Skaitantiems
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  BLOGAS  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Draugai  PrisijungtiPrisijungti  
Mūsų blogas apie knygas - http://skaitantiems.blogspot.com - kviečiame apsilankyti!

 

 Jurga Ivanauskaitė "Odė džiaugsmui"

Go down 
+5
alce a pois
Nuo stogo
Mini-Me
Karamelinė Saulė
Be_cukraus
9 posters
AutoriusPranešimas
Be_cukraus
Lapas.
Be_cukraus


Pranešimų skaičius : 318
Amžius : 28
Miestas : Anykščiai
Registracijos data : 2008-04-30

Jurga Ivanauskaitė "Odė džiaugsmui" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Jurga Ivanauskaitė "Odė džiaugsmui"   Jurga Ivanauskaitė "Odė džiaugsmui" Icon_minitimeTr. 04 30, 2008 1:09 am

Jurga Ivanauskaitė "Odė džiaugsmui" Odedziaugsmui



Antroji Jurgos Ivanauskaitės, Nacionalinės premijos laureatės (2005) poezijos knyga, autentiškai liudijanti (iš pirmo žvilgsnio – kelerių metų, o iš esmės – viso gyvenimo) dvasinę patirtį.

Lyrikos rinkinio „Odė džiaugsmui“ pavadinimas pateisinamas: eilėraščiai nuosekliai ir atkakliai teigia nepaneigiamai svaigų, sodrų, kartkartėm atmieštą vos tveriamu skausmu buvimo džiaugsmą. Teigia stojiškai.

Trys knygos skyriai „Čia“, „Ten“ ir „Niekur“, įsukdami į autorės išgyventą ir išgyvenamą patirčių bei suvokčių ratą, nardindami į kosminį ilgesį, skausmą ir vienišystę, vis dėlto švyti ir degina gyvenimo geismu.
Atgal į viršų Go down
Karamelinė Saulė
Biblioteka.
Karamelinė Saulė


Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 33
Miestas : Panevėžys
Registracijos data : 2008-06-17

Jurga Ivanauskaitė "Odė džiaugsmui" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jurga Ivanauskaitė "Odė džiaugsmui"   Jurga Ivanauskaitė "Odė džiaugsmui" Icon_minitimeTr. 06 18, 2008 3:18 am

Ši knyga labai persismelkusi mirties.
Skaitydama, atrodė, jog jaučiau rašytojos neviltį, skausmą ir norą gyventi.
Labai patiko.
Gyva.
Atgal į viršų Go down
http://ramumose.blogspot.com
Mini-Me
Raidė.



Pranešimų skaičius : 1
Amžius : 30
Registracijos data : 2008-06-18

Jurga Ivanauskaitė "Odė džiaugsmui" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jurga Ivanauskaitė "Odė džiaugsmui"   Jurga Ivanauskaitė "Odė džiaugsmui" Icon_minitimeTr. 06 18, 2008 3:26 am

Jurgos Ivanauskaitės šitos knygos dar neesu skaičiusi, bet manau verta paskaityti. Esu skaičiusi jos knygą ,,Miegančių drugelių tvirtovė". Man jos rašymo stilius labai patiko, tačiau reikia ir jos eilėraščiai pabandyti paskaityti.
Atgal į viršų Go down
Nuo stogo
Administratorius.
Nuo stogo


Pranešimų skaičius : 2679
Amžius : 31
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2008-04-25

Jurga Ivanauskaitė "Odė džiaugsmui" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jurga Ivanauskaitė "Odė džiaugsmui"   Jurga Ivanauskaitė "Odė džiaugsmui" Icon_minitimeTr. 06 18, 2008 3:28 am

Neįpatingai aš mėgstu eilėraščius, o be to jau ir Miegančių Drugelių Tvirtovė mane gana prislėgė.
Nors ką gali žinoti, galbūt kadanors imsimės ir šios. (:
Atgal į viršų Go down
http://junior-painkiller.blogspot.com
alce a pois
Administratorius.
alce a pois


Pranešimų skaičius : 1295
Amžius : 32
Miestas : Kretinga/Kaunas
Registracijos data : 2008-04-29

Jurga Ivanauskaitė "Odė džiaugsmui" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jurga Ivanauskaitė "Odė džiaugsmui"   Jurga Ivanauskaitė "Odė džiaugsmui" Icon_minitimeTr. 06 18, 2008 3:32 am

Nesu skaičiusi, bet nemėgstu poezijos, tai gal net ir neperskaitysiu.. Na, nebent grynai iš smalsumo :]
Atgal į viršų Go down
http://be-politikos.blogspot.com
Džuljeta
Spaustuvė.
Džuljeta


Pranešimų skaičius : 1546
Amžius : 35
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2008-04-26

Jurga Ivanauskaitė "Odė džiaugsmui" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jurga Ivanauskaitė "Odė džiaugsmui"   Jurga Ivanauskaitė "Odė džiaugsmui" Icon_minitimePir. 09 22, 2008 12:10 am

Manęs netraukia... Esu daug jos knygų skaičiusi, o eilių - nenoriu. :P
Atgal į viršų Go down
Karčio Sruoga.
Raidė.
Karčio Sruoga.


Pranešimų skaičius : 20
Amžius : 31
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2008-09-29

Jurga Ivanauskaitė "Odė džiaugsmui" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jurga Ivanauskaitė "Odė džiaugsmui"   Jurga Ivanauskaitė "Odė džiaugsmui" Icon_minitimeAntr. 04 21, 2009 3:23 am

Perskaičiau neseniai.
Pritariu Karamelinei Saulei, kad knyga persismelkus mirties, bet ir man vis dėlto patiko, nors ir ne visus eilėraščius supratau.
Ir šiaip man ji patinka.
Atgal į viršų Go down
Akiro
Junginys.
Akiro


Pranešimų skaičius : 89
Amžius : 31
Miestas : Marijampolė
Registracijos data : 2009-07-04

Jurga Ivanauskaitė "Odė džiaugsmui" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jurga Ivanauskaitė "Odė džiaugsmui"   Jurga Ivanauskaitė "Odė džiaugsmui" Icon_minitimeŠt. 07 04, 2009 11:42 pm

Skaičiau. Tiksliau pasakius - skaitinėjau. Ne visus paeiliui, o tuos, kurie tam tikru momentu artimiausi buvo. Ivanauskaitės stilius man visuomet patiko, buvo artimas, todėl ir poezija, mano akimis, labai vykusi. (: Sodri, bet ne sentimentali jausminga kalba. 
Atgal į viršų Go down
Mažoji Fėja
Lapas.
Mažoji Fėja


Pranešimų skaičius : 271
Amžius : 30
Registracijos data : 2009-08-10

Jurga Ivanauskaitė "Odė džiaugsmui" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jurga Ivanauskaitė "Odė džiaugsmui"   Jurga Ivanauskaitė "Odė džiaugsmui" Icon_minitimePen. 10 01, 2010 4:28 am

Kaip tik, šiuo metu, turiu ją pasiėmusi iš bibliotekos. Na, man patinka pats eilėraščių stilius. Žaviuosi Ivanauskaite. Jos kūryba man tikrai labai prie širdies. Ir, iš tiesų, eilėraščiai tokie gyvi. Pilni jausmų.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Jurga Ivanauskaitė "Odė džiaugsmui" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jurga Ivanauskaitė "Odė džiaugsmui"   Jurga Ivanauskaitė "Odė džiaugsmui" Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Jurga Ivanauskaitė "Odė džiaugsmui"
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Skaitantiems :: Literatūra :: Poezija-
Pereiti į: