingu nepasižymi.

Veiksmas, veikėjai - viskas gan įdomu, nors kartu kiek tipiška.
Atgal į viršų Go down
Braskia
Raidė.
Braskia


Pranešimų skaičius : 2
Amžius : 27
Miestas : Kelme
Registracijos data : 2011-11-28

Stephen Chbosky "Atskalūno laiškai" - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stephen Chbosky "Atskalūno laiškai"   Stephen Chbosky "Atskalūno laiškai" - Page 2 Icon_minitimePir. 11 28, 2011 1:46 am

As noreciau ja perskaityti, reiks paieskot bibliotekose. : )) cheers
Atgal į viršų Go down
Tokuteka
Pastraipa.
Tokuteka


Pranešimų skaičius : 173
Amžius : 25
Miestas : Klaipėda.
Registracijos data : 2010-08-22

Stephen Chbosky "Atskalūno laiškai" - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stephen Chbosky "Atskalūno laiškai"   Stephen Chbosky "Atskalūno laiškai" - Page 2 Icon_minitimePir. 11 28, 2011 2:17 am

Skaičiau, bet nepaliko įspūdžio. Nėra, kad kažkuo būtų įpatinga.
Atgal į viršų Go down
http://padayum.tumblr.com/
PinkPoppy
Raidė.



Pranešimų skaičius : 8
Amžius : 31
Registracijos data : 2012-04-27

Stephen Chbosky "Atskalūno laiškai" - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stephen Chbosky "Atskalūno laiškai"   Stephen Chbosky "Atskalūno laiškai" - Page 2 Icon_minitimePen. 04 27, 2012 11:35 pm

skaičiqau, nepamenu apie ką ir net ar pabaigiau, dienoraščio forma labai mane blaškė ir nesu tikra bet manau jog neprilipo. tiksliau esu tikra
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Stephen Chbosky "Atskalūno laiškai" - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stephen Chbosky "Atskalūno laiškai"   Stephen Chbosky "Atskalūno laiškai" - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Stephen Chbosky "Atskalūno laiškai"
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Skaitantiems :: Literatūra :: Jaunimo literatūra-
Pereiti į: