Skaitantiems
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  BLOGAS  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Draugai  PrisijungtiPrisijungti  
Mūsų blogas apie knygas - http://skaitantiems.blogspot.com - kviečiame apsilankyti!

 

 Astrid Lindgren "Ronja Plėšiko duktė"

Go down 
+20
AurėjaFėja
lialia
Gabree4
Beveik`
Samantha
rasaline-lempa
Elle.*
Mymius.
DripDrop
Dredūra.Iššukuota.
DroWnie
Agniux
Nuo stogo
LaLamber
Dov.
nigota
bublė.
Džuljeta
alce a pois
Be_cukraus
24 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Samantha
"Bendrojo skaitymo" viršininkė
Samantha


Pranešimų skaičius : 1413
Amžius : 30
Miestas : Kaunas
Registracijos data : 2009-02-08

Astrid Lindgren "Ronja Plėšiko duktė" - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Astrid Lindgren "Ronja Plėšiko duktė"   Astrid Lindgren "Ronja Plėšiko duktė" - Page 2 Icon_minitimeSk. 02 08, 2009 2:44 am

Atsimenu, kai mažesnė buvau, skaičiau, tada labai patiko, kiek atsimenu vėlaiu ir antrą kartą skaičiau Astrid Lindgren "Ronja Plėšiko duktė" - Page 2 692253 dabar tai tik labai šviesus vaikystės prisiminimas.
Atgal į viršų Go down
Beveik`
Puslapis.
Beveik`


Pranešimų skaičius : 216
Amžius : 32
Miestas : Vilnius
Registracijos data : 2009-06-07

Astrid Lindgren "Ronja Plėšiko duktė" - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Astrid Lindgren "Ronja Plėšiko duktė"   Astrid Lindgren "Ronja Plėšiko duktė" - Page 2 Icon_minitimeSk. 06 07, 2009 5:23 am

Atsimenu, kad ji atrodė be galo ilga ir man ji patiko. dabar iškyla atminty plėšikai.. Bet nieko konkretaus.
Atgal į viršų Go down
Gabree4
Raidė.
Gabree4


Pranešimų skaičius : 12
Amžius : 29
Miestas : Silute
Registracijos data : 2009-06-26

Astrid Lindgren "Ronja Plėšiko duktė" - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Astrid Lindgren "Ronja Plėšiko duktė"   Astrid Lindgren "Ronja Plėšiko duktė" - Page 2 Icon_minitimeSk. 08 09, 2009 6:09 pm

labai faina knyga, sauni tiesiog. Prisimenu tai buvo mano pirma knyga kuri yra normalaus storio, ir as ja skaiciau visa vasara xDD
Atgal į viršų Go down
lialia
Žodis.
lialia


Pranešimų skaičius : 64
Amžius : 29
Miestas : Šilutė
Registracijos data : 2009-07-09

Astrid Lindgren "Ronja Plėšiko duktė" - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Astrid Lindgren "Ronja Plėšiko duktė"   Astrid Lindgren "Ronja Plėšiko duktė" - Page 2 Icon_minitimePir. 08 17, 2009 2:03 am

Visą vasarą?!!! Na, kai buvau maža, irgi iš pradžių tiek laiko skaitydavau XD.
Bet aš irgi atsimenu šitą knygą, kaip pirmąją perskaitytą normalaus storio knygą. Ir tai buvo pirma knyga kuri mane taip sudomino, kad nenumečiau XD.
Atgal į viršų Go down
AurėjaFėja
Lapas.



Pranešimų skaičius : 268
Amžius : 32
Miestas : Tarp Rietavo ir Kauno.
Registracijos data : 2009-10-24

Astrid Lindgren "Ronja Plėšiko duktė" - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Astrid Lindgren "Ronja Plėšiko duktė"   Astrid Lindgren "Ronja Plėšiko duktė" - Page 2 Icon_minitimeŠt. 10 24, 2009 11:51 pm

Kažkada skaičiau, kartu su Karsonu, Pepe ir kitais. Astrid Lindgren "Ronja Plėšiko duktė" - Page 2 Icon_cat
Atgal į viršų Go down
http://aurejafeja-perpetuo.blogspot.com/
devilishchocolate
Raidė.
devilishchocolate


Pranešimų skaičius : 31
Amžius : 28
Miestas : Londonas
Registracijos data : 2010-08-11

Astrid Lindgren "Ronja Plėšiko duktė" - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Astrid Lindgren "Ronja Plėšiko duktė"   Astrid Lindgren "Ronja Plėšiko duktė" - Page 2 Icon_minitimeTr. 08 11, 2010 2:56 am

Atsimenu kai močiutė padovanojo antroj klasėj, o aš kaiptik tuomet sedėjau namie nes sirgau. Perskaičiau per gal tris keturias dienas, tada man tai buvo labaaaai greitai ;D
O kaip patiko, tai ne tas žodis. Dar kartelį skaičiau vyresnė kai mokykloj reikėjo ir įspūdis labai nepasikeitė, įdomi istorija apie draugystę ir šeima, graži pabaiga, viskas ko reikia. Mano mėgstamiausia Lindgren knyga, nors šiaip baisingai didelė jos gerbėja nesu (:
Atgal į viršų Go down
Monika
Dalis.
Monika


Pranešimų skaičius : 410
Amžius : 31
Miestas : Jurbarkas/Vilnius
Registracijos data : 2009-06-07

Astrid Lindgren "Ronja Plėšiko duktė" - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Astrid Lindgren "Ronja Plėšiko duktė"   Astrid Lindgren "Ronja Plėšiko duktė" - Page 2 Icon_minitimeTr. 08 11, 2010 5:42 am

gera knyga. :] skaičiau, dabar, jau palyginus seniai, ne pradinėse, bet truputį vyresnėse klasėse, kažkur 5-6, gal. ir patiko. Įtraukianti knyga. Įdomi istorija apie draugystę. ;]
Atgal į viršų Go down
raudona.
Puslapis.
raudona.


Pranešimų skaičius : 256
Amžius : 24
Miestas : Vilnius.
Registracijos data : 2010-07-29

Astrid Lindgren "Ronja Plėšiko duktė" - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Astrid Lindgren "Ronja Plėšiko duktė"   Astrid Lindgren "Ronja Plėšiko duktė" - Page 2 Icon_minitimePen. 08 13, 2010 7:41 am

Skaičiau ją prieš metus : ) Patiko nesusvietiškai : D Labai graži, miela ir jauki knygutė. Astrid Lindgren "Ronja Plėšiko duktė" - Page 2 Icon_cherry
Atgal į viršų Go down
boho
Raidė.
boho


Pranešimų skaičius : 6
Amžius : 28
Registracijos data : 2012-03-08

Astrid Lindgren "Ronja Plėšiko duktė" - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Astrid Lindgren "Ronja Plėšiko duktė"   Astrid Lindgren "Ronja Plėšiko duktė" - Page 2 Icon_minitimeSk. 03 11, 2012 12:10 am

Šilta ir graži, kaip ir visi Lindgren kūriniai :) Viena iš labiausiai įstrigusių vaikystės knygų
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Astrid Lindgren "Ronja Plėšiko duktė" - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Astrid Lindgren "Ronja Plėšiko duktė"   Astrid Lindgren "Ronja Plėšiko duktė" - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Astrid Lindgren "Ronja Plėšiko duktė"
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Astrid Lindgren

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Skaitantiems :: Literatūra :: Jaunimo literatūra-
Pereiti į: